Fotbal - Bohemians

Do tohoto fóra mohou přispívat pouze registrovaní a přilogovaní uživatelé.

Přilogujte se nebo se zaregistrujte

Čtení příspěvků je povoleno všem uživatelům, příspěvky jsou zobrazeny níže na této stránce. Použijte posuvník okna nebo kolečko myši.

Obsah diskuzních fór je tvořen příspěvky, které vyjadřují názory a postoje jednotlivých pisatelů. Redakce ani klub Bohemians 1905 neodpovídá za obsah příspěvků, vyhrazuje si však možnost odstranění příspěvků, jejichž obsah je ve zjevném rozporu s právními předpisy nebo normami slušného chování.

Střídající hráč musi byt přínosem pro vyvoj zápasu ! Nejde si tam jen pro čisla do statistiky,  nebo pro prémii. Pokud po těch 10 či 15minut je ve stinu střídajícího hrace, je lepší jej příště na lavičku ani nedávat....

mimikry napsal:

Druhej poločas se začalo bránit hned od začátku,po zásluze potrestáno,bohužel jsme je tím dostali do hry a sami už jsme neměli sílu pokračovat ve výkonu z prvního poločasu.nemáme bohužel stejně kvalitní hráče na střídání.

My vcera poradne nebranili celej zapas. Po tom smrticim tempu v prvnim polocase bych  chapal, ze zaparkujem autobus, ale byl to spis pruchodak. V obou pripadech byl strelec sam na vapne. Pri tretim golu tam skakali snad tri nehlidani najednou. To neni normalni. 

Tak tak premýšlím o tom,co sem včera v Ďolícku zažil.První půle fantastická!Ta euforie boží!A druhá,no škoda!Je mi to lito stale,že sme nevyhrali!Mit v bráně brankáře a né Valeše,vyhrali bychom.Škoda!!!Brankář nám moc chybi!!!

Puškáč, Hronek, Květ to je reprezentační forma. Třeba by se někdo z nich mohl v repre proti Švýcarsku/Portugalsku objevit. Když je tam třeba Vlkanova.

Ze střídajících hráčů vypadá dobře pouze Jánoš. Já bych tam spíše zkoušel Bartka a Nováka, ale nevím jak na tom po létě jsou.

Když se před zápasem nedají koupit lístky, tak je škoda, že se tím hlasatel nepochlubí a neohlásí vyprodáno.

mimikry napsal:

Druhej poločas se začalo bránit hned od začátku,po zásluze potrestáno,bohužel jsme je tím dostali do hry a sami už jsme neměli sílu pokračovat ve výkonu z prvního poločasu.nemáme bohužel stejně kvalitní hráče na střídání.

Presne tak az bude necid a hanos se sehraje a ty ostatni se chytnou kvalitou to bude jizda

skrob napsal:

Musíme hrát nadoraz, protože jak se někdo zraní jsme v prdeli, protože nemá kdo střídat, nedej Bože nějaký covidy a další kokotiny. Jinak, tak jako Puška při střídání by měl vypadat každý, kdo opuští hřiště v ...

Hrali vsichni nad urovni nasi ligy to byl fotbal a ne kopana na to chci chodit az ty kluci odehrajou vic takovych zapasu tak uz to nebude 3-3 ale 5-1 nebo 5-3 a na to chci chodit

Vcera neskutecnym zpusobem vyhorel stred obrany, vsechny tri strelce Baniku jsme nechali zakoncit stredem zcela osamocene.

Od vystridani vubec neexistovaly zaloha s utokem, s novymi hraci jsme absolutne neudrzeli balon, zejmena absence Kveta mela zdrcujici ucinek, ten tam mel zustat i unaveny. Potrebujeme na lavicce aspon 4 hrace na urovni zakladni jedenactky, neni mozne, aby cerstvi hraci byli o level horsi nez ti unaveni.

Musíme hrát nadoraz, protože jak se někdo zraní jsme v prdeli, protože nemá kdo střídat, nedej Bože nějaký covidy a další kokotiny.

Jinak, tak jako Puška při střídání by měl vypadat každý, kdo opuští hřiště v Ďolíčku - odevzdáno vše na 120 procent.

Bohužel jsem včera utkání neviděl z pracovních důvodů. Zápas mě bavil i přes textový online. Jestli takhle budem hrát dal, tak město bude muset navýšit kapacitu nového stadionu. Respektive bude muset uspisit rekonstrukci, protože 6000 bude málo i na Budějovice...  Teď jde o to potvrdit formu i proti týmům že spodu, kteří místo fotbalu budou hrát beton a letos třeba budem moct nazvat sezónu "zlomovou". 

Jestli to chápu správně,tak sportovní úsek si obhájil svoji pozici s analýzou,kde důvodem je neobvyklý počet zranění. Není však právě chybou sportovního úseku,že uzavírá smlouvy s hráči s nebo po zranění,a pak je větší pravděpodobnost recidivy jejich zdravotních problémů ? Máme v kádru hráče s perspektivou výhodného prodeje ?  Za mne včerejší zápas super, jen mne udivil důvod ze strany vedení,kde je chyba,když nastavilo samo takovou transferovou politiku.

Druhej poločas se začalo bránit hned od začátku,po zásluze potrestáno,bohužel jsme je tím dostali do hry a sami už jsme neměli sílu pokračovat ve výkonu z prvního poločasu.nemáme bohužel stejně kvalitní hráče na střídání.

Hůlka časem prostředek a před nim Jánoš s Jindřiškem. Křapka, kterej hrál dobře, bude ale daleko šťastnější na kraji. Lávka je momentálně slabota.

jameson napsal:

První poločas luxusní, nářez jako v 80. letech. Sice náš Dirkin pustil gól hned na začátku, ale i hru bez brankáře jsme zvládli a kdyby to bylo po půli 5:1, nikdo by se nedivil. Do druhé půlky, ...

Jo a ten defibrilátor je asi pravda :-))))

jameson napsal:

První poločas luxusní, nářez jako v 80. letech. Sice náš Dirkin pustil gól hned na začátku, ale i hru bez brankáře jsme zvládli a kdyby to bylo po půli 5:1, nikdo by se nedivil. Do druhé půlky, ...

Nechci být v permanentní opozici k názorům ctěných kolegů, ale myslím, že ani toto není plná pravda, jen tak na 80%. Pár tvrdých střel šlo na Laštůvku i v druhé půli, hlavička Hronka a možná i další záležitosti. Ale že už nemohli, to je fakt:-(

skip napsal:

Jestli jsi viděl hru po prostřídání,tak jsi asi pochopil, proč střídal tak pozdě.....Na lavici,prostě kvalita není....

Ale nene!! To je prostě zcela naopak. Hráli tak blbě, neboť se za těch pár minut ani nemohli ukázat!! Výhradu mám k Koubkovi, je buď pomalej a nebo línej, výsledek je takový, že vyčerpaný Puškáč je rychlejší, než čerstvý Koubek. Toho pryč a sehnat někoho třeba z 3. ligy, když Teplice našli Urbance, proč se to nepodaří někdy i nám??

Holas napsal:

-  fotogalerie z utkání s Baníkem

Fortuna prdelky byly zajímavé oživení náměstíčka, je fajn že máme i takhle zachycenou atmošku v Ďolíčku :))

Gól na 3:1 je zachycen naprosto luxusně, vč.gólmanova zoufalství! 

BOFOR! 

rio napo napsal:

Jsem už asi hodinu s kafem na terase a teprve teď jsem se donutil otevřít VD. Prakticky nemám co dodat. Vše bylo řečeno. Nasranost pomalu vyprchává, trpkost na duši veliká. Taková škoda. Jedinečná šance porazit ...

Kafíčko jsem taky vysrknul na terase. A musím souhlasit :))

Souhlasím i s Pavlem Hrdinou, “za Packy bylo trávníku v Ďolíčku líp! “
(i trávník v naší ulici na vesnici vypadá lépe, než hrací plocha v Ďolíčku)

BOFOR!

kovalam napsal:

Trio Pušky, Květ a Hronek dnes naprosto skvělé... bohužel při jejich způsobu hry nemohou vydržet celých 90 minut a na lavičce není žádná alternace... velká škoda zranění Hály 

OK, na Pepu jsi zapomněl a nebo se ti něco nelíbilo. Podle mne, čím starší, tím lepší:-). Neumí si ani představit za dva roky jeho premiéru v nároďáku, i když tam je ho škoda!!!!

Podobné jako jiní mám velké výhrady ke střídání. Všichni kdo dělali někdy nějaký sport ví, že trvá 5-10 minut než se vůbec rozdýcháš. Jakej má kurva potom tedy smysl střídat v 83 minutě 2 hrace. To už jako zdržoval? Když můžeš poslat čerstvé síly za unavené a včera fakt kluci makali, tak proč to neokysličil? Do prdele! Ukazuje se, že by bylo třeba domluvit Koubkovi (psal jsem tuším po zápase v Humpolci) a důrazně Novému (zděsil jsem se, že ho dává na plac) , že tam jdou čerství a musí lítat. Vždyť Hronek byl rychlejší a běhavejší než oni oba dohromady. Mimochodem, ten se včera nadřel. Klobouček!!