Příspěvek Diskuzního fóra

hrdin napsal:

Tak to nevím, která většina to říká. Možná to říkají nějací pisálci, kteří vědí kulový. Já tam to fungování vidím jinak. Drtivá většina ve všech sportech podle mne říká, že to je o každodenní práci. ...

Ac se sam sobe divim,tak  tentokrat s P. "hrdinem"  souhlasim.Jsem toho nazoru,ze treneri narodaku by meli byt 100% profici na 100% uvazek,cili tim padem i oddilovi treneri v profisoutezich by se nemeli "rozptylovat" starostmi s ruznymi hvezdami a hvezdickami v narodaku.Ze by to zvedlo prestiz Bohemky,to si nemyslim,neni duvod,vse se bude odvijet od vysledku v lize.Pokud bude Bohemka valet a hrat zajimavej fotbal,vse bude dobry ,ale pokud dojde k porazkam a k prezentaci fotbalu jako koncem podzimu a treba zrovna po represrazech,tak najednou mnozi i tady na foru zacnou premyslet,procpak ten pan Vesely v pauzach nebrousi mancaft na hristi,ale je nekde na cestach.Krom toho pana Haska starsiho,jsem si prestal vazit v te chvili,kdyz utekl ze sefovani Fotbalovyho svazu jak malej kluk,ktery merunou rozbije okno.Tam.mohl ukazat jak je dobrej...na repretrenera si poctive pockal,az vse vyhnije v jeho jmenovani.