Česká liga žáků U15

Začátky zápasů jsou orientační a budou upřesňovány podle oficiální termínové listiny Fotbalové asociace.
1. kolo
11.11. 00:00 Liberec - Teplice 1:3
11.11. 00:00 Příbram - Slavia 1:5
11.11. 00:00 Hradec - Meteor 0:0 (5:3)
11.11. 10:00 Kladno - Bohemians 1:1 (4:5)
11.11. 00:00 Dukla - Boleslav 0:2
11.11. 00:00 Plzeň - Budějovice 1:1 (2:3)
11.11. 00:00 Sparta - Pardubice 1:1 (5:4)
2. kolo
5.9. 00:00 Teplice - Pardubice 2:1
5.9. 00:00 Budějovice - Sparta 3:3 (4:3)
5.9. 00:00 Boleslav - Plzeň 1:2
5.9. 17:00 Bohemians - Dukla 2:1
5.9. 00:00 Meteor - Kladno 4:0
5.9. 00:00 Slavia - Hradec 3:0
5.9. 00:00 Liberec - Příbram 5:0
3. kolo
18.11. 00:00 Příbram - Teplice 2:3
18.11. 00:00 Hradec - Liberec 3:4
18.11. 00:00 Kladno - Slavia 1:7
18.11. 00:00 Dukla - Meteor 2:0
17.11. 10:15 Plzeň - Bohemians 3:0
18.11. 00:00 Sparta - Boleslav 2:1
18.11. 00:00 Pardubice - Budějovice 2:1
4. kolo
2.9. 00:00 Teplice - Budějovice 3:3 (4:5)
2.9. 00:00 Boleslav - Pardubice 1:1 (4:5)
1.9. 10:00 Bohemians - Sparta 3:2
2.9. 00:00 Meteor - Plzeň 1:2
2.9. 00:00 Slavia - Dukla 4:0
2.9. 00:00 Liberec - Kladno 4:0
2.9. 00:00 Příbram - Hradec 0:1
5. kolo
9.9. 00:00 Hradec - Teplice 2:1
9.9. 00:00 Kladno - Příbram 5:0
9.9. 00:00 Dukla - Liberec 1:4
9.9. 00:00 Plzeň - Slavia 0:4
9.9. 00:00 Sparta - Meteor 1:0
8.9. 10:15 Pardubice - Bohemians 0:2
9.9. 00:00 Budějovice - Boleslav 1:0
6. kolo
16.9. 00:00 Teplice - Boleslav 1:2
15.9. 10:45 Bohemians - Budějovice 0:1
16.9. 00:00 Meteor - Pardubice 0:1
16.9. 00:00 Slavia - Sparta 0:5
16.9. 00:00 Liberec - Plzeň 0:1
16.9. 00:00 Příbram - Dukla 0:2
16.9. 00:00 Hradec - Kladno 6:1
7. kolo
23.9. 00:00 Kladno - Teplice 6:3
23.9. 00:00 Dukla - Hradec 0:1
23.9. 00:00 Plzeň - Příbram 3:1
23.9. 00:00 Sparta - Liberec 2:1
23.9. 00:00 Pardubice - Slavia 0:0 (2:4)
23.9. 00:00 Budějovice - Meteor 4:1
22.9. 11:00 Boleslav - Bohemians 3:1
8. kolo
28.9. 10:15 Teplice - Bohemians 3:0
30.9. 00:00 Meteor - Boleslav 1:0
30.9. 00:00 Slavia - Budějovice 4:1
30.9. 00:00 Liberec - Pardubice 0:1
30.9. 00:00 Příbram - Sparta 0:3
30.9. 00:00 Hradec - Plzeň 2:0
30.9. 00:00 Kladno - Dukla 1:0
9. kolo
7.10. 00:00 Dukla - Teplice 2:2 (5:6)
7.10. 00:00 Plzeň - Kladno 1:0
7.10. 00:00 Sparta - Hradec 1:1 (5:4)
7.10. 00:00 Pardubice - Příbram 3:2
7.10. 00:00 Budějovice - Liberec 3:2
7.10. 00:00 Boleslav - Slavia 0:3
7.10. 16:00 Bohemians - Meteor 1:1 (6:5)
10. kolo
14.10. 00:00 Teplice - Meteor 0:1
14.10. 14:00 Slavia - Bohemians 3:0
14.10. 00:00 Liberec - Boleslav 3:1
14.10. 00:00 Příbram - Budějovice 1:3
14.10. 00:00 Hradec - Pardubice 3:1
14.10. 00:00 Kladno - Sparta 1:3
14.10. 00:00 Dukla - Plzeň 0:1
11. kolo
21.10. 00:00 Plzeň - Teplice 0:3
21.10. 00:00 Sparta - Dukla 5:1
21.10. 00:00 Pardubice - Kladno 4:1
21.10. 00:00 Budějovice - Hradec 3:1
21.10. 00:00 Boleslav - Příbram 0:0 (4:5)
20.10. 10:45 Bohemians - Liberec 1:0
21.10. 00:00 Meteor - Slavia 1:2
12. kolo
28.10. 00:00 Teplice - Slavia 2:0
28.10. 00:00 Liberec - Meteor 3:1
28.10. 14:45 Příbram - Bohemians 1:2
28.10. 00:00 Hradec - Boleslav 1:1 (3:1)
28.10. 00:00 Kladno - Budějovice 0:1
28.10. 00:00 Dukla - Pardubice 0:1
28.10. 00:00 Plzeň - Sparta 1:2
13. kolo
4.11. 00:00 Sparta - Teplice 2:1
4.11. 00:00 Pardubice - Plzeň 3:2
4.11. 00:00 Budějovice - Dukla 2:2 (4:2)
4.11. 00:00 Boleslav - Kladno 4:1
4.11. 10:00 Bohemians - Hradec 3:2
4.11. 00:00 Meteor - Příbram 0:0 (4:2)
4.11. 00:00 Slavia - Liberec 3:1
14. kolo
10.3. 00:00 Teplice - Liberec 8:0
10.3. 00:00 Slavia - Příbram 3:1
10.3. 00:00 Meteor - Hradec 1:2
10.3. 00:00 Bohemians - Kladno 1:1 (4:3)
10.3. 00:00 Boleslav - Dukla 5:1
10.3. 00:00 Budějovice - Plzeň 1:1 (3:2)
10.3. 00:00 Pardubice - Sparta 0:3
15. kolo
17.3. 00:00 Pardubice - Teplice 1:1 (4:1)
17.3. 00:00 Sparta - Budějovice 2:0
17.3. 00:00 Plzeň - Boleslav 1:0
17.3. 00:00 Dukla - Bohemians 3:0
17.3. 00:00 Kladno - Meteor 0:4
17.3. 00:00 Hradec - Slavia 2:2 (3:1)
17.3. 00:00 Příbram - Liberec 1:2
16. kolo
24.3. 00:00 Teplice - Příbram 3:1
24.3. 00:00 Liberec - Hradec 4:2
24.3. 00:00 Slavia - Kladno 3:0
24.3. 00:00 Meteor - Dukla 6:4
24.3. 14:30 Bohemians - Plzeň 1:3
24.3. 00:00 Boleslav - Sparta 0:2
24.3. 00:00 Budějovice - Pardubice 1:1 (4:3)
17. kolo
31.3. 00:00 Budějovice - Teplice 0:3
31.3. 00:00 Pardubice - Boleslav 2:1
30.3. 10:00 Sparta - Bohemians 2:0
31.3. 00:00 Plzeň - Meteor 4:0
31.3. 00:00 Dukla - Slavia 0:1
31.3. 00:00 Kladno - Liberec 1:5
31.3. 00:00 Hradec - Příbram 3:0
18. kolo
7.4. 00:00 Teplice - Hradec 0:0 (2:4)
7.4. 00:00 Příbram - Kladno 0:0 (5:6)
7.4. 00:00 Liberec - Dukla 2:4
7.4. 00:00 Slavia - Plzeň 1:0
7.4. 00:00 Meteor - Sparta 1:2
7.4. 10:00 Bohemians - Pardubice 1:2
7.4. 00:00 Boleslav - Budějovice 0:0 (4:5)
19. kolo
14.4. 00:00 Boleslav - Teplice 3:4
14.4. 11:00 Budějovice - Bohemians 1:0
14.4. 00:00 Pardubice - Meteor 2:1
14.4. 00:00 Sparta - Slavia 1:1 (3:1)
14.4. 00:00 Plzeň - Liberec 1:1 (4:2)
14.4. 00:00 Dukla - Příbram 3:0
14.4. 00:00 Kladno - Hradec 3:2
20. kolo
9.6. 00:00 Teplice - Kladno
9.6. 00:00 Hradec - Dukla
9.6. 00:00 Příbram - Plzeň
9.6. 00:00 Liberec - Sparta
9.6. 00:00 Slavia - Pardubice
9.6. 00:00 Meteor - Budějovice
5.6. 10:00 Bohemians - Boleslav
21. kolo
28.4. 15:15 Bohemians - Teplice 2:3
28.4. 00:00 Boleslav - Meteor 5:1
28.4. 00:00 Budějovice - Slavia
28.4. 00:00 Pardubice - Liberec 2:1
28.4. 00:00 Sparta - Příbram 1:2
28.4. 00:00 Plzeň - Hradec 2:0
28.4. 00:00 Dukla - Kladno 3:2
22. kolo
5.5. 00:00 Teplice - Dukla 2:0
5.5. 00:00 Kladno - Plzeň 3:1
5.5. 00:00 Hradec - Sparta 0:4
5.5. 00:00 Příbram - Pardubice 1:6
5.5. 00:00 Liberec - Budějovice 3:0
5.5. 00:00 Slavia - Boleslav 5:0
5.5. 10:00 Meteor - Bohemians 0:1
23. kolo
12.5. 00:00 Meteor - Teplice 1:1 (4:1)
11.5. 11:00 Bohemians - Slavia 0:5
12.5. 00:00 Boleslav - Liberec 3:0
12.5. 00:00 Budějovice - Příbram 4:0
12.5. 00:00 Pardubice - Hradec 3:1
12.5. 00:00 Sparta - Kladno 8:0
12.5. 00:00 Plzeň - Dukla 3:1
24. kolo
19.5. 00:00 Teplice - Plzeň
19.5. 00:00 Dukla - Sparta
19.5. 00:00 Kladno - Pardubice
19.5. 00:00 Hradec - Budějovice
19.5. 00:00 Příbram - Boleslav
18.5. 10:00 Liberec - Bohemians
19.5. 00:00 Slavia - Meteor
25. kolo
26.5. 00:00 Slavia - Teplice
26.5. 00:00 Meteor - Liberec
25.5. 11:00 Bohemians - Příbram
26.5. 00:00 Boleslav - Hradec
26.5. 00:00 Budějovice - Kladno
26.5. 00:00 Pardubice - Dukla
26.5. 00:00 Sparta - Plzeň
26. kolo
2.6. 00:00 Teplice - Sparta
2.6. 00:00 Plzeň - Pardubice
2.6. 00:00 Dukla - Budějovice
2.6. 00:00 Kladno - Boleslav
29.5. 14:00 Hradec - Bohemians
2.6. 00:00 Příbram - Meteor
2.6. 00:00 Liberec - Slavia