Fotbal - Bohemians

Do tohoto fóra mohou přispívat pouze registrovaní a přilogovaní uživatelé.

Přilogujte se nebo se zaregistrujte

Čtení příspěvků je povoleno všem uživatelům, příspěvky jsou zobrazeny níže na této stránce. Použijte posuvník okna nebo kolečko myši.

Obsah diskuzních fór je tvořen příspěvky, které vyjadřují názory a postoje jednotlivých pisatelů. Redakce ani klub Bohemians 1905 neodpovídá za obsah příspěvků, vyhrazuje si však možnost odstranění příspěvků, jejichž obsah je ve zjevném rozporu s právními předpisy nebo normami slušného chování.

Po dnešním derby  pražských S a rozhovorech s trenérem JT si člověk stále více uvědomuje, že naše bohemácká kultura je naštěstí úplně jinde, měl jsem ho za jednoho z mála normálních Slávistů......jen se zařadil k Tvrdíkovi,Řehákovi....nerad chválím,ale to se u nás s našimi trenéry nedá srovnat....

Fousic napsal:

Na to jsem žádostiv,když Hála není ani mezi náhradníkama

3:2 ty chytrýsku , tak se na sebe nezlob. Hele každej jsme ňákej :)

Hrubajz napsal:

Až budeme hrát se Slávií tak pozor na Douděru. Je to opravdu asi největší simulant v naší lize. To co zase dnes předvedl v derby mnou nenáviděných S nemá obdoby.

To je snad nejhnusnejsi hrac v lize.  Ale Boril neni daleko za nim.  A co ten plesoun na lavicce Slavie?  Jak tam takovyhle pako muzou vubec pustit?  Musim rict, ze to nase utkani s Olomouci ve srovnani s timhle paskvilem byla reklama na fotbal.

skrob napsal:

Boží mlýny melou, teď vědí jaký to je.

Zrovna jsem to chtěl napsat:-)

Až budeme hrát se Slávií tak pozor na Douděru. Je to opravdu asi největší simulant v naší lize. To co zase dnes předvedl v derby mnou nenáviděných S nemá obdoby.

Stručný přehled gólů, které jsme dostali před poločasem, v devíti ligových kolech a 2 x pohár.

Bodo - B,      44min 1:0,     celkem 3:0

B - Teplice,    43min 0:1                 1:2

B - Bodo,       42min, 1:2                2:4

B - Slovácko   45+3, 0:1                 0:1

ČB - B,          45+2, 1:0                  3:0

Plzeň - B,       45min, 2:0                2:0

B - Olomouc,  44min, 1:2                3:2

V celkem 11 zápasech jsme v 7 zápasech dostali gól těsně před poločasem. Kromě včerejšího zápasu, který se podařilo otočit, tyto góly znamenaly prakticky ztrátu všech tří bodů. Tak snad se včerejším zápasem podařilo to prokletí zlomit. 

Staněk musel střídat po nešťastném zákroku na hlavu vlastního spoluhráče...

Holas napsal:

  -  fotogalerie s videem z děkovačky z utkání s Olomoucí

Michale, musím zareagovat na Tvojí luxusní fotogalérku. Fotky fanoušků, jako vždy parádní. Ovšem co se mi dnes moc líbí, je zachycení gólových okamžiků. Např.Matouškova bomba je vidět pouze ve fázi nápřahu a odraženého balónu od sítě. To není kritika, to je naopak velká pochvala mladého kanonýra, jakej vypálil vostrej projektil, že ho ani velezkušený Michal Holas nezachytil v letu ;)

JohnZ napsal:

Vzhledem k našemu prokletí,kdy nám dávají góly bývalí hráči jsem si projel soupisku Mladý Boleslavi a běhá mi mráz po zádech.Hned sedm hráčů oblékalo náš dres!To bude malér.Kostka,Pulkrab,Jusuf,Mašek,Vaníček,Mareček a Fulnek.

Tak Béčko z Táborska si neveze ani bod. No za tu hru by si ho ani nezasloužili.

Bohemák12 napsal:

Také jsem byl mile překvapen, že gól neslavil. Upřímně jsem čekal nějakou oslavu alá dement Kalod 

I jeho rozhovor po zápase byl v pohodě! 

klokan1975 napsal:

Příjemné ranní vstávání, včera výborný zápas od celého týmu za velké podpory fanoušků. Máme větší držení míče než v úvodních zápasech,sice to  nerozhoduje o výsledku , ale lépe se hraje,míň ubývají síly. Týmový výkon,výborné  vystřídání ...

Také jsem byl mile překvapen, že gól neslavil. Upřímně jsem čekal nějakou oslavu alá dement Kalod 

Vzhledem k našemu prokletí,kdy nám dávají góly bývalí hráči jsem si projel soupisku Mladý Boleslavi a běhá mi mráz po zádech.Hned sedm hráčů oblékalo náš dres!To bude malér.Kostka,Pulkrab,Jusuf,Mašek,Vaníček,Mareček a Fulnek.

Zdar klokani,

ještě bych tu chtěl vypíchnout Honzu Kovaříka, kéž by mu forma a zdraví vydrželo. Včera dvě asistence a centry jako za mlada v Plzni.

Ahoj Klokani

včera výborný zápas se skvělým koncem! Tentokrát musím pochválit Puškáče. Přišel jako žolík, do 25.minut co v zápase dostal dal vše a ukázal že má na to podat kvalitní výkon. Myslím že tato jeho role nasazení do druhé poloviny utkání je i do budoucnosti možná a asi dobré řešení. Včera vletěl do trochu unavené obrany Sigmy a dokázal se prosadit a zavelel k obratu ve prospěch Bohemky. Jen tak dál! 

Příjemné ranní vstávání, včera výborný zápas od celého týmu za velké podpory fanoušků. Máme větší držení míče než v úvodních zápasech,sice to  nerozhoduje o výsledku , ale lépe se hraje,míň ubývají síly. Týmový výkon,výborné  vystřídání . U soupeře I přes zvláštní odchod  z Bohemians ukázal Vodháněl,že je výborný fotbalista a byl i z jeho strany projev pokory po vstřelení gólů,škoda,že se jej tehdy nepodařilo zpeněžit a neodešel v dobrém.....možná i ponaučení při prodeji hráčů ....

Po včerejší parádě se mi dnes nádherně vstávalo. Dcera před začátkem vzpomenula na svůj první zápas, na kterém se mnou byla, tuším před třemi čtyřmi roky, kdy jsme v závěru prohrávali 0:2, aby v nastavení Barťas dával na konečných 3:2.  Zážitek jak prase. Vzpomněl jsem si na otočku z 0:2 v poločase na konečných 3:2 v Olomouci někdy před covidem. A k tomu včerejší radost. To nám ta cesta domů jinak utíká:)))).

Hoši moooc děkujem!!!