Detail uživatele diskuzního fóra - hm71

Datum prvního příspěvku
03.02.2010
Celkový počet příspěvků
273
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 225
Ptejte se vedení Bohemky 42
Družstvo fanoušků Bohemians 4
Tlachy a kecy 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
YKXLJYYt 15
Nbrzs0dl 12
bFZS+Z0z 10
yOmUEJVw 9
B+125Y28 9
ZYFPPwGk 8
E4/SlghX 7
ZSuxI/tP 7 dykovka
hXfUFYoe 6
h+i0vkBt 5
wkibSlee 5
yJl9IaqR 5 dykovka
4Bc2Pbxq 5
GkwD+dSP 5
UwDb54wv 4
zd1R6aqF 4
YMidFu2R 4
9Huu+52u 4
jNCAG+Z4 4
FhjR+j4H 4
YSaKu2/3 4
CSy+PXDa 4
LE+313dZ 4
KqzSuW9u 3 dykovka
KJW3P7Ib 3
3lAPrbaz 3
fruPaUHX 3
1aE8WoOr 3
FYyR/mYF 3 sasek
MaWraroQ 3
NOKY4QX6 3
g5NZQQGm 2
k/H9eSDr 2 ludvavestec
wTCq0M+G 2
xy5pvBiQ 2
iMQFBxHj 2
C/E6emL9 2
/yOghn1B 2
iFHSTz4q 2
cxckcmw1 2
f8/hg7iT 2 Fans
zKO98uz5 2
ljhnMy/5 2
rEQp5yZN 1
ZX5Hbrak 1
sfLg7Zi6 1 Fans
gerHhaJx 1
nBQPQNB7 1
wpovtBDg 1
GPQQHsFl 1
UzDOQY7d 1
JERXzogR 1
BERb/ZFw 1 berjir
AcV6pEGg 1
uv/HsUSk 1
UV19R8/U 1
u6lkqTks 1
adXKg0J+ 1
qUN3Q7wg 1 Bohemians Praha 1905
S+k7ALxK 1
DofeOdOt 1 berjir
Twijdbdr 1
HEX5u2Ot 1
t1LlYQBD 1
DXbtQXsR 1
7QjLnGfI 1
Ju9iD2IP 1 dykovka
ye6CD8DQ 1
UtAkmyYm 1 berjir
YKTRIef5 1 sasek
uBmfrAZ0 1
B7TRM3Pf 1
MI6axqKL 1
+6CwzFnm 1
4fFvcGsW 1
Rn99dPrl 1
DOmaPzLe 1
8YwdZHVH 1
7H0NyJUE 1
o38yRP0o 1
ETHUmntL 1 Slamak, dykovka
ljpTWhis 1
aA55xNQ3 1
geM5Wfuj 1
UNVzsxf7 1
1tLBPgiT 1
yGkEMabA 1
cPuxoDPq 1
/t1ooKbj 1
lyNaptDL 1
hh8frfuW 1

badys napsal:

Nevím, ale místo kritiky by bylo lepší podpořit kluky v hledišti. Já tam viděl včera velkou bojovnost a to že od cca 70min šlapali vodu se dalo pochopit. V 11 lidech by je podle mě ...

Promiň, asi jsem byl na jiném fotbalu. 

kolina napsal:

Také jsem tu 2Ligu viděl, fakt bída ve která hrál především každý sám na sebe... Jasně, chce to fotbalisty, třeba i z Afriky, ale takové kteří nebudou hrát především "na sebe" protože chtějí další/lepší angažmá, ale ...

Ano tenhle kluk ty dvě chyby udělal, ale v dalších deseti zápasech byl rozdílovým hráčem. O co větší chybu udělal jako u nás Puska, který hraje tužku stále, teda když zrovna nemarodi? 

cossacs napsal:

A za co by to asi tak někdo udělal. Zvláště pokud chce pantáta financovat rekonstrukci stadiónu. První hráč po zranění už je na cestě. Bojím se že e s tímto lazaretem hráčů po zranění, kteří ...

Který hráč po zranění by měl být naší volbou?

Fousic napsal:

To že hrajem 3 zápasy doma je pro nás mínus.doma nic nevyhrajeme .Jsem žádostiv,jak to dopadne.Skupinu o udržení máme jistou.i kdyby Teplice oba zápasy prohrály,a my porazili Pardubicejtak je nám to prd platný.leda vyhrát 10 ...

Ale i za této situace bude zápas s Pardubicemi důležitý. Tak doufám že zase nebudeme hrát na remízu. Můžeme nadávat na Adamkovou ale je fakt že o body se hraje jinak. Jediný kdo zaslouží pochvalu je Soukup a Překop protože dál gol

Lamas napsal:

Tak Petrák byl prej vyloučený ne za faul ale za úmyslné hraní rukou...To je ale pí.. ta Adámková.

A to je prostě VAR . Dokud neuslyšíme rozhovor mezi VAR a HR tak je to nástroj jak si najít něco co potřebuješ aby to dopadlo tak jak potřebuješ. A dokud za takovéto intervence kde se prokáže že to bylo špatně nebudou tito VAR rozhodčí přísně trestání bude fotbal stejně špinavý jako byl za Berbra. Úmyslná hra rukou, to je neuvěřitelný, jak to chce dokázat, vždyť do sebe byli zaklesnutí a on k míči již zády.

Já jsem zklamaný, za mě bod v Karviné je málo .  Hráči jako Hrubý, Smrž, Ristovski, Shejbal jsou velkým prehmatem vedení, tedy toho kdo si je přivedl. A v rozhovoru na O2TV říct že jsme sahali po třech bodech......, teda pane Vesely jak Vás mám rád tak jste byl asi někde jinde ne?  

kolina napsal:

No, ale když se na to nebudeš koukat tak neuvidíš kdo jak hrál... Myslím, že za dané situace je i "bod" dobrej! Teda když zůstanem ve skupině o záchranu tak se k nám díky této  remize Karviná ...

To pak jsem asi mimozemšťan a proč střídal až v 93 minutě a proč nehrál opět Huf?

bonano30 napsal:

Huf neco provedl,že nedostane ani čuchnout?

Jak jsem psal nechápu proč nedostává šanci. Když u nás nepotvrdí opcí nebudu se divit

spyder napsal:

Jsem jediný, komu připadá, že to tam nikoho nebaví a že tam celý tým je jen proto, aby si odškrtli, že byli v práci?

Za mě Soukup a Adámková nejlepší na hřišti