Česká divize dorostu U19, skupina B

Začátky zápasů jsou orientační a budou upřesňovány podle oficiální termínové listiny Fotbalové asociace.
1. kolo
29.8. 00:00 Sokolov B - Ervěnice 8:0
29.8. 00:00 Varnsdorf - Litoměřicko 3:0
29.8. 00:00 Liberec B - Ústí B 7:1
29.8. 00:00 Litvínov - Děčín 4:1
29.8. 15:15 Bohemians B - Česká Lípa 11:0
29.8. 00:00 Jablonec B - Teplice B 3:4
29.8. 00:00 Roudnice - Chomutov 3:3 (5:3)
29.8. 00:00 Most B - Louny 7:0
2. kolo
18.8. 00:00 Ervěnice - Louny 0:1
18.8. 00:00 Chomutov - Most B 0:4
18.8. 00:00 Teplice B - Roudnice 2:2 (4:5)
18.8. 00:00 Česká Lípa - Jablonec B 1:4
18.8. 10:00 Děčín - Bohemians B 0:15
18.8. 00:00 Ústí B - Litvínov 5:2
18.8. 00:00 Litoměřicko - Liberec B 1:4
18.8. 00:00 Sokolov B - Varnsdorf 3:3 (1:3)
3. kolo
25.8. 00:00 Varnsdorf - Ervěnice 3:0
25.8. 00:00 Liberec B - Sokolov B 3:0
25.8. 00:00 Litvínov - Litoměřicko 4:1
25.8. 10:00 Bohemians B - Ústí B 7:1
25.8. 00:00 Jablonec B - Děčín 22:1
25.8. 00:00 Roudnice - Česká Lípa 4:2
25.8. 00:00 Most B - Teplice B 1:6
25.8. 00:00 Louny - Chomutov 0:4
4. kolo
1.9. 00:00 Ervěnice - Chomutov 4:0
1.9. 00:00 Teplice B - Louny 6:1
1.9. 00:00 Česká Lípa - Most B 1:1 (6:5)
1.9. 00:00 Děčín - Roudnice 2:8
1.9. 00:00 Ústí B - Jablonec B 2:0
1.9. 10:00 Litoměřicko - Bohemians B 0:6
1.9. 00:00 Sokolov B - Litvínov 1:5
1.9. 00:00 Liberec B - Varnsdorf 6:0
5. kolo
8.9. 00:00 Liberec B - Ervěnice 5:0
8.9. 00:00 Litvínov - Varnsdorf 2:0
8.9. 10:00 Bohemians B - Sokolov B 14:0
8.9. 00:00 Jablonec B - Litoměřicko 10:0
8.9. 00:00 Roudnice - Ústí B 3:4
8.9. 00:00 Most B - Děčín 8:2
8.9. 00:00 Louny - Česká Lípa 2:5
8.9. 00:00 Chomutov - Teplice B 2:3
6. kolo
15.9. 00:00 Ervěnice - Teplice B 0:7
15.9. 00:00 Česká Lípa - Chomutov 4:2
15.9. 00:00 Děčín - Louny 3:4
15.9. 00:00 Ústí B - Most B 1:2
15.9. 00:00 Litoměřicko - Roudnice 0:2
15.9. 00:00 Sokolov B - Jablonec B 4:4 (6:5)
15.9. 10:00 Varnsdorf - Bohemians B 0:3
15.9. 00:00 Liberec B - Litvínov 4:2
7. kolo
22.9. 00:00 Litvínov - Ervěnice 3:1
22.9. 10:00 Bohemians B - Liberec B 1:2
22.9. 00:00 Jablonec B - Varnsdorf 4:0
22.9. 00:00 Roudnice - Sokolov B 3:3 (5:3)
22.9. 00:00 Most B - Litoměřicko 5:1
22.9. 00:00 Louny - Ústí B 0:3
22.9. 00:00 Chomutov - Děčín 5:3
22.9. 00:00 Teplice B - Česká Lípa 6:1
8. kolo
29.9. 00:00 Ervěnice - Česká Lípa 3:1
29.9. 00:00 Děčín - Teplice B 1:6
29.9. 00:00 Ústí B - Chomutov 5:2
29.9. 00:00 Litoměřicko - Louny 1:1 (5:4)
29.9. 00:00 Sokolov B - Most B 1:2
29.9. 00:00 Varnsdorf - Roudnice 2:0
29.9. 00:00 Liberec B - Jablonec B 5:2
28.9. 10:15 Litvínov - Bohemians B 1:8
9. kolo
6.10. 10:00 Bohemians B - Ervěnice 6:1
6.10. 00:00 Jablonec B - Litvínov 2:0
6.10. 00:00 Roudnice - Liberec B 2:3
6.10. 00:00 Most B - Varnsdorf 2:3
6.10. 00:00 Louny - Sokolov B 1:6
6.10. 00:00 Chomutov - Litoměřicko 2:1
6.10. 00:00 Teplice B - Ústí B 8:1
6.10. 00:00 Česká Lípa - Děčín 5:0
10. kolo
13.10. 00:00 Ervěnice - Děčín 6:1
13.10. 00:00 Ústí B - Česká Lípa 3:4
13.10. 00:00 Litoměřicko - Teplice B 0:7
13.10. 00:00 Sokolov B - Chomutov 4:0
13.10. 00:00 Varnsdorf - Louny 3:1
13.10. 00:00 Liberec B - Most B 3:0
13.10. 00:00 Litvínov - Roudnice 5:0
13.10. 10:00 Bohemians B - Jablonec B 4:1
11. kolo
20.10. 00:00 Jablonec B - Ervěnice 9:1
20.10. 10:00 Roudnice - Bohemians B 0:3
20.10. 00:00 Most B - Litvínov 1:2
20.10. 00:00 Louny - Liberec B 1:6
20.10. 00:00 Chomutov - Varnsdorf 2:1
20.10. 00:00 Teplice B - Sokolov B 5:0
20.10. 00:00 Česká Lípa - Litoměřicko 5:0
20.10. 00:00 Děčín - Ústí B 0:12
12. kolo
27.10. 00:00 Ervěnice - Ústí B 1:2
27.10. 00:00 Litoměřicko - Děčín 1:1 (5:4)
27.10. 00:00 Sokolov B - Česká Lípa 3:4
27.10. 00:00 Varnsdorf - Teplice B 1:2
27.10. 00:00 Liberec B - Chomutov 7:0
27.10. 00:00 Litvínov - Louny 5:2
27.10. 10:00 Bohemians B - Most B 2:1
27.10. 00:00 Jablonec B - Roudnice 0:2
13. kolo
3.11. 00:00 Roudnice - Ervěnice 3:0
3.11. 00:00 Most B - Jablonec B 1:4
3.11. 10:00 Louny - Bohemians B 0:3
3.11. 00:00 Chomutov - Litvínov 1:2
3.11. 00:00 Teplice B - Liberec B 1:1 (3:4)
3.11. 00:00 Česká Lípa - Varnsdorf 2:4
3.11. 00:00 Děčín - Sokolov B 2:3
3.11. 00:00 Ústí B - Litoměřicko 8:0
14. kolo
10.11. 00:00 Ervěnice - Litoměřicko 4:1
10.11. 00:00 Sokolov B - Ústí B 2:3
10.11. 00:00 Varnsdorf - Děčín 12:0
10.11. 00:00 Liberec B - Česká Lípa 4:3
10.11. 00:00 Litvínov - Teplice B 1:3
10.11. 11:30 Bohemians B - Chomutov 5:0
10.11. 00:00 Jablonec B - Louny 6:0
10.11. 00:00 Roudnice - Most B 0:1
15. kolo
17.11. 00:00 Most B - Ervěnice 5:1
17.11. 00:00 Louny - Roudnice 0:3
17.11. 00:00 Chomutov - Jablonec B 1:6
17.11. 10:15 Teplice B - Bohemians B 5:3
17.11. 00:00 Česká Lípa - Litvínov 2:3
17.11. 00:00 Děčín - Liberec B 0:17
17.11. 00:00 Ústí B - Varnsdorf 4:0
17.11. 00:00 Litoměřicko - Sokolov B 0:5
16. kolo
9.3. 00:00 Ervěnice - Sokolov B
9.3. 00:00 Litoměřicko - Varnsdorf
9.3. 00:00 Ústí B - Liberec B
9.3. 00:00 Děčín - Litvínov
9.3. 00:00 Česká Lípa - Bohemians B
9.3. 00:00 Teplice B - Jablonec B
9.3. 00:00 Chomutov - Roudnice
9.3. 00:00 Louny - Most B
17. kolo
16.3. 00:00 Louny - Ervěnice
16.3. 00:00 Most B - Chomutov
16.3. 00:00 Roudnice - Teplice B
16.3. 00:00 Jablonec B - Česká Lípa
16.3. 00:00 Bohemians B - Děčín
16.3. 00:00 Litvínov - Ústí B
16.3. 00:00 Liberec B - Litoměřicko
16.3. 00:00 Varnsdorf - Sokolov B
18. kolo
23.3. 00:00 Ervěnice - Varnsdorf
23.3. 00:00 Sokolov B - Liberec B
23.3. 00:00 Litoměřicko - Litvínov
23.3. 00:00 Ústí B - Bohemians B
23.3. 00:00 Děčín - Jablonec B
23.3. 00:00 Česká Lípa - Roudnice
23.3. 00:00 Teplice B - Most B
23.3. 00:00 Chomutov - Louny
19. kolo
30.3. 00:00 Chomutov - Ervěnice
30.3. 00:00 Louny - Teplice B
30.3. 00:00 Most B - Česká Lípa
30.3. 00:00 Roudnice - Děčín
30.3. 00:00 Jablonec B - Ústí B
30.3. 00:00 Bohemians B - Litoměřicko
30.3. 00:00 Litvínov - Sokolov B
30.3. 00:00 Varnsdorf - Liberec B
20. kolo
6.4. 00:00 Ervěnice - Liberec B
6.4. 00:00 Varnsdorf - Litvínov
6.4. 00:00 Sokolov B - Bohemians B
6.4. 00:00 Litoměřicko - Jablonec B
6.4. 00:00 Ústí B - Roudnice
6.4. 00:00 Děčín - Most B
6.4. 00:00 Česká Lípa - Louny
6.4. 00:00 Teplice B - Chomutov
21. kolo
13.4. 00:00 Teplice B - Ervěnice
13.4. 00:00 Chomutov - Česká Lípa
13.4. 00:00 Louny - Děčín
13.4. 00:00 Most B - Ústí B
13.4. 00:00 Roudnice - Litoměřicko
13.4. 00:00 Jablonec B - Sokolov B
13.4. 00:00 Bohemians B - Varnsdorf
13.4. 00:00 Litvínov - Liberec B
22. kolo
2.3. 00:00 Ervěnice - Litvínov
2.3. 00:00 Liberec B - Bohemians B
2.3. 00:00 Varnsdorf - Jablonec B
2.3. 00:00 Sokolov B - Roudnice
2.3. 00:00 Litoměřicko - Most B
2.3. 00:00 Ústí B - Louny
2.3. 00:00 Děčín - Chomutov
2.3. 00:00 Česká Lípa - Teplice B
23. kolo
27.4. 00:00 Česká Lípa - Ervěnice
27.4. 00:00 Teplice B - Děčín
27.4. 00:00 Chomutov - Ústí B
27.4. 00:00 Louny - Litoměřicko
27.4. 00:00 Most B - Sokolov B
27.4. 00:00 Roudnice - Varnsdorf
27.4. 00:00 Jablonec B - Liberec B
27.4. 00:00 Bohemians B - Litvínov
24. kolo
4.5. 00:00 Ervěnice - Bohemians B
4.5. 00:00 Litvínov - Jablonec B
4.5. 00:00 Liberec B - Roudnice
4.5. 00:00 Varnsdorf - Most B
4.5. 00:00 Sokolov B - Louny
4.5. 00:00 Litoměřicko - Chomutov
4.5. 00:00 Ústí B - Teplice B
4.5. 00:00 Děčín - Česká Lípa
25. kolo
11.5. 00:00 Děčín - Ervěnice
11.5. 00:00 Česká Lípa - Ústí B
11.5. 00:00 Teplice B - Litoměřicko
11.5. 00:00 Chomutov - Sokolov B
11.5. 00:00 Louny - Varnsdorf
11.5. 00:00 Most B - Liberec B
11.5. 00:00 Roudnice - Litvínov
11.5. 00:00 Jablonec B - Bohemians B
26. kolo
18.5. 00:00 Ervěnice - Jablonec B
18.5. 00:00 Bohemians B - Roudnice
18.5. 00:00 Litvínov - Most B
18.5. 00:00 Liberec B - Louny
18.5. 00:00 Varnsdorf - Chomutov
18.5. 00:00 Sokolov B - Teplice B
18.5. 00:00 Litoměřicko - Česká Lípa
18.5. 00:00 Ústí B - Děčín
27. kolo
25.5. 00:00 Ústí B - Ervěnice
25.5. 00:00 Děčín - Litoměřicko
25.5. 00:00 Česká Lípa - Sokolov B
25.5. 00:00 Teplice B - Varnsdorf
25.5. 00:00 Chomutov - Liberec B
25.5. 00:00 Louny - Litvínov
25.5. 00:00 Most B - Bohemians B
25.5. 00:00 Roudnice - Jablonec B
28. kolo
1.6. 00:00 Ervěnice - Roudnice
1.6. 00:00 Jablonec B - Most B
1.6. 00:00 Bohemians B - Louny
1.6. 00:00 Litvínov - Chomutov
1.6. 00:00 Liberec B - Teplice B
1.6. 00:00 Varnsdorf - Česká Lípa
1.6. 00:00 Sokolov B - Děčín
1.6. 00:00 Litoměřicko - Ústí B
29. kolo
8.6. 00:00 Litoměřicko - Ervěnice
8.6. 00:00 Ústí B - Sokolov B
8.6. 00:00 Děčín - Varnsdorf
8.6. 00:00 Česká Lípa - Liberec B
8.6. 00:00 Teplice B - Litvínov
8.6. 00:00 Chomutov - Bohemians B
8.6. 00:00 Louny - Jablonec B
8.6. 00:00 Most B - Roudnice
30. kolo
15.6. 00:00 Ervěnice - Most B
15.6. 00:00 Roudnice - Louny
15.6. 00:00 Jablonec B - Chomutov
15.6. 00:00 Bohemians B - Teplice B
15.6. 00:00 Litvínov - Česká Lípa
15.6. 00:00 Liberec B - Děčín
15.6. 00:00 Varnsdorf - Ústí B
15.6. 00:00 Sokolov B - Litoměřicko