Česká fotbalová liga, skupina B

Začátky zápasů jsou orientační a budou upřesňovány podle oficiální termínové listiny Fotbalové asociace.
1. kolo
10.8. 17:00 Živanice - Zbuzany 5:3
11.8. 17:00 Zápy - Dukla B 5:2
11.8. 16:00 Pardubice B - Přepeře 4:2
11.8. 17:00 Brozany - Bohemians B 2:0
11.8. 10:15 Hradec B - Boleslav B 0:0 (3:5)
11.8. 10:15 Chlumec - Jablonec B 3:0
10.8. 17:00 Ústí - Teplice B 3:2
10.8. 17:00 Velvary - Liberec B 0:1
2. kolo
17.8. 10:15 Zbuzany - Liberec B 3:0
18.8. 10:30 Teplice B - Velvary 1:2
17.8. 10:15 Jablonec B - Ústí 4:1
18.8. 10:30 Boleslav B - Chlumec 7:0
18.8. 10:15 Bohemians B - Hradec B 1:2
17.8. 10:30 Přepeře - Brozany 2:0
18.8. 10:15 Dukla B - Pardubice B 5:1
17.8. 17:00 Živanice - Zápy 1:1 (5:3)
3. kolo
25.8. 17:00 Zápy - Zbuzany 1:1 (4:3)
25.8. 10:15 Pardubice B - Živanice 1:3
25.8. 17:00 Brozany - Dukla B 2:3
25.8. 10:15 Hradec B - Přepeře 3:2
25.8. 10:15 Chlumec - Bohemians B 0:2
24.8. 17:00 Ústí - Boleslav B 2:1
24.8. 17:00 Velvary - Jablonec B 1:1 (3:4)
25.8. 10:15 Liberec B - Teplice B 2:1
4. kolo
31.8. 10:15 Zbuzany - Teplice B 3:1
31.8. 10:15 Jablonec B - Liberec B 3:2
1.9. 10:30 Boleslav B - Velvary 2:2 (4:5)
1.9. 10:15 Bohemians B - Ústí 2:1
31.8. 10:30 Přepeře - Chlumec 1:3
1.9. 10:15 Dukla B - Hradec B 2:1
31.8. 14:00 Živanice - Brozany 1:0
1.9. 17:00 Zápy - Pardubice B 4:3
5. kolo
7.9. 10:15 Pardubice B - Zbuzany 2:2 (3:2)
8.9. 17:00 Brozany - Zápy 1:5
8.9. 10:15 Hradec B - Živanice 2:0
8.9. 10:15 Chlumec - Dukla B 4:2
7.9. 17:00 Ústí - Přepeře 2:1
7.9. 17:00 Velvary - Bohemians B 0:0 (9:8)
8.9. 10:15 Liberec B - Boleslav B 1:2
8.9. 10:30 Teplice B - Jablonec B 2:2 (4:2)
6. kolo
14.9. 10:15 Zbuzany - Jablonec B 1:0
16.9. 13:00 Boleslav B - Teplice B 2:2 (5:3)
16.9. 13:00 Bohemians B - Liberec B 2:4
14.9. 10:30 Přepeře - Velvary 2:1
15.9. 10:15 Dukla B - Ústí 2:1
14.9. 16:30 Živanice - Chlumec 1:0
15.9. 16:30 Zápy - Hradec B 1:0
14.9. 16:00 Pardubice B - Brozany 3:1
7. kolo
22.9. 16:30 Brozany - Zbuzany 1:2
22.9. 10:15 Hradec B - Pardubice B 0:0 (1:4)
22.9. 10:15 Chlumec - Zápy 1:2
21.9. 16:30 Ústí - Živanice 1:3
21.9. 16:30 Velvary - Dukla B 4:1
22.9. 10:15 Liberec B - Přepeře 1:4
22.9. 10:30 Teplice B - Bohemians B 1:6
21.9. 10:15 Jablonec B - Boleslav B 3:1
8. kolo
28.9. 10:15 Zbuzany - Boleslav B 2:1
29.9. 10:15 Bohemians B - Jablonec B 2:3
28.9. 10:30 Přepeře - Teplice B 4:1
29.9. 10:15 Dukla B - Liberec B 3:3 (4:5)
28.9. 16:00 Živanice - Velvary 4:3
29.9. 16:00 Zápy - Ústí 4:2
28.9. 16:00 Pardubice B - Chlumec 1:3
29.9. 16:00 Brozany - Hradec B 0:4
9. kolo
6.10. 10:15 Hradec B - Zbuzany 3:3 (3:4)
6.10. 10:15 Chlumec - Brozany 5:1
5.10. 16:00 Ústí - Pardubice B 1:0
5.10. 16:00 Velvary - Zápy 2:0
6.10. 10:15 Liberec B - Živanice 1:4
6.10. 10:30 Teplice B - Dukla B 1:5
5.10. 10:15 Jablonec B - Přepeře 1:0
7.10. 13:00 Boleslav B - Bohemians B 8:3
10. kolo
12.10. 10:15 Zbuzany - Bohemians B 3:3 (3:4)
12.10. 10:30 Přepeře - Boleslav B 3:1
13.10. 10:15 Dukla B - Jablonec B 0:1
12.10. 10:30 Živanice - Teplice B 1:1 (2:4)
13.10. 15:30 Zápy - Liberec B 2:0
12.10. 10:15 Pardubice B - Velvary 3:1
13.10. 15:30 Brozany - Ústí 0:1
13.10. 10:15 Hradec B - Chlumec 1:1 (4:2)
11. kolo
20.10. 10:15 Chlumec - Zbuzany 2:1
19.10. 15:30 Ústí - Hradec B 1:0
19.10. 15:30 Velvary - Brozany 1:0
20.10. 10:15 Liberec B - Pardubice B 1:2
20.10. 10:30 Teplice B - Zápy 1:3
19.10. 10:15 Jablonec B - Živanice 3:2
20.10. 13:00 Boleslav B - Dukla B 2:1
20.10. 10:15 Bohemians B - Přepeře 3:0
12. kolo
26.10. 10:15 Zbuzany - Přepeře 0:2
27.10. 10:15 Dukla B - Bohemians B 0:5
26.10. 14:30 Živanice - Boleslav B 0:0 (3:4)
27.10. 14:30 Zápy - Jablonec B 1:3
26.10. 14:30 Pardubice B - Teplice B 1:2
27.10. 14:30 Brozany - Liberec B 1:0
27.10. 10:15 Hradec B - Velvary 1:0
27.10. 10:15 Chlumec - Ústí 3:0
13. kolo
2.11. 14:00 Ústí - Zbuzany 3:1
2.11. 14:00 Velvary - Chlumec 0:0 (6:7)
3.11. 10:15 Liberec B - Hradec B 4:1
3.11. 10:30 Teplice B - Brozany 4:1
2.11. 10:15 Jablonec B - Pardubice B 2:0
3.11. 10:30 Boleslav B - Zápy 1:0
3.11. 14:00 Bohemians B - Živanice 2:1
2.11. 10:30 Přepeře - Dukla B 3:4
14. kolo
9.11. 10:15 Zbuzany - Dukla B 6:3
9.11. 14:00 Živanice - Přepeře 1:1 (3:4)
10.11. 14:00 Zápy - Bohemians B 2:1
10.11. 10:15 Pardubice B - Boleslav B 3:6
10.11. 14:00 Brozany - Jablonec B 1:3
10.11. 10:15 Hradec B - Teplice B 7:1
10.11. 10:15 Chlumec - Liberec B 0:0 (4:5)
9.11. 14:00 Ústí - Velvary 2:3
15. kolo
16.11. 13:30 Velvary - Zbuzany 4:2
17.11. 10:15 Liberec B - Ústí 3:3 (3:5)
15.11. 17:00 Teplice B - Chlumec 2:2 (4:5)
16.11. 10:15 Jablonec B - Hradec B 2:0
17.11. 10:30 Boleslav B - Brozany 7:0
17.11. 10:15 Bohemians B - Pardubice B 1:0
16.11. 10:30 Přepeře - Zápy 1:2
17.11. 10:15 Dukla B - Živanice 1:2
16. kolo
7.3. 00:00 Zbuzany - Živanice
7.3. 00:00 Dukla B - Zápy
7.3. 00:00 Přepeře - Pardubice B
7.3. 00:00 Bohemians B - Brozany
7.3. 00:00 Boleslav B - Hradec B
7.3. 00:00 Jablonec B - Chlumec
7.3. 00:00 Teplice B - Ústí
7.3. 00:00 Liberec B - Velvary
17. kolo
14.3. 00:00 Liberec B - Zbuzany
14.3. 00:00 Velvary - Teplice B
14.3. 00:00 Ústí - Jablonec B
14.3. 00:00 Chlumec - Boleslav B
14.3. 00:00 Hradec B - Bohemians B
14.3. 00:00 Brozany - Přepeře
14.3. 00:00 Pardubice B - Dukla B
14.3. 00:00 Zápy - Živanice
18. kolo
21.3. 00:00 Zbuzany - Zápy
21.3. 00:00 Živanice - Pardubice B
21.3. 00:00 Dukla B - Brozany
21.3. 00:00 Přepeře - Hradec B
21.3. 00:00 Bohemians B - Chlumec
21.3. 00:00 Boleslav B - Ústí
21.3. 00:00 Jablonec B - Velvary
21.3. 00:00 Teplice B - Liberec B
19. kolo
28.3. 00:00 Teplice B - Zbuzany
28.3. 00:00 Liberec B - Jablonec B
28.3. 00:00 Velvary - Boleslav B
28.3. 00:00 Ústí - Bohemians B
28.3. 00:00 Chlumec - Přepeře
28.3. 00:00 Hradec B - Dukla B
28.3. 00:00 Brozany - Živanice
28.3. 00:00 Pardubice B - Zápy
20. kolo
4.4. 00:00 Zbuzany - Pardubice B
4.4. 00:00 Zápy - Brozany
4.4. 00:00 Živanice - Hradec B
4.4. 00:00 Dukla B - Chlumec
4.4. 00:00 Přepeře - Ústí
4.4. 00:00 Bohemians B - Velvary
4.4. 00:00 Boleslav B - Liberec B
4.4. 00:00 Jablonec B - Teplice B
21. kolo
11.4. 00:00 Jablonec B - Zbuzany
11.4. 00:00 Teplice B - Boleslav B
11.4. 00:00 Liberec B - Bohemians B
11.4. 00:00 Velvary - Přepeře
11.4. 00:00 Ústí - Dukla B
11.4. 00:00 Chlumec - Živanice
11.4. 00:00 Hradec B - Zápy
11.4. 00:00 Brozany - Pardubice B
22. kolo
18.4. 00:00 Zbuzany - Brozany
18.4. 00:00 Pardubice B - Hradec B
18.4. 00:00 Zápy - Chlumec
18.4. 00:00 Živanice - Ústí
18.4. 00:00 Dukla B - Velvary
18.4. 00:00 Přepeře - Liberec B
18.4. 00:00 Bohemians B - Teplice B
18.4. 00:00 Boleslav B - Jablonec B
23. kolo
25.4. 00:00 Boleslav B - Zbuzany
25.4. 00:00 Jablonec B - Bohemians B
25.4. 00:00 Teplice B - Přepeře
25.4. 00:00 Liberec B - Dukla B
25.4. 00:00 Velvary - Živanice
25.4. 00:00 Ústí - Zápy
25.4. 00:00 Chlumec - Pardubice B
25.4. 00:00 Hradec B - Brozany
24. kolo
2.5. 00:00 Zbuzany - Hradec B
2.5. 00:00 Brozany - Chlumec
2.5. 00:00 Pardubice B - Ústí
2.5. 00:00 Zápy - Velvary
2.5. 00:00 Živanice - Liberec B
2.5. 00:00 Dukla B - Teplice B
2.5. 00:00 Přepeře - Jablonec B
2.5. 00:00 Bohemians B - Boleslav B
25. kolo
9.5. 00:00 Bohemians B - Zbuzany
9.5. 00:00 Boleslav B - Přepeře
9.5. 00:00 Jablonec B - Dukla B
9.5. 00:00 Teplice B - Živanice
9.5. 00:00 Liberec B - Zápy
9.5. 00:00 Velvary - Pardubice B
9.5. 00:00 Ústí - Brozany
9.5. 00:00 Chlumec - Hradec B
26. kolo
16.5. 00:00 Zbuzany - Chlumec
16.5. 00:00 Hradec B - Ústí
16.5. 00:00 Brozany - Velvary
16.5. 00:00 Pardubice B - Liberec B
16.5. 00:00 Zápy - Teplice B
16.5. 00:00 Živanice - Jablonec B
16.5. 00:00 Dukla B - Boleslav B
16.5. 00:00 Přepeře - Bohemians B
27. kolo
23.5. 00:00 Přepeře - Zbuzany
23.5. 00:00 Bohemians B - Dukla B
23.5. 00:00 Boleslav B - Živanice
23.5. 00:00 Jablonec B - Zápy
23.5. 00:00 Teplice B - Pardubice B
23.5. 00:00 Liberec B - Brozany
23.5. 00:00 Velvary - Hradec B
23.5. 00:00 Ústí - Chlumec
28. kolo
30.5. 00:00 Zbuzany - Ústí
30.5. 00:00 Chlumec - Velvary
30.5. 00:00 Hradec B - Liberec B
30.5. 00:00 Brozany - Teplice B
30.5. 00:00 Pardubice B - Jablonec B
30.5. 00:00 Zápy - Boleslav B
30.5. 00:00 Živanice - Bohemians B
30.5. 00:00 Dukla B - Přepeře
29. kolo
6.6. 00:00 Dukla B - Zbuzany
6.6. 00:00 Přepeře - Živanice
6.6. 00:00 Bohemians B - Zápy
6.6. 00:00 Boleslav B - Pardubice B
6.6. 00:00 Jablonec B - Brozany
6.6. 00:00 Teplice B - Hradec B
6.6. 00:00 Liberec B - Chlumec
6.6. 00:00 Velvary - Ústí
30. kolo
13.6. 00:00 Zbuzany - Velvary
13.6. 00:00 Ústí - Liberec B
13.6. 00:00 Chlumec - Teplice B
13.6. 00:00 Hradec B - Jablonec B
13.6. 00:00 Brozany - Boleslav B
13.6. 00:00 Pardubice B - Bohemians B
13.6. 00:00 Zápy - Přepeře
13.6. 00:00 Živanice - Dukla B