sobota 25. března 2017 12:00
16. Štěpánek J., 61. Hnát (vl.), 63. Musil (Topol) - 17. Scholz, 44. Šilhavý, 58. Podzimek.
Hejda - Dostál (71. Pittauer), Marhoul, Šumilov, Plíšek - Musil, Topol (71. Čakurda), Nejeschleba - Štěpánek J. (54. Vitarigov), Vaněk, Štěpánek F. (54. Seniv).
SK Újezd Praha 4 UMT

Hodnocení trenéra Jakuba Fajfra: "První domácí utkání jarní fáze sezóny jsme začali aktivně. Měli jsme více ze hry a jako první jsme šli do vedení, když se trefil Honza Štěpánek. Bohužel jsme však téměř ihned po rozehrání inkasovali branku, a tak po prvních čtyřiceti minutách byl stav nerozhodný 1:1. Nezvládli jsme však vstup do druhé půle a inkasovali brzkou branku, která naší hře nepřidala, naopak jsme byli více nervózní, což se projevilo na naší hře. A když jsme po naší nekvalitní defenzivní práci inkasovali v 58. minutě na 1:3, vypadalo to s námi špatně. Zpět do hry nás vrátil vlastní gól soupeře, a když téměř záhy vstřelil z dorážky branku Musil, bylo opět srovnáno. Do konce utkání se již skóre, i přes menší příležitosti, nezměnilo. V penaltovém rozstřelu se hosté ani v jednom případě nemýlili, my jsme jednou branku minuli, a tak si soupeř odvezl o bod více."