I. liga mladších žákyň

Začátky zápasů jsou orientační a budou upřesňovány podle oficiální termínové listiny Fotbalové asociace.
1. kolo
28.8. 10:30 Hradec - Teplice 29:0
28.8. 12:00 Sparta - Bohemians 18:0
28.8. 10:30 Dukla - Roudnice 15:1
29.8. 12:45 Liberec - Braník 20:0
29.8. 12:00 Třebeš - Slavia 0:22
29.8. 13:00 Plzeň - Pardubice 3:0
2. kolo
5.9. 13:00 Teplice - Pardubice 0:12
4.9. 12:00 Slavia - Plzeň 8:1
4.9. 12:00 Braník - Třebeš 3:2
4.9. 15:00 Roudnice - Liberec 1:28
5.9. 14:45 Bohemians - Dukla 3:7
5.9. 10:30 Hradec - Sparta 6:3
3. kolo
19.9. 10:00 Sparta - Teplice 20:1
18.9. 10:30 Dukla - Hradec 0:12
19.9. 12:45 Liberec - Bohemians 15:2
19.9. 12:00 Třebeš - Roudnice 4:1
18.9. 12:00 Plzeň - Braník 15:0
19.9. 13:30 Pardubice - Slavia 2:3
4. kolo
26.9. 12:30 Teplice - Slavia 1:34
25.9. 13:30 Braník - Pardubice 2:13
25.9. 15:00 Roudnice - Plzeň 0:16
26.9. 15:30 Bohemians - Třebeš 7:2
26.9. 10:30 Hradec - Liberec 0:3
25.9. 10:00 Sparta - Dukla 9:0
5. kolo
28.9. 10:30 Dukla - Teplice 8:6
28.9. 12:45 Liberec - Sparta 1:0
28.9. 12:00 Třebeš - Hradec 0:8
28.9. 11:00 Plzeň - Bohemians 10:3
28.9. 15:30 Pardubice - Roudnice 14:0
28.9. 16:00 Slavia - Braník 15:1
6. kolo
3.10. 12:30 Teplice - Braník 3:7
3.10. 12:00 Roudnice - Slavia 0:41
2.10. 15:15 Bohemians - Pardubice 0:7
3.10. 10:30 Hradec - Plzeň 3:3 (3:2)
2.10. 11:00 Sparta - Třebeš 14:0
2.10. 10:30 Dukla - Liberec 1:6
7. kolo
10.10. 12:45 Liberec - Teplice 19:3
9.10. 12:00 Třebeš - Dukla 3:5
9.10. 12:30 Plzeň - Sparta 2:8
9.10. 11:00 Pardubice - Hradec 1:6
9.10. 15:00 Slavia - Bohemians 21:1
9.10. 12:15 Braník - Roudnice 3:1
8. kolo
23.10. 10:15 Teplice - Roudnice 6:2
23.10. 13:00 Bohemians - Braník 3:4
23.10. 11:30 Hradec - Slavia 3:2
23.10. 11:00 Sparta - Pardubice 6:2
23.10. 10:30 Dukla - Plzeň 2:10
24.10. 12:45 Liberec - Třebeš 17:0
9. kolo
28.10. 14:15 Třebeš - Teplice 7:3
28.10. 13:00 Plzeň - Liberec 2:5
28.10. 13:00 Pardubice - Dukla 7:2
28.10. 12:00 Slavia - Sparta 7:0
28.10. 11:00 Braník - Hradec 0:23
28.10. 12:00 Roudnice - Bohemians 2:9
10. kolo
31.10. 10:30 Teplice - Bohemians 9:3
30.10. 11:00 Hradec - Roudnice 33:0
30.10. 10:00 Sparta - Braník 20:0
30.10. 10:30 Dukla - Slavia 1:8
31.10. 12:45 Liberec - Pardubice 8:2
30.10. 12:00 Třebeš - Plzeň 1:8
11. kolo
7.11. 13:00 Plzeň - Teplice
6.11. 10:00 Pardubice - Třebeš 16:0
6.11. 12:00 Slavia - Liberec 2:0
7.11. 09:00 Braník - Dukla 2:2 (2:3)
7.11. 12:00 Roudnice - Sparta 0:10
7.11. 10:00 Bohemians - Hradec 0:5
12. kolo
14.11. 13:45 Teplice - Hradec 1:29
14.11. 10:00 Bohemians - Sparta 0:9
13.11. 10:00 Roudnice - Dukla 1:22
14.11. 10:00 Braník - Liberec 1:9
13.11. 11:30 Slavia - Třebeš 13:0
13.11. 15:00 Pardubice - Plzeň
13. kolo
3.4. 00:00 Pardubice - Teplice
3.4. 00:00 Plzeň - Slavia
3.4. 00:00 Třebeš - Braník
3.4. 00:00 Liberec - Roudnice
3.4. 00:00 Dukla - Bohemians
3.4. 00:00 Sparta - Hradec
14. kolo
10.4. 00:00 Teplice - Sparta
10.4. 00:00 Hradec - Dukla
10.4. 00:00 Bohemians - Liberec
10.4. 00:00 Roudnice - Třebeš
10.4. 00:00 Braník - Plzeň
10.4. 00:00 Slavia - Pardubice
15. kolo
17.4. 00:00 Slavia - Teplice
17.4. 00:00 Pardubice - Braník
17.4. 00:00 Plzeň - Roudnice
17.4. 00:00 Třebeš - Bohemians
17.4. 00:00 Liberec - Hradec
17.4. 00:00 Dukla - Sparta
16. kolo
24.4. 00:00 Teplice - Dukla
24.4. 00:00 Sparta - Liberec
24.4. 00:00 Hradec - Třebeš
24.4. 00:00 Bohemians - Plzeň
24.4. 00:00 Roudnice - Pardubice
24.4. 00:00 Braník - Slavia
17. kolo
1.5. 00:00 Braník - Teplice
1.5. 00:00 Slavia - Roudnice
1.5. 00:00 Pardubice - Bohemians
1.5. 00:00 Plzeň - Hradec
1.5. 00:00 Třebeš - Sparta
1.5. 00:00 Liberec - Dukla
18. kolo
8.5. 00:00 Teplice - Liberec
8.5. 00:00 Dukla - Třebeš
8.5. 00:00 Sparta - Plzeň
8.5. 00:00 Hradec - Pardubice
8.5. 00:00 Bohemians - Slavia
8.5. 00:00 Roudnice - Braník
19. kolo
15.5. 00:00 Roudnice - Teplice
15.5. 00:00 Braník - Bohemians
15.5. 00:00 Slavia - Hradec
15.5. 00:00 Pardubice - Sparta
15.5. 00:00 Plzeň - Dukla
15.5. 00:00 Třebeš - Liberec
20. kolo
22.5. 00:00 Teplice - Třebeš
22.5. 00:00 Liberec - Plzeň
22.5. 00:00 Dukla - Pardubice
22.5. 00:00 Sparta - Slavia
22.5. 00:00 Hradec - Braník
22.5. 00:00 Bohemians - Roudnice
21. kolo
29.5. 00:00 Bohemians - Teplice
29.5. 00:00 Roudnice - Hradec
29.5. 00:00 Braník - Sparta
29.5. 00:00 Slavia - Dukla
29.5. 00:00 Pardubice - Liberec
29.5. 00:00 Plzeň - Třebeš
22. kolo
5.6. 00:00 Teplice - Plzeň
5.6. 00:00 Třebeš - Pardubice
5.6. 00:00 Liberec - Slavia
5.6. 00:00 Dukla - Braník
5.6. 00:00 Sparta - Roudnice
5.6. 00:00 Hradec - Bohemians