Česká liga žáků U15

Začátky zápasů jsou orientační a budou upřesňovány podle oficiální termínové listiny Fotbalové asociace.
1. kolo
16.11. 10:00 Liberec - Slavia 0:3
17.11. 10:00 Vyšehrad - Teplice 2:0
16.11. 13:00 Příbram - Meteor 0:3
16.11. 10:00 Jablonec - Boleslav 1:2
17.11. 15:00 Bohemians - Hradec 4:1
15.11. 16:15 Plzeň - Budějovice 2:1
16.11. 10:00 Sparta - Pardubice 3:1
2. kolo
9.11. 10:00 Slavia - Pardubice 1:1 (4:5)
10.11. 15:30 Budějovice - Sparta 1:1 (3:4)
12.11. 13:00 Hradec - Plzeň 2:2 (3:4)
9.11. 10:00 Boleslav - Bohemians 2:1
10.11. 10:00 Meteor - Jablonec 4:1
9.11. 10:30 Teplice - Příbram 7:0
9.11. 10:00 Liberec - Vyšehrad 5:2
3. kolo
25.8. 10:00 Vyšehrad - Slavia 0:9
24.8. 10:30 Příbram - Liberec 5:0
24.8. 10:30 Jablonec - Teplice 2:3
24.8. 10:00 Bohemians - Meteor 3:3 (3:5)
24.8. 11:00 Plzeň - Boleslav 1:2
24.8. 10:00 Sparta - Hradec 7:0
24.8. 11:00 Pardubice - Budějovice 4:2
4. kolo
1.9. 14:00 Slavia - Budějovice 6:0
31.8. 10:15 Hradec - Pardubice 3:1
31.8. 10:00 Boleslav - Sparta 2:3
29.8. 15:00 Meteor - Plzeň 0:3
31.8. 10:30 Teplice - Bohemians 3:1
31.8. 10:00 Liberec - Jablonec 3:7
1.9. 10:00 Vyšehrad - Příbram 0:3
5. kolo
4.9. 16:00 Příbram - Slavia 0:9
4.9. 16:00 Jablonec - Vyšehrad 4:2
7.9. 11:00 Bohemians - Liberec 3:1
7.9. 11:00 Plzeň - Teplice 5:0
7.9. 10:00 Sparta - Meteor 2:1
7.9. 10:15 Pardubice - Boleslav 2:2 (6:7)
8.9. 13:00 Budějovice - Hradec 1:1 (2:3)
6. kolo
15.9. 14:00 Slavia - Hradec 6:0
14.9. 12:00 Boleslav - Budějovice 0:1
15.9. 14:30 Meteor - Pardubice 0:1
14.9. 10:30 Teplice - Sparta 2:5
14.9. 10:00 Liberec - Plzeň 3:10
15.9. 10:00 Vyšehrad - Bohemians 0:4
15.9. 11:00 Příbram - Jablonec 3:3 (3:5)
7. kolo
21.9. 10:00 Jablonec - Slavia 0:3
21.9. 11:00 Bohemians - Příbram 2:2 (5:3)
22.9. 11:00 Plzeň - Vyšehrad 9:0
21.9. 10:00 Sparta - Liberec 4:0
21.9. 10:30 Pardubice - Teplice 6:2
22.9. 14:00 Budějovice - Meteor 1:3
21.9. 10:15 Hradec - Boleslav 1:1 (2:4)
8. kolo
29.9. 14:00 Slavia - Boleslav
29.9. 10:00 Meteor - Hradec
29.9. 13:45 Teplice - Budějovice
28.9. 10:00 Liberec - Pardubice 2:3
29.9. 10:00 Vyšehrad - Sparta
29.9. 10:00 Příbram - Plzeň
28.9. 10:00 Jablonec - Bohemians 4:2
9. kolo
4.10. 10:00 Bohemians - Slavia 0:2
6.10. 10:30 Plzeň - Jablonec 5:1
5.10. 10:00 Sparta - Příbram 4:0
5.10. 10:15 Pardubice - Vyšehrad 7:0
6.10. 13:00 Budějovice - Liberec 4:2
5.10. 11:00 Hradec - Teplice 3:0
5.10. 10:00 Boleslav - Meteor 2:1
10. kolo
13.10. 14:00 Slavia - Meteor 7:0
13.10. 13:15 Teplice - Boleslav 2:2 (3:4)
12.10. 10:00 Liberec - Hradec 0:4
13.10. 10:00 Vyšehrad - Budějovice 0:3
13.10. 11:00 Příbram - Pardubice 2:4
12.10. 10:00 Jablonec - Sparta 3:4
12.10. 11:00 Bohemians - Plzeň 1:1 (2:4)
11. kolo
20.10. 10:30 Plzeň - Slavia
19.10. 10:00 Sparta - Bohemians 8:1
19.10. 10:15 Pardubice - Jablonec 6:0
20.10. 13:00 Budějovice - Příbram
19.10. 10:15 Hradec - Vyšehrad 2:0
19.10. 10:00 Boleslav - Liberec 3:1
6.11. 12:00 Meteor - Teplice
12. kolo
13.11. 10:00 Slavia - Teplice
26.10. 10:00 Liberec - Meteor 4:4 (3:1)
27.10. 10:00 Vyšehrad - Boleslav 0:4
27.10. 11:00 Příbram - Hradec 2:0
26.10. 11:00 Jablonec - Budějovice 1:5
25.10. 10:00 Bohemians - Pardubice 3:1
26.10. 11:00 Plzeň - Sparta 1:3
13. kolo
2.11. 10:00 Sparta - Slavia 2:0
2.11. 11:00 Pardubice - Plzeň 0:2
3.11. 13:00 Budějovice - Bohemians 2:1
2.11. 10:15 Hradec - Jablonec 4:2
2.11. 11:00 Boleslav - Příbram 7:1
3.11. 14:30 Meteor - Vyšehrad 5:0
30.10. 13:00 Teplice - Liberec 3:0
14. kolo
8.3. 13:00 Slavia - Liberec
8.3. 10:00 Teplice - Vyšehrad 5:2
7.3. 10:00 Meteor - Příbram 4:0
7.3. 10:00 Boleslav - Jablonec 9:0
7.3. 10:00 Hradec - Bohemians 0:5
6.3. 11:00 Budějovice - Plzeň 1:1 (3:4)
7.3. 10:00 Pardubice - Sparta 2:1
15. kolo
14.3. 09:30 Pardubice - Slavia
14.3. 10:00 Sparta - Budějovice
14.3. 11:00 Plzeň - Hradec
14.3. 09:45 Bohemians - Boleslav
15.3. 10:00 Jablonec - Meteor
15.3. 14:45 Příbram - Teplice
14.3. 10:00 Vyšehrad - Liberec
16. kolo
22.3. 13:00 Slavia - Vyšehrad
21.3. 14:30 Liberec - Příbram
22.3. 14:00 Teplice - Jablonec
22.3. 14:30 Meteor - Bohemians
21.3. 11:00 Boleslav - Plzeň
21.3. 10:00 Hradec - Sparta
21.3. 13:30 Budějovice - Pardubice
17. kolo
29.3. 13:00 Budějovice - Slavia
28.3. 10:00 Pardubice - Hradec
28.3. 10:00 Sparta - Boleslav
29.3. 10:30 Plzeň - Meteor
29.3. 13:15 Bohemians - Teplice
29.3. 10:00 Jablonec - Liberec
28.3. 10:00 Příbram - Vyšehrad
18. kolo
5.4. 14:00 Slavia - Příbram
4.4. 10:00 Vyšehrad - Jablonec
4.4. 10:00 Liberec - Bohemians
5.4. 14:00 Teplice - Plzeň
4.4. 14:30 Meteor - Sparta
4.4. 10:15 Boleslav - Pardubice
4.4. 11:00 Hradec - Budějovice
19. kolo
10.4. 10:00 Hradec - Slavia
9.4. 12:00 Budějovice - Boleslav
9.4. 10:15 Pardubice - Meteor
22.4. 12:00 Sparta - Teplice
9.4. 15:00 Plzeň - Liberec
9.4. 10:00 Bohemians - Vyšehrad
9.4. 11:00 Jablonec - Příbram
20. kolo
19.4. 14:00 Slavia - Jablonec
19.4. 10:00 Příbram - Bohemians
18.4. 10:00 Vyšehrad - Plzeň
18.4. 10:00 Liberec - Sparta
19.4. 14:00 Teplice - Pardubice
18.4. 10:00 Meteor - Budějovice
18.4. 10:15 Boleslav - Hradec
21. kolo
25.4. 10:15 Boleslav - Slavia
25.4. 10:00 Hradec - Meteor
26.4. 13:00 Budějovice - Teplice
25.4. 10:00 Pardubice - Liberec
25.4. 10:00 Sparta - Vyšehrad
25.4. 10:30 Plzeň - Příbram
25.4. 10:00 Bohemians - Jablonec
22. kolo
1.5. 10:00 Slavia - Bohemians
1.5. 12:00 Jablonec - Plzeň
3.5. 10:00 Příbram - Sparta
2.5. 10:00 Vyšehrad - Pardubice
2.5. 12:00 Liberec - Budějovice
1.5. 12:00 Teplice - Hradec
1.5. 10:00 Meteor - Boleslav
23. kolo
8.5. 10:00 Meteor - Slavia
9.5. 11:00 Boleslav - Teplice
9.5. 10:00 Hradec - Liberec
10.5. 13:00 Budějovice - Vyšehrad
8.5. 11:00 Pardubice - Příbram
8.5. 10:00 Sparta - Jablonec
10.5. 11:00 Plzeň - Bohemians
24. kolo
20.5. 11:00 Slavia - Plzeň
16.5. 11:00 Bohemians - Sparta
16.5. 10:00 Jablonec - Pardubice
17.5. 10:00 Příbram - Budějovice
16.5. 10:00 Vyšehrad - Hradec
16.5. 10:00 Liberec - Boleslav
17.5. 14:00 Teplice - Meteor
25. kolo
24.5. 14:00 Teplice - Slavia
23.5. 13:00 Meteor - Liberec
23.5. 10:15 Boleslav - Vyšehrad
23.5. 11:00 Hradec - Příbram
24.5. 13:00 Budějovice - Jablonec
23.5. 10:00 Pardubice - Bohemians
24.5. 13:30 Sparta - Plzeň
26. kolo
31.5. 14:00 Slavia - Sparta
25.3. 12:00 Plzeň - Pardubice
26.5. 10:00 Bohemians - Budějovice
31.5. 10:00 Jablonec - Hradec
31.5. 10:00 Příbram - Boleslav
30.5. 10:00 Vyšehrad - Meteor
30.5. 10:00 Liberec - Teplice