Fotbal - Bohemians

Do tohoto fóra mohou přispívat pouze registrovaní a přilogovaní uživatelé.

Přilogujte se nebo se zaregistrujte

Čtení příspěvků je povoleno všem uživatelům, příspěvky jsou zobrazeny níže na této stránce. Použijte posuvník okna nebo kolečko myši.

Obsah diskuzních fór je tvořen příspěvky, které vyjadřují názory a postoje jednotlivých pisatelů. Redakce ani klub Bohemians 1905 neodpovídá za obsah příspěvků, vyhrazuje si však možnost odstranění příspěvků, jejichž obsah je ve zjevném rozporu s právními předpisy nebo normami slušného chování.

Kdyz se scitaji kladne body za vyhrane souboje a vydarene prihravky, mely by se odecitat velke zaporove body za to, ze je nekdo pako.

hrdin napsal:

Pěkná představa, ale takhle to nefunguje ;) Vodháněl může za pár dní podepsat smlouvu s kým bude chtít a bude na nás, jestli ho budeme držet a platit ještě půl roku, nebo jestli ho pustíme. ...

V úvodu píšu, že by měl nejpozději teď někam přestoupit. Ať podepíše kde chce, pověst, kterou si ponese, mu zůstane. Napsal jsem jediné řešení, které je čisté z jeho pohledu.

Scarsdale napsal:

Měl by nejpozději teď někam přestoupit za částku odpovídající představám Bohemky. Jestliže mu jeho agent doteď nic nenašel, tak je neschopný a měl by ho vyměnit. I to ale může být málo, protože byť ho ...

Pěkná představa, ale takhle to nefunguje ;) Vodháněl může za pár dní podepsat smlouvu s kým bude chtít a bude na nás, jestli ho budeme držet a platit ještě půl roku, nebo jestli ho pustíme. Já doufám, že mu to dáme vyžrat do dna, i když to je drahá kaše.

tom2 napsal:

Vodháněl bude hrát krajský přebor, aby nastartoval svou slibnou kariéru směřující k divizi či v případě mimořádné kvality až k ČFL. 

Měl by nejpozději teď někam přestoupit za částku odpovídající představám Bohemky. Jestliže mu jeho agent doteď nic nenašel, tak je neschopný a měl by ho vyměnit. I to ale může být málo, protože byť ho neznám osobně, mám takový pocit, že jeho mentalita je riziková a kluby si chrání chemii mužstva. Ano, je to ode mě jízlivé, ale ne urážející, je to realita. Bohemku a klíčové lidi v ní, tudíž i nás fanoušky především nepochopitelně znevážil on. Já mu jako člověk, který na Bohemku chodí už od ranných osmdesátých vzkazuji, že jediné čisté řešení je upustit ego. Uznat chybu, omluvit se a když nemůže přestoupit, začít nějakým způsobem spolupracovat. Protože tohle se prostě nedělá. Já si to vůbec nedovedu představit kdybych byl hráč, že bych se zrovna vůči současné Bohemce takhle zachoval.

FreeBeam napsal:

Pečlivě jsem si prohlédl všechny fotografie, ale Vodháněla jsem na nich neviděl. Připravuje se s B-éčkem či na Štvanici piluje topspiny ?

Vodháněl bude hrát krajský přebor, aby nastartoval svou slibnou kariéru směřující k divizi či v případě mimořádné kvality až k ČFL. 

cossacs napsal:

Tak jako sorry dlouhodobě kdo dá u nás za sezónu aspoň 5 gólů je kanonýr. A to ještě v takové konkurenci jaká tu byla v poslední sezóně. Já bych byl rád kdyby zůstal. Chramosta je ...

Jo at zustane,ale Banik nepreplatime.Tam jede Brabec v jine cenove hladine.Fulnek bude behat na levy strane a obrance hraje Vondra.To znaci dobre vyresena leva strana.Novy je odchovancem Sparty-tak by neco mohl umet a v Pribrami i docela piloval lajnu.Backovsky v brane.A otazka za milion-co bude lepsi,aby zustal Necid ci Puskac(vim,ze nejlepe oba).

Demínka napsal:

Děkuji za info. A kde se dají ta dobrá čísla Martina Nového dohledat?

Některá čísla najdete na Fortuna liga- statistiky, ale jsou to jen „mediálně“ zajímavé údaje.Všechny údaje zpracovává externí  společnost Instat Limited a tyto údaje nejsou veřejně dostupné.

 

Bororo napsal:

Vedou se statistiky hráčů na každé pozici. Vybojované osobní souboje, hlavičkové souboje, dobré přihrávky, špatné přihrávky, průnikové přihrávky, zpracování míče, typy faulů jako taktické, vynucené, nevynucené(čili hloupé) atd. Těch ukazatelů, které se potom přepočítávají na ta ...

Děkuji za info. A kde se dají ta dobrá čísla Martina Nového dohledat?

Demínka napsal:

Zdravím, jen ze zvědavosti - co znamená, že měl Martin Nový v Příbrami dobrá čísla?

Vedou se statistiky hráčů na každé pozici. Vybojované osobní souboje, hlavičkové souboje, dobré přihrávky, špatné přihrávky, průnikové přihrávky, zpracování míče, typy faulů jako taktické, vynucené, nevynucené(čili hloupé) atd. Těch ukazatelů, které se potom přepočítávají na ta „čísla“ je víc. Samozřejmě hraje roli rozestavění, Příbram hrála pokud vím skoro vždy na 4-4-1-1, čili Nový hrál klasického beka a také s ofenzivními úkoly. Při rozestavení 3-2-3-2 nebo 3-2-4-1 (to doufám spíš)  to může chvíli trvat, než si na pozici halfbeka zvykne.

Bororo napsal:

Fulnek je fotbalista,(co předvedl v nadstavbě  2020 s finálním centrem na Budínského  a potom nás dorazil třetím gólem – palec nahoru)  je rychlý, má čtení hry, přehled… herní disciplína není jeho nejsilnější stránkou, ale určitě na vyšší úrovni ...

Zdravím, jen ze zvědavosti - co znamená, že měl Martin Nový v Příbrami dobrá čísla?

Fulnek je fotbalista,(co předvedl v nadstavbě  2020 s finálním centrem na Budínského  a potom nás dorazil třetím gólem – palec nahoru)  je rychlý, má čtení hry, přehled… herní disciplína není jeho nejsilnější stránkou, ale určitě na vyšší úrovni než u Tondy Vaníčka. Snad Tondovi  změna prostředí pomůže. Jen u Chramosty ten „povinný“  pohyb bez míče může být problém. I když trenér Rada tvrdí, že se v tomto směru zlepšil, ale v rozestavení co hrají prostě neměl trvalejší místo. Příchod Martina Nového je určitě přínosem. Měl v Příbrami dobrá čísla, umí vystřelit ze střední vzdálenosti ( i když dva roky po sobě po 2 golech v lize není moc) a je dozadu zodpovědný. Trenéři Horváth i Valachovič si  jeho disciplinu pochvalovali, chyby tam dělali jiní . Může hrát i přes nohu.     A Harry Sch..(agent)  s Vodhánělem? …už mezi agentama koluje fórek, jako že tenis posílí ruce při házení autů asi tak jako Harry posílí jeho peněženku…Rádi by z toho nějak vycouvali, ale se ctí.

CarlUweSteeb napsal:

Tak Necid je furt kanonyr.Tak to preji vsem tem zajemcum,aby to kanonyrstvi potvrdil i u nich.

Tak jako sorry dlouhodobě kdo dá u nás za sezónu aspoň 5 gólů je kanonýr. A to ještě v takové konkurenci jaká tu byla v poslední sezóně. Já bych byl rád kdyby zůstal. Chramosta je velká neznámá a Fulnek je spíše ofenzivní záložník.

CarlUweSteeb napsal:

Tak Necid je furt kanonyr.Tak to preji vsem tem zajemcum,aby to kanonyrstvi potvrdil i u nich.

voe ty seš jak kolovrátek.

Tak Necid je furt kanonyr.Tak to preji vsem tem zajemcum,aby to kanonyrstvi potvrdil i u nich.

Lamas napsal:

Doufam, ze Puskac zustane. Jeho odchod by byl velke oslabeni utoku. Rad bych videl i Necida nazivo v Dolicku. Ale pokud dostane lepsi nabidku z jinych klubu, tak s tim asi nic neudelame. Priorita je udrzet Puskace. 

Pečlivě jsem si prohlédl všechny fotografie, ale Vodháněla jsem na nich neviděl. Připravuje se s B-éčkem či na Štvanici piluje topspiny ?

hrdin napsal:

Já teda nevím, ale jednoduše bych asi neříkal. Já mám nejvíc zkušeností s Živnostenskými úřady Prahy 1, 8 a 9, a každý po mně chce úplně něco jiného na tu samou věc. Nicméně tady bych ...

Ve stavařině se pohybuji nějakých 40 let, takže vím, že boj s byrokracií je nekonečný a každý účastník k jakémukoliv návrhu (nápadu) může mít tisíc připomínek - navíc když jsou za to úředníci placeni...Jen jsem chtěl říct, že každý problém má své řešení. Ono i třeba z té ulice udělat jednosměrku by také mohlo být jednou z cest. Věřím ale, že toto vše se v našem zájmu probírá. Nicméně ohledně rekonstrukce ďolíčku jsem kdysi vyslovil na stránkách ,,ptejte se našeho vedení" dosti pesimistický časový odhad a v dnešním kontextu by asi již vyzněl optimisticky.... 

pop napsal:

Ono se vše dá řešit - a vcelku jednoduše. Podél stadionu zrušit parkovací místa a chodník posunout místo nich. Ale je mi jasné, že jednání s magistrátním odborem dopravy, případně PSK je věc složitá a ...

Já teda nevím, ale jednoduše bych asi neříkal. Já mám nejvíc zkušeností s Živnostenskými úřady Prahy 1, 8 a 9, a každý po mně chce úplně něco jiného na tu samou věc. Nicméně tady bych odhadl, že by byl potřeba nějaký předběžný souhlas Prahy a Prahy 10 nad jejichž pozemky by to bylo z Vršovické a Sportovní, a souhlas Prahy, Prahy 10, Lesů hl. m. Prahy, Povodí Vltavy...., ze strany Botiče. Prostě asi není jen tak postavit něco nad pozemkem souseda. Půdorys je pak jasnej. Ale je pravda, že v Praze ty stavby jsou, např. Tančící dům. Ovšem i ten dodnes vzbuzuje i negativní emoce. A ty budeš mít předběžný souhlas, zaplatíš návrh "Tančícího" Ďolíčku a Mádrová vyjde do ulic, Pek a spol se šprajcnou a co pak?... Bylo by to super, ale jednoduchý to nebude...