2. liga dorostenek - Čechy

Začátky zápasů jsou orientační a budou upřesňovány podle oficiální termínové listiny Fotbalové asociace.
1. kolo
28.8. 10:30 Dynamo ČB - Třebeš
29.8. 10:30 Dukla - Bohemians
29.8. 14:30 Braník - Liberec
2. kolo
5.9. 12:15 Třebeš - Liberec
5.9. 15:00 Bohemians - Braník
4.9. 13:00 Dynamo ČB - Dukla
3. kolo
11.9. 16:30 Dukla - Třebeš
11.9. 15:15 Braník - Dynamo ČB
12.9. 10:30 Liberec - Bohemians
4. kolo
19.9. 14:00 Třebeš - Bohemians
18.9. 13:00 Dynamo ČB - Liberec
19.9. 14:00 Dukla - Braník
5. kolo
25.9. 14:30 Braník - Třebeš
25.9. 14:00 Liberec - Dukla
25.9. 10:30 Bohemians - Dynamo ČB
6. kolo
2.10. 15:00 Třebeš - Dynamo ČB
2.10. 14:30 Bohemians - Dukla
3.10. 14:00 Liberec - Braník
7. kolo
9.10. 14:00 Liberec - Třebeš
9.10. 10:00 Braník - Bohemians
9.10. 13:30 Dukla - Dynamo ČB
8. kolo
17.10. 12:15 Třebeš - Dukla
16.10. 13:00 Dynamo ČB - Braník
17.10. 14:30 Bohemians - Liberec
9. kolo
23.10. 10:30 Bohemians - Třebeš
24.10. 14:00 Liberec - Dynamo ČB
24.10. 14:00 Braník - Dukla
10. kolo
31.10. 12:15 Třebeš - Braník
31.10. 13:00 Dukla - Liberec
30.10. 13:00 Dynamo ČB - Bohemians
11. kolo
6.11. 13:00 Dynamo ČB - Třebeš
7.11. 16:30 Dukla - Bohemians
7.11. 12:45 Braník - Liberec
12. kolo
10.4. 00:00 Třebeš - Liberec
10.4. 00:00 Bohemians - Braník
10.4. 00:00 Dynamo ČB - Dukla
13. kolo
17.4. 00:00 Dukla - Třebeš
17.4. 00:00 Braník - Dynamo ČB
17.4. 00:00 Liberec - Bohemians
14. kolo
24.4. 00:00 Třebeš - Bohemians
24.4. 00:00 Dynamo ČB - Liberec
24.4. 00:00 Dukla - Braník
15. kolo
1.5. 00:00 Braník - Třebeš
1.5. 00:00 Liberec - Dukla
1.5. 00:00 Bohemians - Dynamo ČB
16. kolo
8.5. 00:00 Třebeš - Dynamo ČB
8.5. 00:00 Bohemians - Dukla
8.5. 00:00 Liberec - Braník
17. kolo
15.5. 00:00 Liberec - Třebeš
15.5. 00:00 Braník - Bohemians
15.5. 00:00 Dukla - Dynamo ČB
18. kolo
22.5. 00:00 Třebeš - Dukla
22.5. 00:00 Dynamo ČB - Braník
22.5. 00:00 Bohemians - Liberec
19. kolo
29.5. 00:00 Bohemians - Třebeš
29.5. 00:00 Liberec - Dynamo ČB
29.5. 00:00 Braník - Dukla
20. kolo
5.6. 00:00 Třebeš - Braník
5.6. 00:00 Dukla - Liberec
5.6. 00:00 Dynamo ČB - Bohemians