Fotbal - Bohemians

Do tohoto fóra mohou přispívat pouze registrovaní a přilogovaní uživatelé.

Přilogujte se nebo se zaregistrujte

Čtení příspěvků je povoleno všem uživatelům, příspěvky jsou zobrazeny níže na této stránce. Použijte posuvník okna nebo kolečko myši.

Obsah diskuzních fór je tvořen příspěvky, které vyjadřují názory a postoje jednotlivých pisatelů. Redakce ani klub Bohemians 1905 neodpovídá za obsah příspěvků, vyhrazuje si však možnost odstranění příspěvků, jejichž obsah je ve zjevném rozporu s právními předpisy nebo normami slušného chování.

rudd napsal:

Proč patří Bohemka do špičky ligy? To by mne opravdu zajímalo...

Protoze to je jako nabozenstvi - ver a nepochybuj.

rudd napsal:

Proč patří Bohemka do špičky ligy? To by mne opravdu zajímalo...

Protože má na to větší potenciál než Jablonec s Libercem a Plzní dohromady.

vik napsal:

Přesně tak. Nestačí napsat, že stoupají platy. Důležité je srovnání s českou špičkou. Vzhledem k šílenému podfinancování je třeba přisypat opravdu hodně! Bohemka patří do špičky ligy! O řediteli bez zkušeností a kontaktů se nemá ...

Proč patří Bohemka do špičky ligy? To by mne opravdu zajímalo...

skrob napsal:

Ludva pozdravuje z auta

Na tuhle fotku jsem si vzpomněl, když byly včera zmíněny tachometry. 

Takhle má vypadat rozlučka s klubovou legendou... Doufám, že až to na některé kluky dojde, že jim to taky uděláme hezký. Ale jsem rád, že se je na to ještě čas... :)

https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-zahranici-francie-ligue-1/363743/ovace-i-slzy-dojeti-plasil-se-loucil-s-bordeaux-dostane-roli-ve-vedeni.html" target="_blank">https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-zahranici-francie-ligue-1/363743/ovace-i-slzy-dojeti-plasil-se-loucil-s-bordeaux-dostane-roli-ve-vedeni.html

Přesně tak. Nestačí napsat, že stoupají platy. Důležité je srovnání s českou špičkou. Vzhledem k šílenému podfinancování je třeba přisypat opravdu hodně! Bohemka patří do špičky ligy! O řediteli bez zkušeností a kontaktů se nemá vůbec cenu bavit.....

kolina napsal:

To je dobře a buďme za to rádi... No, ale neuspokojme se pouze tím že zvyšujeme rozpočet, popravdě řečeno vše a všude se zdražuje a rozpočty zvyšují všichni, že?!? Ano posilovat určitě potřebujem a to nutně i ...

Všem se zvyšují rozpočty. Už jen třeba díky inflaci. Jde o to, jestli se zvyšují více než jinde, jestli platy rostou v poměru více než například průměrné platy v Praze. Aby se za chvíli hráčům nevyplatilo jít na kasu do Lidlu. 

Nejvíc mě na stávající Bohemce baví, jak si vždycky umí najít úhel, ze kterého věci vypadají lépe. #DržteÚhel

Martin Kurka napsal:

Posilujeme. Po sezóně klub oznámí nové podepsané posily. Bohemka má teď největší rozpočet od znovuzrození. Teď to ještě promítnout do výsledků.

To je dobře a buďme za to rádi...

No, ale neuspokojme se pouze tím že zvyšujeme rozpočet, popravdě řečeno vše a všude se zdražuje a rozpočty zvyšují všichni, že?!?

Ano posilovat určitě potřebujem a to nutně i na  funkcionářských postech, obvzlášť tato sezona nám nastavila zrcadlo...

Každopádně BOHEMKA DO TOHO!!!

Děkuji všem fanouškům Bohemky, kteří dorazili do Karviné!!! Bylo nás tam 26. Ještě jednou díky!

Teď porazit Opavu v plném Ďolíčku.

Vždycky jsme s Vámi!

supermozek21 napsal:

Ahoj Martine, díky do kabiny za tři body z Karviné! Teď to urvat doma s Opavou a rychle na tuhle sezonu zapomenout... Už máme vyhlédnuté (domluvené, předdomluvené) posily? Dokážeš prozradit na jakých postech chceme posilovat?

Chceme posilovat, ale Darek nechce platit. Takže až co na nás zbyde...

Tak hledím na ty pobuchy židovský, jak slaví na Baníku. Za rok v Chrámu u Nás Doma.

Holas napsal:

Galerie fotek z vítězného utkání v Karviné: gól Pepy Jindříška -  fotky a video z utkání a děkovačky - 

hlavně ta děkovačka...Vždycky jsme s vámi....těch 27 skalních...:-)...fakt všecka čest těm,co po tý Příbrami jeli takovou dálku..

rocknroll napsal:

Asi se nevyjadruju dost jasne, tak tedy takhle - kdyby mel Starka takovy vliv, jak mu tady hodne lidi prisuzuje, tak dala Pribram v Opave tri goly rukou a vraceli by se do jednoho z ...

Ať je to jakkoliv, podle mě nějakou prémii do Opavské kabiny Jarda vypíše, na druhou stranu, prý to byl i díky vyrovnání rukou dost vyhecovaný zápas a myslím, že nikdo by po zápase zachránit Příbram v lize asi nechtěl. Ale třeba se pletu, uvidíme v sobotu.  

Khamúl napsal:

Soldátovo vyloučení bylo po simulaci těsně před brankářem.. mimo jiné Příbram opět dala gól rukou. Já myslím, že Opava nebude mít úplně motivaci tady hrát naplno :) 

Asi se nevyjadruju dost jasne, tak tedy takhle - kdyby mel Starka takovy vliv, jak mu tady hodne lidi prisuzuje, tak dala Pribram v Opave tri goly rukou a vraceli by se do jednoho z nejhnusnejsich mest v CR se tremi body.

faktem je-mít jenom trochu schopný funkcionáře,tak tu neřešíme boží pomoc a nedoufáme,že Opavě o nic nejde...takže zas budem mít nervy na těch doma letos klasickejch 0:0....