Detail uživatele diskuzního fóra - doublefish

Datum prvního příspěvku
21.01.2005
Celkový počet příspěvků
1539
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1193
Ptejte se vedení Bohemky 109
Družstvo fanoušků Bohemians 60
Fotbal - ČR a zahraničí 2
Tlachy a kecy 21
Jiná komunita 6
Bug Reporting 13
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
55D9mvTH 113 user.loser
yqGQFyMF 60 user.loser
g9GLOcKU 50
g7sXXKBn 23 emil.kristek, Zbyněk.Busta
1HH9KWDV 1
c9GdM0Q3 1
sGBK0Ova 1
zvqRTGbz 1
WvcEiXbi 1
uxHb5lkA 1
JwkoVAQi 1
GSTbp2HW 1 bonano30
C+eWDApt 1
TTmCw78E 1
pIt1X3Vm 1
CiunFu7R 1
iIOZU8qc 1
1TDPzAXT 1
Gua3ACGD 1

síva napsal:

Křapka a Vondra, taky uz dlouho nechapu, psal sem to sem uz dřive, dopředu bida, vzadu chyby, ale hraji pořád.Rychlostně tragédie, ale když je trenér podrži,  tak je asi spokojený.

Já pro nás dostupného lepšího levonohého stopera než je Vondra v lize nevidím...

Už při nástupu mě napadlo, jaké sebevědomí pro rozhodování lze čekat od hlavního rozhodčího s nagelovanou patkou. Plzeň byla lepší a asi by vyhrála tak jako tak, za góly si můžeme sami - jak nefaulovaný Kovařík před prvním, tak faulovaný Vondra před druhým gólem neměli drbat balón a dát ho od nohy, oba měli komu.

Ale ten zákrok na Matyho sudím nelze odpustit vůbec, neznám pravidla detailně, ale úmyslné vražení do hráče bez míče není faul? Snad frajírek dostane pojeb i taky ta pomezní, co se soustředila na to, aby chlapům vůbec běžecky stačila a tudíž střet Hranáče s Matouškem vůbec neviděla i když ze sudích byla nejblíž..

fanda_n napsal:

Z jeho obhajoby, ale to je již pravěk, jen mne to tak napadlo :-)

i pravěk má časovou souslednost ;-). Když jsme Jirku vzali na palubu, tak jsme ho nikdo takhle pečlivě nelustrovali (byly fakt jiné priority). Nikdy jsem nepátral, zda Horníka na Žižkov přivedl Steinbroch nebo Steinbrocha Horník, ale, hlavně, nikdy nebylo skutečné téma, aby Horníka Steinbroch přivedl do Bohemky (pokud se to vůbec někdy řešilo; asi ne).

Když už jsme u toho, než jeho minulost na Žižkově, mě nejvíc vytočila návštěva JB v Olomouci v týdnu před 8.10.2006. Ale to jestli Tě zajímá, tak někdy ústně...

BlechaBerserk napsal:

Něco mi na tom smrdí ono už provedena práce je dle mnohých hodně amatérská každopádně dík že to řešíš 

konečnou sumu vybraných peněz lze dohledat na https://www.csas.cz/cs/transparentni-ucty#/000000-6352898309/Druzstvo-fanousku-Bohemians:

příjmy celkem    515 088,54 Kč
výdaje celkem    -515 088,54 Kč
z toho vedení účtu    -2 937,54 Kč
z toho na účet 0244377349/0800    -512 151,00 Kč

i mě přijde zvláštní, že na "transparentním" účtu jsou transparentní jen příjmy, nikoli i výdaje... Navíc, když 99,4% prostředků je převedeno na nějaký neidentifikovaný účet.

Mimochodem, mezi dárci jsou i vklady z veřejných rozpočtů:

296    20.4.2023    Měst.část Praha 10 --- CZK 50 000,00 Kč
295    19.4.2023    Město Nepomuk --- CZK 10 000,00 Kč

doplněno:

z registru smluv (https://smlouvy.gov.cz) zjištěno, že majitelem účtu, na který byla částka 512 151,00 Kč převedena je

Kamenictví OBELISK s.r.o.
se sídlem Praha 9, Božanovská 1581, PSČ 193 00
zastoupené jednatelkou společnosti Kateřinou Vystydovou
IČ: 25701827, DIČ: CZ25701827
Bank. spoj.: 0244377349/0800
Plátce DPH
Společnost je zapsána v OR MS v Praze, v oddílu C, vložka 62500

doplněno 2:

Předmětné kamenictví je evidentně generálním dodavatelem opravy a na dílo za tuto částku jistě Představenstvo DFB má alespoň 3 nabídky?

Jinak podle Stanov DFB, článek 9, bod 4:
Kontrolní komise je oprávněna a povinna kontrolovat veškerou činnost družstva a projednávat stížnosti jeho členů. Vyjadřuje se k roční závěrce družstva a k návrhu na rozdělení zisku nebo úhrady ztráty družstva. Kontroly a revize provádí zpravidla její pověření členové. Na zjištěné nedostatky upozorňuje kontrolní komise představenstvo a vyžaduje z jednání nápravy ve stanovené lhůtě.

Kontrolní komise:
Jaroslav KOKEŠ, předseda kontrolní komise
Jan PECH, člen kontrolní komise
Luděk PROVAZNÍK, člen kontrolní komise
Vladislav SUCHÝ, člen kontrolní komise
Jiří DIENSTBIER, člen kontrolní komise

fanda_n napsal:

To určitě ne , alespoň za mne. P.S. Historická spolupráce Horník - Steinbroch Ti ale nevadila ...

Naopak! Toto soudíš z čeho, prosím :-) ?

Motylek napsal:

Škoda, že Šimane nejde do Bohemky 

Máš na mysli člověka jménem Jiří Šimáně (nar. 1949), tajný spolupracovník STB č. 14554 s krycím jménem ROMAN? Ten, co do Slavie přivedl čínský komouše a chtěl tam přivést Ivana Horníka?

To bychom mnozí z nás nejspíš nechtěli.

Angus napsal:

Jasně že to zase vyšumělo. Z jeho strany na aktivní podporu nového Ďolíčku se nedočkáme nikdy. Teď odešel v tichosti další SLO Martin Kůrka, člověk který pro BOHEMKU dýchal... I když oficiálně zůstal v DFB, ...

Jednání se nevedou s úředníky na úřadech, nýbrž s těmi, kdo mají moc, úplně někde jinde. A většinou se o tom moc nemluví.

Samozřejmě je nutné se neustále o stav zajímat a připomínat, že nám to fakt není jedno.

Ohledně setrvání Bohemky v Ďolíčku ale nejsem pesimista, vidím, že pantátovi to lhostejno není a koná.