Fotbal - Bohemians

Do tohoto fóra mohou přispívat pouze registrovaní a přilogovaní uživatelé.

Přilogujte se nebo se zaregistrujte

Čtení příspěvků je povoleno všem uživatelům, příspěvky jsou zobrazeny níže na této stránce. Použijte posuvník okna nebo kolečko myši.

Obsah diskuzních fór je tvořen příspěvky, které vyjadřují názory a postoje jednotlivých pisatelů. Redakce ani klub Bohemians 1905 neodpovídá za obsah příspěvků, vyhrazuje si však možnost odstranění příspěvků, jejichž obsah je ve zjevném rozporu s právními předpisy nebo normami slušného chování.

dáda74 napsal:

Bez zovialnosti: 1) byl jsi vyzván hned na začátku aby jsi sdělil co mas na srdci. Řekl jsi ze pockas, ale kromě par dotazu žádné grilování vedeni. Chápu od klávesnice se útočí daleko lépe než z ...

a) do politiky bych se určitě nehodil, protože neumím ohýbat páteř. Z toho, za co mě kritizuješ, tu teď děláš sám :)
b) nic z toho, co jsem napsal není kritika. Je to moje konstatování. Možná se kritice vzdáleně přibližuje 10.) a 1.) Rozhodně ne 2.), 4.) nebo dokonce 3.)! To je naprostá manipulativní chucpe. V 3.) p. Radu chválím, že na to přišel a Juliše dává do kupy. To že máš předsudky, a chápeš si to po svém, není moje vina.
c) je mi úplně jedno, jestli je to z očí do očí, nebo přes klávesnici. Rozdíl v tom nemám. Já si realitu uvědomuju velmi dobře ;)

4.) Co konkrétně na tom není pravda??? Napadlo tě, že jsem se záměrně vyhýbal postům nebo jménům? Hůlka = 1 hráč. Že nepřijde se vědělo koncem června (to byl začátek MS) a přestupové okno bylo do září. Rozebraný přestupový trh znamená podle tebe přesně jako co?? :)) tohle jako žoviálnost teda beru :)

3.) Omlouvám se ti, že jsem nezmínil Drchala. Proč ho motáš a to ostatní do 3.), který je čistě o Julišovi, fakt nechápu.

2.) Něco konstatuju. Nevěděl jsem, že k tomu musím dávat 69 vysvětlení. 

6.) Jestli nerozumíš slovu objektivně, tak se koukni do slovníku. Já napsal, že se p. Jakubowicz vyjádřil jinak. Stroze jak Ludva. Dík, že jsi to u mne rozvedl. Jestli máš informace z vícero zdrojů, budu rád, když je uvedeš. A jestli ne, nevadí, stejně to není podstata problému. 

1.) Díky těm zmíněným telefonátům jsem přišel o pár minut později. Nečekal jsem, že se začne tak načas, neobhajuji to a nevymlouvám se. Jak píšu a jak jsem psal, mně osobně to bylo šumský. Ano, Ludva mi to říkal, když jsem byl ještě ve dveřích a Ludvovi jsem řekl, že počkám až začne. Předpokládal jsem, že "Pergola" zahájena ještě nebyla. Možná ti ten konec vypadl. Já na srdci nic neměl, já už vše sdělil tady, a já bych tam nejradši vůbec nešel. Pro mne to byly, bez těch pěti minut, promarněné 2,5 hodiny. A že nikdo nevyvracel to co jsem říkal nechápu, ale za druhé odpovídat nemůžu. 

Závěrem, bylo tam přes 50 fanoušků, jejichž dotazy jsi slyšel. Nebylo to Hrdina vs. "vedoucí" (snad ten termín nikoho neurazí). Píše ti to tu i Ludva. Pokud jsi to tak chtěl, mohl jsi to navrhnout ;) 

Svatoslav.Bata napsal:

Ad 7) Aby nedocházelo k nějakým mýlkám, nebo mrzutostem v budoucnu, tak musím uvést na pravou míru fakt "člověk, který dohodl Krušovice". Hrubajz se prosím nebude zlobit, ale tím člověkem je v první řadě Zdeněk Bouda, ...

Jen ještě abych doplnil po zjištění některých skutečností, vedení Heinekenu si v průběhu jednání u Hrubajze "proklepávalo" příběh Bohemky a fanoušků a i jeho poradní hlas tedy k úspěchu celé akce významně přispěl. Tyhle dvě informace se ale do včerejška navzájem nepropojily, takže došlo k menšímu nedorozumění. Každopádně věřím, že pokud vše klapne, stane se Hrubajzův podnik vlajkovou lodí pro bohemácké akce pod hlavičkou Heinekenu :)

sasek napsal:

Nemá cenu držet hráče, který chce jít za lepšími penězi, sportovními úspěchy, nebo za vidinou evropských pohárů. Bohemka tohle zatím hráčům prostě nedá a nemůžeš tady ty lepší kluky držet násilím. Lepší 25 milionů za ...

a kde jsi se prosím Tebe dočetl, že by nám Rumuni dali za Hašana 25 mega, když nám za Tetteha dali , spíše teda, že ho koupili ( od koho ??? ) něco mezi 10 - 14 mega ( informace z Blesku ), protože z vedení se o projektu Tetteh i přes urgence zarytě mlčí  nebo mlží

dáda74 napsal:

Bez zovialnosti: 1) byl jsi vyzván hned na začátku aby jsi sdělil co mas na srdci. Řekl jsi ze pockas, ale kromě par dotazu žádné grilování vedeni. Chápu od klávesnice se útočí daleko lépe než z ...

Ad 7)

Aby nedocházelo k nějakým mýlkám, nebo mrzutostem v budoucnu, tak musím uvést na pravou míru fakt "člověk, který dohodl Krušovice". Hrubajz se prosím nebude zlobit, ale tím člověkem je v první řadě Zdeněk Bouda, vůdčí osobnost lounských Klokanů. Zdeněk pracuje jako manažer distribuce v Heinekenu přímo v Krušovicích už dvanáct let a poslední dva roky hučel do svých přímých nadřízených na centrále, osobně dotáhl do Ďolíčku nejprve ředitele výroby Heineken ČR a posléze obchodního ředitele Heineken ČR, načež se Heineken po těchto návštěvách v září tohoto roku rozhodl jednat o možné spolupráci. To, že Hrubajz s někým mluvil, nemohu vyloučit, každopádně na klubu nikdy jeho jméno během celého procesu "Heineken" nepadlo. Takže za nového důležitého partnera bychom měli poděkovat Zd. Boudovi, jehož dlouhotrvající aktivita vedla ke zrodu jednání, stejně jak to včera zmínil během setkání obchodní ředitel klubu P. Brož. Nerad bych, aby jeho zásluha byla nedorozuměním upozaděna.

hrdin napsal:

K "Pergole" bez žoviálnosti: 1.) Pro lidi, kteří se aktivněji zajímají o dění v klubu je pergola ztracený čas. Z dvou a půl hodiny je pro ně zajímavých možná tak 5 minut. Znění pozvánky mě ale ...

Bez zovialnosti:

1) byl jsi vyzván hned na začátku aby jsi sdělil co mas na srdci. Řekl jsi ze pockas, ale kromě par dotazu žádné grilování vedeni. Chápu od klávesnice se útočí daleko lépe než z očí do očí..

2) snad ani ty necekas, ze trena příbramské- mu protějšku nadiktuje týden dopredu sestavu, to dělá možná tak Tvrdík...

3) už neřekneš ze za tetteha kromě řekneme hracskeho polotovaru (5-6 ks) přestup, byl požadavek hostování útočníka do základu. První volbou byl drchal, ale urval si vazy. Takže přišel Juliš. Bylo taky zmíněno ze pomohl k vítězství se slováckém, a rozhodl s Duklou, at už tecoval či ne.víc zdraví nedovolilo...

4) zase to není úplně pravda, bylo řečeno ze nám chybí stoper. Čekalo se na hůlku, když to padlo, trh rozebrán. V zimě ideálně 4 novi hráči (2 pokud možno do základu, 2 na hraně) pokud možno do začátku zimní přípravy. Takhle nemluví kdo je super spokojeny s kádrem...

6) zase ne úplná pravda. Pan Poor  je jeden z davu zájemců o Duklu, tedy fiktivních, kterých běhá po městě davy. Napadá me jejich král, M.Vit, který zařídí vše... . Bylo řečeno ze fiktivní, neboť byl potřeba bič na město Trnavu. Když nedate peníze, tak já klidně půjdu jinam. ( neco jako Č.budejovicky hokej).Problém nastal když to  zklamání Pauknerove odpiskali... Nebylo strelivo, tak se použila Bohemka. Možná z toho pár drobaku bude....

Pavel by se výborné hodil do politiky, z řečeného vybere větu, co nejvíc vyhovuje jeho konstrukcím a tu pouzije . 

Smekam před tím borcem, co dohodil  Krušovice. To je podle me cesta. Jsem s něčím nespokojeny, tak se snažím klubu pomoci. Klub kontakt či pomoc vezme, či ne. Kdyz ne, Pak se da kritizovat.

ludvavestec napsal:

Reagovat má smysl pouze na bod číslo 12. DFB svolalo tuhle akci, aby se fanoušci něco dozvěděli přímo od vedení klubu a trenéra. Na všechny dotazy bylo srozumitelně odpovězeno. Co chceš víc? 

Opravdu jsem čekal, že něco přijde. Třeba že se začnou vyvracet ty "dezinformace", nebo že někdo řekne, že díky pozici v dozorčí radě nebo představenstvu, můžeme kontrolovat rozpočet a ty uvedené částky ne/můžeme potvrdit. Nebo že rekonstrukce toalet super, že děkujem, ale že proveditelnost možná ještě není jistá. 
A nebo že místo parníku bude ples... Já nevím no, něco, o tom co děláte třeba, nebo alespoň o těch kelímcích. Ale tohle nedávám jako výtku, to bylo jen konstatování ;)

kolina napsal:

No tak, konec dobrej, všechno dobrý :-)                   BOHEMKA DO TOHO!!!

Příslib mě mile překvapil, pokud je rekonstrukce možná vzhledem ke stavu odpadního potrubí.

hrdin napsal:

K "Pergole" bez žoviálnosti: 1.) Pro lidi, kteří se aktivněji zajímají o dění v klubu je pergola ztracený čas. Z dvou a půl hodiny je pro ně zajímavých možná tak 5 minut. Znění pozvánky mě ale ...

Reagovat má smysl pouze na bod číslo 12.

DFB svolalo tuhle akci, aby se fanoušci něco dozvěděli přímo od vedení klubu a trenéra. Na všechny dotazy bylo srozumitelně odpovězeno. Co chceš víc? 

K "Pergole" bez žoviálnosti: 

1.) Pro lidi, kteří se aktivněji zajímají o dění v klubu je pergola ztracený čas. Z dvou a půl hodiny je pro ně zajímavých možná tak 5 minut. Znění pozvánky mě ale vedlo k přesvědčení, že "nemohu zklamat" svou neúčastí :) (a zejména ty, kteří mi telefonovali nebo mi poslali zprávy - za což jim děkuju).
Jinak pro většinu fanoušků je "Pergola" určitě zajímavá záležitost a v klubech ne příliš obvyklá akce, takže to jednoznačně chválím a fanouškům, kteří si například myslí že máme skauty, jedině doporučuji. (palec nahoru)
Od "schůze" jsem díky pozvánce očekával, že budou vyvráceny nejen "moje" takzvané "dezinformace". Nic. Ani ťuk, což nechápu. (Kromě p. Poóra, o tom dále). 

2.) Pepa nehraje, protože dle trenéra nemá po dlouhé nemoci natrénováno na celý zápas. (čemuž podle mne není důvod nevěřit). Jestli bude bude chytat Valeš nebo Fryšták zůstalo utajeno.

3.) Juliš - ze Sparty přišel nerovnoměrně vytrénovaný a proto má zranění. Trenér Rada ho dal do kupy, na Letný dostali vynadáno, a do zimní přípravy by měl jít v plné síle :)  (Takže na jaře dá tak asi 6-8 gólů ;) ) 
A za mne, jestli nám sem v létě pošlou do opravy Kadlece, tak už by nám za ty hostovačky měli platit :) 

4.) Podle sport. úseku je šíře kádru v pořádku, jen mělo být v ideálu o jednoho hráče víc. Zranění v tom ovšem udělala bramboračku. Kdyby nebylo zánětů (Pepa), neschopnosti Sparty a jiných klubů (Juliš, Vondra, Júsuf), surovosti např. Sparty a Opavy, a Barťasova nosu, tak ty ostatní zranění nejsou tolik vidět a je to "běžné" (stává se to).

5.) Na MHml nemá Sparta předkupní právo, ale jak druhým rokem říkám, má opci, tzn. že je pevně stanovena cena, za kterou ho koupí. Martin tu celou dobu byl vysoce platným hráčem, a proto je dobře že tu byl (je). Samozřejmě je jen na něm, kam půjde a já jemu rozhodně nic vyčítat nebudu. Naopak, poděkuju mu a popřeju úspěšnou kariéru. Situace je jak stále říkám taková, že kdybychom chtěli koupit Martina bez té opce, tak nám ho Sparta neprodala, nebo bychom museli sáhnout do o hodně víc kapes a hodně hluboko. Z tohoto pohledu by bylo možná nejlepší, kdyby nám za něj dali těch "pár drobnejch", nabídli mu smlouvu s adekvátním platem, který by mu dávali v plné výši i potom, co by nám ho od února pustili na hostování ;)

6.) Poór a Trnava obecně - objektivně, situace je taková, že p. Poór měl vztahy s Ficem, což je nyní už expremiér a to není co premiér, že s novým primátorem Trnavy má spíš špatné vztahy, že část akvizic už prodal, že se chystá rozvinout své aktivity v ČR, potažmo v Praze, že část trnavských fanoušků často bojkotuje zápasy, a že prodeji Spartaku se nebrání, ale ne, že by se ho vyloženě zbavoval. Loni měl jednání se CEFC, která z objektivních důvodů jaksi nedopadla. 
P. Jakubowicz se na tohle téma vyjádřil trochu jinak. Ovšem po vyjádření padla v ruchu ještě doplňující otázka a z odpovědi, jak verbální tak nonverbální, jsem nabyl dojmu, že s akciovým podílem se pro p. Poóra nepočítá, i kdyby chtěl. Což mě vede zpět k závěru bodu 1.). Možná kdyby si vedení DFB nehrálo s elektronikou, tak by to také zaznamenalo ;) Jinak si ty komentáře zde nedovedu vysvětlit. My samozřejmě každého sponzora vítáme. Ovšem sponzor a spoluvlastník je věc jiná.
Co se týče sdělení p. Jakubowicze, že platy v Trnavě patří k nejmenším ve Slovenské lize, že jsou menší než u nás, že tam mají velké odvody, a že Čögleyovi se po platu v Bohemce stýská, bylo pro mne mírně šokující, jelikož moje informace jsou, dalo by se říci, spíš opačné. A jestli má někdo u nás v ČR 150.000, tak má taky vysoké odvody ;)

7.) Platy mají naši hráči nejnižší v lize a rozpočet na platy A-týmu je prý 35 mio. Ale ať počítám jak počítám, tak buď nejsou ty nejnižší, nebo v těch 35 mio je ještě něco jiného. Popřípadě platíme ještě dost lidí, o kterých nevím, že působí u Áčka :) Dalších 35 mio by mne teda opravdu zajímalo. 

8.) Některým hráčům byla nabídnuta smlouva, někteří podepsali. 
Poznámka: pokud naznačíte, na kterém postu potřebujeme "posílit", ze kterého klubu si vybíráme, a kde ten hráč působil, pak už můžete rovnou říct jeho jméno, bo ho skoro stejně nikdo nezná ;)

9.) Krušovice na 90 % budou 

10.) Bederka je náš kmenový hráč. Obléká zelenobílý dres, bojuje za Bohemku, je to mladej kluk. Měli bychom mu fandit a podporovat ho, i když se mu nedaří. Zbytečné kvantum přehnaně emočních výlevů může mít v jeho věku silný vliv na psychiku a i na kariéru. Za to že to musí říkat Sparťan Bohemákům jsem se zastyděl.

11.) Hvězda večera byl jednoznačně Ritchie, který svými hodnoceními dal mnohým zavzpomínat na legendární zhodnocení legendárního zápasu se Spartou :)) 
Za mne speciální dík jemu a p. Držmíškovi s trenérem Haškem, kteří odvádí pro Bohemku výbornou práci. 
-
Edit: 12.) Vedení DFB fanoušky uvítalo a spočítalo. Počet přítomných uvedli nakonec. Za mne je to asi ta poslední věc, co jsem od vedení DFB toužil vědět.
-
Tu 10.) jsem trochu nafoukl, tak se omlouvám za hysterii ;) (pro někoho i za histerii, i když z toho "i" mi je blbě a bolej mě oči)

dolíček napsal:

Vcera tam padlo, ze fotbal nema dobre jmeno ve spolecnosti a tak bohati nemaji potrebu s nim spojovat sve jmeno. Jinak za posledni tri roky doslo k vyraznemu navyseni rozpoctu na A-tym...

Tzn.? Kolik je vlastně nyní rozpočet? 

Díky Ritchiemu za jeho včerejší přítomnost, bez něj by to bylo určitě suchý.

ludvavestec napsal:

Jasan! Ještě jsem včera nenapsal takovou vlastní odvážnou teorii na velkou marodku Bohemky: Hráči Bohemky zřejmě příliš sledovali připomínání a oslavy konce “Velké války”, které se jim dostaly do podvědomí a nechtěně si vyzkoušeli během podzimní ...

Kdyby byl jenom drsnej tak je to ještě dobry. ??

DTzDK napsal:

OK, diky, skoda... Ale neodpustim si jeste jeden dotaz. Je konjunktura, vsichni dnes vydelavaji vice. Je to videt i v hospdareni Bohemky, resp. prichazeji i k nam novi sponzori, kteri viditelne navysuji rozpocet Bohemky? Dik 

Vcera tam padlo, ze fotbal nema dobre jmeno ve spolecnosti a tak bohati nemaji potrebu s nim spojovat sve jmeno. Jinak za posledni tri roky doslo k vyraznemu navyseni rozpoctu na A-tym...

ludvavestec napsal:

Trošku jsem přehnal teplotu mléka, tak než mi vystydne ranni kakao můžu zareagovat. “Trnavská kauza” se Bohemky netýká! Je to jen mediální bublinka.

OK, diky, skoda...

Ale neodpustim si jeste jeden dotaz. Je konjunktura, vsichni dnes vydelavaji vice. Je to videt i v hospdareni Bohemky, resp. prichazeji i k nam novi sponzori, kteri viditelne navysuji rozpocet Bohemky? Dik 

klokyn napsal:

Pořádně foukej, než se napiješ!!! Vypadalo to na, movitého, sponzora. Škoda.

Jasan! Ještě jsem včera nenapsal takovou vlastní odvážnou teorii na velkou marodku Bohemky:

Hráči Bohemky zřejmě příliš sledovali připomínání a oslavy konce “Velké války”, které se jim dostaly do podvědomí a nechtěně si vyzkoušeli během podzimní části polní lazaret z té doby. Trenér Martin Hašek totiž vyvrátil konspirační teorii, že by úrazy a marodku týmu byly zaviněny přetrénováním. Drtivá většina zelenobílého lazaretu má tzv.mechanická poranění způsobená soupeři v “bitvách “ o ligové body. Snad už tohle období končí a všechna zraněnění se brzy zahojí, stejně jako virus tehdejší “španělské chřipky”, který potřeboval Pepa přeléčit 3x antibiotiky. Můžeme být nakonec rádi, že kabinu nezasáhly bojové plyny...

Teď už musím letět do práce, šěf je drsnej ;)

BOFOR!

ludvavestec napsal:

Trošku jsem přehnal teplotu mléka, tak než mi vystydne ranni kakao můžu zareagovat. “Trnavská kauza” se Bohemky netýká! Je to jen mediální bublinka.

Pořádně foukej, než se napiješ!!! Vypadalo to na, movitého, sponzora. Škoda.

DTzDK napsal:

A co vstup Trnavana? Budou konečně money na odraz do výšin? Nebo už to není aktuální..  

Trošku jsem přehnal teplotu mléka, tak než mi vystydne ranni kakao můžu zareagovat.

“Trnavská kauza” se Bohemky netýká! Je to jen mediální bublinka.

A co vstup Trnavana? Budou konečně money na odraz do výšin? Nebo už to není aktuální..  

ludvavestec napsal:

Nejvíc dotazů má Hrubajz, Hrdin, Výtržník a Richie ;) Vedení klubu a trenér odpovídají, co jim síly stačí.  Je to teď trošku dokola, Júsuf & Juliš, mladej Hašek...  “pantáta” přislíbil rekonstrukci WC v Ďolíčku, kde bude potřeba dohoda ...

ja jen dva-)