Družstvo fanoušků Bohemians

Do tohoto fóra mohou přispívat pouze registrovaní a přilogovaní uživatelé.

Přilogujte se nebo se zaregistrujte

Čtení příspěvků je povoleno všem uživatelům, příspěvky jsou zobrazeny níže na této stránce. Použijte posuvník okna nebo kolečko myši.

Obsah diskuzních fór je tvořen příspěvky, které vyjadřují názory a postoje jednotlivých pisatelů. Redakce ani klub Bohemians 1905 neodpovídá za obsah příspěvků, vyhrazuje si však možnost odstranění příspěvků, jejichž obsah je ve zjevném rozporu s právními předpisy nebo normami slušného chování.

kíša napsal:

Ahoj, možná trochu blbý dotaz - jsem od března členem DFB, ale netuším, jak je to s kartičkou člena. Tu si mám vyzvednout ve fanshopu? Díky, Jakub Kirchner, DFB 2261

Dobrý den, kartičku Vám můžeme poslat, nebo si ji vyzvedněte u mne V Ďolíčku. Jsou hotové. Budu tam zítra 29/6. Nebo mi napište, kdy se Vám to hodí, domluvíme se. Děkuji

Fanshop teď má inventuru.

Ahoj, možná trochu blbý dotaz - jsem od března členem DFB, ale netuším, jak je to s kartičkou člena. Tu si mám vyzvednout ve fanshopu?

Díky, Jakub Kirchner, DFB 2261

ludvavestec napsal:

Zatím to není možné, ale velmi brzy budou vidět první výsledky ;)

Ahoj. Ok a díky za odpověď...

klokyn napsal:

Ahoj. Bude to zveřejnění detailů z cest na Slovensko? Děkuji za odpověď.

Zatím to není možné, ale velmi brzy budou vidět první výsledky ;)

Ahoj.

Bude to zveřejnění detailů z cest na Slovensko? Děkuji za odpověď.

albertusman napsal:

Že se tak směle ptám: Lze už takto při pondělku upřesnit reálie okolo mimořádného představenstva klubu? Myslím něco ve smyslu zda bude, kdy přesně bude, zda, kdy a jakou formou lze očekávat nějaký výstup pro ...

Emoce jsou víc, než fotbal.

Včera klokani spokojení s Pepovou nádhernou střelou, doslova v poslední vteřině (kdyby to dal vedle, tak by sudí ukončil blamáž) dokázali, jak umí ocenit záchranu:

BOH/OPA 34.000,-Kč

Bednyho Bedna ....................261ks

odneseno...............................419ks !

DFB všem klokanům moc děkuje a těšíme se na novou, lepší sezonu! 

Šála napsal:

podívám se na mé členství / moje platby a na konci najdu přeplatek 3500,- co to znamená? posílám pravidelně platby jako vklady a přeplatek mě tedy překvapuje. Proč? (DFB275)

Posíláš moc, měl by si ubrat, aby Ti to nemuseli vracet :)))

podívám se na mé členství / moje platby a na konci najdu přeplatek 3500,- co to znamená? posílám pravidelně platby jako vklady a přeplatek mě tedy překvapuje. Proč? (DFB275)

Který večer byl myšlen? Také mne zajímá nějaký výstup z představenstva. Po "bouchnutí do stolu" po Příbrami je nějak ticho, vychladli jsme? (DFB 275)

albertusman napsal:

Že se tak směle ptám: Lze už takto při pondělku upřesnit reálie okolo mimořádného představenstva klubu? Myslím něco ve smyslu zda bude, kdy přesně bude, zda, kdy a jakou formou lze očekávat nějaký výstup pro ...

Info bude večer.

ludvavestec napsal:

DFB oceňuje gesto se vstupenkami, ale je to pro nás, jako akcionáře klubu jen slabá náplast za zpackané jaro!  Družstvo fanoušků proto iniciuje svolání mimořádného představenstva klubu na příští týden, bez ohledu na výsledek utkání v ...

Že se tak směle ptám: Lze už takto při pondělku upřesnit reálie okolo mimořádného představenstva klubu? Myslím něco ve smyslu zda bude, kdy přesně bude, zda, kdy a jakou formou lze očekávat nějaký výstup pro řadové družstevníky či fanouškovskou obec jako celek... Já sám si své nároky v tomto ohledu kdyžtak uspokojím osobně nebo telefonicky přímo u zdroje a rozhodně netrpím vyteklými nervy, tedy pocitem, že pokud nenastane okamžitá ozbrojená revoluce a na náměstíčku se neobjeví hlavy viníků nabodnuté na kůlu, Bohemku čeká okamžitý pád do propadliště dějin. Výše zmíněné upřesnění by ale možná mohlo těm zjitřeným emocím ubrat na intenzitě... i když... po chatu s jedním (H)hrdinou začínám mít pocit, že ten potenciál smyslů zbaveného riotu proti všem domnělým víníkům (ano, včetně DFB) mnohé fascinuje natolik, že bude jakákoli logikou a přemýšlivostí oplývající cesta řešení á priori odmítnuta jako polovičatá, stižená partikulárními zájmy jednotlivců, prostě nedostatečně radikální oproti hlavám domněle i skutečně zodpovědných naraženým na kůlech :-D.

spyder napsal:

Předpokládám, že značnou část kelímkového hospodářství dnes tvořily kelímky naházené na hřiště. Soudný a příčetný fanoušek nemohl do BB hodit či si odnést byť jediný kelímek. Mimochodem, hodlá DFB z pozice minoritního akcionáře klubu zaujmout ...

Celej den neděláme nic jiného, než aktivní působení na klub  ;)

DFB oceňuje gesto se vstupenkami, ale je to pro nás, jako akcionáře klubu jen slabá náplast za zpackané jaro! 

Družstvo fanoušků proto iniciuje svolání mimořádného představenstva klubu na příští týden, bez ohledu na výsledek utkání v Karviné. David Vodehnal, jako zástupce DFB v představenstvu dostane přesné zadání, dle kterého bude postupovat. Můžeme fanouškům slíbit, že nemíníme pasivně přihlížet současné mizérii. 

—————————————————————————————————————————

Předem odpovím na dotaz, proč jsme něco neudělali dříve - protože se obvykle do sportovních záležitostí nepleteme. 

ludvavestec napsal:

Mizérie Boh/Příb  BB ......................................136  odneseno............................. 131  Vklady..............................13.350,-Kč  Děkujeme, že nám pomáháte s kelimkovým hospodářstvím i v této těžké chvíli.  Díky Vám bude i po odečtení nákladů na mytí pár kaček převedeno na účet DFB. 

Předpokládám, že značnou část kelímkového hospodářství dnes tvořily kelímky naházené na hřiště. Soudný a příčetný fanoušek nemohl do BB hodit či si odnést byť jediný kelímek. Mimochodem, hodlá DFB z pozice minoritního akcionáře klubu zaujmout k aktuální situaci nějaké stanovisko, případně jakkoliv aktivně vystupovat?

Mizérie Boh/Příb 

BB ......................................136 

odneseno............................. 131 

Vklady..............................13.350,-Kč 

Děkujeme, že nám pomáháte s kelimkovým hospodářstvím i v této těžké chvíli. 

Díky Vám bude i po odečtení nákladů na mytí pár kaček převedeno na účet DFB. 

Dobrý den všem, sháním urputně šálu ze sektoru1905, a sice Vršovičtí patrioti. Tato šála už není v prodeji, proto bych se chtěl drze zeptat, zda někdo nemá nějakou navíc na prodej. Je to dárek pro známého, kterému tato šála jako jediná chybí ve sbírce. Za jakékoli rady, náměty a cesty vedoucí k téhle šále předem děkuju :-)