Česká liga žáků U13

Začátky zápasů jsou orientační a budou upřesňovány podle oficiální termínové listiny Fotbalové asociace.
1. kolo
17.8. 17:30 Příbram - Žižkov
18.8. 17:30 Sparta - Academy
17.8. 10:00 Táborsko - Rokycany 11:1
15.8. 13:00 České Budějovice - Petřín Plzeň 2:9
14.8. 10:00 Bohemians - Písek 11:3
15.8. 10:00 Dynamo ČB - Plzeň 1:5
14.8. 10:00 Aritma - Strakonice 5:7
2. kolo
22.8. 10:00 Strakonice - Žižkov 9:3
22.8. 10:15 Plzeň - Aritma 30:1
21.8. 10:00 Písek - Dynamo ČB 5:4
21.8. 15:00 Petřín Plzeň - Bohemians 0:4
22.8. 10:00 Rokycany - České Budějovice 3:6
21.8. 17:00 Academy - Táborsko 6:2
21.8. 10:00 Příbram - Sparta 2:16
3. kolo
29.8. 15:00 Sparta - Žižkov
28.8. 10:00 Táborsko - Příbram
29.8. 13:00 České Budějovice - Academy
28.8. 11:00 Bohemians - Rokycany
29.8. 10:00 Dynamo ČB - Petřín Plzeň
28.8. 10:00 Aritma - Písek
29.8. 10:00 Strakonice - Plzeň
4. kolo
5.9. 10:00 Žižkov - Plzeň 1:10
4.9. 10:00 Písek - Strakonice 7:2
4.9. 15:00 Petřín Plzeň - Aritma 7:0
24.8. 15:00 Rokycany - Dynamo ČB 1:11
4.9. 17:00 Academy - Bohemians 0:14
4.9. 10:00 Příbram - České Budějovice 6:1
23.9. 17:00 Sparta - Táborsko
5. kolo
25.8. 15:00 Táborsko - Žižkov 3:2
12.9. 13:00 České Budějovice - Sparta 5:4
11.9. 10:00 Bohemians - Příbram 8:4
12.9. 10:00 Dynamo ČB - Academy 8:4
11.9. 10:00 Aritma - Rokycany 6:0
12.9. 10:00 Strakonice - Petřín Plzeň 2:1
12.9. 10:15 Plzeň - Písek 8:2
6. kolo
19.9. 10:00 Žižkov - Písek
18.9. 15:00 Petřín Plzeň - Plzeň
19.9. 10:00 Rokycany - Strakonice
18.9. 15:30 Academy - Aritma
18.9. 10:00 Příbram - Dynamo ČB
19.9. 15:00 Sparta - Bohemians
18.9. 10:00 Táborsko - České Budějovice
7. kolo
26.9. 13:00 České Budějovice - Žižkov
25.9. 10:00 Bohemians - Táborsko
26.9. 10:00 Dynamo ČB - Sparta
25.9. 10:00 Aritma - Příbram
26.9. 10:00 Strakonice - Academy
26.9. 10:15 Plzeň - Rokycany
25.9. 15:30 Písek - Petřín Plzeň
8. kolo
3.10. 10:00 Žižkov - Petřín Plzeň
3.10. 10:00 Rokycany - Písek
2.10. 15:00 Academy - Plzeň
2.10. 10:00 Příbram - Strakonice
3.10. 15:00 Sparta - Aritma
2.10. 10:00 Táborsko - Dynamo ČB
2.10. 15:00 České Budějovice - Bohemians
9. kolo
9.10. 10:00 Bohemians - Žižkov
10.10. 10:00 Dynamo ČB - České Budějovice
9.10. 15:00 Aritma - Táborsko
10.10. 10:00 Strakonice - Sparta
10.10. 10:15 Plzeň - Příbram
9.10. 15:00 Písek - Academy
9.10. 15:00 Petřín Plzeň - Rokycany
10. kolo
17.10. 10:00 Žižkov - Rokycany
16.10. 14:30 Academy - Petřín Plzeň
16.10. 10:00 Příbram - Písek
17.10. 15:30 Sparta - Plzeň
16.10. 10:00 Táborsko - Strakonice
16.10. 13:00 České Budějovice - Aritma
16.10. 13:00 Bohemians - Dynamo ČB
11. kolo
24.10. 10:00 Dynamo ČB - Žižkov
23.10. 10:00 Aritma - Bohemians
24.10. 10:00 Strakonice - České Budějovice
24.10. 10:15 Plzeň - Táborsko
23.10. 13:00 Písek - Sparta
23.10. 15:00 Petřín Plzeň - Příbram
23.10. 15:30 Rokycany - Academy
12. kolo
31.10. 10:00 Žižkov - Academy
30.10. 10:00 Příbram - Rokycany
31.10. 10:00 Sparta - Petřín Plzeň
27.10. 15:00 Táborsko - Písek
31.10. 13:00 České Budějovice - Plzeň
30.10. 15:00 Bohemians - Strakonice
31.10. 10:00 Dynamo ČB - Aritma
13. kolo
28.9. 13:00 Aritma - Žižkov
28.9. 10:00 Strakonice - Dynamo ČB
28.9. 10:15 Plzeň - Bohemians
28.9. 13:00 Písek - České Budějovice
28.9. 13:00 Petřín Plzeň - Táborsko
28.9. 10:00 Rokycany - Sparta
28.9. 15:30 Academy - Příbram
14. kolo
26.3. 00:00 Žižkov - Příbram
26.3. 00:00 Academy - Sparta
26.3. 00:00 Rokycany - Táborsko
26.3. 00:00 Petřín Plzeň - České Budějovice
26.3. 00:00 Písek - Bohemians
26.3. 00:00 Plzeň - Dynamo ČB
26.3. 00:00 Strakonice - Aritma
15. kolo
2.4. 00:00 Strakonice - Žižkov
2.4. 00:00 Aritma - Plzeň
2.4. 00:00 Dynamo ČB - Písek
2.4. 00:00 Bohemians - Petřín Plzeň
2.4. 00:00 České Budějovice - Rokycany
2.4. 00:00 Táborsko - Academy
2.4. 00:00 Sparta - Příbram
16. kolo
9.4. 00:00 Žižkov - Sparta
9.4. 00:00 Příbram - Táborsko
9.4. 00:00 Academy - České Budějovice
9.4. 00:00 Rokycany - Bohemians
9.4. 00:00 Petřín Plzeň - Dynamo ČB
9.4. 00:00 Písek - Aritma
9.4. 00:00 Plzeň - Strakonice
17. kolo
16.4. 00:00 Plzeň - Žižkov
16.4. 00:00 Strakonice - Písek
16.4. 00:00 Aritma - Petřín Plzeň
16.4. 00:00 Dynamo ČB - Rokycany
16.4. 00:00 Bohemians - Academy
16.4. 00:00 České Budějovice - Příbram
16.4. 00:00 Táborsko - Sparta
18. kolo
23.4. 00:00 Žižkov - Táborsko
23.4. 00:00 Sparta - České Budějovice
23.4. 00:00 Příbram - Bohemians
23.4. 00:00 Academy - Dynamo ČB
23.4. 00:00 Rokycany - Aritma
23.4. 00:00 Petřín Plzeň - Strakonice
23.4. 00:00 Písek - Plzeň
19. kolo
30.4. 00:00 Písek - Žižkov
30.4. 00:00 Plzeň - Petřín Plzeň
30.4. 00:00 Strakonice - Rokycany
30.4. 00:00 Aritma - Academy
30.4. 00:00 Dynamo ČB - Příbram
30.4. 00:00 Bohemians - Sparta
30.4. 00:00 České Budějovice - Táborsko
20. kolo
7.5. 00:00 Žižkov - České Budějovice
7.5. 00:00 Táborsko - Bohemians
7.5. 00:00 Sparta - Dynamo ČB
7.5. 00:00 Příbram - Aritma
7.5. 00:00 Academy - Strakonice
7.5. 00:00 Rokycany - Plzeň
7.5. 00:00 Petřín Plzeň - Písek
21. kolo
14.5. 00:00 Petřín Plzeň - Žižkov
14.5. 00:00 Písek - Rokycany
14.5. 00:00 Plzeň - Academy
14.5. 00:00 Strakonice - Příbram
14.5. 00:00 Aritma - Sparta
14.5. 00:00 Dynamo ČB - Táborsko
14.5. 00:00 Bohemians - České Budějovice
22. kolo
21.5. 00:00 Žižkov - Bohemians
21.5. 00:00 České Budějovice - Dynamo ČB
21.5. 00:00 Táborsko - Aritma
21.5. 00:00 Sparta - Strakonice
21.5. 00:00 Příbram - Plzeň
21.5. 00:00 Academy - Písek
21.5. 00:00 Rokycany - Petřín Plzeň
23. kolo
28.5. 00:00 Rokycany - Žižkov
28.5. 00:00 Petřín Plzeň - Academy
28.5. 00:00 Písek - Příbram
28.5. 00:00 Plzeň - Sparta
28.5. 00:00 Strakonice - Táborsko
28.5. 00:00 Aritma - České Budějovice
28.5. 00:00 Dynamo ČB - Bohemians
24. kolo
4.6. 00:00 Žižkov - Dynamo ČB
4.6. 00:00 Bohemians - Aritma
4.6. 00:00 České Budějovice - Strakonice
4.6. 00:00 Táborsko - Plzeň
4.6. 00:00 Sparta - Písek
4.6. 00:00 Příbram - Petřín Plzeň
4.6. 00:00 Academy - Rokycany
25. kolo
11.6. 00:00 Academy - Žižkov
11.6. 00:00 Rokycany - Příbram
11.6. 00:00 Petřín Plzeň - Sparta
11.6. 00:00 Písek - Táborsko
11.6. 00:00 Plzeň - České Budějovice
11.6. 00:00 Strakonice - Bohemians
11.6. 00:00 Aritma - Dynamo ČB
26. kolo
18.6. 00:00 Žižkov - Aritma
18.6. 00:00 Dynamo ČB - Strakonice
18.6. 00:00 Bohemians - Plzeň
18.6. 00:00 České Budějovice - Písek
18.6. 00:00 Táborsko - Petřín Plzeň
18.6. 00:00 Sparta - Rokycany
18.6. 00:00 Příbram - Academy