Detail uživatele diskuzního fóra - tomiob

Datum prvního příspěvku
21.06.2023
Celkový počet příspěvků
10
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 8
Tlachy a kecy 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
ghbikAMi 3
ubxQODux 3
rmgoGfra 2
NZwcEWEU 1
YDzo7b78 1

Nas sektor v HK vyprodan :)

Chtel jsem prikoupit jeste listek pro kamarada, ale jsem uz pozde. Kdyby mel nekdo listek navic, prosim ozvete se na bohetour@gmail.com . Diky!

Nemel by nekdo cestu v patek rano z Bodo smerem na Saltstraumen ci nekam pobliz?

Planuju si vylet a autobusy mi tam nevychazi, konkretne potrebuju sem https://goo.gl/maps/BWBwW29jHE2WRrQx5

Je to cca 37 km z Bodo, za jizdu zaplatim.

Pokud by se nekdo nasel tak kontakt na mne je bohetour@gmail.com

Diky!

MarekC20 napsal:

Ze by byly treba…vyprodane?

Prodat tolik listku behem prvniho dne by bylo moc krasny, obavam se vsak nerealny. Jedna se o cca pulku vsech sektoru.

proc je tolik sektoru na Bodo zasedlych a neda se do nich koupit listek?

sasek napsal:

I když nechci, musím opět trochu kousat.  1) Trenérovi odpovědi na otázky fanoušků ve formě podcastu - jedna zmínka ve “stories” na Instagramu, jinak nikde nic. Na FB ve formě příspěvku, na Instagramu ve formě příspěvku, na ...

podcast jeste nevysel, nebo ano?

Projel jsem ted vsechny socky Bohemians a nic teda nevidim.

vituscz napsal:

Trošku jsem s tim bojoval ale mám ho! Kód "bohemians1905" je nutno napsat do sekce "Promo code" jinak vás to nepustí do sektoru hostujících fanoušků.

Diky za zpravu! Taky jsem na to nemohl prijit.

batoh napsal:

A jinak na pivko před či po zápase se zdá docela vhodný tento podnik v centru:  Je zde i možnost si udělat představu o cenách různých piv (točených, lahvových a v plechu) na místě:-)

to vypada na peknou hospudku na oslavu po vyhranem (nebo zremizovanem, at nezeru) zapase!

jinak ve meste je EuroSpar, za 6-pack nejakych 360 Kc takze i pred zapasem da dobre naladit https://spar.no/nettbutikk/varer/drikke/ol

planuju prespat na letisti v Oslo ze stredy na ctvrtek, nevite nekdo jestli je to ok? Pripadne kdyby mel nekdo podobny itinerar tak se muzeme spojit, poletim sam.

streda 20h Praha -> 22h Oslo, prespani na letisti
ctvrtek 08h Oslo -> 10h Bodo, prespani v Bodo
patek 18h Bodo -> 19:30h Oslo, prespani v Oslo
sobota 17h Oslo -> 19h Praha

cena jestli dobre pocitam 9k pouze letenky

venca_65 napsal:

Tak kdo jede? Co klub, zorganizuje dopravu pro fanoušky, nebo to nechá na nich??

taky by me zajimalo jestli klub bude organizovat nejaky charter let, ale moc sanci tomu nedavam