Fotbalová akademie Bohemians

Fotbalová akademie Bohemians

Fotbalový klub Bohemians Praha 1905, a. s. založil v roce 2016 ve středočeských Velvarech mládežnickou fotbalovou akademii, která oficiálně začala působit na začátku roku 2017. Bohemka se tak posunula o další krok na cestě k úspěšnému a modernímu fotbalovému klubu.

Město Velvary se nachází na pomezí kladenského a mělnického okresu, z centra Prahy sem dorazíte za půlhodinku. Mimo pražské aglomerace jsou na dosah Kralupy nad Vltavou, Mělník, Slaný, tedy města, v nichž se fotbal na vrcholové úrovni dosud neprovozuje. Z hlediska spádové oblasti se tedy jedná o pole neorané a tedy pro fotbalové zušlechtění ideální. Důležitým faktorem je, že projektu je výrazně nakloněno vedení města, stejně jako místního divizního FC Slovan Velvary. Na zdejší základní škole je v plánu v souvislosti s vytvořením FA založení sportovních tříd zohledňujících náročnější tréninkový režim mladých fotbalistů, stejný krok je výhledově vyjednán s víceletým gymnáziem v Kralupech nad Vltavou.

Cílem Fotbalové akademie Bohemians Praha 1905 – Velvary je naplňovat veřejně prospěšné poslání sportu a tím vychovávat výborné fotbalisty, pilné žáky a dobré kamarády! FA klade důraz na výchovu, vzdělání a sportovně zdravotní rozvoj dětí a mládeže v daném regionu. Vyhledává talent a jejich další rozvoj v duchu Fotbalové akademie Bohemians Praha 1905 – Velvary. Je také důležité vychovávat hráče pro mládežnické týmy a pro A tým Bohemians Praha 1905, pro místní fotbalový tým TJ Slovan Velvary a samozřejmě i pro reprezentaci Středočeského kraje či České republiky.

Ředitelem Fotbalové akademie Bohemians je Mgr. Josef Dobeš.
Oficiální stránky akademie můžete nalézt na www.fabohemians.cz.


MOTTO AKADEMIE: "VEDEM HRÁČE K TOMU, ABY BYLI VÝBORNÍ FOTBALISTÉ, PILNÍ ŽÁCI A DOBŘÍ KAMARÁDI."


Nábor do fotbalové akademie
Fotbalový nábor pro kluky a holky 2010, 2011 a 2012 proběhne v sokolovně Velvary 4. a 5. dubna 2017 od 17 hodin. Svoji účast můžete potvrdit u ředitele akademie Mgr. Josefa Dobeše na telefonním čísle 724 161 117 nebo e-mailu josef.dobes@bohemians1905.cz. Fotbalová akademie úzce spolupracuje se ZŠ Velvary, kde bude rozšířená výuka tělesné výchovy.


Fotbalový kemp Velvary
Bohemians Praha 1905 pořádají letní fotbalový kemp ve Velvarech. Přihlašte své děti od 5 do 9 let (fotbalová přípravka). Kemp bude probíhat v tréninkovém areálu akademie Bohemians ve Velvarech (Nábřeží 677).
Termín: 10. - 14. července 2017 (pondělí - pátek)
Cena: 4 500 Kč / dítě (na dalšího sourozence sleva 1 000 Kč)
V ceně: stravování, pitný režim, zdravotník, fotbalové zázemí, míč, dres, hodnocení hráče a výuka angličtiny formou her
Kapacita je pouze 50 dětí. Účast vašich dětí potvrzujte u Mgr. Josefa Dobeše na telefonním čísle 724 161 117 nebo e-mailu josef.dobes@bohemians1905.cz.

Sponzoři akademie

logo Mero