Česká liga žáků U15

Začátky zápasů jsou orientační a budou upřesňovány podle oficiální termínové listiny Fotbalové asociace.
1. kolo
22.8. 10:00 Liberec - Slavia 1:6
23.8. 10:00 Vyšehrad - Teplice 1:3
22.8. 10:00 Příbram - Meteor 4:3
22.8. 10:00 Jablonec - Boleslav 2:8
22.8. 10:00 Bohemians - Hradec, 1:2
7.10. 13:00 Plzeň - Dynamo ČB 0:4
22.8. 12:30 Sparta - Pardubice 2:0
2. kolo
30.8. 14:00 Slavia - Pardubice 4:1
30.8. 15:30 Dynamo ČB - Sparta 1:3
29.8. 11:00 Hradec, - Plzeň 2:0
29.8. 10:00 Boleslav - Bohemians 2:2 (4:3)
29.8. 10:00 Meteor - Jablonec 5:2
30.8. 14:00 Teplice - Příbram 1:2
30.8. 10:00 Liberec - Vyšehrad 2:0
3. kolo
6.9. 10:00 Vyšehrad - Slavia 0:7
6.9. 15:00 Příbram - Liberec 4:1
5.9. 10:00 Jablonec - Teplice 2:0
5.9. 10:00 Bohemians - Meteor 1:1 (4:3)
5.9. 11:00 Plzeň - Boleslav 4:2
5.9. 12:30 Sparta - Hradec, 0:1
5.9. 11:00 Pardubice - Dynamo ČB 6:3
4. kolo
13.9. 14:00 Slavia - Dynamo ČB 7:1
12.9. 10:00 Hradec, - Pardubice 1:0
12.9. 10:00 Boleslav - Sparta 1:5
15.10. 13:00 Meteor - Plzeň
13.9. 14:00 Teplice - Bohemians 1:4
12.9. 10:00 Liberec - Jablonec 4:3
13.9. 10:00 Vyšehrad - Příbram 1:4
5. kolo
19.9. 10:00 Příbram - Slavia 0:14
19.9. 10:00 Jablonec - Vyšehrad 3:1
19.9. 10:00 Bohemians - Liberec 1:0
19.9. 11:00 Plzeň - Teplice 3:2
20.9. 10:00 Sparta - Meteor 2:0
19.9. 10:15 Pardubice - Boleslav 4:1
20.9. 13:00 Dynamo ČB - Hradec, 4:1
6. kolo
27.9. 13:30 Slavia - Hradec, 4:0
27.9. 10:00 Boleslav - Dynamo ČB 2:6
27.9. 10:00 Meteor - Pardubice 3:2
25.9. 11:00 Teplice - Sparta 0:7
26.9. 11:00 Liberec - Plzeň 3:8
27.9. 10:00 Vyšehrad - Bohemians 0:6
27.9. 13:30 Příbram - Jablonec 1:2
7. kolo
4.10. 10:00 Jablonec - Slavia 1:5
4.10. 10:00 Bohemians - Příbram 3:0
3.10. 10:00 Plzeň - Vyšehrad 7:0
4.10. 10:00 Sparta - Liberec 8:1
3.10. 10:30 Pardubice - Teplice 2:1
4.10. 14:00 Dynamo ČB - Meteor 1:1 (4:3)
3.10. 10:00 Hradec, - Boleslav 7:1
8. kolo
11.10. 13:00 Slavia - Boleslav
11.10. 11:00 Meteor - Hradec, 1:1 (4:5)
11.10. 13:00 Teplice - Dynamo ČB 5:2
10.10. 10:00 Liberec - Pardubice 2:7
11.10. 10:00 Vyšehrad - Sparta 0:9
11.10. 10:00 Příbram - Plzeň 1:0
10.10. 10:00 Jablonec - Bohemians
9. kolo
1.1. 00:00 Bohemians - Slavia
1.1. 00:00 Plzeň - Jablonec
1.1. 00:00 Sparta - Příbram
1.1. 00:00 Pardubice - Vyšehrad
1.1. 00:00 Dynamo ČB - Liberec
1.1. 00:00 Hradec, - Teplice
1.1. 00:00 Boleslav - Meteor
10. kolo
1.1. 00:00 Slavia - Meteor
1.1. 00:00 Teplice - Boleslav
1.1. 00:00 Liberec - Hradec,
1.1. 00:00 Vyšehrad - Dynamo ČB
1.1. 00:00 Příbram - Pardubice
1.1. 00:00 Jablonec - Sparta
1.1. 00:00 Bohemians - Plzeň
11. kolo
1.1. 00:00 Plzeň - Slavia
1.1. 00:00 Sparta - Bohemians
1.1. 00:00 Pardubice - Jablonec
1.1. 00:00 Dynamo ČB - Příbram
1.1. 00:00 Hradec, - Vyšehrad
1.1. 00:00 Boleslav - Liberec
1.1. 00:00 Meteor - Teplice
12. kolo
1.1. 00:00 Slavia - Teplice
1.1. 00:00 Liberec - Meteor
1.1. 00:00 Vyšehrad - Boleslav
1.1. 00:00 Příbram - Hradec,
1.1. 00:00 Jablonec - Dynamo ČB
1.1. 00:00 Bohemians - Pardubice
1.1. 00:00 Plzeň - Sparta
13. kolo
1.1. 00:00 Sparta - Slavia
1.1. 00:00 Pardubice - Plzeň
1.1. 00:00 Dynamo ČB - Bohemians
1.1. 00:00 Hradec, - Jablonec
1.1. 00:00 Boleslav - Příbram
1.1. 00:00 Meteor - Vyšehrad
1.1. 00:00 Teplice - Liberec
14. kolo
7.3. 00:00 Slavia - Liberec
7.3. 00:00 Teplice - Vyšehrad
7.3. 00:00 Meteor - Příbram
7.3. 00:00 Boleslav - Jablonec
7.3. 00:00 Hradec, - Bohemians
7.3. 00:00 Dynamo ČB - Plzeň
7.3. 00:00 Pardubice - Sparta
15. kolo
14.3. 00:00 Pardubice - Slavia
14.3. 00:00 Sparta - Dynamo ČB
14.3. 00:00 Plzeň - Hradec,
14.3. 00:00 Bohemians - Boleslav
14.3. 00:00 Jablonec - Meteor
14.3. 00:00 Příbram - Teplice
14.3. 00:00 Vyšehrad - Liberec
16. kolo
21.3. 00:00 Slavia - Vyšehrad
21.3. 00:00 Liberec - Příbram
21.3. 00:00 Teplice - Jablonec
21.3. 00:00 Meteor - Bohemians
21.3. 00:00 Boleslav - Plzeň
21.3. 00:00 Hradec, - Sparta
21.3. 00:00 Dynamo ČB - Pardubice
17. kolo
28.3. 00:00 Dynamo ČB - Slavia
28.3. 00:00 Pardubice - Hradec,
28.3. 00:00 Sparta - Boleslav
28.3. 00:00 Plzeň - Meteor
28.3. 00:00 Bohemians - Teplice
28.3. 00:00 Jablonec - Liberec
28.3. 00:00 Příbram - Vyšehrad
18. kolo
4.4. 00:00 Slavia - Příbram
4.4. 00:00 Vyšehrad - Jablonec
4.4. 00:00 Liberec - Bohemians
4.4. 00:00 Teplice - Plzeň
4.4. 00:00 Meteor - Sparta
4.4. 00:00 Boleslav - Pardubice
4.4. 00:00 Hradec, - Dynamo ČB
19. kolo
11.4. 00:00 Hradec, - Slavia
11.4. 00:00 Dynamo ČB - Boleslav
11.4. 00:00 Pardubice - Meteor
11.4. 00:00 Sparta - Teplice
11.4. 00:00 Plzeň - Liberec
11.4. 00:00 Bohemians - Vyšehrad
11.4. 00:00 Jablonec - Příbram
20. kolo
18.4. 00:00 Slavia - Jablonec
18.4. 00:00 Příbram - Bohemians
18.4. 00:00 Vyšehrad - Plzeň
18.4. 00:00 Liberec - Sparta
18.4. 00:00 Teplice - Pardubice
18.4. 00:00 Meteor - Dynamo ČB
18.4. 00:00 Boleslav - Hradec,
21. kolo
25.4. 00:00 Boleslav - Slavia
25.4. 00:00 Hradec, - Meteor
25.4. 00:00 Dynamo ČB - Teplice
25.4. 00:00 Pardubice - Liberec
25.4. 00:00 Sparta - Vyšehrad
25.4. 00:00 Plzeň - Příbram
25.4. 00:00 Bohemians - Jablonec
22. kolo
2.5. 00:00 Slavia - Bohemians
2.5. 00:00 Jablonec - Plzeň
2.5. 00:00 Příbram - Sparta
2.5. 00:00 Vyšehrad - Pardubice
2.5. 00:00 Liberec - Dynamo ČB
2.5. 00:00 Teplice - Hradec,
2.5. 00:00 Meteor - Boleslav
23. kolo
9.5. 00:00 Meteor - Slavia
9.5. 00:00 Boleslav - Teplice
9.5. 00:00 Hradec, - Liberec
9.5. 00:00 Dynamo ČB - Vyšehrad
9.5. 00:00 Pardubice - Příbram
9.5. 00:00 Sparta - Jablonec
9.5. 00:00 Plzeň - Bohemians
24. kolo
16.5. 00:00 Slavia - Plzeň
16.5. 00:00 Bohemians - Sparta
16.5. 00:00 Jablonec - Pardubice
16.5. 00:00 Příbram - Dynamo ČB
16.5. 00:00 Vyšehrad - Hradec,
16.5. 00:00 Liberec - Boleslav
16.5. 00:00 Teplice - Meteor
25. kolo
23.5. 00:00 Teplice - Slavia
23.5. 00:00 Meteor - Liberec
23.5. 00:00 Boleslav - Vyšehrad
23.5. 00:00 Hradec, - Příbram
23.5. 00:00 Dynamo ČB - Jablonec
23.5. 00:00 Pardubice - Bohemians
23.5. 00:00 Sparta - Plzeň
26. kolo
30.5. 00:00 Slavia - Sparta
30.5. 00:00 Plzeň - Pardubice
30.5. 00:00 Bohemians - Dynamo ČB
30.5. 00:00 Jablonec - Hradec,
30.5. 00:00 Příbram - Boleslav
30.5. 00:00 Vyšehrad - Meteor
30.5. 00:00 Liberec - Teplice