Detail uživatele diskuzního fóra - webera

Datum prvního příspěvku
16.08.2013
Celkový počet příspěvků
587
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 487
Ptejte se vedení Bohemky 86
Online chat s vedením 1
Tlachy a kecy 12
Jiná komunita 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
7GbbMdOk 104
yfFR3Lal 55
V1B3wRhU 48
RvPZzuyz 28
z6S6Q2Zt 12
BgqrtLPY 10
rI7f80co 8
oV2AgZtj 7
ZcIFlyvA 6
bdzXycEq 5
cEIbXh+F 4
0szETFIM 4
dDNNIv4L 3
E3HadM2+ 3
qi9f0HYa 3
01RNJmIC 3
PYLa9iCV 2
lH8EuYJE 2
5QJQWM4Q 2
hQJZu/hB 2
tTamYhga 2
Ovh7JUqK 2
vETBVw4T 2
XIqxh6rf 1
lgPqHXiO 1
cicm+0Ol 1
ciO46AVv 1
g0MMhlc2 1
Qq+7DI+0 1
F1h5Ab0B 1
tx/4WFxM 1
PT+AMxRM 1
mtJnC6q7 1
naYz5t+h 1
VmrdTuwZ 1
SC0D3ilr 1
+/TJ685G 1
NO0ZIg4k 1
WWCxXyJh 1
w466Gudv 1
3XxoY4Ns 1
CE266M+b 1
3v5xUP/2 1
aFlDgcIO 1
RxhuACtm 1
KRWdmGMH 1
V80cFgt2 1
C8/sZt/k 1
Cf7c0ZnN 1
7VBU/uoa 1
OrQkzyFX 1
MKCBZNON 1
FAsZCj/h 1 JanProchazka
yLuQg4HE 1
hnY6V8Cj 1
5dDBgBYw 1
89jQNu37 1
Pn5WPrpO 1
glDNH5Od 1
wx6acnXT 1
Je9EyodZ 1
0ToJIA8H 1
a1KmBKqM 1
zlMfYHJf 1
id6dddLy 1
C+NrkD17 1
BeH1VdRF 1
W1XZrAtq 1
AMdDxyv3 1
NJMuKzap 1
gwoAhKJi 1
ijPDbiai 1
a9jKmLG1 1
0JsoLM29 1
hrAef+/i 1
mkovh38s 1
nzqf29fy 1
8oP4s21A 1

Cavalera napsal:

Tvl si predstavuju, jak golman pri penalte nebo tenista na prijmu stoji s nohama blízko u sebe... :D

Tady je zase rozsypano perel:)

Demínka napsal:

Můj pocit je ten, že jsme neinkasovali víc gólů, jen díky nehoráznému štěstí a neschopnosti Chacharů trefit bránu. Pepovu chybu jsem samozřejmě viděl, ale problém vidím v tom, že se Pepa nutí do rozehrávky, která ...

Ja jsem teda Hybse az skoro alergickej, ale loni za Teplice, ktery byly namoceny, promenil 4 ze 4, jestli se nepletu, takze zrovna v tomhle mi to smysl davalo, a nemel jsem pocit, ze by o merunu byla pred penaltou nejaka rvacka..

Fousic napsal:

Tak jak kdo.Já když musím jet opravit rentgen na  letiště,tak NEEXISTUJE! abych to nezvlád.Když nemají na letišti náhradní díl,tak volám do Londýna a čekám až do 6hod přiletí.Prostě nepujdu domu až po vítězství nad přirodou. ...

Trosku to srovnani pokulhava v tom, ze u toho rentgenu proti tobe nestoji Fousic od konkurence a nesnazi se ti v ty tvy praci branit.. a to vlastne plati pro vsechny, co tu hulakaji, co by se stalo, kdyby v praci netahali na 200%

Mozna by nebylo od veci tuhle zumpu zavrit.. ty frustrovany vejblitky tady jsou fakt exkluzivni..

Kdo videl nasi defenzivu proti Jihlave a Pardubicim, nemohl byt dnes prekvapen, nicmene i pres jednoznacnou porazku jsem fakt stastnej aspon za ten pocit, ze jsme zase v Evrope.. Kdyz jsem sel kdysi davno z utkani s Beverenem, rikal jsem si, ze tu ostudu napravime hned v pristi sezone..

Valaška v základu Flinty! Přesune se za virtuální Lužánka i nicka pamětník?

sasek napsal:

I když nechci, musím opět trochu kousat.  1) Trenérovi odpovědi na otázky fanoušků ve formě podcastu - jedna zmínka ve “stories” na Instagramu, jinak nikde nic. Na FB ve formě příspěvku, na Instagramu ve formě příspěvku, na ...

Souhlas! Proc treba v nabidce fanshopu nejsou treninkove dresy? V zahranici nedilna soucast nabidky.. Btw, jsou zajimavejsi nez nase zapasove..

Budou letos nove dresy? Pokud ano, vyhraje si s nimi nekdo trosku, poslednich par sezon moc napadu neprineslo.. Chapu, ze musime vybirat ze vzorniku, ale je nutne mit krome dresu zelene i sortky a stulpny? Diky za odpoved..

Lamas napsal:

Máte někdo premium? Zajímalo by mě kdo chce od nás odejít.

Osmancik chce do CB, chceme Hronka a Jedlicku, pokud Plzen neproda Stanka