Fotbal - Bohemians

Do tohoto fóra mohou přispívat pouze registrovaní a přilogovaní uživatelé.

Přilogujte se nebo se zaregistrujte

Čtení příspěvků je povoleno všem uživatelům, příspěvky jsou zobrazeny níže na této stránce. Použijte posuvník okna nebo kolečko myši.

Obsah diskuzních fór je tvořen příspěvky, které vyjadřují názory a postoje jednotlivých pisatelů. Redakce ani klub Bohemians 1905 neodpovídá za obsah příspěvků, vyhrazuje si však možnost odstranění příspěvků, jejichž obsah je ve zjevném rozporu s právními předpisy nebo normami slušného chování.

Jižní Korea dala v prodloužení gól a vede 2:1. Bahrajn  se většinou už jenom brání.

Zas budou tvrdit,že je to jen příprava ale bohužel zase jen hroznej svrab a neštovice.A t takhle to bude vypadat i na jaře.neumění si přihrát,zpracovat míč A to nemluvím o střelbě..A to mají být profesionálové.

Obrana ok zaloha nepodrzi balon Svec zapomel hrat fotbal a utok Koubek snazivej ale jeste vyplasenej casem znej fotbalista muze bejt

Teda po tom golu je to z naší strany dost hrůzostrašný. Vůbec nenapadáme a většinu hry skoro celej mančaft stráví na naší půlce. Přihrávky prachbídný a zpracování jakbysmet. 

jinak Bahrajn zatím (20.min)0:0..Yusuf není v základní sestavě

Scarsdale napsal:

Že "DFB bude v úzké spolupráci s vedením Bohemky pracovat na vylepšení informovanosti fanoušků a PR Bohemky vůči veřejnosti." nerovná se informovat o něčem, co ještě není na přestupovém trhu definitivně upečené a podepsané a ...

Já ale vůbec nepsal nic o přestupech, to už tady bylo snad dostatečně vysvětleno. 

Scarsdale napsal:

Že "DFB bude v úzké spolupráci s vedením Bohemky pracovat na vylepšení informovanosti fanoušků a PR Bohemky vůči veřejnosti." nerovná se informovat o něčem, co ještě není na přestupovém trhu definitivně upečené a podepsané a ...

David s Martinem měli před odletem do Turecka sepsáno několik důležitých úkolů. Jedním z nich bylo výrazně zlepšit komunikaci klubu směrem  fanouškům, aby se předešlo napříště přestupovým hysteriím.

Konkrétní přiklad: DFB bylo totiž před svátky na valné hromadě Bohemky ještě v průběhu Vánoc informováno, že Júsuf nikam nejde. Jenže jednání pokračovala a Tvrdík všechny převezl, pustil to ven dříve a Bohemka je tady za pitomce (DFB za korunovaný! ).

Tohle už prostě nechceme! 

Zítra nebo pozítří bude schůzka vedení DFB a všechny klokany seznámíme detailně s výsledky naší družstevní výpravy do Turecka

(David a Martin si to samozřejmě platili sami,páč finance si hlídáme přísně ;)  )

zeli napsal:

Jenže já myslel tu novou akvizici. Toho Bélu Puskáse! :-)

Tak to jo ! Správný přístup : důvěřuj , ale přeměřuj :-)))

Od Bély Puškáče budou očekávání vysoká. Vítám ho v klubu a těším se na jeho práci ve vápně a góly. 

dvo napsal:

Aboj Michale, Ano myslime tuto zpravu vazne. Chceme, aby fanousci byli ve spravny cas presne informovani. Aby se zabranilo zbytecne panice, nervozite a negativnim spekulacim a emocim. Ne vsechny zpravy se mohou napsat na forum a dalsi socialni ...

Tak já za tuhle informační aktivitu každopádně děkuju a taky cenim hráče za vstup do DFB a zvlášť Pokornýho, když je tu asi jen na skok.

Packa1809 napsal:

To jako fakt myslíte oba vážně? cituji "DFB bude v úzké spolupráci s vedením Bohemky pracovat na vylepšení informovanosti fanoušků a PR Bohemky vůči veřejnosti." o pár řádků níže "Pokud jste nenašli v tomto článku odpovědi na ...

Otázkou není, co udělá DFB pro fanoušky, ale co udělají fanoušci pro Bohemku. Tak si to představuju já.

Jako každý byznys (nejenom) i v přestupech je jasné, že vykecávat se dopředu, dokud to není upečené, je nesmysl, který přinese jen problémy.

Kopané zdar a Bohemce zvlášť.

Že "DFB bude v úzké spolupráci s vedením Bohemky pracovat na vylepšení informovanosti fanoušků a PR Bohemky vůči veřejnosti." nerovná se informovat o něčem, co ještě není na přestupovém trhu definitivně upečené a podepsané a že taková informace může poškodit zájmy Bohemians tím, že nám toho hráče někdo na poslední chvíli může vyfouknout, jsem pochopil a předpokládám, že od určitého IQ to tady chápe naprostá (mlčící) většina. Ovšem bohužel se vždycky nakonec najde nějaký jedinec, pro kterého to není dost jasné a silnými slovy zviřuje negativní emoce vůči vlastnímu klubu.