Česká liga dorostu U17, skupina A

Začátky zápasů jsou orientační a budou upřesňovány podle oficiální termínové listiny Fotbalové asociace.
1. kolo
23.8. 12:15 Motorlet - Dynamo B
23.8. 15:45 Bohemians - Sokolov
23.8. 12:30 Táborsko - Benešov
23.8. 12:15 Žižkov - Plzeň B
23.8. 17:00 Písek - Rokycany
23.8. 12:15 Vyšehrad - Kladno
23.8. 17:00 Slavia B - Most
23.8. 17:15 Petřín Plzeň - Příbram B
2. kolo
30.8. 13:15 Dynamo B - Příbram B
30.8. 12:45 Most - Petřín Plzeň
30.8. 12:30 Kladno - Slavia B
30.8. 12:15 Rokycany - Vyšehrad
30.8. 14:45 Plzeň B - Písek
30.8. 12:15 Benešov - Žižkov
30.8. 13:15 Sokolov - Táborsko
30.8. 12:15 Motorlet - Bohemians
3. kolo
6.9. 15:45 Bohemians - Dynamo B
6.9. 12:30 Táborsko - Motorlet
6.9. 12:15 Žižkov - Sokolov
6.9. 17:00 Písek - Benešov
6.9. 12:15 Vyšehrad - Plzeň B
6.9. 17:00 Slavia B - Rokycany
6.9. 12:30 Petřín Plzeň - Kladno
6.9. 12:15 Příbram B - Most
4. kolo
13.9. 15:15 Dynamo B - Most
13.9. 12:30 Kladno - Příbram B
13.9. 12:15 Rokycany - Petřín Plzeň
13.9. 14:15 Plzeň B - Slavia B
13.9. 12:15 Benešov - Vyšehrad
13.9. 14:45 Sokolov - Písek
13.9. 12:15 Motorlet - Žižkov
13.9. 12:15 Bohemians - Táborsko
5. kolo
20.9. 12:30 Táborsko - Dynamo B
20.9. 12:15 Žižkov - Bohemians
20.9. 12:15 Písek - Motorlet
20.9. 12:15 Vyšehrad - Sokolov
20.9. 16:00 Slavia B - Benešov
20.9. 12:30 Petřín Plzeň - Plzeň B
20.9. 15:15 Příbram B - Rokycany
20.9. 12:45 Most - Kladno
6. kolo
27.9. 13:15 Dynamo B - Kladno
27.9. 12:15 Rokycany - Most
27.9. 13:15 Plzeň B - Příbram B
27.9. 12:15 Benešov - Petřín Plzeň
26.8. 16:15 Sokolov - Slavia B
27.9. 12:15 Motorlet - Vyšehrad
27.9. 12:15 Bohemians - Písek
27.9. 12:30 Táborsko - Žižkov
7. kolo
4.10. 12:15 Žižkov - Dynamo B
4.10. 12:15 Písek - Táborsko
4.10. 12:15 Vyšehrad - Bohemians
4.10. 15:00 Slavia B - Motorlet
4.10. 12:30 Petřín Plzeň - Sokolov
4.10. 12:15 Příbram B - Benešov
4.10. 12:45 Most - Plzeň B
4.10. 12:30 Kladno - Rokycany
8. kolo
11.10. 12:45 Dynamo B - Rokycany
11.10. 12:45 Plzeň B - Kladno
11.10. 12:15 Benešov - Most
11.10. 13:15 Sokolov - Příbram B
11.10. 12:15 Motorlet - Petřín Plzeň
11.10. 12:15 Bohemians - Slavia B
11.10. 12:30 Táborsko - Vyšehrad
11.10. 12:15 Žižkov - Písek
9. kolo
18.10. 12:15 Písek - Dynamo B
18.10. 12:15 Vyšehrad - Žižkov
18.10. 14:30 Slavia B - Táborsko
18.10. 12:30 Petřín Plzeň - Bohemians
18.10. 15:15 Příbram B - Motorlet
18.10. 12:45 Most - Sokolov
18.10. 12:30 Kladno - Benešov
18.10. 12:15 Rokycany - Plzeň B
10. kolo
25.10. 12:45 Dynamo B - Plzeň B
25.10. 12:15 Benešov - Rokycany
25.10. 12:15 Sokolov - Kladno
25.10. 12:15 Motorlet - Most
25.10. 15:15 Bohemians - Příbram B
25.10. 12:30 Táborsko - Petřín Plzeň
25.10. 12:15 Žižkov - Slavia B
25.10. 12:15 Písek - Vyšehrad
11. kolo
1.11. 12:15 Vyšehrad - Dynamo B
28.10. 14:30 Slavia B - Písek
1.11. 12:30 Petřín Plzeň - Žižkov
1.11. 15:15 Příbram B - Táborsko
1.11. 12:45 Most - Bohemians
1.11. 12:30 Kladno - Motorlet
1.11. 12:15 Rokycany - Sokolov
1.11. 14:30 Plzeň B - Benešov
12. kolo
8.11. 14:45 Dynamo B - Benešov
8.11. 12:15 Sokolov - Plzeň B
8.11. 12:15 Motorlet - Rokycany
8.11. 12:15 Bohemians - Kladno
8.11. 12:30 Táborsko - Most
8.11. 12:15 Žižkov - Příbram B
8.11. 16:00 Písek - Petřín Plzeň
8.11. 12:15 Vyšehrad - Slavia B
13. kolo
15.11. 13:30 Slavia B - Dynamo B
15.11. 16:00 Petřín Plzeň - Vyšehrad
15.11. 15:15 Příbram B - Písek
15.11. 12:45 Most - Žižkov
15.11. 12:30 Kladno - Táborsko
15.11. 12:15 Rokycany - Bohemians
15.11. 14:30 Plzeň B - Motorlet
15.11. 12:15 Benešov - Sokolov
14. kolo
22.11. 14:15 Dynamo B - Sokolov
20.11. 14:15 Motorlet - Benešov
22.11. 12:15 Bohemians - Plzeň B
22.11. 12:30 Táborsko - Rokycany
22.11. 12:15 Žižkov - Kladno
22.11. 13:15 Písek - Most
22.11. 12:15 Vyšehrad - Příbram B
22.11. 13:30 Slavia B - Petřín Plzeň
15. kolo
29.11. 12:30 Petřín Plzeň - Dynamo B
29.11. 15:45 Příbram B - Slavia B
29.11. 12:45 Most - Vyšehrad
29.11. 12:30 Kladno - Písek
29.11. 12:15 Rokycany - Žižkov
29.11. 14:30 Plzeň B - Táborsko
29.11. 12:15 Benešov - Bohemians
29.11. 12:15 Sokolov - Motorlet
16. kolo
7.3. 00:00 Dynamo B - Motorlet
7.3. 00:00 Sokolov - Bohemians
7.3. 00:00 Benešov - Táborsko
7.3. 00:00 Plzeň B - Žižkov
7.3. 00:00 Rokycany - Písek
7.3. 00:00 Kladno - Vyšehrad
7.3. 00:00 Most - Slavia B
7.3. 00:00 Příbram B - Petřín Plzeň
17. kolo
14.3. 00:00 Příbram B - Dynamo B
14.3. 00:00 Petřín Plzeň - Most
14.3. 00:00 Slavia B - Kladno
14.3. 00:00 Vyšehrad - Rokycany
14.3. 00:00 Písek - Plzeň B
14.3. 00:00 Žižkov - Benešov
14.3. 00:00 Táborsko - Sokolov
14.3. 00:00 Bohemians - Motorlet
18. kolo
21.3. 00:00 Dynamo B - Bohemians
21.3. 00:00 Motorlet - Táborsko
21.3. 00:00 Sokolov - Žižkov
21.3. 00:00 Benešov - Písek
21.3. 00:00 Plzeň B - Vyšehrad
21.3. 00:00 Rokycany - Slavia B
21.3. 00:00 Kladno - Petřín Plzeň
21.3. 00:00 Most - Příbram B
19. kolo
28.3. 00:00 Most - Dynamo B
28.3. 00:00 Příbram B - Kladno
28.3. 00:00 Petřín Plzeň - Rokycany
28.3. 00:00 Slavia B - Plzeň B
28.3. 00:00 Vyšehrad - Benešov
28.3. 00:00 Písek - Sokolov
28.3. 00:00 Žižkov - Motorlet
28.3. 00:00 Táborsko - Bohemians
20. kolo
4.4. 00:00 Dynamo B - Táborsko
4.4. 00:00 Bohemians - Žižkov
4.4. 00:00 Motorlet - Písek
4.4. 00:00 Sokolov - Vyšehrad
4.4. 00:00 Benešov - Slavia B
4.4. 00:00 Plzeň B - Petřín Plzeň
4.4. 00:00 Rokycany - Příbram B
4.4. 00:00 Kladno - Most
21. kolo
11.4. 00:00 Kladno - Dynamo B
11.4. 00:00 Most - Rokycany
11.4. 00:00 Příbram B - Plzeň B
11.4. 00:00 Petřín Plzeň - Benešov
11.4. 00:00 Slavia B - Sokolov
11.4. 00:00 Vyšehrad - Motorlet
11.4. 00:00 Písek - Bohemians
11.4. 00:00 Žižkov - Táborsko
22. kolo
18.4. 00:00 Dynamo B - Žižkov
18.4. 00:00 Táborsko - Písek
18.4. 00:00 Bohemians - Vyšehrad
18.4. 00:00 Motorlet - Slavia B
18.4. 00:00 Sokolov - Petřín Plzeň
18.4. 00:00 Benešov - Příbram B
18.4. 00:00 Plzeň B - Most
18.4. 00:00 Rokycany - Kladno
23. kolo
25.4. 00:00 Rokycany - Dynamo B
25.4. 00:00 Kladno - Plzeň B
25.4. 00:00 Most - Benešov
25.4. 00:00 Příbram B - Sokolov
25.4. 00:00 Petřín Plzeň - Motorlet
25.4. 00:00 Slavia B - Bohemians
25.4. 00:00 Vyšehrad - Táborsko
25.4. 00:00 Písek - Žižkov
24. kolo
2.5. 00:00 Dynamo B - Písek
2.5. 00:00 Žižkov - Vyšehrad
2.5. 00:00 Táborsko - Slavia B
2.5. 00:00 Bohemians - Petřín Plzeň
2.5. 00:00 Motorlet - Příbram B
2.5. 00:00 Sokolov - Most
2.5. 00:00 Benešov - Kladno
2.5. 00:00 Plzeň B - Rokycany
25. kolo
9.5. 00:00 Plzeň B - Dynamo B
9.5. 00:00 Rokycany - Benešov
9.5. 00:00 Kladno - Sokolov
9.5. 00:00 Most - Motorlet
9.5. 00:00 Příbram B - Bohemians
9.5. 00:00 Petřín Plzeň - Táborsko
9.5. 00:00 Slavia B - Žižkov
9.5. 00:00 Vyšehrad - Písek
26. kolo
16.5. 00:00 Dynamo B - Vyšehrad
16.5. 00:00 Písek - Slavia B
16.5. 00:00 Žižkov - Petřín Plzeň
16.5. 00:00 Táborsko - Příbram B
16.5. 00:00 Bohemians - Most
16.5. 00:00 Motorlet - Kladno
16.5. 00:00 Sokolov - Rokycany
16.5. 00:00 Benešov - Plzeň B
27. kolo
23.5. 00:00 Benešov - Dynamo B
23.5. 00:00 Plzeň B - Sokolov
23.5. 00:00 Rokycany - Motorlet
23.5. 00:00 Kladno - Bohemians
23.5. 00:00 Most - Táborsko
23.5. 00:00 Příbram B - Žižkov
23.5. 00:00 Petřín Plzeň - Písek
23.5. 00:00 Slavia B - Vyšehrad
28. kolo
30.5. 00:00 Dynamo B - Slavia B
30.5. 00:00 Vyšehrad - Petřín Plzeň
30.5. 00:00 Písek - Příbram B
30.5. 00:00 Žižkov - Most
30.5. 00:00 Táborsko - Kladno
30.5. 00:00 Bohemians - Rokycany
30.5. 00:00 Motorlet - Plzeň B
30.5. 00:00 Sokolov - Benešov
29. kolo
6.6. 00:00 Sokolov - Dynamo B
6.6. 00:00 Benešov - Motorlet
6.6. 00:00 Plzeň B - Bohemians
6.6. 00:00 Rokycany - Táborsko
6.6. 00:00 Kladno - Žižkov
6.6. 00:00 Most - Písek
6.6. 00:00 Příbram B - Vyšehrad
6.6. 00:00 Petřín Plzeň - Slavia B
30. kolo
13.6. 00:00 Dynamo B - Petřín Plzeň
13.6. 00:00 Slavia B - Příbram B
13.6. 00:00 Vyšehrad - Most
13.6. 00:00 Písek - Kladno
13.6. 00:00 Žižkov - Rokycany
13.6. 00:00 Táborsko - Plzeň B
13.6. 00:00 Bohemians - Benešov
13.6. 00:00 Motorlet - Sokolov