Česká divize dorostu U19, skupina C

Začátky zápasů jsou orientační a budou upřesňovány podle oficiální termínové listiny Fotbalové asociace.
1. kolo
14.8. 10:00 Svitavy - Třebeš 0:6
15.8. 10:00 Vysoké Mýto - Čáslav 1:2
15.9. 14:30 Vlašim - Nový Bydžov 0:5
14.8. 10:00 Braník - Bohemians 0:6
14.8. 14:45 Trutnov - Žižkov 1:2
14.8. 10:00 Vyšehrad - Admira 1:5
14.8. 13:00 Praga - Náchod 1:4
14.8. 10:00 Kolín - Střešovice 2:0
2. kolo
21.8. 10:00 Třebeš - Střešovice 5:1
22.8. 10:00 Náchod - Kolín 5:1
22.8. 10:00 Admira - Praga 6:1
21.8. 10:00 Žižkov - Vyšehrad 4:1
21.8. 11:00 Bohemians - Trutnov 6:0
21.8. 10:00 Nový Bydžov - Braník 1:2
21.8. 10:00 Čáslav - Vlašim 3:1
21.8. 10:00 Svitavy - Vysoké Mýto 1:1
3. kolo
29.8. 10:00 Vysoké Mýto - Třebeš 1:4
28.8. 10:00 Vlašim - Svitavy 8:0
29.8. 10:00 Braník - Čáslav 1:2
28.8. 14:45 Trutnov - Nový Bydžov 3:2
28.8. 10:00 Vyšehrad - Bohemians 3:3
28.8. 13:00 Praga - Žižkov 0:4
28.8. 10:00 Kolín - Admira 5:0
29.8. 10:00 Střešovice - Náchod 1:11
4. kolo
4.9. 10:00 Třebeš - Náchod 4:1
4.9. 10:00 Admira - Střešovice 0:1
4.9. 10:00 Žižkov - Kolín 2:3
4.9. 10:00 Bohemians - Praga 7:0
4.9. 10:00 Nový Bydžov - Vyšehrad 4:2
4.9. 10:00 Čáslav - Trutnov 3:1
5.9. 10:30 Svitavy - Braník 0:6
4.9. 10:00 Vysoké Mýto - Vlašim 5:2
5. kolo
12.9. 14:00 Vlašim - Třebeš 0:2
12.9. 10:45 Braník - Vysoké Mýto 0:1
11.9. 13:45 Trutnov - Svitavy 2:2
11.9. 10:00 Vyšehrad - Čáslav 2:6
11.9. 13:00 Praga - Nový Bydžov 0:4
11.9. 10:00 Kolín - Bohemians 1:3
11.9. 10:00 Střešovice - Žižkov 4:2
12.9. 10:00 Náchod - Admira 5:2
6. kolo
18.9. 10:00 Třebeš - Admira 1:1
18.9. 10:00 Žižkov - Náchod 2:0
18.9. 10:00 Bohemians - Střešovice 8:3
18.9. 10:00 Nový Bydžov - Kolín 1:1
18.9. 10:00 Čáslav - Praga 3:1
18.9. 10:00 Svitavy - Vyšehrad 1:4
18.9. 10:00 Vysoké Mýto - Trutnov 3:1
18.9. 10:00 Vlašim - Braník 1:1
7. kolo
26.9. 10:00 Braník - Třebeš 2:0
25.9. 13:15 Trutnov - Vlašim 0:6
25.9. 10:00 Vyšehrad - Vysoké Mýto 1:2
25.9. 13:00 Praga - Svitavy 4:1
25.9. 10:00 Kolín - Čáslav 4:2
25.9. 10:00 Střešovice - Nový Bydžov 0:5
26.9. 10:00 Náchod - Bohemians 1:0
25.9. 10:00 Admira - Žižkov 3:2
8. kolo
2.10. 10:00 Třebeš - Žižkov 3:4
2.10. 10:00 Bohemians - Admira 2:0
3.10. 10:00 Nový Bydžov - Náchod 1:1
2.10. 10:00 Čáslav - Střešovice 1:4
2.10. 10:00 Svitavy - Kolín 0:3
2.10. 10:00 Vysoké Mýto - Praga 3:0
2.10. 10:00 Vlašim - Vyšehrad 1:0
3.10. 11:00 Braník - Trutnov 0:2
9. kolo
9.10. 10:00 Trutnov - Třebeš 0:2
6.10. 12:45 Vyšehrad - Braník 4:2
9.10. 12:45 Praga - Vlašim 1:4
9.10. 10:00 Kolín - Vysoké Mýto 3:3
9.10. 11:00 Střešovice - Svitavy 2:4
10.10. 10:00 Náchod - Čáslav 6:1
9.10. 10:00 Admira - Nový Bydžov 2:2
9.10. 10:00 Žižkov - Bohemians 2:4
10. kolo
16.10. 10:00 Třebeš - Bohemians 2:3
16.10. 10:00 Nový Bydžov - Žižkov 3:1
16.10. 10:00 Čáslav - Admira 3:4
16.10. 10:00 Svitavy - Náchod 3:3
16.10. 10:00 Vysoké Mýto - Střešovice 1:1
16.10. 10:00 Vlašim - Kolín 0:1
16.10. 12:15 Braník - Praga 4:2
16.10. 12:15 Trutnov - Vyšehrad 2:1
11. kolo
23.10. 10:00 Vyšehrad - Třebeš 1:3
23.10. 12:15 Praga - Trutnov 2:2
23.10. 10:00 Kolín - Braník 4:0
23.10. 11:00 Střešovice - Vlašim 1:3
24.10. 10:00 Náchod - Vysoké Mýto 5:3
20.11. 10:00 Admira - Svitavy
23.10. 10:00 Žižkov - Čáslav 2:1
23.10. 10:00 Bohemians - Nový Bydžov 2:1
12. kolo
30.10. 09:30 Třebeš - Nový Bydžov 0:3
30.10. 10:00 Čáslav - Bohemians 1:4
30.10. 10:30 Svitavy - Žižkov 1:2
13.11. 10:00 Vysoké Mýto - Admira 3:0
30.10. 10:00 Vlašim - Náchod 1:7
27.10. 10:00 Střešovice - Braník 3:3
30.10. 10:00 Trutnov - Kolín 3:0
30.10. 09:30 Vyšehrad - Praga 7:3
13. kolo
28.9. 13:00 Praga - Třebeš 0:2
28.9. 10:00 Kolín - Vyšehrad 3:2
28.9. 10:00 Střešovice - Trutnov 0:6
28.9. 10:00 Náchod - Braník 6:2
28.9. 10:00 Admira - Vlašim 3:0
28.9. 10:00 Žižkov - Vysoké Mýto 8:1
28.9. 11:00 Bohemians - Svitavy 3:0
28.9. 10:00 Nový Bydžov - Čáslav 5:0
14. kolo
11.8. 15:45 Třebeš - Čáslav 1:1
19.8. 12:00 Svitavy - Nový Bydžov 0:5
11.8. 10:00 Vysoké Mýto - Bohemians 1:7
11.8. 10:00 Vlašim - Žižkov 2:8
11.8. 10:00 Braník - Admira 6:0
11.8. 15:45 Trutnov - Náchod 2:5
11.8. 14:30 Vyšehrad - Střešovice 7:1
11.8. 15:45 Praga - Kolín 2:4
15. kolo
25.8. 16:00 Kolín - Třebeš 0:1
25.8. 10:00 Střešovice - Praga 11:3
25.8. 14:45 Náchod - Vyšehrad 6:0
25.8. 13:15 Admira - Trutnov 4:3
25.8. 10:00 Žižkov - Braník 0:3
25.8. 10:00 Bohemians - Vlašim 4:0
25.8. 10:00 Nový Bydžov - Vysoké Mýto 4:0
25.8. 16:00 Čáslav - Svitavy 7:1
16. kolo
12.3. 00:00 Třebeš - Svitavy
12.3. 00:00 Čáslav - Vysoké Mýto
12.3. 00:00 Nový Bydžov - Vlašim
12.3. 00:00 Bohemians - Braník
12.3. 00:00 Žižkov - Trutnov
12.3. 00:00 Admira - Vyšehrad
12.3. 00:00 Náchod - Praga
12.3. 00:00 Střešovice - Kolín
17. kolo
19.3. 00:00 Střešovice - Třebeš
19.3. 00:00 Kolín - Náchod
19.3. 00:00 Praga - Admira
19.3. 00:00 Vyšehrad - Žižkov
19.3. 00:00 Trutnov - Bohemians
19.3. 00:00 Braník - Nový Bydžov
19.3. 00:00 Vlašim - Čáslav
19.3. 00:00 Vysoké Mýto - Svitavy
18. kolo
26.3. 00:00 Třebeš - Vysoké Mýto
26.3. 00:00 Svitavy - Vlašim
26.3. 00:00 Čáslav - Braník
26.3. 00:00 Nový Bydžov - Trutnov
26.3. 00:00 Bohemians - Vyšehrad
26.3. 00:00 Žižkov - Praga
26.3. 00:00 Admira - Kolín
26.3. 00:00 Náchod - Střešovice
19. kolo
2.4. 00:00 Náchod - Třebeš
2.4. 00:00 Střešovice - Admira
2.4. 00:00 Kolín - Žižkov
2.4. 00:00 Praga - Bohemians
2.4. 00:00 Vyšehrad - Nový Bydžov
2.4. 00:00 Trutnov - Čáslav
2.4. 00:00 Braník - Svitavy
2.4. 00:00 Vlašim - Vysoké Mýto
20. kolo
9.4. 00:00 Třebeš - Vlašim
9.4. 00:00 Vysoké Mýto - Braník
9.4. 00:00 Svitavy - Trutnov
9.4. 00:00 Čáslav - Vyšehrad
9.4. 00:00 Nový Bydžov - Praga
9.4. 00:00 Bohemians - Kolín
9.4. 00:00 Žižkov - Střešovice
9.4. 00:00 Admira - Náchod
21. kolo
16.4. 00:00 Admira - Třebeš
16.4. 00:00 Náchod - Žižkov
16.4. 00:00 Střešovice - Bohemians
16.4. 00:00 Kolín - Nový Bydžov
16.4. 00:00 Praga - Čáslav
16.4. 00:00 Vyšehrad - Svitavy
16.4. 00:00 Trutnov - Vysoké Mýto
16.4. 00:00 Braník - Vlašim
22. kolo
23.4. 00:00 Třebeš - Braník
23.4. 00:00 Vlašim - Trutnov
23.4. 00:00 Vysoké Mýto - Vyšehrad
23.4. 00:00 Svitavy - Praga
23.4. 00:00 Čáslav - Kolín
23.4. 00:00 Nový Bydžov - Střešovice
23.4. 00:00 Bohemians - Náchod
23.4. 00:00 Žižkov - Admira
23. kolo
30.4. 00:00 Žižkov - Třebeš
30.4. 00:00 Admira - Bohemians
30.4. 00:00 Náchod - Nový Bydžov
30.4. 00:00 Střešovice - Čáslav
30.4. 00:00 Kolín - Svitavy
30.4. 00:00 Praga - Vysoké Mýto
30.4. 00:00 Vyšehrad - Vlašim
30.4. 00:00 Trutnov - Braník
24. kolo
7.5. 00:00 Třebeš - Trutnov
7.5. 00:00 Braník - Vyšehrad
7.5. 00:00 Vlašim - Praga
7.5. 00:00 Vysoké Mýto - Kolín
7.5. 00:00 Svitavy - Střešovice
7.5. 00:00 Čáslav - Náchod
7.5. 00:00 Nový Bydžov - Admira
7.5. 00:00 Bohemians - Žižkov
25. kolo
14.5. 00:00 Bohemians - Třebeš
14.5. 00:00 Žižkov - Nový Bydžov
14.5. 00:00 Admira - Čáslav
14.5. 00:00 Náchod - Svitavy
14.5. 00:00 Střešovice - Vysoké Mýto
14.5. 00:00 Kolín - Vlašim
14.5. 00:00 Praga - Braník
14.5. 00:00 Vyšehrad - Trutnov
26. kolo
21.5. 00:00 Třebeš - Vyšehrad
21.5. 00:00 Trutnov - Praga
21.5. 00:00 Braník - Kolín
21.5. 00:00 Vlašim - Střešovice
21.5. 00:00 Vysoké Mýto - Náchod
21.5. 00:00 Svitavy - Admira
21.5. 00:00 Čáslav - Žižkov
21.5. 00:00 Nový Bydžov - Bohemians
27. kolo
28.5. 00:00 Nový Bydžov - Třebeš
28.5. 00:00 Bohemians - Čáslav
28.5. 00:00 Žižkov - Svitavy
28.5. 00:00 Admira - Vysoké Mýto
28.5. 00:00 Náchod - Vlašim
28.5. 00:00 Střešovice - Braník
28.5. 00:00 Kolín - Trutnov
28.5. 00:00 Praga - Vyšehrad
28. kolo
4.6. 00:00 Třebeš - Praga
4.6. 00:00 Vyšehrad - Kolín
4.6. 00:00 Trutnov - Střešovice
4.6. 00:00 Braník - Náchod
4.6. 00:00 Vlašim - Admira
4.6. 00:00 Vysoké Mýto - Žižkov
4.6. 00:00 Svitavy - Bohemians
4.6. 00:00 Čáslav - Nový Bydžov
29. kolo
11.6. 00:00 Čáslav - Třebeš
11.6. 00:00 Nový Bydžov - Svitavy
11.6. 00:00 Bohemians - Vysoké Mýto
11.6. 00:00 Žižkov - Vlašim
11.6. 00:00 Admira - Braník
11.6. 00:00 Náchod - Trutnov
11.6. 00:00 Střešovice - Vyšehrad
11.6. 00:00 Kolín - Praga
30. kolo
18.6. 00:00 Třebeš - Kolín
18.6. 00:00 Praga - Střešovice
18.6. 00:00 Vyšehrad - Náchod
18.6. 00:00 Trutnov - Admira
18.6. 00:00 Braník - Žižkov
18.6. 00:00 Vlašim - Bohemians
18.6. 00:00 Vysoké Mýto - Nový Bydžov
18.6. 00:00 Svitavy - Čáslav