Fotbalová akademie Bohemians

Fotbalová akademie Bohemians

Fotbalový klub Bohemians Praha 1905, a. s. založil v roce 2016 ve středočeských Velvarech mládežnickou fotbalovou akademii, která oficiálně začala působit na začátku roku 2017. Bohemka se tak posunula o další krok na cestě k úspěšnému a modernímu fotbalovému klubu.

Město Velvary se nachází na pomezí kladenského a mělnického okresu, z centra Prahy sem dorazíte za půlhodinku. Mimo pražské aglomerace jsou na dosah Kralupy nad Vltavou, Mělník, Slaný, tedy města, v nichž se fotbal na vrcholové úrovni dosud neprovozuje. Z hlediska spádové oblasti se tedy jedná o pole neorané a tedy pro fotbalové zušlechtění ideální. Důležitým faktorem je, že projektu je výrazně nakloněno vedení města, stejně jako místního třetiligového FC Slovan Velvary. Na zdejší základní škole je v plánu v souvislosti s vytvořením FA založení sportovních tříd zohledňujících náročnější tréninkový režim mladých fotbalistů, stejný krok je výhledově vyjednán s víceletým gymnáziem v Kralupech nad Vltavou.

Cílem Fotbalové akademie Bohemians Praha 1905 – Velvary je naplňovat veřejně prospěšné poslání sportu a tím vychovávat výborné fotbalisty, pilné žáky a dobré kamarády! FA klade důraz na výchovu, vzdělání a sportovně zdravotní rozvoj dětí a mládeže v daném regionu. Vyhledává talent a jejich další rozvoj v duchu Fotbalové akademie Bohemians Praha 1905 – Velvary. Je také důležité vychovávat hráče pro mládežnické týmy a pro A tým Bohemians Praha 1905, pro místní fotbalový tým TJ Slovan Velvary a samozřejmě i pro reprezentaci Středočeského kraje či České republiky.

Ředitelem Fotbalové akademie Bohemians je Mgr. Josef Dobeš.


Aktuální informace naleznete na oficálním webu akademie: WWW.FABOHEMIANS.CZ


MOTTO AKADEMIE: "VEDEME HRÁČE K TOMU, ABY BYLI VÝBORNÍ FOTBALISTÉ, PILNÍ ŽÁCI A DOBŘÍ KAMARÁDI."


Nábory do fotbalové akademie
Probíhají každý rok v měsíci květnu na hřišti ve Velvarech. Přesný termín, stejně jako veškeré informace najdete na webových stránkách www.fabohemians.cz . Přijďte se svými dětmi – fotbalistkami fotbalisty ročníku 2010 a mladšími (do naší fotbalové školičky chodí již tříleté děti). Na nábory si vezměte sportovní oblečení, kopačky a lahev s pitím. Těší se na vás trenéři fotbalové akademie.


Fotbalový kemp Velvary
Každým rokem pořádáme letní fotbalové kempy pro malé fotbalisty a fotbalistky ve věku 5 – 12 let formou příměstského tábora (tzn. Rodiče děti přivážejí ráno a večer si je vyzvedávají). Fotbalové kempy vedou špičkoví trenéři dětí a mládeže a jsou v krásně zrekonstruovaném sídle Fotbalové akademie – ve Velvarech . Pokud máte zájem své dítě přihlásit, kontaktujte manažera fotbalové akademie Josefa Dobeše, mobil : 724161117, mail : josef.dobes@bohemians1905.cz

Fotbalový kemp je 5 dní : pondělí – pátek a v čase 9 – 17 hodin. Kempy jsou obsazené několik měsíců před letními prázdninami. Je dobré se přihlásit v jarních měsících.


Sponzoři akademie

logo Mero