I. liga mladších žákyň

Začátky zápasů jsou orientační a budou upřesňovány podle oficiální termínové listiny Fotbalové asociace.
1. kolo
28.8. 10:30 Hradec - Teplice 29:0
28.8. 12:00 Sparta - Bohemians 18:0
28.8. 10:30 Dukla - Roudnice 15:1
29.8. 12:45 Liberec - Braník 20:0
29.8. 12:00 Třebeš - Slavia 0:22
29.8. 13:00 Plzeň - Pardubice 3:0
2. kolo
5.9. 13:00 Teplice - Pardubice 0:12
4.9. 12:00 Slavia - Plzeň 8:1
4.9. 12:00 Braník - Třebeš 3:2
4.9. 15:00 Roudnice - Liberec 1:28
5.9. 14:45 Bohemians - Dukla 3:7
5.9. 10:30 Hradec - Sparta 6:3
3. kolo
19.9. 10:00 Sparta - Teplice 20:1
18.9. 10:30 Dukla - Hradec 0:12
19.9. 12:45 Liberec - Bohemians 15:2
19.9. 12:00 Třebeš - Roudnice 4:1
18.9. 12:00 Plzeň - Braník 15:0
19.9. 13:30 Pardubice - Slavia 2:3
4. kolo
26.9. 12:30 Teplice - Slavia 1:34
25.9. 13:30 Braník - Pardubice 2:13
25.9. 15:00 Roudnice - Plzeň 0:16
26.9. 15:30 Bohemians - Třebeš 7:2
26.9. 10:30 Hradec - Liberec 0:3
25.9. 10:00 Sparta - Dukla 9:0
5. kolo
28.9. 10:30 Dukla - Teplice 8:6
28.9. 12:45 Liberec - Sparta 1:0
28.9. 12:00 Třebeš - Hradec 0:8
28.9. 11:00 Plzeň - Bohemians 10:3
28.9. 15:30 Pardubice - Roudnice 14:0
28.9. 16:00 Slavia - Braník 15:1
6. kolo
3.10. 12:30 Teplice - Braník 3:7
3.10. 12:00 Roudnice - Slavia 0:41
2.10. 15:15 Bohemians - Pardubice 0:7
3.10. 10:30 Hradec - Plzeň 3:3
2.10. 11:00 Sparta - Třebeš 14:0
2.10. 10:30 Dukla - Liberec 1:6
7. kolo
10.10. 12:45 Liberec - Teplice 19:3
9.10. 12:00 Třebeš - Dukla 3:5
9.10. 12:30 Plzeň - Sparta 2:8
9.10. 11:00 Pardubice - Hradec 1:6
9.10. 15:00 Slavia - Bohemians 21:1
9.10. 12:15 Braník - Roudnice 3:1
8. kolo
23.10. 10:15 Teplice - Roudnice 6:2
23.10. 13:00 Bohemians - Braník 3:4
23.10. 11:30 Hradec - Slavia 3:2
23.10. 11:00 Sparta - Pardubice 6:2
23.10. 10:30 Dukla - Plzeň 2:10
24.10. 12:45 Liberec - Třebeš 17:0
9. kolo
28.10. 14:15 Třebeš - Teplice 7:3
28.10. 13:00 Plzeň - Liberec 2:5
28.10. 13:00 Pardubice - Dukla 7:2
28.10. 12:00 Slavia - Sparta 7:0
28.10. 11:00 Braník - Hradec 0:23
28.10. 12:00 Roudnice - Bohemians 2:9
10. kolo
31.10. 10:30 Teplice - Bohemians 9:3
30.10. 11:00 Hradec - Roudnice 33:0
30.10. 10:00 Sparta - Braník 20:0
30.10. 10:30 Dukla - Slavia 1:8
31.10. 12:45 Liberec - Pardubice 8:2
30.10. 12:00 Třebeš - Plzeň 1:8
11. kolo
7.11. 13:00 Plzeň - Teplice 10:3
6.11. 10:00 Pardubice - Třebeš 16:0
6.11. 12:00 Slavia - Liberec 2:0
7.11. 09:00 Braník - Dukla 2:2
7.11. 12:00 Roudnice - Sparta 0:10
7.11. 10:00 Bohemians - Hradec 0:5
12. kolo
14.11. 13:45 Teplice - Hradec 1:29
14.11. 10:00 Bohemians - Sparta 0:9
13.11. 10:00 Roudnice - Dukla 1:22
14.11. 10:00 Braník - Liberec 1:9
13.11. 11:30 Slavia - Třebeš 13:0
6.3. 14:00 Pardubice - Plzeň
13. kolo
12.3. 13:00 Pardubice - Teplice 4:3
12.3. 18:00 Plzeň - Slavia 4:15
12.3. 14:00 Třebeš - Braník 2:1
27.3. 15:00 Liberec - Roudnice 19:0
27.3. 12:00 Dukla - Bohemians 1:1
12.3. 13:00 Sparta - Hradec 4:2
14. kolo
20.3. 12:30 Teplice - Sparta 0:28
19.3. 16:00 Hradec - Dukla 20:0
19.3. 17:00 Bohemians - Liberec 1:10
20.3. 12:30 Roudnice - Třebeš 2:15
19.3. 13:00 Braník - Plzeň 1:12
20.3. 12:00 Slavia - Pardubice 7:4
15. kolo
2.4. 16:00 Slavia - Teplice 23:1
3.4. 11:00 Pardubice - Braník 0:3
3.4. 14:30 Plzeň - Roudnice 30:0
2.4. 12:15 Třebeš - Bohemians 0:7
2.4. 10:30 Liberec - Hradec 3:0
2.4. 10:30 Dukla - Sparta 0:11
16. kolo
10.4. 12:30 Teplice - Dukla
9.4. 13:00 Sparta - Liberec
9.4. 09:30 Hradec - Třebeš
9.4. 14:00 Bohemians - Plzeň
10.4. 15:00 Roudnice - Pardubice
9.4. 12:45 Braník - Slavia
17. kolo
15.4. 13:15 Braník - Teplice
16.4. 12:00 Slavia - Roudnice
17.4. 15:00 Pardubice - Bohemians
15.4. 13:00 Plzeň - Hradec
16.4. 12:15 Třebeš - Sparta
15.4. 13:30 Liberec - Dukla
18. kolo
24.4. 12:30 Teplice - Liberec
30.4. 10:30 Dukla - Třebeš
1.5. 10:00 Sparta - Plzeň
1.5. 10:30 Hradec - Pardubice
30.4. 16:30 Bohemians - Slavia
1.5. 15:00 Roudnice - Braník
19. kolo
8.5. 15:00 Roudnice - Teplice
7.5. 14:30 Braník - Bohemians
7.5. 10:00 Slavia - Hradec
8.5. 16:00 Pardubice - Sparta
7.5. 10:30 Plzeň - Dukla
8.5. 14:30 Třebeš - Liberec
20. kolo
15.5. 13:15 Teplice - Třebeš
15.5. 15:30 Liberec - Plzeň
15.5. 10:30 Dukla - Pardubice
15.5. 12:00 Sparta - Slavia
15.5. 10:00 Hradec - Braník
14.5. 15:30 Bohemians - Roudnice
21. kolo
21.5. 13:00 Bohemians - Teplice
22.5. 15:00 Roudnice - Hradec
22.5. 15:15 Braník - Sparta
21.5. 12:00 Slavia - Dukla
22.5. 14:30 Pardubice - Liberec
21.5. 13:00 Plzeň - Třebeš
22. kolo
5.6. 13:15 Teplice - Plzeň
5.6. 12:15 Třebeš - Pardubice
4.6. 10:30 Liberec - Slavia
4.6. 10:30 Dukla - Braník
4.6. 11:30 Sparta - Roudnice
4.6. 10:30 Hradec - Bohemians