Česká fotbalová liga, skupina A

Začátky zápasů jsou orientační a budou upřesňovány podle oficiální termínové listiny Fotbalové asociace.
1. kolo
6.8. 17:00 Hostouň - České Budějovice B 1:0
6.8. 10:15 Admira - Slavia B 0:4
5.8. 17:00 Králův Dvůr - Domažlice 1:2
5.8. 10:15 Vltavín - Táborsko B 1:1
6.8. 17:00 Povltavská - Písek 1:0
5.8. 14:30 Přeštice - Bohemians B 1:2
6.8. 10:30 Plzeň B - Motorlet 3:1
5.8. 18:00 Karlovy Vary - Dukla B 0:1
2. kolo
12.8. 10:30 České Budějovice B - Dukla B 2:3
12.8. 10:15 Motorlet - Karlovy Vary 4:1
13.8. 10:15 Bohemians B - Plzeň B 3:1
12.8. 10:15 Písek - Přeštice 3:2
13.8. 17:00 Táborsko B - Povltavská 4:5
12.8. 15:00 Domažlice - Vltavín 2:1
13.8. 10:15 Slavia B - Králův Dvůr 3:0
13.8. 17:00 Hostouň - Admira 2:1
3. kolo
20.8. 10:15 Admira - České Budějovice B 2:1
18.8. 18:00 Králův Dvůr - Hostouň 0:2
19.8. 10:15 Vltavín - Slavia B 1:3
20.8. 17:00 Povltavská - Domažlice 2:1
19.8. 14:30 Přeštice - Táborsko B 4:2
20.8. 10:30 Plzeň B - Písek 4:1
19.8. 18:00 Karlovy Vary - Bohemians B 2:1
20.8. 10:15 Dukla B - Motorlet 0:1
4. kolo
26.8. 10:30 České Budějovice B - Motorlet 6:1
27.8. 10:15 Bohemians B - Dukla B 3:3
25.8. 18:00 Písek - Karlovy Vary 1:0
27.8. 17:00 Táborsko B - Plzeň B 2:2
26.8. 10:15 Domažlice - Přeštice 1:1
27.8. 10:15 Slavia B - Povltavská 1:0
27.8. 15:30 Hostouň - Vltavín 2:1
27.8. 10:15 Admira - Králův Dvůr 2:1
5. kolo
2.9. 10:30 Králův Dvůr - České Budějovice B 5:0
2.9. 10:15 Vltavín - Admira 4:1
3.9. 17:00 Povltavská - Hostouň 1:2
2.9. 14:30 Přeštice - Slavia B 4:0
3.9. 10:30 Plzeň B - Domažlice 2:1
2.9. 18:00 Karlovy Vary - Táborsko B 3:2
3.9. 10:15 Dukla B - Písek 2:0
2.9. 10:15 Motorlet - Bohemians B 0:0
6. kolo
9.9. 10:30 České Budějovice B - Bohemians B 3:2
9.9. 10:15 Písek - Motorlet 2:0
10.9. 17:00 Táborsko B - Dukla B 6:1
9.9. 17:00 Domažlice - Karlovy Vary 3:1
10.9. 10:15 Slavia B - Plzeň B 2:0
10.9. 17:00 Hostouň - Přeštice 1:0
10.9. 10:15 Admira - Povltavská 1:3
9.9. 10:30 Králův Dvůr - Vltavín 0:3
7. kolo
16.9. 10:15 Vltavín - České Budějovice B 2:5
17.9. 16:30 Povltavská - Králův Dvůr 3:1
16.9. 14:30 Přeštice - Admira 1:2
17.9. 10:30 Plzeň B - Hostouň 2:3
16.9. 18:00 Karlovy Vary - Slavia B 1:4
17.9. 10:15 Dukla B - Domažlice 0:0
16.9. 10:15 Motorlet - Táborsko B 0:0
17.9. 10:15 Bohemians B - Písek 4:2
8. kolo
23.9. 10:30 České Budějovice B - Písek 4:1
24.9. 10:30 Táborsko B - Bohemians B 1:0
23.9. 16:30 Domažlice - Motorlet 4:0
24.9. 10:15 Slavia B - Dukla B 5:1
24.9. 16:30 Hostouň - Karlovy Vary 2:0
24.9. 10:15 Admira - Plzeň B 3:2
23.9. 10:30 Králův Dvůr - Přeštice 3:1
23.9. 10:15 Vltavín - Povltavská 1:1
9. kolo
1.10. 16:00 Povltavská - České Budějovice B 2:1
30.9. 14:30 Přeštice - Vltavín 5:0
1.10. 10:30 Plzeň B - Králův Dvůr 3:1
30.9. 18:00 Karlovy Vary - Admira 1:2
1.10. 10:15 Dukla B - Hostouň 3:3
30.9. 10:15 Motorlet - Slavia B 1:2
1.10. 10:15 Bohemians B - Domažlice 1:3
29.9. 18:00 Písek - Táborsko B 3:0
10. kolo
7.10. 10:30 České Budějovice B - Táborsko B 5:2
7.10. 16:00 Domažlice - Písek 4:0
8.10. 10:15 Slavia B - Bohemians B 1:0
8.10. 16:00 Hostouň - Motorlet 5:2
8.10. 10:15 Admira - Dukla B 1:1
7.10. 10:30 Králův Dvůr - Karlovy Vary 1:3
7.10. 10:15 Vltavín - Plzeň B 1:1
8.10. 16:00 Povltavská - Přeštice 1:1
11. kolo
14.10. 14:30 Přeštice - České Budějovice B 1:3
15.10. 10:30 Plzeň B - Povltavská 2:2
14.10. 18:00 Karlovy Vary - Vltavín 2:1
15.10. 10:15 Dukla B - Králův Dvůr 1:1
14.10. 10:15 Motorlet - Admira 2:1
14.10. 10:15 Bohemians B - Hostouň 0:1
4.10. 18:00 Písek - Slavia B 2:2
15.10. 16:00 Táborsko B - Domažlice 1:1
12. kolo
21.10. 10:30 České Budějovice B - Domažlice 3:2
22.10. 10:15 Slavia B - Táborsko B 3:1
22.10. 15:30 Hostouň - Písek 2:0
22.10. 10:15 Admira - Bohemians B 0:0
21.10. 10:30 Králův Dvůr - Motorlet 2:0
21.10. 10:15 Vltavín - Dukla B 0:0
22.10. 15:30 Povltavská - Karlovy Vary 2:1
21.10. 14:30 Přeštice - Plzeň B 2:2
13. kolo
29.10. 10:30 Plzeň B - České Budějovice B 2:1
28.10. 18:00 Karlovy Vary - Přeštice 1:1
29.10. 10:15 Dukla B - Povltavská 3:3
28.10. 10:15 Motorlet - Vltavín 2:2
29.10. 10:15 Bohemians B - Králův Dvůr 0:0
28.10. 10:15 Písek - Admira 1:1
29.10. 14:30 Táborsko B - Hostouň 1:0
28.10. 14:30 Domažlice - Slavia B 3:2
14. kolo
4.11. 10:30 České Budějovice B - Slavia B 0:0
4.11. 10:15 Hostouň - Domažlice 0:3
5.11. 10:15 Admira - Táborsko B 3:0
4.11. 10:30 Králův Dvůr - Písek 1:5
4.11. 10:15 Vltavín - Bohemians B 2:2
5.11. 14:00 Povltavská - Motorlet 1:2
4.11. 14:00 Přeštice - Dukla B 2:2
5.11. 10:30 Plzeň B - Karlovy Vary 2:1
15. kolo
11.11. 18:00 Karlovy Vary - České Budějovice B 0:0
12.11. 10:15 Dukla B - Plzeň B 2:2
11.11. 10:15 Motorlet - Přeštice 2:3
12.11. 14:00 Povltavská - Bohemians B 1:2
10.11. 18:00 Písek - Vltavín 3:2
11.11. 14:00 Táborsko B - Králův Dvůr 2:0
11.11. 14:00 Domažlice - Admira 5:0
12.11. 10:15 Slavia B - Hostouň 2:1
16. kolo
2.3. 10:30 České Budějovice B - Hostouň
3.3. 10:15 Slavia B - Admira
2.3. 14:30 Domažlice - Králův Dvůr
3.3. 10:15 Táborsko B - Vltavín
2.3. 10:15 Písek - Povltavská
3.3. 10:15 Bohemians B - Přeštice
2.3. 10:15 Motorlet - Plzeň B
3.3. 10:15 Dukla B - Karlovy Vary
17. kolo
10.3. 10:15 Dukla B - České Budějovice B
9.3. 18:00 Karlovy Vary - Motorlet
10.3. 10:30 Plzeň B - Bohemians B
9.3. 14:30 Přeštice - Písek
10.3. 14:30 Povltavská - Táborsko B
9.3. 10:15 Vltavín - Domažlice
9.3. 14:30 Králův Dvůr - Slavia B
10.3. 10:15 Admira - Hostouň
18. kolo
16.3. 10:30 České Budějovice B - Admira
16.3. 10:00 Hostouň - Králův Dvůr
17.3. 10:15 Slavia B - Vltavín
16.3. 15:00 Domažlice - Povltavská
17.3. 10:15 Táborsko B - Přeštice
15.3. 18:00 Písek - Plzeň B
17.3. 10:15 Bohemians B - Karlovy Vary
16.3. 10:15 Motorlet - Dukla B
19. kolo
23.3. 10:15 Motorlet - České Budějovice B
24.3. 10:15 Dukla B - Bohemians B
23.3. 18:00 Karlovy Vary - Písek
24.3. 10:30 Plzeň B - Táborsko B
23.3. 14:30 Přeštice - Domažlice
1.5. 17:00 Povltavská - Slavia B
23.3. 10:15 Vltavín - Hostouň
23.3. 15:00 Králův Dvůr - Admira
20. kolo
29.3. 10:30 České Budějovice B - Králův Dvůr
29.3. 10:15 Admira - Vltavín
31.3. 16:30 Hostouň - Povltavská
31.3. 10:15 Slavia B - Přeštice
29.3. 16:30 Domažlice - Plzeň B
31.3. 16:30 Táborsko B - Karlovy Vary
29.3. 18:00 Písek - Dukla B
31.3. 10:15 Bohemians B - Motorlet
21. kolo
7.4. 10:15 Bohemians B - České Budějovice B
6.4. 10:15 Motorlet - Písek
7.4. 13:30 Dukla B - Táborsko B
6.4. 18:00 Karlovy Vary - Domažlice
7.4. 10:30 Plzeň B - Slavia B
6.4. 14:30 Přeštice - Hostouň
7.4. 16:30 Povltavská - Admira
6.4. 10:15 Vltavín - Králův Dvůr
22. kolo
13.4. 10:30 České Budějovice B - Vltavín
13.4. 10:30 Králův Dvůr - Povltavská
14.4. 10:15 Admira - Přeštice
14.4. 16:30 Hostouň - Plzeň B
14.4. 10:15 Slavia B - Karlovy Vary
13.4. 16:30 Domažlice - Dukla B
14.4. 16:30 Táborsko B - Motorlet
12.4. 18:00 Písek - Bohemians B
23. kolo
19.4. 18:00 Písek - České Budějovice B
21.4. 10:15 Bohemians B - Táborsko B
20.4. 10:15 Motorlet - Domažlice
21.4. 10:15 Dukla B - Slavia B
20.4. 18:00 Karlovy Vary - Hostouň
21.4. 10:30 Plzeň B - Admira
20.4. 14:30 Přeštice - Králův Dvůr
21.4. 17:00 Povltavská - Vltavín
24. kolo
27.4. 10:30 České Budějovice B - Povltavská
27.4. 10:15 Vltavín - Přeštice
27.4. 10:30 Králův Dvůr - Plzeň B
28.4. 10:15 Admira - Karlovy Vary
28.4. 17:00 Hostouň - Dukla B
28.4. 10:15 Slavia B - Motorlet
27.4. 17:00 Domažlice - Bohemians B
28.4. 17:00 Táborsko B - Písek
25. kolo
5.5. 17:00 Táborsko B - České Budějovice B
3.5. 18:00 Písek - Domažlice
5.5. 10:15 Bohemians B - Slavia B
4.5. 10:15 Motorlet - Hostouň
5.5. 10:15 Dukla B - Admira
4.5. 18:00 Karlovy Vary - Králův Dvůr
5.5. 10:30 Plzeň B - Vltavín
4.5. 14:30 Přeštice - Povltavská
26. kolo
11.5. 10:30 České Budějovice B - Přeštice
12.5. 17:00 Povltavská - Plzeň B
11.5. 10:15 Vltavín - Karlovy Vary
11.5. 10:30 Králův Dvůr - Dukla B
12.5. 10:15 Admira - Motorlet
10.5. 18:00 Hostouň - Bohemians B
12.5. 10:15 Slavia B - Písek
10.5. 17:30 Domažlice - Táborsko B
27. kolo
18.5. 17:00 Domažlice - České Budějovice B
19.5. 17:00 Táborsko B - Slavia B
17.5. 18:00 Písek - Hostouň
19.5. 10:15 Bohemians B - Admira
18.5. 10:15 Motorlet - Králův Dvůr
19.5. 10:15 Dukla B - Vltavín
18.5. 18:00 Karlovy Vary - Povltavská
19.5. 10:30 Plzeň B - Přeštice
28. kolo
25.5. 10:30 České Budějovice B - Plzeň B
25.5. 14:30 Přeštice - Karlovy Vary
26.5. 17:00 Povltavská - Dukla B
25.5. 10:15 Vltavín - Motorlet
25.5. 10:30 Králův Dvůr - Bohemians B
26.5. 10:15 Admira - Písek
24.5. 18:00 Hostouň - Táborsko B
26.5. 10:15 Slavia B - Domažlice
29. kolo
2.6. 10:15 Slavia B - České Budějovice B
1.6. 17:00 Domažlice - Hostouň
2.6. 17:00 Táborsko B - Admira
31.5. 18:00 Písek - Králův Dvůr
2.6. 10:15 Bohemians B - Vltavín
1.6. 10:15 Motorlet - Povltavská
2.6. 10:15 Dukla B - Přeštice
1.6. 18:00 Karlovy Vary - Plzeň B
30. kolo
8.6. 11:00 České Budějovice B - Karlovy Vary
8.6. 10:30 Plzeň B - Dukla B
8.6. 14:30 Přeštice - Motorlet
8.6. 10:15 Bohemians B - Povltavská
8.6. 10:15 Vltavín - Písek
8.6. 10:30 Králův Dvůr - Táborsko B
8.6. 10:15 Admira - Domažlice
9.6. 17:00 Hostouň - Slavia B