Detail uživatele diskuzního fóra - fanda1

Datum prvního příspěvku
29.06.2019
Celkový počet příspěvků
18
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 13
Tlachy a kecy 5
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
r2CqB9xy 8
4/CTOYVs 6
h/NI14WG 4
BSmFzLZq 1
baylQMuk 1
NrpEMg/R 1

Miklik napsal:

tak Hála je zjevně zešramocen...bych prosil na druhou půli místo něj Hufíka jo ?!

konečně někdo rozumnej

TondaHojer napsal:

Pěkně, je mi líto všech co tam šli, tenhle kádr si naši přízeň nezaslouží.

Seš vyloženej srdcař BOHEMÁK!!!!! Když se daří, to jste frajeři a řvete " VŽDYCKY JSME S VÁMA ", ale teď do nich kopete. Fakt vám tleskám.

JohnZ napsal:

Já bych dneska mužstvo pochválil.Hrálo strop.Největší slabinou je teď obrana.Problémy máme s rychlostníma útočníkama.Zpevnil by to Petrák.Soukup udělal chybu v nejblbší době ale jinak je za mě jasná jednička a nechápu,proč si ho léta držíme ...

Nevím co je na Beranovi a Kadlecovi tak úžasnýho? ?eran trapnej prcek a Kadlec díra v obraně, která je celkově špatná. Namachrovanej Hála si to odchodí. Kluci jsou otrávený. A k těm cizincům, je super, že jsou ještě týmy jako je Bohemka, který hrajou českej fotbal. Za Haška jsme měli " cizinců  " a nebyli nám nic platný!!!!! Asi by bylo fajn kluky motivovat a vyhecovat. Netvrdit některejm, že mají na Arsenal, Barcelonu.... ať jsou rádi, že se svojí kvalitou hrajou českou liga 

kolina napsal:

Opravdu chceš ty jihoafričany označovat za "řezníky"?!? :-)        BOHEMKA DO TOHO!!!

Asi jsi neviděl Dostyho!!!!

kolina napsal:

Už jsem s tím asi únavnej, ale musím opakovat, že naše záloha je průchoďák, tam se musí tvrdě bránit do těla jinak se nic podstatného nezmění... Ono je hezké že chceme proti Plzni "hrát fotbal" ale ...

Když je tam už zase Beran, kterej by byl komický i žákách!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

spyder napsal:

Pepa aspoň vystřelil na bránu. O kom jiném ještě to dnes můžeme říci?

Ale jeden zavinil!!!!!!!!!!

vapno80 napsal:

Já se zdržím kritiky, protože naši borci tu tady čtou a jakákoliv kritika by je mohla psychicky rozhodit. Děláte to dobře, třeba se i letos zachráníme.

buď v klidu, nečtou, jinak by se zbláznili 

Hrubajz napsal:

Může někdo tenhle nick blokovat? Protože to není normální. Děkuji

Co chceš blokovat? Pravdu!?!?