Detail uživatele diskuzního fóra - Antonin3

Datum prvního příspěvku
07.08.2022
Celkový počet příspěvků
62
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 57
Tlachy a kecy 5
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
XrDeSlnB 46
d7tQt5xj 4
lOLzozIi 2
k643Lm2s 2
lmZyvHK8 2
5K0BL4ST 1
C0Q3DSN4 1
UtpeXEd9 1
UO/ImxCw 1
xZ55K1lG 1
ngx3PwHH 1

doublefish napsal:

Máš na mysli člověka jménem Jiří Šimáně (nar. 1949), tajný spolupracovník STB č. 14554 s krycím jménem ROMAN? Ten, co do Slavie přivedl čínský komouše a chtěl tam přivést Ivana Horníka? To bychom mnozí z nás ...

ted je nebo bude v bolce

Body se ztratily davno na podzim doma ale i na jare jo kdyz nedame tak je tezke vse ubranit na nulu utocniku je dost ale goly malo a prunikove prihravky zadne a kdyz uz se povede tak nedame a nedame takže sevedomi na nule takže verim ze jsme si to vybrali letos a pristi sezona bude lepsi ale jestli tady budou hrat hraci tmave pleti to radsi budu hrat karty

kolina napsal:

Asi tak nějak... Popravdě řečeno nechápu že někdo stále volá po hráčích "tmavé pleti" teda já bych nic podle pleti nerozlišoval... Navíc, pár takových v Bohemce už bylo a nikdo z nich zde dlouho nevydržel... No, když už ...

Zaklad je vychovat si sve hrace a k tomu musi byt nastavena filozofie klubu ne porad nejake hostovani a kupovani predrazenych hracu a na to musi byt kvalitni treneri kteri maj vztach ke klubu a ne jenom za tezky prachy neco tu zkouset a myslim ze tady se zaspalo ale do budoucna se musi ty chlapi co zde hraji a maj chut dal pokracovat v klubu uz jako treneri to by se melo podchytit

Fan1905 napsal:

Naši konkurenti v boji o udržení a střední skupinu bojovali jako lvi a jako o život. Pokud to nebude i u nás, tak nemůžeme dobře dopadnout v následujících utkáních.

Myslim ze ty body se ztratily jinde ne zapasech ze slavii nebo spartou doma teplice budejky slovacko nebudu to vyjmenovavat ale chybelo nam stesicko pri zakonceni a pak se hraje jinak vloni nam to venku padalo a bylo to 4 misto a ted venku rekneneme ok ale doma nic nebo remiza a vzadu nula ale to nejde donekonecna ted jenom kdyby ty hraci dali pulku zahozenych sanci kde bysme byli tak to ted proste musime urvat a cekat nebo se pripravit na pristi sezonu ta bude zajimava jeste vic 

steiner napsal:

S touhle sraltou musíme bodovat, je v morálnim rozkladu a toho musíme využít!

Ja si myslim ze nas rozhodci fiknou a bude to jako to bylo v loni

BlechaBerserk napsal:

Pánové neočekávám nic jiného než obvykle prohlášení jak jsme stáli za hovno nic méně když jsme v Edenu chtěli hrát vyrovnanou partii a dostali 4 goly  stalo to za hovno dnes když hrajeme zodpovědně stojí ...

Ano souhlasim

Antonin3 napsal:

Ty ses nejaky zaplsky proti hracum vsichni vime i kdyby to bylo 0-0 tak stejnak pisknou penaltu takze vysledek je ok budme radi a ted sparta a pak karvina tam to bude dulezity a i ...

Pak kritizuj

Fousic napsal:

Že by konečně Bohemka našla brankáře?Soukup se mi podle mejch zkušeností docela líbí.Když jsem nebyl nadšenej z Reichla (po mejch 9 let v bráně v divizi,dál jsem se nedostal a po skoro 20 letech trenéra ...

Ty ses nejaky zaplsky proti hracum vsichni vime i kdyby to bylo 0-0 tak stejnak pisknou penaltu takze vysledek je ok budme radi a ted sparta a pak karvina tam to bude dulezity a i pardubice to musi byt povinost 

Toho bodu si musime vazit kovi 2 sance ristovski nezpracuje balon skoda nic a ten zaver super uz jsem byl neverici skoda ze ta hlava nesedla 

bob.in napsal:

Trenér je to dobrej, nicméně je to dvoužidlák.  V našich řadách vidím jako dobrýho obránce Vondru a, světe div se, Smrže. Střední obránce jak víno, ale třeba si to nechce připustit.. K nim do trojky mě ...

Janos to bys tomu dal kdyz hral v bolce nejhorsi bek kdokoliv mu utekl a kdyz ne tak ho zkopnul to by dopadlo kdyz zacneme promenovat sance tak se zlepsi vse coz i defenziva i obrana ono se lip hraje kdyz vedes hral jsi fotbal