Fotbal - Bohemians

Do tohoto fóra mohou přispívat pouze registrovaní a přilogovaní uživatelé.

Přilogujte se nebo se zaregistrujte

Čtení příspěvků je povoleno všem uživatelům, příspěvky jsou zobrazeny níže na této stránce. Použijte posuvník okna nebo kolečko myši.

Obsah diskuzních fór je tvořen příspěvky, které vyjadřují názory a postoje jednotlivých pisatelů. Redakce ani klub Bohemians 1905 neodpovídá za obsah příspěvků, vyhrazuje si však možnost odstranění příspěvků, jejichž obsah je ve zjevném rozporu s právními předpisy nebo normami slušného chování.

Vážně si nikdo nevšiml dneska vynikajícího Levína?

Otázka pro vedení. Levinovi končí za 30 dní smlouva, jedná se o jejím prodloužení?

A je mi líto Keity, dneska se snažil, běhal, bojoval a nic z toho.

Diky za tri body, samozrejme ted je treba vypraskat peltov. Souhlasim s chvalou Fulneka. Dnes poprve bez vyhrad. Za me vynikajici Hronek, super Kostl a samozrejme Pepa...

Fulnek dnes nejaktivnějším a nejtvořivějším hráčem. 

Pěkný výkon od Hronka, Köstlíka a Dostyho.

Jsem rád i za Patrika, měl by chytat víc než sralťan...

Díky kluci, doma hlavně 3 body a taky 3 goooooly!!! Super výsledek potvrdit s Jabloncem! 

Tak dneska bylo vidět, že Fulnek se rozjíždí. Moc se mi líbil. Hodně pomohl Dostálovi. Tak snad jeho chvilky přijdou. Mladíci by měli dostat šanci v základu. Jinak body dobrý, ale hra tak nějak nelíbivá a nervy až do třetího gólu.

spyder napsal:

Po vyhraném utkání nechci vyzdvihovat jedince, ale neskutečnej pokrok je vidět jak na Keitovi, tak především na Kostlovi. Každopádně to byl dnes v Ďolíčku vydařený večer.

Mne se dneska snad poprve libil i Fulnek.  V obrane bylo dost pruchodu, ale meli jsme kliku  Patrik neco chytil, na care je dobry, ale je to plasan - pri vybehu vyrazi pestma mic skoro primo nad sebe nebo jak tam vahal s odkopem a malem to skoncilo v brane...  Opravdu potrebujeme nejakou jednicku do brany.  

Veledůležitá výhra nad drzým a do poslední minuty nezlomeným soupeřem! 
Debakl z Plzně samozřejmě ještě zdaleka není odčiněn, to je snad jasný. 

BOFOR!

Po vyhraném utkání nechci vyzdvihovat jedince, ale neskutečnej pokrok je vidět jak na Keitovi, tak především na Kostlovi. Každopádně to byl dnes v Ďolíčku vydařený večer.

A opět uděláme stejnou chybu, do dvou let se objeví v nějakém ligovém týmu.

Jak vás uspokojili cizinci?
Dobrou posilou je Ogiomade, máme příslib z Bohemky, že by se v zimě mohlo hostování proměnit v přestup.

Zdroj: https://www.idnes.cz/fotbal/domaci-souteze/usti-nad-labem-druha-liga-podzimni-sezona-petr-heidenreich.A211201_135415_fot_dsouteze_par" target="_blank">https://www.idnes.cz/fotbal/domaci-souteze/usti-nad-labem-druha-liga-podzimni-sezona-petr-heidenreich.A211201_135415_fot_dsouteze_par

Paráda kluci, děkujem! Byl jsem nervózní jako prase. Super výsledek, uklidnění, plujeme do klidnějších vod. Škoda kolapsu slovácka, jinak jsme měli ty hnusný černochy (žádný rasizmus, tak se jim odjakživa říkalo ještě za komančů kvůli dresům) z Budějc na lopatě Ale aby to nebylo moc chvály najednou. Hra tak nějak, no jak to říct... No nic, nebudeme se v tom vrtat. Zklamal mě Kovařík, nebyl moc vidět a já na něj po přestupu sázel jako na posilu. Jinak pro pobavení se mrkněte na skóre Peltova. To je neuvěřitelní až komické! To musíme dát už jen za ty Radovi kecy po minulém zápase, když řekl o "návštěvě Pelty u rozhodčích v půli, ať se Klusáček stará sám o sebe a  že ho otázky na tohle uráží. ZMRD.

Tak kluci, zavřete tomu lampasáckýmu hajzlovi držku! 

Pro jemnocitlivé: zkroťte toho komunistického vojenského důstojníka, který se neustále předvádí a zapomněl, že už nemá za sebou oporu strany a že Velkému Čápovi přistřihli křídla.

V neděli za 3 body. Bohemka do toho!!

skrob napsal:

Dobře kluci 16/18, Jablonec dáme taky.

Jojo 17/21 by bylo super!

No, uvidíme:-)

                  BOHEMKA DO TOHO!!!

Velká gratulace!!! 3:0 a pěkný góly. Hned se mi jde lépe na noční... 

Na tom dnešním zápase jsou  hezké jen ty  3 body, ale to je to podstatné a o to především šlo!

Takže blahopřání a poděkování všem zúčastněným, 

                                  BOHEMKA DO TOHO!!!

To je snad poprvé za 30 let, co jsme vyhráli nějakou dohrávku. Je tu nějaký kronikář?