Česká liga žáků U13

Začátky zápasů jsou orientační a budou upřesňovány podle oficiální termínové listiny Fotbalové asociace.
1. kolo
17.8. 17:30 Příbram - Žižkov 10:3
18.8. 17:30 Sparta - Academy 15:0
17.8. 10:00 Táborsko - Rokycany 11:1
15.8. 13:00 České Budějovice - Petřín Plzeň 2:9
14.8. 10:00 Bohemians - Písek 11:3
15.8. 10:00 Dynamo ČB - Plzeň 1:5
14.8. 10:00 Aritma - Strakonice 5:7
2. kolo
22.8. 10:00 Strakonice - Žižkov 9:3
22.8. 10:15 Plzeň - Aritma 30:1
21.8. 10:00 Písek - Dynamo ČB 5:4
21.8. 15:00 Petřín Plzeň - Bohemians 0:4
22.8. 10:00 Rokycany - České Budějovice 3:6
21.8. 17:00 Academy - Táborsko 6:2
21.8. 10:00 Příbram - Sparta 2:16
3. kolo
29.8. 15:00 Sparta - Žižkov 3:8
28.8. 10:00 Táborsko - Příbram 3:4
29.8. 13:00 České Budějovice - Academy 3:5
28.8. 11:00 Bohemians - Rokycany 4:0
29.8. 10:00 Dynamo ČB - Petřín Plzeň 5:3
28.8. 10:00 Aritma - Písek 0:9
29.8. 10:00 Strakonice - Plzeň 1:6
4. kolo
5.9. 10:00 Žižkov - Plzeň 1:10
4.9. 10:00 Písek - Strakonice 7:2
4.9. 15:00 Petřín Plzeň - Aritma 7:0
24.8. 15:00 Rokycany - Dynamo ČB 1:11
4.9. 17:00 Academy - Bohemians 0:14
4.9. 10:00 Příbram - České Budějovice 6:1
23.9. 17:00 Sparta - Táborsko 7:3
5. kolo
25.8. 15:00 Táborsko - Žižkov 3:2
12.9. 13:00 České Budějovice - Sparta 5:4
11.9. 10:00 Bohemians - Příbram 8:4
12.9. 10:00 Dynamo ČB - Academy 8:4
11.9. 10:00 Aritma - Rokycany 6:0
12.9. 10:00 Strakonice - Petřín Plzeň 2:1
12.9. 10:15 Plzeň - Písek 8:2
6. kolo
19.9. 10:00 Žižkov - Písek 6:6
18.9. 15:00 Petřín Plzeň - Plzeň 1:7
19.9. 10:00 Rokycany - Strakonice 3:7
18.9. 15:30 Academy - Aritma 6:0
18.9. 10:00 Příbram - Dynamo ČB 5:6
19.9. 15:00 Sparta - Bohemians 7:3
18.9. 10:00 Táborsko - České Budějovice 2:2
7. kolo
26.9. 13:00 České Budějovice - Žižkov 6:3
25.9. 10:00 Bohemians - Táborsko 1:0
26.9. 10:00 Dynamo ČB - Sparta 3:1
25.9. 10:00 Aritma - Příbram 1:9
26.9. 10:00 Strakonice - Academy 6:3
26.9. 10:15 Plzeň - Rokycany 9:2
25.9. 15:30 Písek - Petřín Plzeň 8:2
8. kolo
6.11. 10:00 Žižkov - Petřín Plzeň 8:4
3.10. 10:00 Rokycany - Písek 2:13
2.10. 15:00 Academy - Plzeň 1:21
2.10. 10:00 Příbram - Strakonice 12:4
3.10. 15:00 Sparta - Aritma 11:1
2.10. 10:00 Táborsko - Dynamo ČB 3:11
2.10. 15:00 České Budějovice - Bohemians 1:7
9. kolo
9.10. 10:00 Bohemians - Žižkov 7:2
10.10. 10:00 Dynamo ČB - České Budějovice 9:1
9.10. 15:00 Aritma - Táborsko 1:5
10.10. 10:00 Strakonice - Sparta 1:6
10.10. 10:15 Plzeň - Příbram 16:0
9.10. 15:00 Písek - Academy 5:3
9.10. 15:00 Petřín Plzeň - Rokycany 10:1
10. kolo
13.11. 10:00 Žižkov - Rokycany 10:2
16.10. 14:30 Academy - Petřín Plzeň 9:4
16.10. 10:00 Příbram - Písek 4:9
17.10. 15:30 Sparta - Plzeň 2:4
16.10. 10:00 Táborsko - Strakonice 2:0
16.10. 13:00 České Budějovice - Aritma 4:2
7.11. 10:30 Bohemians - Dynamo ČB 6:4
11. kolo
24.10. 10:00 Dynamo ČB - Žižkov 10:1
23.10. 10:00 Aritma - Bohemians 0:12
24.10. 10:00 Strakonice - České Budějovice 4:1
24.10. 10:15 Plzeň - Táborsko 12:0
23.10. 13:00 Písek - Sparta 3:5
23.10. 15:00 Petřín Plzeň - Příbram 5:8
23.10. 15:30 Rokycany - Academy 0:14
12. kolo
31.10. 10:00 Žižkov - Academy 3:7
30.10. 10:00 Příbram - Rokycany 15:2
31.10. 10:00 Sparta - Petřín Plzeň 4:3
27.10. 15:00 Táborsko - Písek 1:3
31.10. 13:00 České Budějovice - Plzeň 3:7
30.10. 15:00 Bohemians - Strakonice 9:1
31.10. 10:00 Dynamo ČB - Aritma 18:1
13. kolo
4.11. 18:30 Aritma - Žižkov 3:9
28.9. 10:00 Strakonice - Dynamo ČB 2:5
28.9. 10:15 Plzeň - Bohemians 11:0
28.9. 13:00 Písek - České Budějovice 8:4
28.9. 13:00 Petřín Plzeň - Táborsko 1:2
28.9. 10:00 Rokycany - Sparta 2:14
28.9. 15:30 Academy - Příbram 9:6
14. kolo
27.3. 09:30 Žižkov - Příbram 1:5
26.3. 17:00 Academy - Sparta 1:7
26.3. 10:00 Rokycany - Táborsko 3:3
26.3. 15:00 Petřín Plzeň - České Budějovice 8:4
27.3. 17:00 Písek - Bohemians 4:2
27.3. 10:15 Plzeň - Dynamo ČB 5:2
27.3. 10:00 Strakonice - Aritma 7:3
15. kolo
3.4. 10:00 Žižkov - Strakonice 11:1
2.4. 10:00 Aritma - Plzeň 1:6
3.4. 10:00 Dynamo ČB - Písek 11:4
3.4. 09:30 Bohemians - Petřín Plzeň 6:6
11.5. 17:00 České Budějovice - Rokycany
2.4. 10:00 Táborsko - Academy 2:1
3.4. 15:00 Sparta - Příbram 2:7
16. kolo
10.4. 10:00 Žižkov - Sparta 2:4
9.4. 10:00 Příbram - Táborsko 7:2
9.4. 17:00 Academy - České Budějovice 2:4
10.4. 15:30 Rokycany - Bohemians 2:4
9.4. 15:00 Petřín Plzeň - Dynamo ČB 6:4
9.4. 10:00 Písek - Aritma 2:3
10.4. 10:15 Plzeň - Strakonice 23:1
17. kolo
15.4. 10:15 Plzeň - Žižkov 9:1
17.4. 10:00 Strakonice - Písek 0:14
14.4. 14:00 Aritma - Petřín Plzeň 1:3
15.4. 10:00 Dynamo ČB - Rokycany 14:0
14.4. 10:00 Bohemians - Academy 5:1
17.4. 11:00 České Budějovice - Příbram 5:6
20.4. 17:00 Táborsko - Sparta 3:6
18. kolo
24.4. 10:00 Žižkov - Táborsko 8:0
24.4. 15:00 Sparta - České Budějovice 5:5
24.4. 10:00 Příbram - Bohemians 3:1
17.5. 17:00 Academy - Dynamo ČB
23.4. 15:00 Rokycany - Aritma 5:1
23.4. 15:00 Petřín Plzeň - Strakonice 1:1
23.4. 13:00 Písek - Plzeň 2:10
19. kolo
27.4. 18:00 Písek - Žižkov 2:2
1.5. 10:15 Plzeň - Petřín Plzeň 8:4
1.5. 10:00 Strakonice - Rokycany 2:6
30.4. 10:00 Aritma - Academy 2:7
10.5. 17:00 Dynamo ČB - Příbram 5:7
30.4. 13:00 Bohemians - Sparta 5:13
30.4. 11:00 České Budějovice - Táborsko 1:1
20. kolo
8.5. 10:00 Žižkov - České Budějovice 2:5
7.5. 10:00 Táborsko - Bohemians 7:2
8.5. 15:00 Sparta - Dynamo ČB 7:3
7.5. 10:00 Příbram - Aritma 16:1
7.5. 17:00 Academy - Strakonice 6:1
8.5. 10:00 Rokycany - Plzeň 2:16
7.5. 15:00 Petřín Plzeň - Písek 4:3
21. kolo
15.5. 15:00 Petřín Plzeň - Žižkov 4:11
14.5. 10:00 Písek - Rokycany 6:5
15.5. 10:15 Plzeň - Academy 24:0
15.5. 10:00 Strakonice - Příbram 1:10
14.5. 10:00 Aritma - Sparta 0:11
17.5. 17:00 Dynamo ČB - Táborsko 6:0
14.5. 10:00 Bohemians - České Budějovice 0:6
22. kolo
22.5. 10:00 Žižkov - Bohemians
21.5. 11:00 České Budějovice - Dynamo ČB
21.5. 10:00 Táborsko - Aritma
22.5. 15:00 Sparta - Strakonice
22.5. 15:00 Příbram - Plzeň
21.5. 17:00 Academy - Písek
22.5. 10:00 Rokycany - Petřín Plzeň
23. kolo
29.5. 15:30 Rokycany - Žižkov
29.5. 15:00 Petřín Plzeň - Academy
28.5. 10:00 Písek - Příbram
19.5. 15:30 Plzeň - Sparta
29.5. 10:00 Strakonice - Táborsko
28.5. 10:00 Aritma - České Budějovice
29.5. 10:00 Dynamo ČB - Bohemians
24. kolo
5.6. 10:00 Žižkov - Dynamo ČB
4.6. 10:00 Bohemians - Aritma
4.6. 15:30 České Budějovice - Strakonice
4.6. 10:00 Táborsko - Plzeň
1.6. 17:30 Sparta - Písek
4.6. 10:00 Příbram - Petřín Plzeň
4.6. 17:00 Academy - Rokycany
25. kolo
11.6. 17:00 Academy - Žižkov
12.6. 15:30 Rokycany - Příbram
12.6. 10:30 Petřín Plzeň - Sparta
8.6. 16:30 Písek - Táborsko
12.6. 10:15 Plzeň - České Budějovice
12.6. 10:00 Strakonice - Bohemians
11.6. 17:00 Aritma - Dynamo ČB
26. kolo
19.6. 10:00 Žižkov - Aritma
9.6. 17:00 Dynamo ČB - Strakonice
18.6. 10:00 Bohemians - Plzeň
18.6. 11:00 České Budějovice - Písek
18.6. 10:00 Táborsko - Petřín Plzeň
15.6. 17:00 Sparta - Rokycany
18.6. 10:00 Příbram - Academy