Kontakt

Adresa klubu:
Bohemians Praha 1905, a.s.
Vršovická 31
101 00 Praha 10
telefon: +420 245 005 014
fax: +420 245 005 014
e-mail: info@bohemians1905.cz

IČO: 27232140
DIČ: CZ27232140

Zapsána v OR, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 9881

Ředitel klubu: Darek Jakubowicz
mobil: +420 728 991 194
e-mail: darek.jakubowicz@bohemians1905.cz

Obchodní úsek: Pavel Brož, obchodní ředitel
mobil: +420 603 488 373
e-mail: pavel.broz@bohemians1905.cz

Eliška Machová, obchodní-marketingový manažer
mobil: +420 736 214 309
e-mail: eliska.machova@bohemians1905.cz

Sportovní úsek: Miroslav Držmíšek, sportovní ředitel
mobil: +420 731 629 011
e-mail: miroslav.drzmisek@bohemians1905.cz

Libor Koubek, sportovní manažer a sekretář
mobil: +420 737 207 449
e-mail: libor.koubek@bohemians1905.cz

Mediální úsek:
Petr Tomášek, ředitel komunikace
mobil: +420 728 416 210
e-mail: petr.tomasek@bohemians1905.cz

Martin Kurka,
Supporters Liaison Officer - kontaktní osoba pro fanoušky
mobil: +420 773 999 695
e-mail: martin.kurka@bohemians1905.cz

Technický úsek: Milan Boubín, technický ředitel
mobil: +420 739 531 731
e-mail: milan.boubin@bohemians1905.cz

Ekonomický úsek: Bronislava Baláková, ekonomka klubu
mobil: +420 739 531 785
e-mail: bronislava.balakova@bohemians1905.cz

Klub: Barbora Bendová, asistentka
mobil: +420 739 531 734
e-mail: info@bohemians1905.cz
 
Fanshop: Prodejna
mobil: +420 739 531 787
e-mail: fanshop@bohemians1905.cz
Otevírací doba ZDE >>

Petr Koukal, manažer fanshopu
mobil: +420 739 531 748
e-mail: petr.koukal@bohemians1905.cz

Dívčí sekce: Regina Pourová
mobil: +420 602 294 252
e-mail: pourova@dfkbohemians1905.cz

Sekretariát mládeže:
Lopuchová 1, Praha 10
Ing. Rudolf Dufek
e-mail: dufek.bohemians@email.cz
mobil: +420 775 329 178