Příspěvek Diskuzního fóra

Ahoj Klokani!

po potvrzení toho že Adámková svoji neznalostí pravidel a taky tím že jako ženská nemůže mít cit pro řešení herních situací v mužské kopané po tom co komise potvrdila že její vstup do utkání a návrh na vyloučení Petráka byl zcela neodůvodněný a tím poškodila nejenom Bohemku ale i samozřejmě hráče Petráka jsem ji slušně vyzval, aby se Bohemians omluvila a totéž udělala i hráči Petrákovi! Přeposílám její odpověď! Je to arogantní blbka která nemá v první lize v řadách rozhodčích co pohledávat, k chybě řekla že o nic nejde že chybují všichni a tak o co jde...Její vyjádření celou komunikaci zveřejňovat nebudu, toto mi poslala na konci a pak mě zablokovala:

Pokud jste takivej odbornik a neni vam blbe se chlubit tim koho jste v zivote vychoval,ja se svoji karierou nikdy nemusela chlubit,protoze vzdy mluvily za me vykony na hristi,ale Vam nejde o nic jineho,nez se vyblit a nekomu ublizit,blokuju vas a uz mi nepiste.Sbohem

A nakonec ještě jednu její odpověd:

Vhyb bylo dost a nejsem jedina,ktera nejakou udelala,podivejte se kolik utkani jsem mela jako VAR a kolik soravnych rozhodnuti jsem udelala,ale o to vym nejde,jde vam jen o to me ponizit a ocernit,takovych lidi potkavam ve sve kariere spousty a je jich vetsina,tak se laskave zamerte na nevo jineho a mne dejte pokoj

Ani jednou nenapsala že lituje chyby a toho že Bohemku poškodila a že se omluví, jenom se litovala a chlubila jak je dobrá...