Detail uživatele diskuzního fóra - Angus

Datum prvního příspěvku
10.08.2006
Celkový počet příspěvků
364
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 330
Ptejte se vedení Bohemky 28
Družstvo fanoušků Bohemians 2
Tlachy a kecy 4
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
wUVvJvjT 69
NBgR26fp 35
5P1HlwdA 33
+rEqdNbp 27
cDmrAQkA 23
Bei1QENH 23
kxPPzpM2 22
7RcuXdIw 15
nc6vbfzj 3
hA0MgJ3Q 2
xePCMgeZ 2
qR9Mnbgg 2
appoRxnR 2
52xfHcjw 2
kFvqZWh6 2
iDABPjpb 2
x5CiaTaN 2
/Ntj1HDD 1
j+cin4eZ 1
hPq1ddvh 1
0kvu+ueF 1
pAxX4cFL 1
LvOX9X4w 1
B+FnPzlx 1 oto.kraus
8Hk7J0M/ 1 N.N.B
fhqsZJTe 1
MMQPNBT9 1 ludvavestec
KJRJQyqe 1
L8PIzaw2 1
axK71Uwx 1
5FuIBHpd 1
I+TPupKs 1
rkn/cQMq 1 OldJohn
/ah7OQj1 1
nL6SxPw4 1
DEiIgDvV 1
GqJW5orG 1
5In+7CxJ 1
MIEy/XOX 1
K3krLelo 1
LWqfNYSH 1
AcW66N+J 1
iirYy1E+ 1
P5zCYCWe 1
MaEQSl9V 1
rtj6rBxJ 1
rcQQgfD/ 1
YT4hSCc+ 1
13bXBi+y 1
WtPiHwLu 1 Ivek
b1JP0WnJ 1
rAOUo2bZ 1
f3h4WXdp 1
/b0cryay 1

petr.koukal napsal:

Ahoj, goal song je Marco Kraats - Dup Dup. Sejejsem zmíněná Koreana je song, který hrajeme po vítězném utkání.

Díky! A připojuji palec nahoru za Fanzonu, úžasná záležitost!

kolina napsal:

No on  Hůlka se chtěl "posunout" a to že zůstává v Bohemce považuji za dobré znamení, mám z toho dobrý pocit! Momentálně za největší slabinu/ostudu Bohemky považuji tu hrůzu za brankou u tramvají, teda z každého ...

Nechápu že se tam nedá nějaká reklamní plachta viz. Mladá Bolka, tuším že i Teplice. I v Portugalsku jsem to viděl na ligovém stadionu ale u nás to nejde?!...

Nevíte prosím někdo jaký interpret je náš "goal song" ? Díky 

Chtěl bych poděkovat za Fanzonu před zápasem! Moc se vám to povedlo. My dospěláci i děti jsme si to užili. Hned mám doma lepší výchozí pozici jít zase na Bohemku... :)

Co je to zase za novinku že mě Ticketportal pustí koupit jen 4 lístky?! 

TomBP napsal:

Je zajímavé si porovnávat soupisky na poslední straně Klokana. Nikdo nemá více hráčů než my. Sparta, která většinu sezóny hraje evropský pohár, Český pohár i ligu má o 5 hráčů méně. Nebylo by lepší se ...

Absolutní souhlas! Na soupisce je spousta průměrných hráčů a kvalitních by se dalo spočítat na prstech jedné ruky. Pořád někoho restartujeme a křísíme. Celá záloha je dost podprůměrná a nekreativní, chtělo by to koupit kvalitu aby taky někdo restartoval a vzkřísil nás... BOHEMIANS NEVER STOP!!!

petr.koukal napsal:

Druhý díl klubového podcastu, tentokrát o práci SLO a novinkách z Ďolíčku.

Výborný počin, tenhle podcast. Jen tak dál! Děkuji 

petr.koukal napsal:

Nabídka od prvního dne stejná být nemůže a nikdy nebude, protože klub má smluvní povinnosti/závazky určitých rezervací míst po nějakou dobu. Ať už jde o klubové sponzory, partnery, LFA či mládež Bohemians. Když je vidět, ...

Petře díky.

Můžu se zeptat jak funguje předprodej lístků na hlavní tribunu?! Minulý týden jsem kupoval na 5A (chtěl jsem být blízko kotle) v domnění že je pár posledních kousků. Na A5 nebylo možné koupit nic, tam jsme původně chtěli abychom vybrali nějakou řadu výš. Dneska už je v nabídce na A5 lístků jak nasrá... Proč neni nabídka stejná od prvního dne předprodeje? Díky za info