Česká liga žáků U12

Začátky zápasů jsou orientační a budou upřesňovány podle oficiální termínové listiny Fotbalové asociace.
1. kolo
17.8. 17:30 Příbram - Žižkov 8:2
18.8. 17:30 Sparta - Talent Academy 2:5
17.8. 10:00 Táborsko - Rokycany 7:0
15.8. 13:00 SKP Budějovice - Petřín 17:2
14.8. 10:00 Bohemians - Písek 22:5
15.8. 10:00 Dynamo ČB - Plzeň 7:6
14.8. 10:00 Aritma - Strakonice 2:4
2. kolo
22.8. 10:00 Strakonice - Žižkov 7:3
22.8. 10:15 Plzeň - Aritma 16:1
21.8. 10:00 Písek - Dynamo ČB 1:9
21.8. 15:00 Petřín - Bohemians 0:14
22.8. 10:00 Rokycany - SKP Budějovice 11:5
21.8. 17:00 Talent Academy - Táborsko 12:2
21.8. 10:00 Příbram - Sparta 10:6
3. kolo
29.8. 15:00 Sparta - Žižkov 14:1
28.8. 10:00 Táborsko - Příbram 6:1
29.8. 13:00 SKP Budějovice - Talent Academy 1:15
28.8. 11:00 Bohemians - Rokycany 13:6
29.8. 10:00 Dynamo ČB - Petřín 6:3
28.8. 10:00 Aritma - Písek 5:6
29.8. 10:00 Strakonice - Plzeň 2:19
4. kolo
5.9. 10:00 Žižkov - Plzeň 10:6
4.9. 10:00 Písek - Strakonice 13:8
4.9. 15:00 Petřín - Aritma 7:3
24.8. 15:00 Rokycany - Dynamo ČB 4:1
4.9. 17:00 Talent Academy - Bohemians 6:1
4.9. 10:00 Příbram - SKP Budějovice 7:2
23.9. 17:00 Sparta - Táborsko 6:2
5. kolo
25.8. 15:00 Táborsko - Žižkov 19:1
12.9. 13:00 SKP Budějovice - Sparta 6:6
11.9. 10:00 Bohemians - Příbram 8:2
12.9. 10:00 Dynamo ČB - Talent Academy 9:4
11.9. 10:00 Aritma - Rokycany 0:8
12.9. 10:00 Strakonice - Petřín 6:7
12.9. 10:15 Plzeň - Písek 6:6
6. kolo
19.9. 10:00 Žižkov - Písek 8:5
18.9. 15:00 Petřín - Plzeň 1:9
19.9. 10:00 Rokycany - Strakonice 5:3
18.9. 15:30 Talent Academy - Aritma 14:0
18.9. 10:00 Příbram - Dynamo ČB 1:14
19.9. 15:00 Sparta - Bohemians 3:8
18.9. 10:00 Táborsko - SKP Budějovice 19:1
7. kolo
26.9. 13:00 SKP Budějovice - Žižkov 3:11
25.9. 10:00 Bohemians - Táborsko 2:13
26.9. 10:00 Dynamo ČB - Sparta 4:3
25.9. 10:00 Aritma - Příbram 5:10
26.9. 10:00 Strakonice - Talent Academy 1:6
26.9. 10:15 Plzeň - Rokycany 5:4
25.9. 15:00 Písek - Petřín 3:1
8. kolo
6.11. 10:00 Žižkov - Petřín 1:3
3.10. 10:00 Rokycany - Písek 8:8
2.10. 15:00 Talent Academy - Plzeň 8:3
2.10. 10:00 Příbram - Strakonice 5:2
3.10. 15:00 Sparta - Aritma 7:1
2.10. 10:00 Táborsko - Dynamo ČB 4:1
2.10. 15:00 SKP Budějovice - Bohemians 2:17
9. kolo
9.10. 10:00 Bohemians - Žižkov 11:0
10.10. 10:00 Dynamo ČB - SKP Budějovice 18:4
9.10. 10:00 Aritma - Táborsko 0:17
10.10. 10:00 Strakonice - Sparta 1:7
10.10. 10:15 Plzeň - Příbram 4:6
9.10. 15:00 Písek - Talent Academy 3:7
9.10. 15:00 Petřín - Rokycany 5:3
10. kolo
13.11. 10:00 Žižkov - Rokycany 10:5
16.10. 14:30 Talent Academy - Petřín 13:2
16.10. 10:00 Příbram - Písek 7:2
17.10. 15:30 Sparta - Plzeň 11:0
16.10. 10:00 Táborsko - Strakonice 18:0
16.10. 13:00 SKP Budějovice - Aritma 13:1
7.11. 10:30 Bohemians - Dynamo ČB 3:3
11. kolo
24.10. 10:00 Dynamo ČB - Žižkov 6:0
23.10. 10:00 Aritma - Bohemians 0:9
24.10. 10:00 Strakonice - SKP Budějovice 7:1
24.10. 10:15 Plzeň - Táborsko 3:10
23.10. 13:00 Písek - Sparta 1:11
23.10. 15:00 Petřín - Příbram 2:4
23.10. 10:00 Rokycany - Talent Academy 2:15
12. kolo
31.10. 10:00 Žižkov - Talent Academy 0:4
30.10. 10:00 Příbram - Rokycany 20:3
31.10. 10:00 Sparta - Petřín 9:2
27.10. 15:00 Táborsko - Písek 11:1
31.10. 13:00 SKP Budějovice - Plzeň 4:10
30.10. 15:00 Bohemians - Strakonice 20:1
31.10. 10:00 Dynamo ČB - Aritma 14:0
13. kolo
4.11. 18:30 Aritma - Žižkov 1:4
28.9. 10:00 Strakonice - Dynamo ČB 2:7
28.9. 10:15 Plzeň - Bohemians 6:5
28.9. 15:00 Písek - SKP Budějovice 7:4
28.9. 15:00 Petřín - Táborsko 3:13
28.9. 10:00 Rokycany - Sparta 6:9
28.9. 15:30 Talent Academy - Příbram 9:3
14. kolo
27.3. 09:30 Žižkov - Příbram 1:2
26.3. 17:00 Talent Academy - Sparta 4:9
26.3. 10:00 Rokycany - Táborsko 3:16
26.3. 15:00 Petřín - SKP Budějovice 10:4
27.3. 17:00 Písek - Bohemians 10:5
27.3. 10:15 Plzeň - Dynamo ČB 6:4
27.3. 10:00 Strakonice - Aritma 2:2
15. kolo
3.4. 10:00 Žižkov - Strakonice 10:0
2.4. 10:00 Aritma - Plzeň 2:7
3.4. 10:00 Dynamo ČB - Písek 6:5
3.4. 09:30 Bohemians - Petřín 5:7
11.5. 17:00 SKP Budějovice - Rokycany
2.4. 10:00 Táborsko - Talent Academy 9:6
3.4. 15:00 Sparta - Příbram 9:1
16. kolo
10.4. 10:00 Žižkov - Sparta 2:9
9.4. 10:00 Příbram - Táborsko 2:2
9.4. 17:00 Talent Academy - SKP Budějovice 8:3
10.4. 15:30 Rokycany - Bohemians 6:9
9.4. 15:00 Petřín - Dynamo ČB 3:3
9.4. 10:00 Písek - Aritma 1:11
10.4. 10:15 Plzeň - Strakonice 18:1
17. kolo
15.4. 10:15 Plzeň - Žižkov 20:1
17.4. 10:00 Strakonice - Písek 4:10
14.4. 14:00 Aritma - Petřín 2:1
15.4. 10:00 Dynamo ČB - Rokycany 16:4
14.4. 10:00 Bohemians - Talent Academy 5:4
17.4. 11:00 SKP Budějovice - Příbram 1:10
20.4. 17:00 Táborsko - Sparta 3:1
18. kolo
24.4. 10:00 Žižkov - Táborsko 7:4
24.4. 15:00 Sparta - SKP Budějovice 8:3
24.4. 10:00 Příbram - Bohemians 2:6
17.5. 17:00 Talent Academy - Dynamo ČB
23.4. 15:00 Rokycany - Aritma 4:1
23.4. 15:00 Petřín - Strakonice 2:2
23.4. 13:00 Písek - Plzeň 3:8
19. kolo
27.4. 18:00 Písek - Žižkov 5:4
1.5. 10:15 Plzeň - Petřín 10:4
1.5. 10:00 Strakonice - Rokycany 2:8
30.4. 10:00 Aritma - Talent Academy 1:8
10.5. 17:00 Dynamo ČB - Příbram 3:3
30.4. 13:00 Bohemians - Sparta 1:7
30.4. 11:00 SKP Budějovice - Táborsko 9:2
20. kolo
8.5. 10:00 Žižkov - SKP Budějovice 8:3
7.5. 10:00 Táborsko - Bohemians 7:4
8.5. 15:00 Sparta - Dynamo ČB 6:4
4.5. 18:00 Příbram - Aritma 9:1
7.5. 17:00 Talent Academy - Strakonice 22:1
8.5. 10:00 Rokycany - Plzeň 3:9
7.5. 15:00 Petřín - Písek 4:10
21. kolo
15.5. 15:00 Petřín - Žižkov 2:4
14.5. 10:00 Písek - Rokycany 16:3
15.5. 10:15 Plzeň - Talent Academy 4:3
15.5. 10:00 Strakonice - Příbram 1:10
14.5. 10:00 Aritma - Sparta 1:5
17.5. 17:00 Dynamo ČB - Táborsko 3:7
14.5. 10:00 Bohemians - SKP Budějovice 3:5
22. kolo
22.5. 10:00 Žižkov - Bohemians
21.5. 11:00 SKP Budějovice - Dynamo ČB
21.5. 10:00 Táborsko - Aritma
22.5. 15:00 Sparta - Strakonice
22.5. 15:00 Příbram - Plzeň
16.5. 17:00 Talent Academy - Písek 8:2
22.5. 10:00 Rokycany - Petřín
23. kolo
29.5. 15:30 Rokycany - Žižkov
29.5. 15:00 Petřín - Talent Academy
28.5. 10:00 Písek - Příbram
19.5. 15:30 Plzeň - Sparta
29.5. 10:00 Strakonice - Táborsko
28.5. 10:00 Aritma - SKP Budějovice
29.5. 10:00 Dynamo ČB - Bohemians
24. kolo
5.6. 10:00 Žižkov - Dynamo ČB
4.6. 10:00 Bohemians - Aritma
4.6. 15:30 SKP Budějovice - Strakonice
27.5. 16:30 Táborsko - Plzeň
1.6. 17:30 Sparta - Písek
4.6. 10:00 Příbram - Petřín
4.6. 17:00 Talent Academy - Rokycany
25. kolo
11.6. 17:00 Talent Academy - Žižkov
7.6. 17:00 Rokycany - Příbram
12.6. 10:30 Petřín - Sparta
8.6. 16:30 Písek - Táborsko
12.6. 10:15 Plzeň - SKP Budějovice
12.6. 10:00 Strakonice - Bohemians
11.6. 17:00 Aritma - Dynamo ČB
26. kolo
19.6. 10:00 Žižkov - Aritma
9.6. 17:00 Dynamo ČB - Strakonice
18.6. 10:00 Bohemians - Plzeň
18.6. 11:00 SKP Budějovice - Písek
18.6. 10:00 Táborsko - Petřín
15.6. 17:00 Sparta - Rokycany
15.6. 17:00 Příbram - Talent Academy