Družstvo fanoušků Bohemians

Do tohoto fóra mohou přispívat pouze registrovaní a přilogovaní uživatelé.

Přilogujte se nebo se zaregistrujte

Čtení příspěvků je povoleno všem uživatelům, příspěvky jsou zobrazeny níže na této stránce. Použijte posuvník okna nebo kolečko myši.

Obsah diskuzních fór je tvořen příspěvky, které vyjadřují názory a postoje jednotlivých pisatelů. Redakce ani klub Bohemians 1905 neodpovídá za obsah příspěvků, vyhrazuje si však možnost odstranění příspěvků, jejichž obsah je ve zjevném rozporu s právními předpisy nebo normami slušného chování.

doublefish napsal:

Kromě aktivit ve věci Ďolíčku není vidět žádná činnost DFB, kelímky teď nějak nefrčí, ale mám podnět: velmi bych podpořil apel Pavla Hoftycha (viz ) Hofťa by v tomto bohulibém činu neměl zůstat osamocen a minimálně ...

DFB není "DFL". 

doublefish napsal:

Kromě aktivit ve věci Ďolíčku není vidět žádná činnost DFB, kelímky teď nějak nefrčí, ale mám podnět: velmi bych podpořil apel Pavla Hoftycha (viz ) Hofťa by v tomto bohulibém činu neměl zůstat osamocen a minimálně ...

Hofťa má prsty ve falešném úskoku Kolumbijce, nevidím důvod ho v čemkoli podporovat.
Podporu by spíš zasloužil Trpišovský s velmi rozumným názorem, že fotbal by se měl hrát v létě a ne v prosinci, lednu nebo únoru ;) 

Kromě aktivit ve věci Ďolíčku není vidět žádná činnost DFB, kelímky teď nějak nefrčí, ale mám podnět: velmi bych podpořil apel Pavla Hoftycha (viz https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2020-21/391071/hoftych-po-vyhre-v-plzni-apeloval-s-satkem-nesmime-prdet-na-deti.html)

Hofťa by v tomto bohulibém činu neměl zůstat osamocen a minimálně tiskovým prohlášením by se DFB mohlo připojit. Co?

Stručne info o stavu kelímků:

23.8.Boh/Bol 14.950,-

bedna 233kč
odnos   66kč

————————————————————————————

19.9.Boh/Plz 21.800,-

bedna 220 ks

odnos136 ks

DFB moc děkuje všem klokanům za podporu Bohemky, v téhle těžké době. 

———————————————————————————————————————-
P.S.: 

Omluva,v tom covidovém fofru jsem zapomněl napsat stav po říjnovém utkání se Zlínem


Boh/Zl

bedna .......... 199

odnos..............63

celkem...........262= 13.100,-Kč 

Moc díky a BOFOR! 

DFB a klub moc děkuje vsem brigádníkům z řad fanoušků a kluků ze Sektoru 1905, kteří si dnes mákli!!! Udělali jste kus dobré práce. Tradice unikátních brigád v Ďolíčku pokračuje :-)

Korona krize výrazně ovlivnila náš “kelímkový byznys”. Zcela jistě nám “ukradla” rekordní kelímkové vklady, v jinak úspěšné jarní šňůře. 

Včerejší vítězné hořkosladké rozloučení se sezonou přineslo DFB skvělých 21.500,-Kč ! 

DFB všem klokanům moc děkuje za podporu našeho kelímkového hospodářství. Příjmy z kelimků tvoří v ideálním čase bez omezení vstupu na stadion, až polovinu naší hotovosti ! 
O tom jak důležité jsou pro Bohemku peníze našeho družstva se příští týden dočtete v psaníčku po schůzce vedení DFB (nejspíš v pátek 17.7.).

BOFOR! 

—————————————————————————————————————-
včerejší večer ve zkratce:

Boh/Bol

BB  272ks

Od 158ks

 

ludvavestec napsal:

 Třikrát dík a jednou fuj! Vážení klokani, dovolte mi jménem vedení DFB a všech družstevníků, kteří mají trvalý příkaz, poděkovat Romanovi Endrstovi za jeho úsilí a mravenčí práci, kterou dotáhl téměř k dokonalosti - připisování vkladů! Romane, moc Ti ...

Upresnim a rovnou navazu, aby me nekdo neuhanel, ze nema pripsany vklad za minuly tyden :) 

Daval jsem dohromady vklady za brezen 2018 az kveten 2020. Pred tim se o spravu vkladu starali myslim Michal Holas, Svata a VojtaM a myslim, ze za tyto starsi obdobi je vse v poradku. Nove je proces pripisovani vkladu z vetsi casti automatizovany. Melo to nejaky vyvoj a nektere veci se ze zacatku nepovedly na 100%, proto jsem musel sahnout trochu vice do minulosti a vse revidovat.

Pripravil jsem pro DFB "metodiku", jak s pripisovanim vkladu dale pracovat, udrzovat kontrolni dokumenty a maximalne si usnadnit praci tak, aby slo o praci v radu nekolika minut za mesic. Cerven a dalsi mesice jsou jiz na vedeni DFB.

Prosim ty z vas, kdo maji ucet na VD propojeny se svym uctem DFB, aby si zkontrolovali, ze je z jejich pohledu vse v poradku. V menu polozka Fans -> DFB -> Me clenstvi.

Prestoze je proces z vetsi casti automatizovany existuji ruzne scenare, kdy nelze platby automaticky sparovat a musi se platby pripisovat rucne. Vse stoji a pada s variabilnim symbolem platby, ne vzdy je ale spravne (napr. nekompletni RC, nebo je identifikace clena ve zprave misto ve VS atd.) a neni mozne jen dle jmena protiuctu platbu pripsat, to pro prispani vkladu neni jednoznacny identifikator.

 Třikrát dík a jednou fuj!

Vážení klokani, dovolte mi jménem vedení DFB a všech družstevníků, kteří mají trvalý příkaz, poděkovat Romanovi Endrstovi za jeho úsilí a mravenčí práci, kterou dotáhl téměř k dokonalosti - připisování vkladů! 

Romane, moc Ti děkujeme.

——————————————————————————————————————-

Druhý dík patří všem, kdo v téhle těžké době podporují DFB svým trvalým příkazem na účtu. Je úplně jedno, jestli jde o stovku nebo pětikilo. Každá kačka je super.  

———————————————————————————————————————

Třetí dík patří skromnému klokanovi, který jako poděkování Bohemce  za letošní sezónu navýšil od července trvalý příkaz na 1.700,- Kč! 

———————————————————————————————————————

Jedno fuj! Patří lajdákům, kteří do dnešního dne nebyli schopni zaplatit svůj členský vklad  DFB 1.000,-Kč 

S velkou radostí můžu oznámit, že náš pracovitý SKR* napočítal 286 ks kelímků v “Bednyho Bedně” a navíc pŕi inventuře zjistil, že dalších 121 ks kelímků bude rozdávat radost mimo Ďolíček!  

Celkem tedy vítězné utkání se Slováckem, s nuceně mizernou návštěvou, přispělo do kasy DFB naprosto skvělou, až neuvěřitelnou  částkou 20.350,-Kč!      

DFB děkuje všem klokanům za finanční pomoc.

BOFOR! 

————————————————————————————————————————
*)SKR je náš Správce Kelímkových Rezerv, pan Packa - velmi obětavý klokan

prohlášení:

Distancujeme se od jakýchkoliv projevů nenávisti vůči současnému vedení klubu a nesouhlasíme s nimi. 

CALVERAS (rok založení 2001)

Bohemka vs. Karviná
“ Bednyho Bedna” ...............314 ks

domů se odneslo .................269 ks

————————————————————

celkem ............................29.150,- Kč

DFB děkuje všem fanouškům Bohemky za podporu skvělé charitativní akce. 
Nemám zatím ještě přesná čísla z učtu DFB a nevím kolik dá klub za tržby z fanšopu, častku ze vstupněho a výnosy z prodeje programu Klokan. Ale už teď vím, že na pomoc klokanům do Austrálie půjde od klokanů z Vršovic rozhodně více, jak 100.000,-Kč!
DFB totiž předá tržby z přátelského utkání s Boleslaví, z ligových se Slávií a Karvinou, celkem 104.000,- Kč! 

Bojovné utkání Bohemky s týmem od čínské zdi, přineslo  gól, body, kelímky ;)

”Bednyho bedna” ................576 ks

odneseno domů....................801ks

celkem vklady ....................68.850,-Kč*

DFB děkuje všem za podporu skvělé věci. Pro velký úspěch přidáme na konto i vklady z kelímků v utkání 1.3.s Karvinou, ať se klokánci v Austrálii mají dobře! 

*)rekord! 

doublefish napsal:

Na takhle položenou otázku nikdo z klubu jinak než diplomaticky nemůže odpovědět a je otázkou, zda by Tě taková odpověď uspokojila. Sám píšeš, že "bylo ve spekulacích", takže to k realitě nejspíš mělo daleko. Podle mého ...

Bude na to někde anketa??

Michalklokan1905 napsal:

Kde je pan Poor ? Když přicházel do bohemky ve spekulacích bylo že pritahne pár hráčů z Trnavy !! Vidím že to k ničemu nevedlo 

Na takhle položenou otázku nikdo z klubu jinak než diplomaticky nemůže odpovědět a je otázkou, zda by Tě taková odpověď uspokojila.

Sám píšeš, že "bylo ve spekulacích", takže to k realitě nejspíš mělo daleko. Podle mého zkušeného názoru, sponzoři vstupují do sportovních klubů z těchto důvodů:

a, dlouhodobé zúročení marketingového potenciálu klubu (to je v našich podmínkách možné jen u klubů, pravidelně startujících v Evropě nebo o několik řádů níže v regionálním měřítku -což se netýká Prahy)

b, slepá láska ke klubu

c, krátkodobé zviditelnění se prostřednictvím klubu pro konkrétní obchodní projekt

Domnívám se, že v předmětném případě šlo o "c" a je otázkou, zda záměr investorovi vyšel.

Tudíž spekulace ze zdrojů JPP v tomto případě je vhodné zapomenout.

Kde je pan Poor ?

Když přicházel do bohemky ve spekulacích bylo že pritahne pár hráčů z Trnavy !! Vidím že to k ničemu nevedlo 

DFB předá na charitativní účet 30.000,-Kč

Po utkání s Ostravou byla “Bednyho Bedna” 292 kousků a domů se odneslo 142ks.

Velmi si ceníme všech kdo podpořili skvělou akci a částku 21.700,- zaokrouhlíme směrem nahoru na výše uvedených 30 tisic. Počitali jsme, že dnes příjdeme o víc peněz. Přišli jsme vlastně  “jen” o body a fajn víkend. Co je to ale ve srovnání s lidským neštěstím...

 Pevně věřím, že se tahle akce na jaře zopakuje a přinese více peněz charitě a taky potřebné body Bohemce.

BOFOR! 

Výborná příležitost na pomoc bližnímu, když jsou ty Vánoce ;)

DFB tímto vyhlašuje veřejný příslib, že za každý gól, který zítra vstřelíme Baníku dáme našemu gólmanovi na charitativní účet 15.000,-Kč! Za udrženou nulu dalších 15.000,-Kč

Pokud se budou naši hoši snažit může tedy jít o velmi slušnou částku.

Kdyby se z nějakého důvodu střelecky nedařilo, tak na charitu půjde “pouze” celý výtěžek “Bednyho Bedny” a bude velmi záležet na dojmu, jaký naši borci zanechají na hřišti. (“Bednyho Bedna” je totiž, jak známo spolehlivým barometrem spokojenosti klokanů)

Naši zlatí hoši, je to jen na Vás ! 

BOFOR! 

Dnešní “zprdeleklika” , jak trefně pojmenovali fanoušci bodový zisk s nesympatickou příbramskou bandou, přinesla do vkladů DFB zajímavou částku.

Bednyho Bedna..........232ks

odneseno...................238ks

———————————————————

celkem....................23.500,-Kč

DFB děkuje všem klokanům za podporu!

 Před volbou nového představenstva DFB budou zcela jistě přestaveni kandidáti a jejich představy o fungování družstva v dalším období. Pokud jde o samotnou volbu, tak plná moc, svěřená spolehlivému klokanovi je dostačující prostředek k prosazení názoru nepřítomného družstevníka. 
 K termínu a místu konání mimořádné volební valné hromady, se vedení DFB vyjádří nejspíš začátkem prosince. 
BOFOR!