Tlachy a kecy

Do tohoto fóra mohou přispívat pouze registrovaní a přilogovaní uživatelé.

Přilogujte se nebo se zaregistrujte

Čtení příspěvků je povoleno všem uživatelům, příspěvky jsou zobrazeny níže na této stránce. Použijte posuvník okna nebo kolečko myši.

Obsah diskuzních fór je tvořen příspěvky, které vyjadřují názory a postoje jednotlivých pisatelů. Redakce ani klub Bohemians 1905 neodpovídá za obsah příspěvků, vyhrazuje si však možnost odstranění příspěvků, jejichž obsah je ve zjevném rozporu s právními předpisy nebo normami slušného chování.

klokan1974 napsal:

tak za prve teteh neni ani na soupisce sralty a nikde jsem se nedocetl ze uz je hracem ty sralty a tady se psalo ze zacatkem cervence se vse uzavre je skoro pulka a nikde ...

A mas na soupisce Vondru Filipa Haska Vodhanela Julise atd ? nemas tak asi tak a pise se sparty sralty pisou akorad kokoti ty chytroline trosku se vic zajimej a hloupe se neptej-)

zeli = 4% danndys původně vítkovičák, pak kotvák, pak perth, dnes nevím

Karel Šíp je Sparťan,který chodí na Bohémku.

Složil hymnu Sparty Spívej kdo jsi Sparťanem.

Sparta věčná zůstane a je ze všech nejlepší.

Karel Šíp složil sparťanskou hymnu Spívej kdo si Sparťanem.

Sparta věčná zůstane a je ze všech nejlepší.

Sk Slavia Praha 17 titulů a Fc Viktoria Plzeň 5 titulů.

Nejslavnější jsou pražská S.

Ac Sparta Praha 37 titulů Bohemka jediný,chápeš ty trotle?

zeli napsal:

Nejhorší srážka v životě,je srážka s blbcem.Blbce nikdy neusvědčíte z blbství.Z takové srážky,vyjdete vždycky jako největší blbec pod sluncem.

jsi opravdu tak pyšnej na svojí hloupost? odpovím si, jsi. tak si tu blbost vem a jdi oblažovat inteligenty tobě rovné. my hloupí a zaostalí fanoušci malého klubu z předměstí se bez tvého briskního intelektu obejdeme. bez slz a lítosti. ale i tobě přeji milosrdné bezvědomí, až ti opadne rauš z laciných kořalek a nastrouhaný omítky

Nejhorší srážka v životě,je srážka s blbcem.Blbce nikdy neusvědčíte z blbství.Z takové srážky,vyjdete vždycky jako největší blbec pod sluncem.

zeli napsal:

Ahoj Sváťo co oslovit Andreje Babiše aby nás sponzoroval?

to radši s hlavou vztyčenou zapláču nad hrobem milenky, než zaprodat duši čirému zlu, už prosím nikdy nespojuj Bohemku s něč(k)im, co patří ke klubům hrajícím si na velko.... . fuj, to jsem nas.ranej a znechucenej. LEPŠÍ JE BEJT KLOKAN, NEŽLI BOLŚEVIK!!!!!!! chápeš to ty trotle?

zeli napsal:

výtržník=David Kocábek ubožák co nikdy nepracoval Živí ho jeho matka,v životě nic nenamakal.

Zeli jedinej ubozak jsi tady ty a to co si napsal tomu se muzu jen smat -))))) tim ukoncuju debatu koste!!!

Kocábek se vyučil jako obuvník švec ale nikdy nepracoval.

Je to takový sociál.