Česká liga dorostu U17, skupina A

Začátky zápasů jsou orientační a budou upřesňovány podle oficiální termínové listiny Fotbalové asociace.
1. kolo
15.8. 12:15 Motorlet - Dynamo B 0:0
15.8. 15:45 Bohemians - Sokolov 3:0
15.8. 12:30 Táborsko - Benešov 6:0
15.8. 12:15 Žižkov - Plzeň 2:5
15.8. 12:15 Písek - Rokycany 4:0
15.8. 12:15 Vyšehrad - Kladno 1:2
19.8. 13:15 Slavia - Most 4:0
15.8. 12:15 Petřín Plzeň - Příbram 4:2
2. kolo
22.8. 12:45 Dynamo B - Příbram 5:2
22.8. 12:15 Most - Petřín Plzeň 0:12
22.8. 12:30 Kladno - Slavia 0:4
22.8. 16:15 Rokycany - Vyšehrad 2:3
22.8. 14:45 Plzeň - Písek 2:0
22.8. 12:15 Benešov - Žižkov 0:13
22.8. 13:15 Sokolov - Táborsko 4:1
22.8. 12:15 Motorlet - Bohemians 0:2
3. kolo
29.8. 12:15 Bohemians - Dynamo B 5:1
29.8. 12:30 Táborsko - Motorlet 3:2
29.8. 12:15 Žižkov - Sokolov 3:1
29.8. 17:00 Písek - Benešov 3:0
29.8. 12:15 Vyšehrad - Plzeň 1:4
29.8. 17:00 Slavia - Rokycany 7:0
29.8. 12:15 Petřín Plzeň - Kladno 2:2
29.8. 12:15 Příbram - Most 4:1
4. kolo
5.9. 13:15 Dynamo B - Most 5:0
5.9. 12:30 Kladno - Příbram 5:2
5.9. 16:15 Rokycany - Petřín Plzeň 0:4
5.9. 14:45 Plzeň - Slavia 3:1
5.9. 12:15 Benešov - Vyšehrad 0:6
5.9. 13:15 Sokolov - Písek 6:2
5.9. 12:15 Motorlet - Žižkov 2:3
5.9. 12:15 Bohemians - Táborsko 1:0
5. kolo
12.9. 12:30 Táborsko - Dynamo B 0:3
12.9. 12:15 Žižkov - Bohemians 3:2
12.9. 15:45 Písek - Motorlet 1:3
12.9. 12:15 Vyšehrad - Sokolov 3:0
12.9. 16:00 Slavia - Benešov 15:0
12.9. 12:15 Petřín Plzeň - Plzeň 1:3
12.9. 15:45 Příbram - Rokycany 7:1
12.9. 12:15 Most - Kladno 3:2
6. kolo
19.9. 13:15 Dynamo B - Kladno 3:3
19.9. 15:45 Rokycany - Most 2:3
19.9. 13:15 Plzeň - Příbram 5:0
19.9. 12:15 Benešov - Petřín Plzeň 0:9
19.9. 12:15 Sokolov - Slavia 1:2
19.9. 12:15 Motorlet - Vyšehrad 2:1
19.9. 12:15 Bohemians - Písek 4:1
19.9. 12:30 Táborsko - Žižkov 1:2
7. kolo
26.9. 12:15 Žižkov - Dynamo B 2:5
26.9. 16:15 Písek - Táborsko 0:1
26.9. 12:15 Vyšehrad - Bohemians 2:2
26.9. 15:30 Slavia - Motorlet 4:2
26.9. 12:15 Petřín Plzeň - Sokolov 5:3
26.9. 15:45 Příbram - Benešov 3:2
26.9. 12:15 Most - Plzeň 2:2
26.9. 12:30 Kladno - Rokycany 1:0
8. kolo
3.10. 13:15 Dynamo B - Rokycany 2:1
3.10. 12:45 Plzeň - Kladno 0:0
3.10. 12:15 Benešov - Most 4:2
3.10. 13:15 Sokolov - Příbram 6:5
3.10. 12:15 Motorlet - Petřín Plzeň 5:0
3.10. 12:15 Bohemians - Slavia 1:1
3.10. 12:30 Táborsko - Vyšehrad 4:1
3.10. 12:15 Žižkov - Písek 2:2
9. kolo
10.10. 12:15 Písek - Dynamo B 1:3
7.10. 15:00 Vyšehrad - Žižkov 0:4
10.10. 15:00 Slavia - Táborsko 9:0
10.10. 12:15 Petřín Plzeň - Bohemians 0:1
10.10. 12:15 Příbram - Motorlet 0:5
10.10. 12:15 Most - Sokolov 3:3
10.10. 12:30 Kladno - Benešov 2:0
10.10. 12:15 Rokycany - Plzeň 2:8
10. kolo
3.11. 15:45 Dynamo B - Plzeň 0:1
17.10. 12:15 Benešov - Rokycany 3:0
17.10. 12:15 Sokolov - Kladno 1:2
17.10. 12:15 Motorlet - Most 4:0
17.10. 12:15 Bohemians - Příbram 4:0
17.10. 12:30 Táborsko - Petřín Plzeň 1:7
17.10. 12:15 Žižkov - Slavia 2:2
17.10. 17:30 Písek - Vyšehrad 3:1
11. kolo
24.10. 12:15 Vyšehrad - Dynamo B 1:2
24.10. 14:30 Slavia - Písek 7:0
24.10. 12:15 Petřín Plzeň - Žižkov 3:5
24.10. 12:15 Příbram - Táborsko 1:6
24.10. 12:15 Most - Bohemians 0:4
14.11. 12:30 Kladno - Motorlet 1:2
24.10. 12:15 Rokycany - Sokolov 0:1
24.10. 12:15 Plzeň - Benešov 7:0
12. kolo
31.10. 14:30 Dynamo B - Benešov 8:0
31.10. 12:15 Sokolov - Plzeň 0:4
21.11. 12:15 Motorlet - Rokycany 8:1
31.10. 12:15 Bohemians - Kladno 4:1
31.10. 12:30 Táborsko - Most 1:2
31.10. 12:15 Žižkov - Příbram 5:0
31.10. 15:30 Písek - Petřín Plzeň 0:2
7.11. 12:15 Vyšehrad - Slavia 1:9
13. kolo
29.10. 13:15 Slavia - Dynamo B 3:0
29.10. 18:00 Petřín Plzeň - Vyšehrad 9:2
29.9. 15:45 Příbram - Písek 0:1
6.11. 12:15 Most - Žižkov 2:2
28.9. 12:30 Kladno - Táborsko 0:1
29.9. 12:15 Rokycany - Bohemians 1:5
7.11. 14:15 Plzeň - Motorlet 4:2
29.9. 12:15 Benešov - Sokolov 1:7
14. kolo
11.8. 13:15 Dynamo B - Sokolov 6:3
11.8. 12:15 Motorlet - Benešov 13:0
11.8. 12:15 Bohemians - Plzeň 2:2
11.8. 12:30 Táborsko - Rokycany 5:2
11.8. 12:15 Žižkov - Kladno 5:1
11.8. 16:15 Písek - Most 4:0
11.8. 12:15 Vyšehrad - Příbram 4:1
5.8. 18:15 Petřín Plzeň - Slavia 2:2
15. kolo
25.8. 18:00 Petřín Plzeň - Dynamo B 1:0
25.8. 12:15 Příbram - Slavia 0:5
25.8. 12:15 Most - Vyšehrad 2:8
25.8. 12:30 Kladno - Písek 6:0
25.8. 12:15 Rokycany - Žižkov 0:6
25.8. 14:45 Plzeň - Táborsko 6:1
1.9. 18:00 Benešov - Bohemians 0:3
25.8. 17:00 Sokolov - Motorlet 1:3
16. kolo
13.3. 12:45 Dynamo B - Motorlet 1:2
13.3. 12:15 Sokolov - Bohemians 1:3
13.3. 12:15 Benešov - Táborsko 1:5
13.3. 14:30 Plzeň - Žižkov 3:4
13.3. 12:15 Rokycany - Písek 3:4
13.3. 12:30 Kladno - Vyšehrad 1:1
13.3. 12:15 Most - Slavia 0:5
13.3. 12:15 Příbram - Petřín Plzeň 1:5
17. kolo
20.3. 12:45 Příbram - Dynamo B 1:6
20.3. 12:15 Petřín Plzeň - Most 1:0
20.3. 14:45 Slavia - Kladno 6:0
20.3. 12:15 Vyšehrad - Rokycany 1:1
20.3. 14:15 Písek - Plzeň 0:4
20.3. 18:15 Žižkov - Benešov 8:0
20.3. 13:15 Táborsko - Sokolov 2:1
20.3. 12:15 Bohemians - Motorlet 5:1
18. kolo
27.3. 12:45 Dynamo B - Bohemians 2:1
27.3. 12:15 Motorlet - Táborsko 5:0
27.3. 12:15 Sokolov - Žižkov 3:0
27.3. 12:15 Benešov - Písek 1:3
27.3. 14:30 Plzeň - Vyšehrad 7:0
27.3. 12:15 Rokycany - Slavia 0:6
27.3. 12:30 Kladno - Petřín Plzeň 0:3
27.3. 12:15 Most - Příbram 3:0
19. kolo
3.4. 13:15 Most - Dynamo B 1:4
3.4. 12:15 Příbram - Kladno 4:2
3.4. 12:15 Petřín Plzeň - Rokycany 4:1
3.4. 16:30 Slavia - Plzeň 2:2
3.4. 12:15 Vyšehrad - Benešov 7:3
3.4. 13:15 Písek - Sokolov 1:2
3.4. 11:45 Žižkov - Motorlet 2:2
3.4. 12:30 Táborsko - Bohemians 3:7
20. kolo
10.4. 12:45 Dynamo B - Táborsko 3:0
10.4. 12:15 Bohemians - Žižkov 4:1
10.4. 12:15 Motorlet - Písek 4:1
10.4. 12:15 Sokolov - Vyšehrad 5:1
10.4. 14:15 Benešov - Slavia 0:11
10.4. 14:15 Plzeň - Petřín Plzeň 3:0
10.4. 12:15 Rokycany - Příbram 4:3
10.4. 12:30 Kladno - Most 4:3
21. kolo
15.4. 12:30 Kladno - Dynamo B 2:1
15.4. 12:45 Most - Rokycany 5:4
27.4. 12:15 Příbram - Plzeň 2:3
14.4. 16:15 Petřín Plzeň - Benešov 4:0
15.4. 13:15 Slavia - Sokolov 3:4
17.4. 12:15 Vyšehrad - Motorlet 1:5
15.4. 16:45 Písek - Bohemians 2:3
15.4. 12:15 Žižkov - Táborsko 2:2
22. kolo
24.4. 12:45 Dynamo B - Žižkov 1:3
24.4. 12:30 Táborsko - Písek 3:0
24.4. 12:15 Bohemians - Vyšehrad 3:0
24.4. 12:15 Motorlet - Slavia 1:3
24.4. 12:15 Sokolov - Petřín Plzeň 3:0
24.4. 14:45 Benešov - Příbram 1:5
24.4. 14:15 Plzeň - Most 5:0
24.4. 12:15 Rokycany - Kladno 0:4
23. kolo
1.5. 17:15 Rokycany - Dynamo B 1:3
1.5. 12:30 Kladno - Plzeň 0:4
1.5. 12:15 Most - Benešov 3:1
1.5. 15:45 Příbram - Sokolov 2:4
1.5. 12:15 Petřín Plzeň - Motorlet 3:6
1.5. 17:00 Slavia - Bohemians 4:0
1.5. 12:15 Vyšehrad - Táborsko 1:0
1.5. 16:45 Písek - Žižkov 0:1
24. kolo
8.5. 12:45 Dynamo B - Písek 4:2
8.5. 12:15 Žižkov - Vyšehrad 2:0
8.5. 12:30 Táborsko - Slavia 3:3
8.5. 12:15 Bohemians - Petřín Plzeň 6:1
8.5. 12:15 Motorlet - Příbram 7:1
8.5. 12:15 Sokolov - Most 4:1
8.5. 12:15 Benešov - Kladno 0:5
8.5. 14:15 Plzeň - Rokycany 7:0
25. kolo
15.5. 14:15 Plzeň - Dynamo B 3:0
15.5. 17:15 Rokycany - Benešov 3:2
15.5. 12:30 Kladno - Sokolov 1:2
15.5. 12:15 Most - Motorlet 1:8
15.5. 12:15 Příbram - Bohemians 2:3
15.5. 12:15 Petřín Plzeň - Táborsko 4:0
15.5. 17:00 Slavia - Žižkov 5:0
15.5. 12:15 Vyšehrad - Písek 3:6
26. kolo
22.5. 12:45 Dynamo B - Vyšehrad
22.5. 16:45 Písek - Slavia
22.5. 12:15 Žižkov - Petřín Plzeň
22.5. 12:30 Táborsko - Příbram
22.5. 12:15 Bohemians - Most
22.5. 12:15 Motorlet - Kladno
22.5. 12:15 Sokolov - Rokycany
22.5. 14:45 Benešov - Plzeň
27. kolo
29.5. 12:15 Benešov - Dynamo B
29.5. 14:45 Plzeň - Sokolov
29.5. 12:15 Rokycany - Motorlet
29.5. 12:30 Kladno - Bohemians
29.5. 12:45 Most - Táborsko
29.5. 12:15 Příbram - Žižkov
29.5. 12:15 Petřín Plzeň - Písek
29.5. 17:00 Slavia - Vyšehrad
28. kolo
5.6. 13:15 Dynamo B - Slavia
5.6. 12:15 Vyšehrad - Petřín Plzeň
5.6. 12:15 Písek - Příbram
5.6. 12:15 Žižkov - Most
5.6. 12:30 Táborsko - Kladno
5.6. 12:15 Bohemians - Rokycany
5.6. 12:15 Motorlet - Plzeň
5.6. 12:15 Sokolov - Benešov
29. kolo
12.6. 13:15 Sokolov - Dynamo B
12.6. 12:15 Benešov - Motorlet
12.6. 14:45 Plzeň - Bohemians
12.6. 12:15 Rokycany - Táborsko
12.6. 12:30 Kladno - Žižkov
12.6. 12:45 Most - Písek
12.6. 12:15 Příbram - Vyšehrad
12.6. 17:00 Petřín Plzeň - Slavia
30. kolo
19.6. 14:45 Dynamo B - Petřín Plzeň
19.6. 17:00 Slavia - Příbram
19.6. 12:15 Vyšehrad - Most
19.6. 12:15 Písek - Kladno
19.6. 12:15 Žižkov - Rokycany
19.6. 12:30 Táborsko - Plzeň
19.6. 12:15 Bohemians - Benešov
19.6. 12:15 Motorlet - Sokolov