Česká divize dorostu U19, skupina C

Začátky zápasů jsou orientační a budou upřesňovány podle oficiální termínové listiny Fotbalové asociace.
1. kolo
22.8. 12:30 Svitavy - Třebeš 2:1
23.8. 10:00 Beroun - Čáslav 2:2 (4:3)
22.8. 10:00 Vlašim - Nový Bydžov 1:9
22.8. 12:45 Braník - Bohemians 1:4
22.8. 14:45 Trutnov - Žižkov B 1:3
22.8. 10:00 Vyšehrad B - Admira B 0:3
22.8. 13:00 Praga - Náchod 4:3
22.8. 10:00 Kolín - Střešovice 6:2
2. kolo
29.8. 10:00 Třebeš - Střešovice 3:1
30.8. 10:00 Náchod - Kolín 3:3 (1:3)
29.8. 10:00 Admira B - Praga 4:2
29.8. 15:00 Žižkov B - Vyšehrad B 5:3
29.8. 10:00 Bohemians - Trutnov 9:1
30.8. 10:00 Nový Bydžov - Braník 5:0
29.8. 10:00 Čáslav - Vlašim 3:3 (2:4)
29.8. 10:30 Svitavy - Beroun 10:0
3. kolo
6.9. 10:00 Beroun - Třebeš 2:1
5.9. 10:00 Vlašim - Svitavy 3:2
6.9. 10:45 Braník - Čáslav 2:2 (4:3)
5.9. 14:45 Trutnov - Nový Bydžov 0:2
5.9. 10:00 Vyšehrad B - Bohemians 0:4
5.9. 13:00 Praga - Žižkov B 2:6
5.9. 10:00 Kolín - Admira B 5:1
5.9. 12:30 Střešovice - Náchod 2:0
4. kolo
12.9. 10:00 Třebeš - Náchod 1:6
30.9. 18:30 Admira B - Střešovice 2:3
12.9. 14:30 Žižkov B - Kolín 3:3 (2:4)
12.9. 11:30 Bohemians - Praga 11:1
12.9. 10:00 Nový Bydžov - Vyšehrad B 9:0
12.9. 10:00 Čáslav - Trutnov 2:1
12.9. 10:00 Svitavy - Braník 1:2
13.9. 10:00 Beroun - Vlašim
5. kolo
20.9. 10:00 Vlašim - Třebeš
20.9. 10:00 Braník - Beroun 1:0
19.9. 13:45 Trutnov - Svitavy 1:7
19.9. 10:00 Vyšehrad B - Čáslav 2:3
19.9. 13:00 Praga - Nový Bydžov 1:1 (6:7)
19.9. 10:00 Kolín - Bohemians 4:3
19.9. 14:15 Střešovice - Žižkov B 2:6
19.9. 10:00 Náchod - Admira B 2:1
6. kolo
17.11. 10:00 Třebeš - Admira B
26.9. 14:00 Žižkov B - Náchod 3:5
7.10. 15:00 Bohemians - Střešovice 8:0
14.10. 14:00 Nový Bydžov - Kolín
26.9. 10:00 Čáslav - Praga 5:1
26.9. 10:00 Svitavy - Vyšehrad B 1:0
27.9. 10:00 Beroun - Trutnov 8:4
27.9. 10:00 Vlašim - Braník 3:1
7. kolo
4.10. 10:00 Braník - Třebeš 1:1 (2:3)
3.10. 12:45 Trutnov - Vlašim 0:3
3.10. 10:00 Vyšehrad B - Beroun 4:5
3.10. 13:00 Praga - Svitavy 0:0 (10:11)
3.10. 10:00 Kolín - Čáslav 5:0
3.10. 10:00 Střešovice - Nový Bydžov 3:5
30.9. 14:45 Náchod - Bohemians 0:4
3.10. 10:00 Admira B - Žižkov B 4:2
8. kolo
10.10. 10:00 Třebeš - Žižkov B
10.10. 10:00 Bohemians - Admira B 5:1
10.10. 10:00 Nový Bydžov - Náchod 6:0
10.10. 10:00 Čáslav - Střešovice 6:3
10.10. 10:00 Svitavy - Kolín 1:1 (1:3)
11.10. 10:00 Beroun - Praga 5:2
10.10. 10:00 Vlašim - Vyšehrad B 2:3
11.10. 12:45 Braník - Trutnov 0:3
9. kolo
27.3. 10:00 Trutnov - Třebeš
27.3. 10:00 Vyšehrad B - Braník
27.3. 12:45 Praga - Vlašim
27.3. 10:00 Kolín - Beroun
27.3. 14:00 Střešovice - Svitavy
27.3. 09:30 Náchod - Čáslav
27.3. 10:00 Admira B - Nový Bydžov
27.3. 12:45 Žižkov B - Bohemians
10. kolo
3.4. 12:15 Třebeš - Bohemians
3.4. 10:00 Nový Bydžov - Žižkov B
3.4. 10:00 Čáslav - Admira B
3.4. 10:00 Svitavy - Náchod
3.4. 10:00 Beroun - Střešovice
3.4. 10:00 Vlašim - Kolín
3.4. 12:15 Braník - Praga
3.4. 10:00 Trutnov - Vyšehrad B
11. kolo
10.4. 10:00 Vyšehrad B - Třebeš
10.4. 13:00 Praga - Trutnov
10.4. 10:00 Kolín - Braník
10.4. 10:00 Střešovice - Vlašim
10.4. 10:00 Náchod - Beroun
10.4. 10:00 Admira B - Svitavy
10.4. 10:00 Žižkov B - Čáslav
10.4. 10:00 Bohemians - Nový Bydžov
12. kolo
17.4. 10:00 Nový Bydžov - Třebeš
17.4. 10:00 Čáslav - Bohemians
17.4. 10:00 Svitavy - Žižkov B
17.4. 10:00 Beroun - Admira B
17.4. 10:00 Vlašim - Náchod
17.4. 12:15 Braník - Střešovice
17.4. 10:00 Trutnov - Kolín
17.4. 10:00 Vyšehrad B - Praga
13. kolo
24.4. 13:00 Praga - Třebeš
24.4. 10:00 Kolín - Vyšehrad B
24.4. 11:45 Střešovice - Trutnov
24.4. 10:00 Náchod - Braník
24.4. 10:00 Admira B - Vlašim
24.4. 10:00 Žižkov B - Beroun
24.4. 13:00 Bohemians - Svitavy
24.4. 10:00 Nový Bydžov - Čáslav
14. kolo
1.5. 13:30 Třebeš - Čáslav
1.5. 10:00 Svitavy - Nový Bydžov
1.5. 10:00 Beroun - Bohemians
1.5. 10:00 Vlašim - Žižkov B
1.5. 10:00 Braník - Admira B
1.5. 10:00 Trutnov - Náchod
1.5. 10:00 Vyšehrad B - Střešovice
1.5. 10:00 Praga - Kolín
15. kolo
8.5. 10:00 Kolín - Třebeš
8.5. 12:15 Střešovice - Praga
8.5. 10:00 Náchod - Vyšehrad B
8.5. 10:00 Admira B - Trutnov
8.5. 10:00 Žižkov B - Braník
8.5. 13:00 Bohemians - Vlašim
8.5. 10:00 Nový Bydžov - Beroun
8.5. 10:00 Čáslav - Svitavy
16. kolo
30.6. 00:00 Třebeš - Svitavy
30.6. 00:00 Čáslav - Beroun
30.6. 00:00 Nový Bydžov - Vlašim
30.6. 00:00 Bohemians - Braník
30.6. 00:00 Žižkov B - Trutnov
30.6. 00:00 Admira B - Vyšehrad B
30.6. 00:00 Náchod - Praga
30.6. 00:00 Střešovice - Kolín
17. kolo
30.6. 00:00 Střešovice - Třebeš
30.6. 00:00 Kolín - Náchod
30.6. 00:00 Praga - Admira B
30.6. 00:00 Vyšehrad B - Žižkov B
30.6. 00:00 Trutnov - Bohemians
30.6. 00:00 Braník - Nový Bydžov
30.6. 00:00 Vlašim - Čáslav
30.6. 00:00 Beroun - Svitavy
18. kolo
30.6. 00:00 Třebeš - Beroun
30.6. 00:00 Svitavy - Vlašim
30.6. 00:00 Čáslav - Braník
30.6. 00:00 Nový Bydžov - Trutnov
30.6. 00:00 Bohemians - Vyšehrad B
30.6. 00:00 Žižkov B - Praga
30.6. 00:00 Admira B - Kolín
30.6. 00:00 Náchod - Střešovice
19. kolo
30.6. 00:00 Náchod - Třebeš
30.6. 00:00 Střešovice - Admira B
30.6. 00:00 Kolín - Žižkov B
30.6. 00:00 Praga - Bohemians
30.6. 00:00 Vyšehrad B - Nový Bydžov
30.6. 00:00 Trutnov - Čáslav
30.6. 00:00 Braník - Svitavy
30.6. 00:00 Vlašim - Beroun
20. kolo
30.6. 00:00 Třebeš - Vlašim
30.6. 00:00 Beroun - Braník
30.6. 00:00 Svitavy - Trutnov
30.6. 00:00 Čáslav - Vyšehrad B
30.6. 00:00 Nový Bydžov - Praga
30.6. 00:00 Bohemians - Kolín
30.6. 00:00 Žižkov B - Střešovice
30.6. 00:00 Admira B - Náchod
21. kolo
30.6. 00:00 Admira B - Třebeš
30.6. 00:00 Náchod - Žižkov B
30.6. 00:00 Střešovice - Bohemians
30.6. 00:00 Kolín - Nový Bydžov
30.6. 00:00 Praga - Čáslav
30.6. 00:00 Vyšehrad B - Svitavy
30.6. 00:00 Trutnov - Beroun
30.6. 00:00 Braník - Vlašim
22. kolo
30.6. 00:00 Třebeš - Braník
30.6. 00:00 Vlašim - Trutnov
30.6. 00:00 Beroun - Vyšehrad B
30.6. 00:00 Svitavy - Praga
30.6. 00:00 Čáslav - Kolín
30.6. 00:00 Nový Bydžov - Střešovice
30.6. 00:00 Bohemians - Náchod
30.6. 00:00 Žižkov B - Admira B
23. kolo
30.6. 00:00 Žižkov B - Třebeš
30.6. 00:00 Admira B - Bohemians
30.6. 00:00 Náchod - Nový Bydžov
30.6. 00:00 Střešovice - Čáslav
30.6. 00:00 Kolín - Svitavy
30.6. 00:00 Praga - Beroun
30.6. 00:00 Vyšehrad B - Vlašim
30.6. 00:00 Trutnov - Braník
24. kolo
30.6. 00:00 Třebeš - Trutnov
30.6. 00:00 Braník - Vyšehrad B
30.6. 00:00 Vlašim - Praga
30.6. 00:00 Beroun - Kolín
30.6. 00:00 Svitavy - Střešovice
30.6. 00:00 Čáslav - Náchod
30.6. 00:00 Nový Bydžov - Admira B
30.6. 00:00 Bohemians - Žižkov B
25. kolo
30.6. 00:00 Bohemians - Třebeš
30.6. 00:00 Žižkov B - Nový Bydžov
30.6. 00:00 Admira B - Čáslav
30.6. 00:00 Náchod - Svitavy
30.6. 00:00 Střešovice - Beroun
30.6. 00:00 Kolín - Vlašim
30.6. 00:00 Praga - Braník
30.6. 00:00 Vyšehrad B - Trutnov
26. kolo
30.6. 00:00 Třebeš - Vyšehrad B
30.6. 00:00 Trutnov - Praga
30.6. 00:00 Braník - Kolín
30.6. 00:00 Vlašim - Střešovice
30.6. 00:00 Beroun - Náchod
30.6. 00:00 Svitavy - Admira B
30.6. 00:00 Čáslav - Žižkov B
30.6. 00:00 Nový Bydžov - Bohemians
27. kolo
30.6. 00:00 Nový Bydžov - Třebeš
30.6. 00:00 Bohemians - Čáslav
30.6. 00:00 Žižkov B - Svitavy
30.6. 00:00 Admira B - Beroun
30.6. 00:00 Náchod - Vlašim
30.6. 00:00 Střešovice - Braník
30.6. 00:00 Kolín - Trutnov
30.6. 00:00 Praga - Vyšehrad B
28. kolo
30.6. 00:00 Třebeš - Praga
30.6. 00:00 Vyšehrad B - Kolín
30.6. 00:00 Trutnov - Střešovice
30.6. 00:00 Braník - Náchod
30.6. 00:00 Vlašim - Admira B
30.6. 00:00 Beroun - Žižkov B
30.6. 00:00 Svitavy - Bohemians
30.6. 00:00 Čáslav - Nový Bydžov
29. kolo
30.6. 00:00 Čáslav - Třebeš
30.6. 00:00 Nový Bydžov - Svitavy
30.6. 00:00 Bohemians - Beroun
30.6. 00:00 Žižkov B - Vlašim
30.6. 00:00 Admira B - Braník
30.6. 00:00 Náchod - Trutnov
30.6. 00:00 Střešovice - Vyšehrad B
30.6. 00:00 Kolín - Praga
30. kolo
30.6. 00:00 Třebeš - Kolín
30.6. 00:00 Praga - Střešovice
30.6. 00:00 Vyšehrad B - Náchod
30.6. 00:00 Trutnov - Admira B
30.6. 00:00 Braník - Žižkov B
30.6. 00:00 Vlašim - Bohemians
30.6. 00:00 Beroun - Nový Bydžov
30.6. 00:00 Svitavy - Čáslav