Česká liga žáků U14

Začátky zápasů jsou orientační a budou upřesňovány podle oficiální termínové listiny Fotbalové asociace.
1. kolo
14.8. 12:00 Liberec - Slavia 7:3
14.8. 12:00 Vyšehrad - Teplice 1:8
15.8. 15:00 Příbram - Meteor 2:5
15.8. 12:00 Jablonec - Boleslav 1:6
14.8. 12:00 Bohemians - Hradec 1:3
14.8. 13:00 Plzeň - Dynamo ČB 4:3
14.8. 12:00 Sparta - Pardubice 3:2
2. kolo
22.8. 16:00 Slavia - Pardubice 2:1
20.8. 15:00 Dynamo ČB - Sparta 2:4
21.8. 13:00 Hradec - Plzeň 6:5
21.8. 12:00 Boleslav - Bohemians 2:1
22.8. 12:00 Meteor - Jablonec 3:3
22.8. 16:00 Teplice - Příbram 7:1
21.8. 12:00 Liberec - Vyšehrad 10:0
3. kolo
28.8. 12:00 Vyšehrad - Slavia 0:15
28.8. 12:30 Příbram - Liberec 0:4
28.8. 12:00 Jablonec - Teplice 1:4
28.8. 12:00 Bohemians - Meteor 5:0
29.8. 15:30 Plzeň - Boleslav 8:1
28.8. 12:00 Sparta - Hradec 1:2
28.8. 13:00 Pardubice - Dynamo ČB 1:4
4. kolo
5.9. 16:00 Slavia - Dynamo ČB 5:0
4.9. 12:00 Hradec - Pardubice 3:1
4.9. 12:00 Boleslav - Sparta 0:6
4.9. 12:00 Meteor - Plzeň 1:14
5.9. 16:00 Teplice - Bohemians 3:4
4.9. 12:00 Liberec - Jablonec 4:1
4.9. 12:00 Vyšehrad - Příbram 0:9
5. kolo
11.9. 12:00 Příbram - Slavia 0:7
11.9. 12:00 Jablonec - Vyšehrad 12:0
11.9. 12:00 Bohemians - Liberec 3:1
6.11. 12:00 Plzeň - Teplice 3:1
11.9. 12:00 Sparta - Meteor 6:1
11.9. 12:15 Pardubice - Boleslav 6:1
12.9. 14:15 Dynamo ČB - Hradec 1:5
6. kolo
19.9. 15:30 Slavia - Hradec 0:0
18.9. 14:00 Boleslav - Dynamo ČB 1:3
19.9. 12:00 Meteor - Pardubice 2:4
19.9. 15:30 Teplice - Sparta 2:5
18.9. 13:00 Liberec - Plzeň 1:5
18.9. 12:00 Vyšehrad - Bohemians 0:10
19.9. 15:00 Příbram - Jablonec 4:2
7. kolo
25.9. 12:00 Jablonec - Slavia 1:9
25.9. 12:00 Bohemians - Příbram 6:0
25.9. 12:00 Plzeň - Vyšehrad 12:2
25.9. 12:00 Sparta - Liberec 4:2
17.11. 12:30 Pardubice - Teplice
7.11. 12:30 Dynamo ČB - Meteor 7:1
25.9. 12:00 Hradec - Boleslav 4:0
8. kolo
3.10. 15:00 Slavia - Boleslav 10:0
3.10. 13:00 Meteor - Hradec 1:4
3.10. 15:00 Teplice - Dynamo ČB 0:5
2.10. 12:00 Liberec - Pardubice 4:2
2.10. 12:00 Vyšehrad - Sparta 1:7
3.10. 15:00 Příbram - Plzeň 0:7
2.10. 12:00 Jablonec - Bohemians 2:5
9. kolo
9.10. 12:00 Bohemians - Slavia 3:1
9.10. 13:00 Plzeň - Jablonec 9:2
9.10. 12:00 Sparta - Příbram 3:0
9.10. 12:15 Pardubice - Vyšehrad 6:0
10.10. 14:15 Dynamo ČB - Liberec 5:0
9.10. 13:00 Hradec - Teplice 3:1
9.10. 12:00 Boleslav - Meteor 6:1
10. kolo
17.10. 14:30 Slavia - Meteor 5:0
17.10. 14:30 Teplice - Boleslav 3:0
16.10. 12:00 Liberec - Hradec 0:5
16.10. 12:00 Vyšehrad - Dynamo ČB 0:7
17.10. 15:30 Příbram - Pardubice 0:5
7.11. 12:00 Jablonec - Sparta
16.10. 12:00 Bohemians - Plzeň 2:1
11. kolo
17.11. 12:00 Plzeň - Slavia
10.11. 12:00 Sparta - Bohemians
23.10. 12:15 Pardubice - Jablonec 6:0
24.10. 14:15 Dynamo ČB - Příbram 8:0
23.10. 12:00 Hradec - Vyšehrad 13:1
23.10. 12:00 Boleslav - Liberec 1:2
3.11. 12:00 Meteor - Teplice 1:7
12. kolo
31.10. 14:30 Slavia - Teplice 4:0
27.10. 14:30 Liberec - Meteor 2:3
30.10. 12:00 Vyšehrad - Boleslav 0:3
31.10. 15:00 Příbram - Hradec 1:13
30.10. 13:00 Jablonec - Dynamo ČB 4:1
30.10. 12:00 Bohemians - Pardubice 4:3
3.11. 14:30 Plzeň - Sparta 1:2
13. kolo
28.9. 15:00 Sparta - Slavia 2:3
28.9. 13:00 Pardubice - Plzeň 2:2
28.9. 17:00 Dynamo ČB - Bohemians 2:4
28.9. 12:00 Hradec - Jablonec 5:2
28.9. 13:00 Boleslav - Příbram 2:0
28.9. 12:00 Meteor - Vyšehrad 8:1
29.9. 15:30 Teplice - Liberec 4:3
14. kolo
26.3. 00:00 Slavia - Liberec
26.3. 00:00 Teplice - Vyšehrad
26.3. 00:00 Meteor - Příbram
26.3. 00:00 Boleslav - Jablonec
26.3. 00:00 Hradec - Bohemians
26.3. 00:00 Dynamo ČB - Plzeň
26.3. 00:00 Pardubice - Sparta
15. kolo
2.4. 00:00 Pardubice - Slavia
2.4. 00:00 Sparta - Dynamo ČB
2.4. 00:00 Plzeň - Hradec
2.4. 00:00 Bohemians - Boleslav
2.4. 00:00 Jablonec - Meteor
2.4. 00:00 Příbram - Teplice
2.4. 00:00 Vyšehrad - Liberec
16. kolo
9.4. 00:00 Slavia - Vyšehrad
9.4. 00:00 Liberec - Příbram
9.4. 00:00 Teplice - Jablonec
9.4. 00:00 Meteor - Bohemians
9.4. 00:00 Boleslav - Plzeň
9.4. 00:00 Hradec - Sparta
9.4. 00:00 Dynamo ČB - Pardubice
17. kolo
16.4. 00:00 Dynamo ČB - Slavia
16.4. 00:00 Pardubice - Hradec
16.4. 00:00 Sparta - Boleslav
16.4. 00:00 Plzeň - Meteor
16.4. 00:00 Bohemians - Teplice
16.4. 00:00 Jablonec - Liberec
16.4. 00:00 Příbram - Vyšehrad
18. kolo
23.4. 00:00 Slavia - Příbram
23.4. 00:00 Vyšehrad - Jablonec
23.4. 00:00 Liberec - Bohemians
23.4. 00:00 Teplice - Plzeň
23.4. 00:00 Meteor - Sparta
23.4. 00:00 Boleslav - Pardubice
23.4. 00:00 Hradec - Dynamo ČB
19. kolo
30.4. 00:00 Hradec - Slavia
30.4. 00:00 Dynamo ČB - Boleslav
30.4. 00:00 Pardubice - Meteor
30.4. 00:00 Sparta - Teplice
30.4. 00:00 Plzeň - Liberec
30.4. 00:00 Bohemians - Vyšehrad
30.4. 00:00 Jablonec - Příbram
20. kolo
7.5. 00:00 Slavia - Jablonec
7.5. 00:00 Příbram - Bohemians
7.5. 00:00 Vyšehrad - Plzeň
7.5. 00:00 Liberec - Sparta
7.5. 00:00 Teplice - Pardubice
7.5. 00:00 Meteor - Dynamo ČB
7.5. 00:00 Boleslav - Hradec
21. kolo
14.5. 00:00 Boleslav - Slavia
14.5. 00:00 Hradec - Meteor
14.5. 00:00 Dynamo ČB - Teplice
14.5. 00:00 Pardubice - Liberec
14.5. 00:00 Sparta - Vyšehrad
14.5. 00:00 Plzeň - Příbram
14.5. 00:00 Bohemians - Jablonec
22. kolo
21.5. 00:00 Slavia - Bohemians
21.5. 00:00 Jablonec - Plzeň
21.5. 00:00 Příbram - Sparta
21.5. 00:00 Vyšehrad - Pardubice
21.5. 00:00 Liberec - Dynamo ČB
21.5. 00:00 Teplice - Hradec
21.5. 00:00 Meteor - Boleslav
23. kolo
28.5. 00:00 Meteor - Slavia
28.5. 00:00 Boleslav - Teplice
28.5. 00:00 Hradec - Liberec
28.5. 00:00 Dynamo ČB - Vyšehrad
28.5. 00:00 Pardubice - Příbram
28.5. 00:00 Sparta - Jablonec
28.5. 00:00 Plzeň - Bohemians
24. kolo
4.6. 00:00 Slavia - Plzeň
4.6. 00:00 Bohemians - Sparta
4.6. 00:00 Jablonec - Pardubice
4.6. 00:00 Příbram - Dynamo ČB
4.6. 00:00 Vyšehrad - Hradec
4.6. 00:00 Liberec - Boleslav
4.6. 00:00 Teplice - Meteor
25. kolo
11.6. 00:00 Teplice - Slavia
11.6. 00:00 Meteor - Liberec
11.6. 00:00 Boleslav - Vyšehrad
11.6. 00:00 Hradec - Příbram
11.6. 00:00 Dynamo ČB - Jablonec
11.6. 00:00 Pardubice - Bohemians
11.6. 00:00 Sparta - Plzeň
26. kolo
18.6. 00:00 Slavia - Sparta
18.6. 00:00 Plzeň - Pardubice
18.6. 00:00 Bohemians - Dynamo ČB
18.6. 00:00 Jablonec - Hradec
18.6. 00:00 Příbram - Boleslav
18.6. 00:00 Vyšehrad - Meteor
18.6. 00:00 Liberec - Teplice