Detail uživatele diskuzního fóra - bob.in

Datum prvního příspěvku
16.04.2012
Celkový počet příspěvků
936
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 907
Ptejte se vedení Bohemky 4
Tlachy a kecy 25
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
EQkv/Voc 379
i3ShiaNn 133
XOc8ENdT 16
rbIfDYMy 10
B+kChZVX 8
/RXw2EYE 4
sS7G39uS 3
4JJPa59h 2
WTyYOTqV 2
FIaz1fwR 2
RFj76frg 1
QP2KJxYt 1 N.N.B
3Vsma/Jx 1
GtHi9mra 1
RjBCZVQZ 1
XgqXZAYj 1
sO79iU3i 1
YbVu55bv 1
T9H1LXqp 1
IrCywBvR 1
pW/QHJ0v 1
61HeQJ44 1
eJkBKhs2 1
WMExRC1P 1
BkaWuwVD 1
wUvkn2vf 1
qhcfwTqz 1
9P+wQVP2 1
5InzC+D1 1
evitar2k 1 dáda74
RdLRGr9y 1
j85fw/G4 1
ZyeVxZSZ 1
H63GNCHV 1
biizgIkd 1
pWre3uSG 1
Bd44SJop 1
zDD25OHG 1
L0+OOvGv 1
Bpzv/HVg 1
LjeEV7ef 1 ludvavestec
7GefCkSD 1
3KwwlibW 1
UBFQtZgr 1
JZJH1GK9 1
Ti1hql6f 1
u24KPwPx 1
1+RquTaD 1 berjir, Hrubajz
iMlrNnq0 1
dTC8AKSw 1
Bo3zY8es 1
R+3b7bD6 1
5sJjj8D4 1
hGVuy824 1
7IskPtRn 1
oMz3maA5 1
zqV1Zfyw 1
IZpyhuo6 1
SaLw2Cbn 1 Vertigo

doublefish napsal:

Já pro nás dostupného lepšího levonohého stopera než je Vondra v lize nevidím...

Vondra neni stoper, je to krajní obránce jak víno. Hrajem systém, na kterej nemáme hráče.

Než si dokážeme nahrát na tři metry, tak se musíme naučit to šikovně prosimulovat, prozdržovat a občas sebou dobře plácnout ve vápně no. Pak bude liga naše.  A možná i prostřední skupina.

Slávie od první minuty lepší na všech frontách, na víc zatim nemáme. Balón neudržíme na noze víc než pět sekund, což je pochopitelně problém, páč ztrácíme síly třikrát rychlejc. Poměrně solidním bráněním s dobrou podporou gólmana, ovšem bez jakýkoliv následný nástavby, lze s takovýmhle soupeřem vydržet deset, dvacet minut, někdy dokonce poločas, ale bylo by v podstatě nespravedlivý ukopat takhle body. 

V lize naštěstí existujou týmy, se kterýma se dá něco urvat, spadnout mezi Vlašim a Varnsdorf doufejme nehrozí, ale my chceme určitě víc, že? 

Klokan10 napsal:

Zdravim. Jsem na cestě do Zlina. Podcast zatím dobrý až na pro mne driv narozeneho,moc angl. slov. Pro Martina Jedličku : v buď víc vděčný fanouškům, kteří za klubem vyjedou.At jsi kde jsi a ať dostanes xy gólů.Viz ...

Dáme někde kafe ve městě? (S kýmkoliv pochopitelně..) 

734 409 480

rocknroll napsal:

Tak studuj dal, ono ti to neuskodi.

Ohromně nekolegiální, nekamarádský, až možná sobecký. Takle mě nechat trápit. Ale co už no, jdu se s tim prát dál.

rocknroll napsal:

Naprosty souhlas.  S jednou vyhradou - kdyz se chce clovek zlepsit, mel by koukat na ty lepsi nez je on a snazit se od nich neco naucit nez se vymlouvat na to, ze jsou lidi, ...

Souhlas. Ovšem kdybys mě zabil, tak nevim, o kom píšeš. Patrik se vymlouvá? Nebo já? Nebo Valda? Studuju to už hodinu a ne. Nevim.

Valda je proti například Patrikovi, kterej tady chytal nedávno, a kterýho tady mraky lidí chválilo až na půdu, naprostej gólmanskej génius. 

AFK11 napsal:

Valeš je podle mýho stejně dobrej gólman jako Reichl. Oba mají svý slabiny a silný stránky, nejsou na úrovni Jedly, ale jsou to kvalitní ligoví gólmani. Valda se tady stal pohádkovou bytostí, která může za ...

Přesně tak. 

atletiko napsal:

Útok nemá žádný servis a to začíná už od obrany, od které nepřijde konstruktivní nahrávka. Vzadu hrajeme alibisticky a pomalu. O cíleném založení útoku nemůže být ani řeč. Vondra hraje středního stopera a svým vzrůstem ...

Po dlouhý době názor, se kterým souhlasím do puntíku.