Ptejte se vedení Bohemky

Do tohoto fóra mohou přispívat pouze registrovaní a přilogovaní uživatelé.

Přilogujte se nebo se zaregistrujte

Čtení příspěvků je povoleno všem uživatelům, příspěvky jsou zobrazeny níže na této stránce. Použijte posuvník okna nebo kolečko myši.

Obsah diskuzních fór je tvořen příspěvky, které vyjadřují názory a postoje jednotlivých pisatelů. Redakce ani klub Bohemians 1905 neodpovídá za obsah příspěvků, vyhrazuje si však možnost odstranění příspěvků, jejichž obsah je ve zjevném rozporu s právními předpisy nebo normami slušného chování.

Diskuzní fórum "Ptejte se vedení Bohemky" je určeno výhradně pro vaše dotazy. Veškeré další příspěvky budou přesouvány do fóra "Tlachy a kecy". Pro lepší přehlednost bude přesouvání nevhodných příspěvků striktně dodržováno. Děkujeme za pochopení.

hrdin napsal:

Člověče mildíku, nějak jsem si na ty tvoje komentáře zvykl a baví mě je číst :) Proč zrovna Hadaščok? A jakej názor bys měl na Oskara Fotra? Mně se líbí i náš Adam F., ale ...

Teda "Pekulka" má v podstatě s tou celkovou výškou našich hráčů pravdu, ostatně co stačilo všem mužstvům od mistrovské Slavie až po ty nejbídnější proti nám hrát, stačilo jim nakopávat dlouhé balony a on naše hráče vždy opakovaně někdo v místech kde se rozhodují zápasy přehlavičkoval a skončilo to naší prohrou třaba i po celkem vyrovnaném průběhu hry...  

Popravdě řečeno, takhle nás v podstatě každý "umlátil" a přehlížet tento fakt se rovná sebevraždě v následující sezoně, nebo snad ne?!?

                    BOHEMKA DO TOHO!!!

Dobrý den.Kdy bude zveřejněn plán letní přípravy? Kolik odchodů bude z klubu? Po jarním utrpení snad hodně. Novému kouči přeji štastnou ruku při výběru hráčů,kterým se bude chtít běhat.

mildík napsal:

Hlavně mě bude zajímat vyhodnocení jarní sezony od představenstva - protože to jak jste vše podcenili tomu říkám amatérismus - viz kabajev a nebo že nám tyhle útočníci co máme stačí ( 3 útočníci) . ...

Člověče mildíku, nějak jsem si na ty tvoje komentáře zvykl a baví mě je číst :) Proč zrovna Hadaščok? A jakej názor bys měl na Oskara Fotra? Mně se líbí i náš Adam F., ale chtělo by ho "prověřit" "dospělým fotbalem"... Problém je, že by ani jeden neprošel výškovými nároky pekulky ;)

Zdravím, před zápasem s Hradcem se psalo, že na zápas nepojedou hráči se, kterými se již nepočítá, je možné sdělit, kteří to jsou?

Ještě jedna věc - je mi jasné, že tělesná výška je jen jedním z parametrů, ke kterému se při výběru nového hráče přihlíží a že rozhodně není všechno. Přesto mi přijde, že naše mužstvo je v porovnání s jinými ligovými týmy celkově nižší, což ho v určitých věcech limituje a samozřejmě, má to vliv i na celkovou střeleckou potenci mužstva. Info jsem čerpal z Kenguru.cz, jelikož tady výšku, váhu a info, jestli je hráč náš, nebo na hostování jaksi neuvádíme (proč ???). Trochu povyrůst by do nové sezony mohla především naše záloha, viz níže.

Skupina do 180cm

Bartek 177, Dostál 177, Hašek 174, Jindřišek 178, Jirásek 175, Kuchta 177, Mašek 172, Hubínek (neuvedeno, ale řekl bych, že to bude rovněž pod 180), Berger 180.

Skupina do 185cm

Luts/Švec 181, Kabajev/Nitrianský 182, Havel/Krch (neuvedeno, ale asi přes 180), Nitrianský 182, Markovič 184, Buchta 185.

Skupina nad 185cm

Šmíd 188

Otázka pro vedení:

V návaznosti na článek "JUDr. Pavel Fráňa: Blíží se konec soudních sporů" (a já bych ještě doplnil "konec bojů o Ďolíček) bych se chtěl zeptat:

Je současná Bohemka stále ještě tak neatraktivní z hlediska příchodu nových silných sponzorů, kteří by klub finančně zvedli a díky nimž bychom mohli Bohemku dostat TRVALE do první poloviny tabulky s šancí se poprat o poháry?

Vyvíjíme v tomto směru nějakou soustavnou iniciativu? Spolupracujeme např. s nějakými odborníky, kteří by nám pomohli vytipovávat a oslovovat firmy, pro které by mohlo být spojení s Bohemkou zajímavé a my bychom tak mohli získat třeba nového generálního sponzora?

Děkuji

Dobrý den, pokud neplánujete změnu dodavatele sportovní výstroje, bylo by možné alespoň změnit typ dresů? Například dresy pro Betis Sevilla vyrábí také Adidas a myslím, že vypadají lépe než naše současné.

http://shop.realbetisbalompie.es/

Kromě posil z Vlašimi a Sparty, kde má trenér Hašek jistě mnoho kontaktů bych se zaměřil ještě na Opavu. O bod jim utekl postup do nejvyšší soutěže a v poháru opakovaně dokázali, že se můžou směle měřit s kýmkoliv. Zároveň tam teď bude po tom, co o bod nepostoupili do ligy panovat určité zklamání. Toho bychom mohli využít a někoho přetáhnout do Bohemky. Pak bych se přimlouval ještě za jednu věc, a to zkusit sehnat nějakého dalšího Mosqueru, nebo Acostu, tzn. co se týče posil, podívat se i trochu jižněji a ne jen stále na Východ.

Hlavně mě bude zajímat vyhodnocení jarní sezony od představenstva - protože to jak jste vše podcenili tomu říkám amatérismus - viz kabajev a nebo že nám tyhle útočníci co máme stačí ( 3 útočníci) .  Jinak ještě by se mohl hodit Hadaščok .

prý máme U13 velký talent Adam Vais jak máme pojištěný takhle mladý hráče aby u nás zůstali

Dobrý den,

u převodu pozemku Ďolíčku je v katastru od 12.5. uvedeno, že řízení bylo zastaveno. Máte k tomu nějaké bližší informace? To znamená, že bude muset být dána nová žádost na vklad? jaký je aktuální stav?

Děkuji Jakub 

Ještě takový dotaz. Budeme mít něco z případného přestupu Schicka? Něco od Sralty, že jsme ho tak perfektně rozehráli... :-) Možná už se to tady řešilo, ale nevzpomínám si. Jestli Sralta dostane cca 53mil, tak aspon 10% by nám dát mohli ne? :-)) 

Zdravím,

taky by mě zajímalo s kým se už nepočítá pro další sezonu? Jak to vypadá s M. Haškem ml.? Musí se vrátit do Sralty? Nebo uděláme přestup a budeš náš? Ať taťulda zajede na Letnou a jako rodič jim řekne, že už tam hrát nebude! :-) 

Dobrý den, v článku k utkání v Hradci se píše, že k zápasu neodcestují hráči, kterým bylo řečeno, že v Bohemce pokračovat nebudou. Napíšete nám, o které hráče se jedná, nebo se to dozvíme zase odjinud dříve :)?

Dobrý den,

doufám, že vyjádření trenéra o tom, že nechce nikoho z juniorek se netýká té naší. Podle mého skromného názoru by naopak rodinej klub měl na odchovancích stavět.

Četl jsem rozhovor s trenérem, mrzí mě, že si dáváme za cíl už nyní pozice kolem osmého místa, ale nejspíš by mohl i říct, že máme za cíl se udržet. Přesto doufám, že na ty poháry konečně zaútočíme. K dotazu, trenér má zájem o rychlé, mladé a ligou políbené hráče. Zapadá do podmínek někdo z trojice Jan Pázler, Vojtěch Hadaščok nebo Pavel Vyhnal, který už u nás působil a myslím, že jako alternativa nebo spíš spoluhráč ke Kabajevovi by byl vhodným typem. Stačí naznačit :)

Vážené vedení, chtěl bych se zeptat, jak vnímáte skutečnost změny modelu naší nejvyšší soutěže, která by měla přijít od sezony 2018/2019. Myslíte si, že by to bylo pro mužstvo současné úrovně Bohemians přínosné, nebo spíše negativní? Z ligy budou moci nově teoreticky sestoupit až tři mužstva (první přímo, druhé a třetí, pokud neprojdou baráží s nejlepšími dvěma týmy 2. ligy). Na druhé straně, pokud skončíme do 10. místa a následně vyhrajeme svou skupinu, budeme se moci poprat o Evropskou ligu, což současný model neumožňuje a dává nám to velkou šanci si finančně polepšit. Neměli bychom tedy už nyní, před novou sezonou, opravdu, ale opravdu posílit, aby mužstvo nejen nemělo v nové sezoně starosti se záchranou, ale aby se v novém modelu soutěže mohlo o ty poháry poprat? Děkuji

baca napsal:

na jak dlouho plati Kabajevovi prodlouzena viza?

Tyhle víza jsou většinou na jeden rok! To znamená, přeloženo do naší skvělé češtiny/úředničtiny - zahájit proces prodloužení víza nejpozději v lednu 2018!