Česká liga žáků U14

Začátky zápasů jsou orientační a budou upřesňovány podle oficiální termínové listiny Fotbalové asociace.
1. kolo
13.9. 12:00 Hradec - Talent Academy 0:2
13.9. 12:00 Liberec - Pardubice 1:1
13.9. 12:00 Bohemians - Slavia 1:2
13.9. 12:00 Kladno - České Budějovice 0:9
13.9. 17:00 Jablonec - Mladá Boleslav 4:3
13.9. 17:00 Cidlina - Meteor 3:2
13.9. 18:00 Ústí nad Labem - Teplice 0:10
13.9. 15:30 Sparta - Plzeň 3:4
2. kolo
6.9. 18:00 Talent Academy - Plzeň 3:9
10.8. 16:00 Sparta - Teplice 7:1
19.8. 12:00 Meteor - Ústí nad Labem 1:2
12.8. 12:00 Mladá Boleslav - Cidlina 1:2
12.8. 16:00 České Budějovice - Jablonec 10:0
15.8. 18:00 Slavia - Kladno 16:0
12.8. 12:00 Pardubice - Bohemians 1:1
12.8. 12:00 Hradec - Liberec 1:1
3. kolo
19.8. 12:00 Liberec - Talent Academy 9:3
19.8. 12:00 Bohemians - Hradec 5:1
20.8. 12:00 Kladno - Pardubice 1:9
20.8. 12:00 Jablonec - Slavia 2:6
19.8. 13:00 Cidlina - České Budějovice 1:12
20.8. 12:00 Ústí nad Labem - Mladá Boleslav 0:11
19.8. 12:00 Sparta - Meteor 4:2
19.8. 13:00 Plzeň - Teplice 4:1
4. kolo
26.8. 12:00 Talent Academy - Teplice 1:7
26.8. 12:00 Meteor - Plzeň 1:10
26.8. 12:00 Mladá Boleslav - Sparta 1:1
26.8. 16:00 České Budějovice - Ústí nad Labem 10:0
27.8. 16:00 Slavia - Cidlina 11:0
26.8. 12:00 Pardubice - Jablonec 7:0
6.9. 18:00 Kladno - Hradec 2:5
23.8. 12:00 Liberec - Bohemians 4:0
5. kolo
28.9. 12:00 Bohemians - Talent Academy 3:2
28.9. 12:00 Kladno - Liberec 0:3
27.9. 16:30 Jablonec - Hradec 4:3
28.9. 12:00 Cidlina - Pardubice 1:10
28.9. 12:00 Ústí nad Labem - Slavia 1:11
28.9. 12:00 Sparta - České Budějovice 2:0
28.9. 13:00 Plzeň - Mladá Boleslav 1:5
28.9. 12:30 Teplice - Meteor 7:0
6. kolo
9.9. 12:00 Talent Academy - Meteor 3:4
9.9. 13:00 Mladá Boleslav - Teplice 0:1
9.9. 16:00 České Budějovice - Plzeň 5:2
10.9. 16:00 Slavia - Sparta 4:5
9.9. 13:00 Pardubice - Ústí nad Labem 4:2
9.9. 12:00 Hradec - Cidlina 4:2
9.9. 12:00 Liberec - Jablonec 4:2
10.9. 12:00 Bohemians - Kladno 10:0
7. kolo
17.9. 12:00 Kladno - Talent Academy 1:3
16.9. 12:00 Jablonec - Bohemians 2:3
16.9. 12:00 Cidlina - Liberec 1:6
17.9. 13:00 Ústí nad Labem - Hradec 1:5
16.9. 12:00 Sparta - Pardubice 1:2
16.9. 12:00 Plzeň - Slavia 8:1
17.9. 16:00 Teplice - České Budějovice 1:2
16.9. 12:00 Meteor - Mladá Boleslav 0:5
8. kolo
23.9. 12:00 Talent Academy - Mladá Boleslav 5:9
24.9. 15:00 České Budějovice - Meteor 6:0
24.9. 16:00 Slavia - Teplice 4:2
23.9. 13:00 Pardubice - Plzeň 7:1
23.9. 12:00 Hradec - Sparta 1:7
23.9. 12:00 Liberec - Ústí nad Labem 4:2
24.9. 12:00 Bohemians - Cidlina 7:1
24.9. 12:00 Kladno - Jablonec 5:3
9. kolo
30.9. 12:00 Jablonec - Talent Academy 2:5
30.9. 12:00 Cidlina - Kladno 1:4
1.10. 12:00 Ústí nad Labem - Bohemians 1:10
30.9. 12:00 Sparta - Liberec 5:0
1.10. 16:00 Plzeň - Hradec 3:0
1.10. 16:00 Teplice - Pardubice 1:0
30.9. 12:00 Meteor - Slavia 1:6
30.9. 13:00 Mladá Boleslav - České Budějovice 2:2
10. kolo
7.10. 12:00 Talent Academy - České Budějovice 2:7
8.10. 16:00 Slavia - Mladá Boleslav 3:3
7.10. 12:00 Pardubice - Meteor 5:2
7.10. 13:00 Hradec - Teplice 0:2
7.10. 13:00 Liberec - Plzeň 2:3
7.10. 12:00 Bohemians - Sparta 0:5
8.10. 12:00 Kladno - Ústí nad Labem 2:3
7.10. 12:00 Jablonec - Cidlina 3:2
11. kolo
14.10. 12:00 Cidlina - Talent Academy 5:2
15.10. 12:00 Ústí nad Labem - Jablonec 4:6
14.10. 12:00 Sparta - Kladno 2:1
14.10. 12:00 Plzeň - Bohemians 2:1
15.10. 16:00 Teplice - Liberec 2:2
14.10. 12:00 Meteor - Hradec 4:4
14.10. 13:00 Mladá Boleslav - Pardubice 2:4
14.10. 15:30 České Budějovice - Slavia 2:2
12. kolo
21.10. 12:00 Talent Academy - Slavia 4:2
21.10. 13:00 Pardubice - České Budějovice 1:0
21.10. 12:00 Hradec - Mladá Boleslav 0:6
21.10. 12:00 Liberec - Meteor 2:0
21.10. 12:00 Bohemians - Teplice 3:3
22.10. 12:00 Kladno - Plzeň 0:14
22.10. 12:00 Jablonec - Sparta 0:8
21.10. 12:00 Cidlina - Ústí nad Labem 2:5
13. kolo
29.10. 12:00 Ústí nad Labem - Talent Academy 2:2
29.10. 12:00 Sparta - Cidlina 12:0
26.10. 13:00 Plzeň - Jablonec 7:0
29.10. 14:30 Teplice - Kladno 6:0
26.10. 12:00 Meteor - Bohemians 0:4
28.10. 12:00 Mladá Boleslav - Liberec 4:3
28.10. 13:00 České Budějovice - Hradec 2:0
26.10. 12:00 Slavia - Pardubice 5:4
14. kolo
4.11. 12:00 Talent Academy - Pardubice 3:2
4.11. 16:00 Hradec - Slavia 0:4
4.11. 13:00 Liberec - České Budějovice 1:6
5.11. 12:00 Bohemians - Mladá Boleslav 1:4
5.11. 12:00 Kladno - Meteor 1:3
5.11. 12:00 Jablonec - Teplice 3:5
4.11. 12:00 Cidlina - Plzeň 1:7
4.11. 12:00 Ústí nad Labem - Sparta 3:4
15. kolo
11.11. 12:00 Sparta - Talent Academy 6:1
11.11. 13:00 Plzeň - Ústí nad Labem 6:0
11.11. 12:30 Teplice - Cidlina 5:0
11.11. 12:00 Meteor - Jablonec 2:4
11.11. 12:00 Mladá Boleslav - Kladno 8:2
11.11. 12:30 České Budějovice - Bohemians 4:0
12.11. 15:00 Slavia - Liberec 5:3
11.11. 12:00 Pardubice - Hradec 3:2
16. kolo
12.6. 15:00 Talent Academy - Hradec
12.6. 16:00 Pardubice - Liberec
12.6. 12:00 Slavia - Bohemians
15.6. 13:00 České Budějovice - Kladno
15.6. 12:00 Mladá Boleslav - Jablonec
15.6. 12:00 Meteor - Cidlina
12.6. 17:00 Teplice - Ústí nad Labem
15.6. 12:00 Plzeň - Sparta
17. kolo
10.3. 16:00 Plzeň - Talent Academy
10.3. 17:00 Teplice - Sparta
10.3. 12:00 Ústí nad Labem - Meteor
10.3. 12:00 Cidlina - Mladá Boleslav
10.3. 13:00 Jablonec - České Budějovice
10.3. 16:00 Kladno - Slavia
10.3. 12:00 Bohemians - Pardubice
10.3. 12:00 Liberec - Hradec
18. kolo
16.3. 12:00 Talent Academy - Liberec
16.3. 12:00 Hradec - Bohemians
16.3. 14:30 Pardubice - Kladno
17.3. 16:00 Slavia - Jablonec
16.3. 15:00 České Budějovice - Cidlina
17.3. 12:00 Mladá Boleslav - Ústí nad Labem
16.3. 12:00 Meteor - Sparta
16.3. 12:30 Teplice - Plzeň
19. kolo
23.3. 12:30 Teplice - Talent Academy
23.3. 12:00 Plzeň - Meteor
23.3. 12:00 Sparta - Mladá Boleslav
24.3. 13:00 Ústí nad Labem - České Budějovice
24.3. 12:00 Cidlina - Slavia
24.3. 12:00 Jablonec - Pardubice
23.3. 12:00 Hradec - Kladno
24.3. 12:00 Bohemians - Liberec
20. kolo
28.3. 12:00 Talent Academy - Bohemians
29.3. 12:00 Liberec - Kladno
28.3. 12:00 Hradec - Jablonec
29.3. 12:00 Pardubice - Cidlina
28.3. 13:00 Slavia - Ústí nad Labem
20.3. 12:00 České Budějovice - Sparta
29.3. 13:00 Mladá Boleslav - Plzeň
28.3. 12:00 Meteor - Teplice
21. kolo
7.4. 12:00 Meteor - Talent Academy
7.4. 16:30 Teplice - Mladá Boleslav
6.4. 13:00 Plzeň - České Budějovice
6.4. 12:00 Sparta - Slavia
5.4. 13:00 Ústí nad Labem - Pardubice
6.4. 12:00 Cidlina - Hradec
7.4. 12:00 Jablonec - Liberec
7.4. 12:00 Kladno - Bohemians
22. kolo
13.4. 12:00 Talent Academy - Kladno
14.4. 12:00 Bohemians - Jablonec
13.4. 12:00 Liberec - Cidlina
13.4. 13:00 Hradec - Ústí nad Labem
14.4. 12:00 Pardubice - Sparta
14.4. 16:00 Slavia - Plzeň
13.4. 15:30 České Budějovice - Teplice
13.4. 12:00 Mladá Boleslav - Meteor
23. kolo
20.4. 12:00 Mladá Boleslav - Talent Academy
20.4. 12:00 Meteor - České Budějovice
21.4. 16:00 Teplice - Slavia
20.4. 13:00 Plzeň - Pardubice
22.5. 15:00 Sparta - Hradec
21.4. 12:00 Ústí nad Labem - Liberec
20.4. 12:00 Cidlina - Bohemians
21.4. 12:00 Jablonec - Kladno
24. kolo
27.4. 12:00 Talent Academy - Jablonec
28.4. 12:00 Kladno - Cidlina
28.4. 12:00 Bohemians - Ústí nad Labem
27.4. 12:00 Liberec - Sparta
27.4. 13:00 Hradec - Plzeň
27.4. 12:30 Pardubice - Teplice
28.4. 16:00 Slavia - Meteor
28.4. 15:00 České Budějovice - Mladá Boleslav
25. kolo
4.5. 16:30 České Budějovice - Talent Academy
4.5. 12:00 Mladá Boleslav - Slavia
4.5. 12:00 Meteor - Pardubice
5.5. 16:00 Teplice - Hradec
4.5. 13:00 Plzeň - Liberec
4.5. 12:00 Sparta - Bohemians
5.5. 12:00 Ústí nad Labem - Kladno
8.5. 12:00 Cidlina - Jablonec
26. kolo
11.5. 12:00 Talent Academy - Cidlina
1.5. 12:00 Jablonec - Ústí nad Labem
12.5. 12:00 Kladno - Sparta
1.5. 12:00 Bohemians - Plzeň
14.5. 15:00 Liberec - Teplice
1.5. 12:00 Hradec - Meteor
1.5. 12:00 Pardubice - Mladá Boleslav
12.5. 16:00 Slavia - České Budějovice
27. kolo
18.5. 12:00 Slavia - Talent Academy
18.5. 17:00 České Budějovice - Pardubice
18.5. 12:00 Mladá Boleslav - Hradec
18.5. 12:00 Meteor - Liberec
19.5. 16:00 Teplice - Bohemians
18.5. 12:00 Plzeň - Kladno
18.5. 12:00 Sparta - Jablonec
19.5. 13:00 Ústí nad Labem - Cidlina
28. kolo
25.5. 12:00 Talent Academy - Ústí nad Labem
25.5. 12:00 Cidlina - Sparta
25.5. 13:00 Jablonec - Plzeň
26.5. 12:00 Kladno - Teplice
25.5. 12:00 Bohemians - Meteor
25.5. 12:00 Liberec - Mladá Boleslav
25.5. 13:00 Hradec - České Budějovice
25.5. 12:00 Pardubice - Slavia
29. kolo
1.6. 12:00 Pardubice - Talent Academy
2.6. 16:00 Slavia - Hradec
28.5. 14:00 České Budějovice - Liberec
1.6. 12:00 Mladá Boleslav - Bohemians
1.6. 12:00 Meteor - Kladno
2.6. 16:00 Teplice - Jablonec
5.6. 16:00 Plzeň - Cidlina
5.6. 15:30 Sparta - Ústí nad Labem
30. kolo
8.6. 12:00 Talent Academy - Sparta
8.6. 13:00 Ústí nad Labem - Plzeň
29.5. 16:00 Cidlina - Teplice
8.6. 12:00 Jablonec - Meteor
9.6. 12:00 Kladno - Mladá Boleslav
8.6. 12:00 Bohemians - České Budějovice
8.6. 12:00 Liberec - Slavia
8.6. 12:00 Hradec - Pardubice