Česká liga žáků U14

Začátky zápasů jsou orientační a budou upřesňovány podle oficiální termínové listiny Fotbalové asociace.
1. kolo
22.8. 12:00 Liberec - Slavia
23.8. 12:00 Vyšehrad - Teplice
22.8. 11:45 Příbram - Meteor
22.8. 11:45 Jablonec - Mladá Boleslav
22.8. 12:00 Bohemians - Hradec
7.10. 15:00 Plzeň - Dynamo ČB
22.8. 14:30 Sparta - Pardubice
2. kolo
30.8. 16:00 Slavia - Pardubice
30.8. 17:30 Dynamo ČB - Sparta
29.8. 13:00 Hradec - Plzeň
29.8. 12:00 Mladá Boleslav - Bohemians
29.8. 12:00 Meteor - Jablonec
30.8. 16:00 Teplice - Příbram
30.8. 12:00 Liberec - Vyšehrad
3. kolo
6.9. 12:00 Vyšehrad - Slavia
6.9. 16:45 Příbram - Liberec
5.9. 11:45 Jablonec - Teplice
5.9. 12:00 Bohemians - Meteor
5.9. 13:00 Plzeň - Mladá Boleslav
5.9. 14:30 Sparta - Hradec
5.9. 13:00 Pardubice - Dynamo ČB
4. kolo
13.9. 16:00 Slavia - Dynamo ČB
12.9. 12:00 Hradec - Pardubice
12.9. 12:00 Mladá Boleslav - Sparta
12.9. 12:00 Meteor - Plzeň
13.9. 16:00 Teplice - Bohemians
12.9. 12:00 Liberec - Jablonec
13.9. 12:00 Vyšehrad - Příbram
5. kolo
19.9. 11:45 Příbram - Slavia
19.9. 11:45 Jablonec - Vyšehrad
20.9. 12:00 Bohemians - Liberec
19.9. 13:00 Plzeň - Teplice
20.9. 12:00 Sparta - Meteor
19.9. 12:15 Pardubice - Mladá Boleslav
20.9. 15:00 Dynamo ČB - Hradec
6. kolo
27.9. 15:30 Slavia - Hradec
26.9. 14:00 Mladá Boleslav - Dynamo ČB
27.9. 12:00 Meteor - Pardubice
25.9. 13:00 Teplice - Sparta
26.9. 13:00 Liberec - Plzeň
27.9. 12:00 Vyšehrad - Bohemians
27.9. 15:15 Příbram - Jablonec
7. kolo
4.10. 11:45 Jablonec - Slavia
4.10. 12:00 Bohemians - Příbram
3.10. 12:00 Plzeň - Vyšehrad
4.10. 12:00 Sparta - Liberec
3.10. 12:30 Pardubice - Teplice
4.10. 16:00 Dynamo ČB - Meteor
3.10. 12:00 Hradec - Mladá Boleslav
8. kolo
11.10. 15:00 Slavia - Mladá Boleslav
11.10. 13:00 Meteor - Hradec
11.10. 15:00 Teplice - Dynamo ČB
10.10. 12:00 Liberec - Pardubice
11.10. 12:00 Vyšehrad - Sparta
11.10. 11:45 Příbram - Plzeň
10.10. 11:45 Jablonec - Bohemians
9. kolo
17.10. 12:00 Bohemians - Slavia
17.10. 13:00 Plzeň - Jablonec
18.10. 12:00 Sparta - Příbram
17.10. 12:15 Pardubice - Vyšehrad
18.10. 14:30 Dynamo ČB - Liberec
17.10. 13:00 Hradec - Teplice
17.10. 12:00 Mladá Boleslav - Meteor
10. kolo
25.10. 14:30 Slavia - Meteor
25.10. 14:00 Teplice - Mladá Boleslav
24.10. 12:00 Liberec - Hradec
25.10. 12:00 Vyšehrad - Dynamo ČB
25.10. 14:45 Příbram - Pardubice
24.10. 11:45 Jablonec - Sparta
25.10. 12:00 Bohemians - Plzeň
11. kolo
28.10. 12:00 Plzeň - Slavia
1.11. 13:00 Sparta - Bohemians
28.10. 12:15 Pardubice - Jablonec
1.11. 15:00 Dynamo ČB - Příbram
31.10. 12:00 Hradec - Vyšehrad
29.10. 14:00 Mladá Boleslav - Liberec
28.10. 14:00 Meteor - Teplice
12. kolo
8.11. 14:30 Slavia - Teplice
7.11. 12:00 Liberec - Meteor
8.11. 12:00 Vyšehrad - Mladá Boleslav
8.11. 14:45 Příbram - Hradec
7.11. 12:45 Jablonec - Dynamo ČB
8.11. 15:30 Bohemians - Pardubice
7.11. 12:00 Plzeň - Sparta
13. kolo
13.11. 13:00 Sparta - Slavia
14.11. 13:00 Pardubice - Plzeň
15.11. 12:30 Dynamo ČB - Bohemians
14.11. 12:00 Hradec - Jablonec
14.11. 12:00 Mladá Boleslav - Příbram
14.11. 12:00 Meteor - Vyšehrad
15.11. 16:00 Teplice - Liberec
14. kolo
7.3. 00:00 Slavia - Liberec
7.3. 00:00 Teplice - Vyšehrad
7.3. 00:00 Meteor - Příbram
7.3. 00:00 Mladá Boleslav - Jablonec
7.3. 00:00 Hradec - Bohemians
7.3. 00:00 Dynamo ČB - Plzeň
7.3. 00:00 Pardubice - Sparta
15. kolo
14.3. 00:00 Pardubice - Slavia
14.3. 00:00 Sparta - Dynamo ČB
14.3. 00:00 Plzeň - Hradec
14.3. 00:00 Bohemians - Mladá Boleslav
14.3. 00:00 Jablonec - Meteor
14.3. 00:00 Příbram - Teplice
14.3. 00:00 Vyšehrad - Liberec
16. kolo
21.3. 00:00 Slavia - Vyšehrad
21.3. 00:00 Liberec - Příbram
21.3. 00:00 Teplice - Jablonec
21.3. 00:00 Meteor - Bohemians
21.3. 00:00 Mladá Boleslav - Plzeň
21.3. 00:00 Hradec - Sparta
21.3. 00:00 Dynamo ČB - Pardubice
17. kolo
28.3. 00:00 Dynamo ČB - Slavia
28.3. 00:00 Pardubice - Hradec
28.3. 00:00 Sparta - Mladá Boleslav
28.3. 00:00 Plzeň - Meteor
28.3. 00:00 Bohemians - Teplice
28.3. 00:00 Jablonec - Liberec
28.3. 00:00 Příbram - Vyšehrad
18. kolo
4.4. 00:00 Slavia - Příbram
4.4. 00:00 Vyšehrad - Jablonec
4.4. 00:00 Liberec - Bohemians
4.4. 00:00 Teplice - Plzeň
4.4. 00:00 Meteor - Sparta
4.4. 00:00 Mladá Boleslav - Pardubice
4.4. 00:00 Hradec - Dynamo ČB
19. kolo
11.4. 00:00 Hradec - Slavia
11.4. 00:00 Dynamo ČB - Mladá Boleslav
11.4. 00:00 Pardubice - Meteor
11.4. 00:00 Sparta - Teplice
11.4. 00:00 Plzeň - Liberec
11.4. 00:00 Bohemians - Vyšehrad
11.4. 00:00 Jablonec - Příbram
20. kolo
18.4. 00:00 Slavia - Jablonec
18.4. 00:00 Příbram - Bohemians
18.4. 00:00 Vyšehrad - Plzeň
18.4. 00:00 Liberec - Sparta
18.4. 00:00 Teplice - Pardubice
18.4. 00:00 Meteor - Dynamo ČB
18.4. 00:00 Mladá Boleslav - Hradec
21. kolo
25.4. 00:00 Mladá Boleslav - Slavia
25.4. 00:00 Hradec - Meteor
25.4. 00:00 Dynamo ČB - Teplice
25.4. 00:00 Pardubice - Liberec
25.4. 00:00 Sparta - Vyšehrad
25.4. 00:00 Plzeň - Příbram
25.4. 00:00 Bohemians - Jablonec
22. kolo
2.5. 00:00 Slavia - Bohemians
2.5. 00:00 Jablonec - Plzeň
2.5. 00:00 Příbram - Sparta
2.5. 00:00 Vyšehrad - Pardubice
2.5. 00:00 Liberec - Dynamo ČB
2.5. 00:00 Teplice - Hradec
2.5. 00:00 Meteor - Mladá Boleslav
23. kolo
9.5. 00:00 Meteor - Slavia
9.5. 00:00 Mladá Boleslav - Teplice
9.5. 00:00 Hradec - Liberec
9.5. 00:00 Dynamo ČB - Vyšehrad
9.5. 00:00 Pardubice - Příbram
9.5. 00:00 Sparta - Jablonec
9.5. 00:00 Plzeň - Bohemians
24. kolo
16.5. 00:00 Slavia - Plzeň
16.5. 00:00 Bohemians - Sparta
16.5. 00:00 Jablonec - Pardubice
16.5. 00:00 Příbram - Dynamo ČB
16.5. 00:00 Vyšehrad - Hradec
16.5. 00:00 Liberec - Mladá Boleslav
16.5. 00:00 Teplice - Meteor
25. kolo
23.5. 00:00 Teplice - Slavia
23.5. 00:00 Meteor - Liberec
23.5. 00:00 Mladá Boleslav - Vyšehrad
23.5. 00:00 Hradec - Příbram
23.5. 00:00 Dynamo ČB - Jablonec
23.5. 00:00 Pardubice - Bohemians
23.5. 00:00 Sparta - Plzeň
26. kolo
30.5. 00:00 Slavia - Sparta
30.5. 00:00 Plzeň - Pardubice
30.5. 00:00 Bohemians - Dynamo ČB
30.5. 00:00 Jablonec - Hradec
30.5. 00:00 Příbram - Mladá Boleslav
30.5. 00:00 Vyšehrad - Meteor
30.5. 00:00 Liberec - Teplice