Tlachy a kecy

Do tohoto fóra mohou přispívat pouze registrovaní a přilogovaní uživatelé.

Přilogujte se nebo se zaregistrujte

Čtení příspěvků je povoleno všem uživatelům, příspěvky jsou zobrazeny níže na této stránce. Použijte posuvník okna nebo kolečko myši.

Obsah diskuzních fór je tvořen příspěvky, které vyjadřují názory a postoje jednotlivých pisatelů. Redakce ani klub Bohemians 1905 neodpovídá za obsah příspěvků, vyhrazuje si však možnost odstranění příspěvků, jejichž obsah je ve zjevném rozporu s právními předpisy nebo normami slušného chování.

Ahoj všem fanouškům naší Bohemky,

zítra v úterý 8.5. (státní svátek) hrajou U19 a následně U17 (výkop 16:15.hod.) mistrovské zápasy proti FC Fastav Zlín v našem milovaném Ďolíčku!!

Nemáte co odpoledne dělat? Tak přijďte podpořit náš dorost a hezky si zafandit. Kluci si to určitě zaslouží a budou potřebovat vaší podporu.

Děkuji 

sandy.kelt napsal:

Na naše poměry je to až podivné . Mnohdy se o posile dozvíme ,  až se ukáže na tréninku...

Přesně. 

Dobrý večer,

     včera jsem na zápase s Libercem vytratil peněženku. Naposledy jsem ji použil při placení u bílého stánku hned za branami cca v 10. minutě. Je to hnědá kožená peněženka Quiksilver a jméno na občance je Jaromír Šafařík. Pokud by jí někdo našel, prosím kontaktujte mi na číslo 720 352 693, nabízím finanční odměnu za vrácení alespoň dokladů :-) Díky všem a Bohemce zdar! :)

skrob napsal:

Jsem zvědav, kdo bude první na kolenou u nás:-)

Měli by je přejmenovat na Hanba Berlín :))

skrob napsal:

Jsem zvědav, kdo bude první na kolenou u nás:-)

Ja se taky modlim, ale za to, aby se Bohemka NIKDY v nicem tak hovadskem neangazovala.

skrob napsal:

Jsem zvědav, kdo bude první na kolenou u nás:-)

Kreténi. Mrdat Herthu !

Lombardos napsal:

krásná katarze, hezkého člověka.

Drž hubu a nic nepiš, ty zhulenej kryple, když ani pořádně česky neumíš.

Lombardos napsal:

a co si vzít na mušku vedení DFB... Vyhlásíme vždy po zápase nejlínějšího představitele vedení DFB. Bohužel, a je mi z toho trochu smutno, po jablonci vyhlašuji taťku Míšu Holase, berme to jako pilotní projekt, ačkoliv ...

Piš někam jinam, kundo.

>Ludvavestec: To je taková klasika :) Jak mám přijít na brigádu, když nikdo neoznámil, kdy se koná, a ani záměr jí uspořádat? ;)

Ale i tak nepočítám s tím, že bych přišel. Dřív jsem chodil proto, abych svou troškou pomohl klubu k lepším budoucnosti. Ta nás ale nečeká, dokud se nenavýší rozpočet o desítky milionů. Kdo chce opici, musí mít i na banány a někomu sponzorovat koníčka teď nechci. Ovšem nesmíš to zase vidět černobíle. Já jsem samozřejmě neskonale vděčný za to, kdo co pro Bohemku udělal, smekám před tím a to platilo, platí a platit bude. Na tom se nemůže nic změnit. Ovšem jen z minulosti se žít nedá. Bohemku to táhne dolů a ty jsi jeden z těch, co stojí na kapitánském můstku :( 

Ergo, řeči se nebráním (kdykoliv kdekoliv a rád), brigádničení momentálně jo ;)

Tip po zitrku:1.Dumoulin 2.Pinot 3.Nibali a ac je mi lito Naira pro jeho pokus o double tak zustane bez podia