Družstvo fanoušků Bohemians

Do tohoto fóra mohou přispívat pouze registrovaní a přilogovaní uživatelé.

Přilogujte se nebo se zaregistrujte

Čtení příspěvků je povoleno všem uživatelům, příspěvky jsou zobrazeny níže na této stránce. Použijte posuvník okna nebo kolečko myši.

Obsah diskuzních fór je tvořen příspěvky, které vyjadřují názory a postoje jednotlivých pisatelů. Redakce ani klub Bohemians 1905 neodpovídá za obsah příspěvků, vyhrazuje si však možnost odstranění příspěvků, jejichž obsah je ve zjevném rozporu s právními předpisy nebo normami slušného chování.

ludvavestec napsal:

DFB oceňuje gesto se vstupenkami, ale je to pro nás, jako akcionáře klubu jen slabá náplast za zpackané jaro!  Družstvo fanoušků proto iniciuje svolání mimořádného představenstva klubu na příští týden, bez ohledu na výsledek utkání v ...

Že se tak směle ptám: Lze už takto při pondělku upřesnit reálie okolo mimořádného představenstva klubu? Myslím něco ve smyslu zda bude, kdy přesně bude, zda, kdy a jakou formou lze očekávat nějaký výstup pro řadové družstevníky či fanouškovskou obec jako celek... Já sám si své nároky v tomto ohledu kdyžtak uspokojím osobně nebo telefonicky přímo u zdroje a rozhodně netrpím vyteklými nervy, tedy pocitem, že pokud nenastane okamžitá ozbrojená revoluce a na náměstíčku se neobjeví hlavy viníků nabodnuté na kůlu, Bohemku čeká okamžitý pád do propadliště dějin. Výše zmíněné upřesnění by ale možná mohlo těm zjitřeným emocím ubrat na intenzitě... i když... po chatu s jedním (H)hrdinou začínám mít pocit, že ten potenciál smyslů zbaveného riotu proti všem domnělým víníkům (ano, včetně DFB) mnohé fascinuje natolik, že bude jakákoli logikou a přemýšlivostí oplývající cesta řešení á priori odmítnuta jako polovičatá, stižená partikulárními zájmy jednotlivců, prostě nedostatečně radikální oproti hlavám domněle i skutečně zodpovědných naraženým na kůlech :-D.

spyder napsal:

Předpokládám, že značnou část kelímkového hospodářství dnes tvořily kelímky naházené na hřiště. Soudný a příčetný fanoušek nemohl do BB hodit či si odnést byť jediný kelímek. Mimochodem, hodlá DFB z pozice minoritního akcionáře klubu zaujmout ...

Celej den neděláme nic jiného, než aktivní působení na klub  ;)

DFB oceňuje gesto se vstupenkami, ale je to pro nás, jako akcionáře klubu jen slabá náplast za zpackané jaro! 

Družstvo fanoušků proto iniciuje svolání mimořádného představenstva klubu na příští týden, bez ohledu na výsledek utkání v Karviné. David Vodehnal, jako zástupce DFB v představenstvu dostane přesné zadání, dle kterého bude postupovat. Můžeme fanouškům slíbit, že nemíníme pasivně přihlížet současné mizérii. 

—————————————————————————————————————————

Předem odpovím na dotaz, proč jsme něco neudělali dříve - protože se obvykle do sportovních záležitostí nepleteme. 

ludvavestec napsal:

Mizérie Boh/Příb  BB ......................................136  odneseno............................. 131  Vklady..............................13.350,-Kč  Děkujeme, že nám pomáháte s kelimkovým hospodářstvím i v této těžké chvíli.  Díky Vám bude i po odečtení nákladů na mytí pár kaček převedeno na účet DFB. 

Předpokládám, že značnou část kelímkového hospodářství dnes tvořily kelímky naházené na hřiště. Soudný a příčetný fanoušek nemohl do BB hodit či si odnést byť jediný kelímek. Mimochodem, hodlá DFB z pozice minoritního akcionáře klubu zaujmout k aktuální situaci nějaké stanovisko, případně jakkoliv aktivně vystupovat?

Mizérie Boh/Příb 

BB ......................................136 

odneseno............................. 131 

Vklady..............................13.350,-Kč 

Děkujeme, že nám pomáháte s kelimkovým hospodářstvím i v této těžké chvíli. 

Díky Vám bude i po odečtení nákladů na mytí pár kaček převedeno na účet DFB. 

Dobrý den všem, sháním urputně šálu ze sektoru1905, a sice Vršovičtí patrioti. Tato šála už není v prodeji, proto bych se chtěl drze zeptat, zda někdo nemá nějakou navíc na prodej. Je to dárek pro známého, kterému tato šála jako jediná chybí ve sbírce. Za jakékoli rady, náměty a cesty vedoucí k téhle šále předem děkuju :-)

Boh/Slo 

bedna...............201

odneseno.........214

Pokud uvážíme s ohledem na počasí mizernej index žízně a k tomu tragickej fotbal, tak je 20.750,- Kč včera nejlepší výkon ve Vršovicích!

DFB moc děkuje. 

Dnes po vítězném utkání s Jabloncem očekávám kelímkovou smršť! ;)

bb....................352

odnos...............337

celkem............34.350,-Kč

DFB moc děkuje! 

Sakra, zjistil jsem, že není napsaný stav kelímků po utkání s Bolkou 

bb...........238

odnos......351

celkem.....29.450,-Kč

Dodatečně velký dík! 

ludvavestec napsal:

Rychlé psaníčko: Včera večer proběhla v Ďolíčku náhradní schůze DFB. Její průběh přesně kopíroval program na pozvánce. Moderování se ujal Milan, který přivítal skalní družstevníky a předal slovo Davidovi, který přednesl zprávu o činnosti v roce ...

"Půjde o velmi důležitý výjezd. Jako srovnáni se nám nabízí snad jen postupové utkání na HFK Olomouc, kam dorazila z Prahy nevídaná zelenobílá parta. "

Na HFK 11 autobusů DFB, 2 chuligánské. V Ďolíčku v předprodeji prodáno 900 lístků... A to jsme v Holici hráli v PONDĚLÍ.

Je čas 12 let starou událost trumfnout a zhusta vést kampaň za zelenobílou pohárovou středu.

Rychlé psaníčko:

Včera večer proběhla v Ďolíčku náhradní schůze DFB. Její průběh přesně kopíroval program na pozvánce. Moderování se ujal Milan, který přivítal skalní družstevníky a předal slovo Davidovi, který přednesl zprávu o činnosti v roce 2018. Po něm dostal slovo Martin Kurka, který měl připravené hospodaření. Při schvalování došlo k jednohlasnému odsouhlasení. Na závěr proběhla diskuze, která se týkala zejména Ďolíčku a samozřejmě fotbalu. Po hodině besedování jsme se rozešli. 

Poděkování patrí všem přítomným a zejména panu Suchému, který otevřel stánek a vytvořil tim skvělou atmosféru náměstička.

P.S.: mám tady ještě dva body, které se netýkají schůze DFB, ale budou se v nasledujicích dnech řešit

1. v úterý 30.4. bude DFB v součinnosti s klubem další setkání ”Pod pergolou”. Datum není vybrané náhodou. Bude se jednat o větší akci, než obvykle a určitě se klokanům vyplatí dorazit. Podrobnosti budou brzy zveřejněny na VD.

2. Sektor,DFB a Bohemka připravují “Zelenobílý vlak”, který vyrazí pro pohárový postup do Ostravy/Vítkovic. 

Půjde o velmi důležitý výjezd. Jako srovnáni se nám nabízí snad jen postupové utkání na HFK Olomouc, kam dorazila z Prahy nevídaná zelenobílá parta. 

Obětujte jeden den volna v práci na výlet za Bohemkou! Jsme opravdu jen dva krůčky od vytouženého postupu do evropských pohárů. Mladí klokani konečně budou moc zažít to, o čem vyprávíme my, staří pamětníci - vidět slzy vyřazených hráčů Ajaxu, vztek tureckých nekopů z Fenerbahce, atd... :)))

Klub vyjednává cenu za vlak s dopravcem. Sektor přišel s návrhem na dotaci jízdného a DFB se připojuje. (DFB využije svých kontaktů a sežene peníze na vlak i od spřátelených firem , že je to tak Jožo? :))  )

Chceme zvláštní vlak zaplnit a proto se uvažuje o jízdném 190,5 Kč! 

(vagonů se může připojit hodně...)

BOFOR!

Pohárová radost s Olomoucí

Bb259 a odnos 201

celkem 23.000,-Kč

DFB děkuje všem přispěvatelům! 

Zdravím klokani,

pomalu opravuji chyby v databázi DFB (vklady i členy). Prosím, jestli najdete jakoukoliv chybu, tak nám napište na nový email:

druzstvofanouskubohemians@gmail.com

Děkuji

MK

773 999 695

Boh/Opa děsnej fotbal, zřejmě proto i dnes slabši vklady 14.100,-Kč

Děkujeme věrným klokanům za podporu DFB

Boh/Sla

327 bb

468 odnos domů

 Vklady po utkání jsou 39.750,- Kč.

Moc děkujeme všem klokanům za podporu! 

32.500,- Kč jsou dnes vklady fanoušků v utkání Boh/Olo

Bednyho bedna 215 ks a odnos domů 435 ks

DFB děkuje všem klokanům za skvělou podporu i přes mizerný fotbal.

BOFOR! 

ludvavestec napsal:

Minulý týden mi volal JD3 a budou se některé věci měnit. 

OK, díky (y)  Zmátli mě ty neustálé řeči o říši zla. Asi jsem to špatně pochopil ;)

hrdin napsal:

K b. 2. - tuším, že změnu sídla družstva schvaluje členská schůze, tak doufám, že tento, dle mého názoru ne zcela komplexně uvážený krok, bude tam ještě v zájmu DFB projednáván a to zejména s ...

Minulý týden mi volal JD3 a budou se některé věci měnit. 

dvo napsal:

Vážení klokani, máme pro Vás po delší době jedno stručné psaníčko.  Minulou středu v 19:05  se užší vedení DFB (David a Martin) sešlo na neformálním setkání se zástupci Sektoru a dalšími věrnými a spravedlivě rozhorčenými fanoušky Bohemky. ...

K b. 2. - tuším, že změnu sídla družstva schvaluje členská schůze, tak doufám, že tento, dle mého názoru ne zcela komplexně uvážený krok, bude tam ještě v zájmu DFB projednáván a to zejména s těmi, kdo sídlo minimálně donedávna ještě hájili - např. JD3. 
K tomu směřuje i b. 3., tedy hledání vhodného termínu.
Ergo, zatím bych asi notáře nesháněl :)  
Změna sídla stejně nevyřeší to, že nečtete, popřípadě neodpovídáte na maily, to že jsi ještě nepřečetl stanovy (doporučuji verzi co je zde na webu), to že se 14 let nesáhlo na koncepci, cíle a činnost družstva.... Pokud by se věci přizpůsobily 21. století, ubylo by 95 % problémů se sídlem družstva, které, si dle zkušeností myslím, ale významné stejně nejsou.