Česká fotbalová liga, skupina A

Začátky zápasů jsou orientační a budou upřesňovány podle oficiální termínové listiny Fotbalové asociace.
1. kolo
6.8. 10:15 Sokolov - Plzeň B 0:2
7.8. 10:15 Admira - Dukla B 2:1
6.8. 10:15 Vltavín - Domažlice 1:2
7.8. 17:00 Povltavská FA - Hostouň 0:0
6.8. 10:30 Dynamo ČB B - Písek 0:2
6.8. 10:15 Zbuzany - Králův Dvůr 3:3
6.8. 14:30 Přeštice - Motorlet 2:1
6.8. 18:00 Karlovy Vary - Bohemians B 2:0
2. kolo
14.8. 10:30 Plzeň B - Bohemians B
13.8. 10:15 Motorlet - Karlovy Vary
13.8. 10:30 Králův Dvůr - Přeštice
12.8. 19:00 Písek - Zbuzany
13.8. 10:30 Hostouň - Dynamo ČB B
13.8. 15:00 Domažlice - Povltavská FA
14.8. 10:15 Dukla B - Vltavín
13.8. 10:15 Sokolov - Admira
3. kolo
21.8. 10:15 Admira - Plzeň B
20.8. 10:15 Vltavín - Sokolov
21.8. 17:00 Povltavská FA - Dukla B
20.8. 10:30 Dynamo ČB B - Domažlice
20.8. 10:15 Zbuzany - Hostouň
20.8. 14:30 Přeštice - Písek
20.8. 18:00 Karlovy Vary - Králův Dvůr
20.8. 10:15 Bohemians B - Motorlet
4. kolo
28.8. 10:30 Plzeň B - Motorlet
26.8. 17:30 Králův Dvůr - Bohemians B
26.8. 18:30 Písek - Karlovy Vary
28.8. 15:30 Hostouň - Přeštice
27.8. 17:00 Domažlice - Zbuzany
28.8. 10:15 Dukla B - Dynamo ČB B
27.8. 10:15 Sokolov - Povltavská FA
28.8. 10:15 Admira - Vltavín
5. kolo
3.9. 10:15 Vltavín - Plzeň B
4.9. 17:00 Povltavská FA - Admira
3.9. 17:00 Dynamo ČB B - Sokolov
3.9. 10:15 Zbuzany - Dukla B
3.9. 14:30 Přeštice - Domažlice
3.9. 18:00 Karlovy Vary - Hostouň
3.9. 10:15 Bohemians B - Písek
3.9. 10:15 Motorlet - Králův Dvůr
6. kolo
11.9. 10:30 Plzeň B - Králův Dvůr
10.9. 10:15 Písek - Motorlet
11.9. 17:00 Hostouň - Bohemians B
9.9. 17:00 Domažlice - Karlovy Vary
11.9. 10:15 Dukla B - Přeštice
10.9. 10:15 Sokolov - Zbuzany
11.9. 10:15 Admira - Dynamo ČB B
10.9. 10:15 Vltavín - Povltavská FA
7. kolo
18.9. 16:30 Povltavská FA - Plzeň B
17.9. 10:30 Dynamo ČB B - Vltavín
17.9. 10:15 Zbuzany - Admira
17.9. 14:30 Přeštice - Sokolov
17.9. 18:00 Karlovy Vary - Dukla B
18.9. 10:15 Bohemians B - Domažlice
17.9. 10:15 Motorlet - Hostouň
17.9. 10:30 Králův Dvůr - Písek
8. kolo
25.9. 10:30 Plzeň B - Písek
25.9. 16:30 Hostouň - Králův Dvůr
24.9. 16:30 Domažlice - Motorlet
25.9. 10:15 Dukla B - Bohemians B
24.9. 10:15 Sokolov - Karlovy Vary
25.9. 10:15 Admira - Přeštice
24.9. 10:15 Vltavín - Zbuzany
25.9. 16:30 Povltavská FA - Dynamo ČB B
9. kolo
1.10. 10:30 Dynamo ČB B - Plzeň B
1.10. 10:15 Zbuzany - Povltavská FA
1.10. 14:30 Přeštice - Vltavín
1.10. 18:00 Karlovy Vary - Admira
2.10. 10:15 Bohemians B - Sokolov
1.10. 10:15 Motorlet - Dukla B
1.10. 10:30 Králův Dvůr - Domažlice
30.9. 18:30 Písek - Hostouň
10. kolo
9.10. 10:30 Plzeň B - Hostouň
8.10. 16:00 Domažlice - Písek
9.10. 10:15 Dukla B - Králův Dvůr
8.10. 10:15 Sokolov - Motorlet
9.10. 10:15 Admira - Bohemians B
8.10. 10:15 Vltavín - Karlovy Vary
9.10. 16:00 Povltavská FA - Přeštice
8.10. 11:00 Dynamo ČB B - Zbuzany
11. kolo
15.10. 10:15 Zbuzany - Plzeň B
15.10. 14:30 Přeštice - Dynamo ČB B
15.10. 18:00 Karlovy Vary - Povltavská FA
16.10. 10:15 Bohemians B - Vltavín
15.10. 10:15 Motorlet - Admira
15.10. 10:30 Králův Dvůr - Sokolov
14.10. 17:00 Písek - Dukla B
16.10. 15:30 Hostouň - Domažlice
12. kolo
23.10. 10:30 Plzeň B - Domažlice
23.10. 10:15 Dukla B - Hostouň
22.10. 10:15 Sokolov - Písek
23.10. 10:15 Admira - Králův Dvůr
22.10. 10:15 Vltavín - Motorlet
23.10. 15:30 Povltavská FA - Bohemians B
22.10. 11:00 Dynamo ČB B - Karlovy Vary
22.10. 10:15 Zbuzany - Přeštice
13. kolo
29.10. 14:30 Přeštice - Plzeň B
29.10. 18:00 Karlovy Vary - Zbuzany
30.10. 10:15 Bohemians B - Dynamo ČB B
29.10. 10:15 Motorlet - Povltavská FA
28.10. 10:30 Králův Dvůr - Vltavín
28.10. 17:00 Písek - Admira
30.10. 14:30 Hostouň - Sokolov
29.10. 14:30 Domažlice - Dukla B
14. kolo
6.11. 10:30 Plzeň B - Dukla B
5.11. 10:15 Sokolov - Domažlice
6.11. 10:15 Admira - Hostouň
5.11. 10:15 Vltavín - Písek
6.11. 14:00 Povltavská FA - Králův Dvůr
5.11. 10:30 Dynamo ČB B - Motorlet
5.11. 10:15 Zbuzany - Bohemians B
5.11. 14:00 Přeštice - Karlovy Vary
15. kolo
12.11. 18:00 Karlovy Vary - Plzeň B
13.11. 10:15 Bohemians B - Přeštice
12.11. 10:15 Motorlet - Zbuzany
12.11. 10:30 Králův Dvůr - Dynamo ČB B
12.11. 10:15 Písek - Povltavská FA
13.11. 14:00 Hostouň - Vltavín
12.11. 14:00 Domažlice - Admira
13.11. 10:15 Dukla B - Sokolov
16. kolo
4.3. 00:00 Plzeň B - Sokolov
4.3. 00:00 Dukla B - Admira
4.3. 00:00 Domažlice - Vltavín
4.3. 00:00 Hostouň - Povltavská FA
4.3. 00:00 Písek - Dynamo ČB B
4.3. 00:00 Králův Dvůr - Zbuzany
4.3. 00:00 Motorlet - Přeštice
4.3. 00:00 Bohemians B - Karlovy Vary
17. kolo
11.3. 00:00 Bohemians B - Plzeň B
11.3. 00:00 Karlovy Vary - Motorlet
11.3. 00:00 Přeštice - Králův Dvůr
11.3. 00:00 Zbuzany - Písek
11.3. 00:00 Dynamo ČB B - Hostouň
11.3. 00:00 Povltavská FA - Domažlice
11.3. 00:00 Vltavín - Dukla B
11.3. 00:00 Admira - Sokolov
18. kolo
18.3. 00:00 Plzeň B - Admira
18.3. 00:00 Sokolov - Vltavín
18.3. 00:00 Dukla B - Povltavská FA
18.3. 00:00 Domažlice - Dynamo ČB B
18.3. 00:00 Hostouň - Zbuzany
18.3. 00:00 Písek - Přeštice
18.3. 00:00 Králův Dvůr - Karlovy Vary
18.3. 00:00 Motorlet - Bohemians B
19. kolo
25.3. 00:00 Motorlet - Plzeň B
25.3. 00:00 Bohemians B - Králův Dvůr
25.3. 00:00 Karlovy Vary - Písek
25.3. 00:00 Přeštice - Hostouň
25.3. 00:00 Zbuzany - Domažlice
25.3. 00:00 Dynamo ČB B - Dukla B
25.3. 00:00 Povltavská FA - Sokolov
25.3. 00:00 Vltavín - Admira
20. kolo
1.4. 00:00 Plzeň B - Vltavín
1.4. 00:00 Admira - Povltavská FA
1.4. 00:00 Sokolov - Dynamo ČB B
1.4. 00:00 Dukla B - Zbuzany
1.4. 00:00 Domažlice - Přeštice
1.4. 00:00 Hostouň - Karlovy Vary
1.4. 00:00 Písek - Bohemians B
1.4. 00:00 Králův Dvůr - Motorlet
21. kolo
8.4. 00:00 Králův Dvůr - Plzeň B
8.4. 00:00 Motorlet - Písek
8.4. 00:00 Bohemians B - Hostouň
8.4. 00:00 Karlovy Vary - Domažlice
8.4. 00:00 Přeštice - Dukla B
8.4. 00:00 Zbuzany - Sokolov
8.4. 00:00 Dynamo ČB B - Admira
8.4. 00:00 Povltavská FA - Vltavín
22. kolo
15.4. 00:00 Plzeň B - Povltavská FA
15.4. 00:00 Vltavín - Dynamo ČB B
15.4. 00:00 Admira - Zbuzany
15.4. 00:00 Sokolov - Přeštice
15.4. 00:00 Dukla B - Karlovy Vary
15.4. 00:00 Domažlice - Bohemians B
15.4. 00:00 Hostouň - Motorlet
15.4. 00:00 Písek - Králův Dvůr
23. kolo
22.4. 00:00 Písek - Plzeň B
22.4. 00:00 Králův Dvůr - Hostouň
22.4. 00:00 Motorlet - Domažlice
22.4. 00:00 Bohemians B - Dukla B
22.4. 00:00 Karlovy Vary - Sokolov
22.4. 00:00 Přeštice - Admira
22.4. 00:00 Zbuzany - Vltavín
22.4. 00:00 Dynamo ČB B - Povltavská FA
24. kolo
29.4. 00:00 Plzeň B - Dynamo ČB B
29.4. 00:00 Povltavská FA - Zbuzany
29.4. 00:00 Vltavín - Přeštice
29.4. 00:00 Admira - Karlovy Vary
29.4. 00:00 Sokolov - Bohemians B
29.4. 00:00 Dukla B - Motorlet
29.4. 00:00 Domažlice - Králův Dvůr
29.4. 00:00 Hostouň - Písek
25. kolo
6.5. 00:00 Hostouň - Plzeň B
6.5. 00:00 Písek - Domažlice
6.5. 00:00 Králův Dvůr - Dukla B
6.5. 00:00 Motorlet - Sokolov
6.5. 00:00 Bohemians B - Admira
6.5. 00:00 Karlovy Vary - Vltavín
6.5. 00:00 Přeštice - Povltavská FA
6.5. 00:00 Zbuzany - Dynamo ČB B
26. kolo
13.5. 00:00 Plzeň B - Zbuzany
13.5. 00:00 Dynamo ČB B - Přeštice
13.5. 00:00 Povltavská FA - Karlovy Vary
13.5. 00:00 Vltavín - Bohemians B
13.5. 00:00 Admira - Motorlet
13.5. 00:00 Sokolov - Králův Dvůr
13.5. 00:00 Dukla B - Písek
13.5. 00:00 Domažlice - Hostouň
27. kolo
20.5. 00:00 Domažlice - Plzeň B
20.5. 00:00 Hostouň - Dukla B
20.5. 00:00 Písek - Sokolov
20.5. 00:00 Králův Dvůr - Admira
20.5. 00:00 Motorlet - Vltavín
20.5. 00:00 Bohemians B - Povltavská FA
20.5. 00:00 Karlovy Vary - Dynamo ČB B
20.5. 00:00 Přeštice - Zbuzany
28. kolo
27.5. 00:00 Plzeň B - Přeštice
27.5. 00:00 Zbuzany - Karlovy Vary
27.5. 00:00 Dynamo ČB B - Bohemians B
27.5. 00:00 Povltavská FA - Motorlet
27.5. 00:00 Vltavín - Králův Dvůr
27.5. 00:00 Admira - Písek
27.5. 00:00 Sokolov - Hostouň
27.5. 00:00 Dukla B - Domažlice
29. kolo
3.6. 00:00 Dukla B - Plzeň B
3.6. 00:00 Domažlice - Sokolov
3.6. 00:00 Hostouň - Admira
3.6. 00:00 Písek - Vltavín
3.6. 00:00 Králův Dvůr - Povltavská FA
3.6. 00:00 Motorlet - Dynamo ČB B
3.6. 00:00 Bohemians B - Zbuzany
3.6. 00:00 Karlovy Vary - Přeštice
30. kolo
10.6. 00:00 Plzeň B - Karlovy Vary
10.6. 00:00 Přeštice - Bohemians B
10.6. 00:00 Zbuzany - Motorlet
10.6. 00:00 Dynamo ČB B - Králův Dvůr
10.6. 00:00 Povltavská FA - Písek
10.6. 00:00 Vltavín - Hostouň
10.6. 00:00 Admira - Domažlice
10.6. 00:00 Sokolov - Dukla B