Fotbal - Bohemians

Do tohoto fóra mohou přispívat pouze registrovaní a přilogovaní uživatelé.

Přilogujte se nebo se zaregistrujte

Čtení příspěvků je povoleno všem uživatelům, příspěvky jsou zobrazeny níže na této stránce. Použijte posuvník okna nebo kolečko myši.

Obsah diskuzních fór je tvořen příspěvky, které vyjadřují názory a postoje jednotlivých pisatelů. Redakce ani klub Bohemians 1905 neodpovídá za obsah příspěvků, vyhrazuje si však možnost odstranění příspěvků, jejichž obsah je ve zjevném rozporu s právními předpisy nebo normami slušného chování.

Jen tak mimochodem.Berkovi poslali ten zaber z ktereho usoudil ze to byla penalta.Jiny zaber si nevyzadal,jelikoz mel jasno.Jak uvedl v TV po zapase.

Dnes nás Slavia ve druhém poločase zmáčkla, těch průniků do našeho vápna z prostoru pravé strany naší obrany bylo prostě příliš a my tomu nedokázali zabránit. Po slepených gólech na 2:1 a 3:1 bylo jasné, že je konec, 5 gólů je ale trochu moc. Köstl sice Bořila netrefil napřímo kopačkou, to bylo jasně vidět, stačilo to ale na to, aby Bořila svou holení při pohybu nohy vpřed přes jeho koleno otočil a poslal na zem. Hajzlík Bořil se tomu samozřejmě nebránil a rozhodčí to posoudil, jak to posoudil. Přesto jsme měli v závěru tři gólovky (břevno, Krch po rohu, Bederka), díky kterým jsme mohli snížit na rozdíl min. dvou gólů, kvalitní evropský útočník by Bederkovu šanci s přehledem klidil. Přesto ale děkuji za první poločas, kluci dřeli, někdy se to ale takhle semele. 

gól,na 1:1 jasný faul na penaltu..hráč Kostl jasně bral míč i nohu soupeře, a zbytek hry :) jasná  hra mentality...žádná reakce domácího trenéra na vývoj utkání, jasná posranost ??

bonano30 napsal:

Ty seš dobrej klaun :-)).Odkud vítr vane......

Depa, klauniádu provozuje někdo úplně, ale úplně jinej.. ;-))

klokyn napsal:

Ten třetí zaváněl ofsajdíkem... Škoda šancí na konci... Hlavně se z toho neposrat. 

Taky me to prislo jako ofside. Mno jo, ale kdyz  tam VAR nema tu drahou carku....

Penalta/Nepenalta.Zalezli jsme a byli za to potrestani. Takova kopie Plzne jeste s horcejsim koncem. Aby jsme obrali Slavii o body,  muselo se sejit vice veci a to se dnes nestalo.

TomBP napsal:

Díky za ten odkaz na youtube. To je neuvěřitelný svinstvo za toto nařídit penaltu. Úplně stejná situace jako před časem s Královcem. Navíc VAR má vstupovat do hry jen při velké a zjevné chybě. Toto ...

Ten třetí zaváněl ofsajdíkem... Škoda šancí na konci... Hlavně se z toho neposrat. 

Díky za ten odkaz na youtube. To je neuvěřitelný svinstvo za toto nařídit penaltu. Úplně stejná situace jako před časem s Královcem. Navíc VAR má vstupovat do hry jen při velké a zjevné chybě. Toto tomu bylo na hony vzdáleno.

A jestli Köstl opravdu po zápase řekl do TV, že to byla jasná penalta, tak bych ho do konce podzimu zařadil do béčka!

Tak doufám, že gólmanskou otázku jsme dneškem vyřešili. 

DaH napsal:

Smutné je, jaký záběr při první penaltě ukazoval rozhodčímu VAR. Ten za penaltu může. Protože v jiném záběru bylo úplně jasné, že Kostl ho v podstatě vůbec nezasáhl a Bořil to nafilmoval. 

To je politika! Čína je velmoc nasraná na Austrálii, dnes to za drzý nákup amerických ponorek odskákali klokani z Ďolíčku. ;)

Gól z tzv.”penalty” na 1:1 je legrační, ostatní góly byly už spíš smutný...

Slávie se musela dotáhnout na dostřel Plzně. Hlavy vzhůru, příště to vyjde. 

BOFOR! 

Míč je kulatý, dnes nám to nešlo ..... před námi jsou další důležité zápasy a na ně je nutné se připravit.

tobro napsal:

Klíííííd, já sem nelezu, abych vás tady prudil, ale pro mne Bohemians Praha 1905, a.s. () je prostě banda podvodníků, ať se na mne nikdo nezlobí. Mockrát mi to říkali i pravověrní.klokani, které já plně respektuji! Sám ...

Ty seš dobrej klaun :-)).Odkud vítr vane......

Smutné je, jaký záběr při první penaltě ukazoval rozhodčímu VAR. Ten za penaltu může.

Protože v jiném záběru bylo úplně jasné, že Kostl ho v podstatě vůbec nezasáhl a Bořil to nafilmoval. 

karloss napsal:

Za mě penalta na 1:1 hodně přísná, myslím že proti slátaninám by se nekopala. A gol na 3:1 taky  divnej, v momentě střely byl dorážející hráč v ofsajdu(ale nevím jak je to ve slávistických pravidlech) ...

naprostej souhlas !!

už po tý první pentli jsme se prostě sesypali.....

jenom škoda na konci toho břevna a Bederkový megašance....mohla bejt aspoň náplastička...

karloss napsal:

Jdi do prdele tobro, že jsi nic nenapsal do do 55.minuty než zasáhl VAR

Klíííííd, já sem nelezu, abych vás tady prudil, ale pro mne Bohemians Praha 1905, a.s. (https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik-firma.vysledky?subjektId=302929&typ=PLATNY) je prostě banda podvodníků, ať se na mne nikdo nezlobí. Mockrát mi to říkali i pravověrní.klokani, které já plně respektuji!

Sám jsem se na Bohemku před bezmála 40 lety chodil koukat na dobrej.fotbal... Toť vše.. ;-)

Za mě penalta na 1:1 hodně přísná, myslím že proti slátaninám by se nekopala. A gol na 3:1 taky  divnej, v momentě střely byl dorážející hráč v ofsajdu(ale nevím jak je to ve slávistických pravidlech) No a pak už se to začalo srát.