Česká liga žáků U15

Začátky zápasů jsou orientační a budou upřesňovány podle oficiální termínové listiny Fotbalové asociace.
1. kolo
14.8. 10:00 Liberec - Slavia 0:12
14.8. 10:00 Vyšehrad - Teplice 1:10
15.8. 10:00 Příbram - Meteor 2:2
15.8. 10:00 Jablonec - Boleslav 2:10
14.8. 10:00 Bohemians - Hradec 1:8
14.8. 11:00 Plzeň - Dynamo ČB 1:1
14.8. 10:00 Sparta - Pardubice 3:3
2. kolo
22.8. 14:00 Slavia - Pardubice 7:1
20.8. 13:00 Dynamo ČB - Sparta 1:2
21.8. 11:00 Hradec - Plzeň 5:3
21.8. 10:00 Boleslav - Bohemians 7:2
22.8. 10:00 Meteor - Jablonec 4:0
22.8. 14:00 Teplice - Příbram 1:4
21.8. 10:00 Liberec - Vyšehrad 1:0
3. kolo
28.8. 10:00 Vyšehrad - Slavia 0:5
28.8. 10:30 Příbram - Liberec 4:3
28.8. 10:00 Jablonec - Teplice 1:4
28.8. 10:00 Bohemians - Meteor 5:0
29.8. 13:30 Plzeň - Boleslav 5:1
28.8. 10:00 Sparta - Hradec 8:3
28.8. 11:00 Pardubice - Dynamo ČB 1:2
4. kolo
5.9. 14:00 Slavia - Dynamo ČB 6:0
4.9. 10:00 Hradec - Pardubice 4:3
4.9. 10:00 Boleslav - Sparta 2:9
4.9. 10:00 Meteor - Plzeň 1:3
5.9. 14:00 Teplice - Bohemians 5:1
4.9. 10:00 Liberec - Jablonec 0:1
4.9. 10:00 Vyšehrad - Příbram 1:3
5. kolo
11.9. 10:00 Příbram - Slavia 1:18
11.9. 10:00 Jablonec - Vyšehrad 3:1
11.9. 10:00 Bohemians - Liberec 4:0
6.11. 10:00 Plzeň - Teplice 1:4
11.9. 10:00 Sparta - Meteor 4:2
11.9. 10:15 Pardubice - Boleslav 5:1
12.9. 12:15 Dynamo ČB - Hradec 1:5
6. kolo
19.9. 13:30 Slavia - Hradec 1:2
18.9. 12:00 Boleslav - Dynamo ČB 1:2
19.9. 10:00 Meteor - Pardubice 2:3
19.9. 13:30 Teplice - Sparta 0:8
18.9. 11:00 Liberec - Plzeň 3:1
18.9. 10:00 Vyšehrad - Bohemians 0:3
19.9. 13:00 Příbram - Jablonec 12:1
7. kolo
25.9. 10:00 Jablonec - Slavia 3:0
25.9. 10:00 Bohemians - Příbram 9:0
25.9. 10:00 Plzeň - Vyšehrad 8:4
25.9. 10:00 Sparta - Liberec 2:2
19.3. 13:00 Pardubice - Teplice 5:4
7.11. 10:30 Dynamo ČB - Meteor 0:0
20.10. 12:30 Hradec - Boleslav 2:4
8. kolo
3.10. 13:00 Slavia - Boleslav 9:1
3.10. 11:00 Meteor - Hradec 1:3
3.10. 13:00 Teplice - Dynamo ČB 1:2
2.10. 10:00 Liberec - Pardubice 2:5
2.10. 10:00 Vyšehrad - Sparta 1:3
3.10. 13:00 Příbram - Plzeň 0:4
2.10. 10:00 Jablonec - Bohemians 0:7
9. kolo
9.10. 10:00 Bohemians - Slavia 0:7
9.10. 11:00 Plzeň - Jablonec 4:1
9.10. 10:00 Sparta - Příbram 7:2
9.10. 10:15 Pardubice - Vyšehrad 10:1
10.10. 12:15 Dynamo ČB - Liberec 1:4
9.10. 11:00 Hradec - Teplice 7:1
9.10. 10:00 Boleslav - Meteor 1:2
10. kolo
17.10. 12:30 Slavia - Meteor 4:0
17.10. 12:30 Teplice - Boleslav 3:3
16.10. 10:00 Liberec - Hradec 2:0
16.10. 10:00 Vyšehrad - Dynamo ČB 1:4
17.10. 13:30 Příbram - Pardubice 0:4
20.3. 10:00 Jablonec - Sparta 1:3
16.10. 10:00 Bohemians - Plzeň 2:4
11. kolo
17.11. 10:00 Plzeň - Slavia 1:5
23.3. 14:00 Sparta - Bohemians 0:4
23.10. 10:15 Pardubice - Jablonec 6:0
24.10. 12:15 Dynamo ČB - Příbram 5:0
23.10. 10:00 Hradec - Vyšehrad 7:0
23.10. 10:00 Boleslav - Liberec 2:3
3.11. 14:00 Meteor - Teplice 2:0
12. kolo
31.10. 12:30 Slavia - Teplice 8:0
27.10. 12:30 Liberec - Meteor 0:1
30.10. 10:00 Vyšehrad - Boleslav 0:6
31.10. 13:00 Příbram - Hradec 3:2
30.10. 11:00 Jablonec - Dynamo ČB 0:3
30.10. 10:00 Bohemians - Pardubice 0:1
3.11. 12:30 Plzeň - Sparta 2:3
13. kolo
28.9. 13:00 Sparta - Slavia 5:0
28.9. 11:00 Pardubice - Plzeň 4:4
28.9. 15:00 Dynamo ČB - Bohemians 5:1
28.9. 10:00 Hradec - Jablonec 5:2
28.9. 11:00 Boleslav - Příbram 2:4
28.9. 10:00 Meteor - Vyšehrad 6:0
29.9. 13:30 Teplice - Liberec 1:1
14. kolo
27.3. 13:00 Slavia - Liberec 5:0
26.3. 12:30 Teplice - Vyšehrad 6:0
26.3. 10:00 Meteor - Příbram 3:0
26.3. 10:00 Boleslav - Jablonec 2:0
27.3. 10:00 Hradec - Bohemians 4:2
27.4. 11:00 Dynamo ČB - Plzeň 1:1
27.3. 10:00 Pardubice - Sparta 1:2
15. kolo
2.4. 10:00 Pardubice - Slavia 0:2
2.4. 10:00 Sparta - Dynamo ČB 0:3
3.4. 14:30 Plzeň - Hradec 0:2
3.4. 13:00 Bohemians - Boleslav 0:2
3.4. 10:00 Jablonec - Meteor 0:6
3.4. 15:00 Příbram - Teplice 0:2
3.4. 10:00 Vyšehrad - Liberec 0:3
16. kolo
10.4. 14:00 Slavia - Vyšehrad 6:0
9.4. 10:00 Liberec - Příbram 7:0
10.4. 14:00 Teplice - Jablonec 4:0
10.4. 10:00 Meteor - Bohemians 3:2
9.4. 11:00 Boleslav - Plzeň 2:2
9.4. 10:00 Hradec - Sparta 2:1
25.5. 11:00 Dynamo ČB - Pardubice
17. kolo
15.4. 10:00 Dynamo ČB - Slavia 0:6
15.4. 10:00 Pardubice - Hradec 3:4
16.4. 10:00 Sparta - Boleslav 6:1
14.4. 10:00 Plzeň - Meteor 2:2
14.4. 10:00 Bohemians - Teplice 5:2
16.4. 10:00 Jablonec - Liberec 0:2
15.4. 10:00 Příbram - Vyšehrad 6:0
18. kolo
24.4. 14:00 Slavia - Příbram 4:1
24.4. 10:00 Vyšehrad - Jablonec 6:1
23.4. 10:00 Liberec - Bohemians 1:4
24.4. 14:00 Teplice - Plzeň 0:3
23.4. 12:00 Meteor - Sparta 1:1
23.4. 10:00 Boleslav - Pardubice 0:3
23.4. 12:30 Hradec - Dynamo ČB 2:0
19. kolo
11.5. 11:00 Hradec - Slavia 1:3
1.5. 12:15 Dynamo ČB - Boleslav 1:1
30.4. 10:00 Pardubice - Meteor 5:1
30.4. 10:00 Sparta - Teplice 3:1
30.4. 11:00 Plzeň - Liberec 4:1
30.4. 10:00 Bohemians - Vyšehrad 7:1
30.4. 10:00 Jablonec - Příbram 0:7
20. kolo
8.5. 14:00 Slavia - Jablonec 10:0
8.5. 10:00 Příbram - Bohemians 1:4
8.5. 10:00 Vyšehrad - Plzeň 2:3
7.5. 10:00 Liberec - Sparta 4:3
8.5. 14:00 Teplice - Pardubice 0:4
8.5. 10:00 Meteor - Dynamo ČB 1:2
7.5. 10:00 Boleslav - Hradec 0:3
21. kolo
14.5. 10:00 Boleslav - Slavia 0:2
14.5. 10:00 Hradec - Meteor 3:4
15.5. 12:15 Dynamo ČB - Teplice 1:3
14.5. 10:00 Pardubice - Liberec 3:2
14.5. 10:00 Sparta - Vyšehrad 5:1
14.5. 10:00 Plzeň - Příbram 7:0
15.5. 10:00 Bohemians - Jablonec 6:2
22. kolo
22.5. 14:00 Slavia - Bohemians
21.5. 11:00 Jablonec - Plzeň
22.5. 10:00 Příbram - Sparta
22.5. 10:00 Vyšehrad - Pardubice
21.5. 10:00 Liberec - Dynamo ČB
22.5. 14:00 Teplice - Hradec
22.5. 14:00 Meteor - Boleslav
23. kolo
28.5. 11:00 Meteor - Slavia
25.5. 13:00 Boleslav - Teplice
28.5. 10:00 Hradec - Liberec
29.5. 12:15 Dynamo ČB - Vyšehrad
28.5. 11:00 Pardubice - Příbram
28.5. 10:00 Sparta - Jablonec
25.5. 11:00 Plzeň - Bohemians
24. kolo
18.5. 14:00 Slavia - Plzeň
4.6. 10:00 Bohemians - Sparta
5.6. 14:45 Jablonec - Pardubice
5.6. 10:30 Příbram - Dynamo ČB
5.6. 10:00 Vyšehrad - Hradec
4.6. 10:00 Liberec - Boleslav
5.6. 14:00 Teplice - Meteor
25. kolo
8.6. 14:00 Teplice - Slavia
11.6. 11:00 Meteor - Liberec
11.6. 10:00 Boleslav - Vyšehrad
11.6. 11:00 Hradec - Příbram
12.6. 13:00 Dynamo ČB - Jablonec
11.6. 10:00 Pardubice - Bohemians
12.6. 14:30 Sparta - Plzeň
26. kolo
18.6. 10:00 Slavia - Sparta
8.6. 11:00 Plzeň - Pardubice
15.6. 10:00 Bohemians - Dynamo ČB
18.6. 10:00 Jablonec - Hradec
19.6. 10:00 Příbram - Boleslav
19.6. 10:00 Vyšehrad - Meteor
18.6. 10:00 Liberec - Teplice