Detail uživatele diskuzního fóra - kacrrr

Datum prvního příspěvku
29.03.2008
Celkový počet příspěvků
407
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 391
Ptejte se vedení Bohemky 5
Tlachy a kecy 11
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
HuxurrhV 189
bsfKPNRm 103
Iq60B2fT 13
Joka6sUa 8
EGtWUcZK 6
Uuxtj9/m 5
nNNotZvn 5
LaHAgfI/ 5
K+aoGAN7 4
hbITvcF+ 4
fm8ZuI8L 3
npopTir7 3
8d2hHkES 3
tGr2gAIa 3
GX7otedc 3
584lNdOk 2
qHdVS/vl 2
NzQpySbh 2
qjVhe/PJ 2
/SaFXA5O 2
BDFg2+Ed 2
wIfjqRwg 2
5jkoEmOi 2
LZS6CWkk 2
7M+aNo8V 2
4hCOP7kr 2
waDh/WvD 2
HKpRrKBJ 1
EMjd74uY 1
qBBDYqjz 1
BuBOsBVt 1
kfYiNWhR 1
iLGiGx/R 1
hk/6aQbq 1
UsZNKfaB 1
P+c3tFlR 1
drwk6KPQ 1
fdU8CsZ3 1
RKtDnH0R 1
PSY/sdQL 1
uWiM7Hl2 1
rk0yuIVu 1
zG5zxsDt 1
nz+AZILs 1
Mo8En4kg 1
NW5MTsor 1 Malstr
Oht6Hpxr 1
T5HKJOAY 1
nXE4lilS 1 petr.koukal
j8Zesal/ 1
GgD+TQrs 1
0ZmOK+rS 1 Svatoslav.Bata

Ahoj Klokani!

po potvrzení toho že Adámková svoji neznalostí pravidel a taky tím že jako ženská nemůže mít cit pro řešení herních situací v mužské kopané po tom co komise potvrdila že její vstup do utkání a návrh na vyloučení Petráka byl zcela neodůvodněný a tím poškodila nejenom Bohemku ale i samozřejmě hráče Petráka jsem ji slušně vyzval, aby se Bohemians omluvila a totéž udělala i hráči Petrákovi! Přeposílám její odpověď! Je to arogantní blbka která nemá v první lize v řadách rozhodčích co pohledávat, k chybě řekla že o nic nejde že chybují všichni a tak o co jde...Její vyjádření celou komunikaci zveřejňovat nebudu, toto mi poslala na konci a pak mě zablokovala:

Pokud jste takivej odbornik a neni vam blbe se chlubit tim koho jste v zivote vychoval,ja se svoji karierou nikdy nemusela chlubit,protoze vzdy mluvily za me vykony na hristi,ale Vam nejde o nic jineho,nez se vyblit a nekomu ublizit,blokuju vas a uz mi nepiste.Sbohem

A nakonec ještě jednu její odpověd:

Vhyb bylo dost a nejsem jedina,ktera nejakou udelala,podivejte se kolik utkani jsem mela jako VAR a kolik soravnych rozhodnuti jsem udelala,ale o to vym nejde,jde vam jen o to me ponizit a ocernit,takovych lidi potkavam ve sve kariere spousty a je jich vetsina,tak se laskave zamerte na nevo jineho a mne dejte pokoj

Ani jednou nenapsala že lituje chyby a toho že Bohemku poškodila a že se omluví, jenom se litovala a chlubila jak je dobrá...

A taky něco pro pobavení, před chvilkou jsem ukončil komunikaci s Adámkovou která Petráka popravila, přeposílám:

-Vážená madam, to co jste předvedla v Karviné proti Bohemce svědčí o tom že se mícháte do věcí kterým evidentně nerozumíte! Emancipace odsuď podsuď! Chlapy nikdy nebudou rodit, tak vy nerozhodujte v mužský kopané, nemáte pro to cit a evidentně tomu nerozumíte! Jděte raději vařit!!! Čím dřív tím líp! Já dělám fotbal 55let jako trenér, hráč a nyní otec syna který hraje dorosteneckou ligu a je mi z vás na nic! Fotbalu škodíte, neumíte to! Takovéto držení je při bránění naprosto běžné! Bohužel o tom nemůžete nic vědět, fotbal na mužské úrovni jste nikdy nehrála tak nemáte ani zápasy mužské kopané rozhodovat!

-Vazeny pane,cervena karta byla udelena za hru rukou pred PÚ ve vylozene brankove moznosti,ale co ja hloupa zenska,ktera prece fotbalu nerozumi Vam odbornikovi,ktery dela fotbal 55let a zna prsvidla fotbalu.

-To je přesně to co píšu nemáte proto cit bylo to letmé dotknutí míče bez jakéhokoliv úmyslu které vyplynulo z pohybu ale to vy v životě neuvidíte

-Tak hlavne,ze vy to vidite nestrane

-Nejenom já už jsi tady o tom dvě hodiny píšeme i s trenéry kolegy všichni se tomu smějí a říkají no jo Adámková

a už se neozvala....

Ahoj Klokani!

Dneska Bohemka uhrála proti poslední Karviné bod. Klasika... Zaujal mě výkon Hrubého. Bez něj v deseti hrála ve druhém poločase Bohemka lepší fotbal než s ním v jedenácti lidech! To je přesně věc, kterou bych vyčetl trenéru Veselému. Vzal si do týmu hráče které chtěl Hrubého, Smrže, Ristovského a tito hráči nepřinesli do týmu nic! Hra je špatná, upracovaná. Sezóna začala bojem v Evropských pohárech, končí bojem o záchranu. Takže jsme tam kde jsme byli. Dolů snad nepůjdeme. Jediný klad vidím v zařazení Kadlece do základní sestavy! Chtělo by to do týmu více takových hráčů. No, za 25 let se zase třeba dostaneme do horní poloviny tabulky. Toho se já už asi ale nedožiju...

Ahoj Klokani

Dneska dvě hrubé individuální chyby. Při prvním gólu Zlína Beran nedokáže zabránit centru přes malé vápno kde namísto bránění čumí Kostik a je vyrovnáno a při druhém gólu Zlína se Hrubý točí zády namísto vystoupení proti střele a je to 2:2. Hrubý 9 z 10 přihrávek dozadu.... Chybí kvalita, někteří hráči bojují ale to nestačí!

Ahoj Klokani

běhavý impotentní fotbal bez efektu...Bohemka se dneska dostala bodově do skupiny o záchranu. Beru, je hodně zraněných ale za týden pokud nebudou tři body může Bohemky opět klesnout a tady už končí legrace!

FreeBeam napsal:

Zcela s Tebou souhlasím, mít v brance gólmana a ne Valeše, mohlo to dopadnout jinak. Valeš stál rozkročený na patách, to nemůže absolutně nic udělat. Jen koukat jak to dopadne. Ve všech sportech vždy trenér ...

Přesně! Souhlas

skrob napsal:

Blbost, první gol byl obstřel 3 obránců a při druhém se Filip jednoznačně minul.

Evidentně nechapes o čem píši. Blbost je tvuj komentář...Brankář musi udělat pohyb proti mici at na něj dosáhne nebo ne! Už to konečně chapeš?

Ahoj Klokani, k dnešku řeknu pouze jedno. Už od přípravek učíme gólmany že musi reagovat na každou střelu. I když si mysli že na ni nedosáhnou. Kolikrát se už stalo že konečky prstů gólman míč tecuje a ten skončí na tyči! Valeš při obou gólech Sigmy stál a čuměl... Za mě takoví brankář který to alespoň nezkusi nemá v bráně co dělat a v ligové už vůbec ne!

Konec dobry všechno dobry! Pokud by Hybš dal penaltu tri body z venku... Ale klobouk dolů co kluci odehrali v deseti. Doufám ze Puškáč dnešním zápasem v Bohemce dohrál. Co předvedl je vrchol vymaštěnosti!