Družstvo fanoušků Bohemians

Do tohoto fóra mohou přispívat pouze registrovaní a přilogovaní uživatelé.

Přilogujte se nebo se zaregistrujte

Čtení příspěvků je povoleno všem uživatelům, příspěvky jsou zobrazeny níže na této stránce. Použijte posuvník okna nebo kolečko myši.

Obsah diskuzních fór je tvořen příspěvky, které vyjadřují názory a postoje jednotlivých pisatelů. Redakce ani klub Bohemians 1905 neodpovídá za obsah příspěvků, vyhrazuje si však možnost odstranění příspěvků, jejichž obsah je ve zjevném rozporu s právními předpisy nebo normami slušného chování.

SIJOZ napsal:

Môžme vedieť stanovisko vedenia DFB k športovému vedeniu Bohemky? Či má šport.riaditeľ dôveru vedenia DFB, keď áno aké sú dôvody, keď nie tak prečo? Vyjadrovali ste podporu v zimnej prestávke tak by som chcel vedieť ...

Nejdříve zasedne Představenstvo DFB (již máme termín), následovat bude setkání Představenstva DFB s vedením klubu a pak chceme udělat Pergolu DFB. Oficiální stanovisko Představenstva DFB bude následovat.

Môžme vedieť stanovisko vedenia DFB k športovému vedeniu Bohemky? Či má šport.riaditeľ dôveru vedenia DFB, keď áno aké sú dôvody, keď nie tak prečo? Vyjadrovali ste podporu v zimnej prestávke tak by som chcel vedieť stanovisko vedenia DFB po skončení sezóny. Ďakujem. Nech žije slávna BOHEMKA!!! DFB 1414

Minulý týden se sešlo představenstvo a kontrolní komise DFB. Na programu byly hlavně tyto 3 body - výsledky A týmu, vývoj jednání vedení DFB na MHMP ohledně Ďolíčku a přípravy dočasných úprav jižní části stadionu Bohemians.

Sport: rozhodně nejsme s postavením a hrozbou sestupu spokojeni ani smíření. V rámci našich kompetencí a možností po celou dobu usilujeme a svou činností podporujeme co nejlepší sportovní výsledky týmu, ale jako DFB máme kompetence a přímý dosah omezené. Nikdy nebylo naší ambicí řídit sportovní úsek. Nechceme a nebudeme před koncem sezóny jitřit již tak dost zjitřené emoce a mařit tak i poslední šance, které stále jsou. Dejme mužstvu nyní v kritické chvíli maximum podpory a po sezoně se pojďme konstruktivně bavit nejen uvnitř DFB, ale také v rámci klubu.

DFB na MHMP: předseda DFB referoval o posledních jednáních na MHMP, úkolem číslo 1 je teď dopracovat provozně ekonomickou analýzu, která je podmínkou pro vyhlášení architektonické soutěže. DFB i vedení klubu má jasnou strategii a návrhy pro smysluplnou rekonstrukci i následný provoz stadionu. Vedeme intenzivní jednání s radními i PDS, máme návrhy vícezdrojového financování i následného udržitelného provozu. Stavba nového Ďolíčku nemusí být černá díra na veřejné finance. Vedení DFB je opatrně optimistické a věří, že se do konce volebního období dočkáme architektonické soutěže. Naše základní požadavky jsou - vyhlásit soutěž co nejdříve a stadion pro min 8000 fanoušků s parametry UEFA kat. 4, které jsme mírně upravili a doplnili, protože UEFA neřeší všechny potřeby klubu nebo zatím nepovoluje sektory na stání. My však vidíme trend „znovuotevíraní“ sektorů na stání a věříme, že i UEFA to do budoucna povolí. V tomto jsme ve shodě s klubem.

DFB a jižní dočasná tribuna: konečně se nám podařilo získat stavební povolení na novou zeď, kterou jsme pojali velmi kreativně. Vše představíme někdy v létě. Dále pokračují jednání o stavbě dočasné tribuny, ale tam je byrokratický proces tak složitý, že nedokážeme odhadnout čas stavby. Každopádně bez lobbovaní vedení DFB by se to neposouvalo vůbec. Musíme neustále organizovat jednání a tlačit úředníky k akci. Je to únavné, ale snad se letos dočkáme.

DFB představenstvo napsal:

Ani ne. S PDS jednáme ve věci architektonické soutěže. U zdi bohužel opět čekáme na razítka. Jelikož se změnily parametry nové stěny (z montované na pevnou, zděnou), muselo se opět žádat na stavebním úřadě. Za nás ...

Dík, tak snad vše brzo klapne!

          BOHEMKA DO TOHO!!!

kolina napsal:

Dík, chápu. No a ta "nová zeď" zamýšlená k tomu výročí Dolíčku s tím má asi souvislost, že... Tak pevné nervy a držím palce!             BOHEMKA DO TOHO!!!

Ani ne. S PDS jednáme ve věci architektonické soutěže. U zdi bohužel opět čekáme na razítka. Jelikož se změnily parametry nové stěny (z montované na pevnou, zděnou), muselo se opět žádat na stavebním úřadě. Za nás se ovšem počkat vyplatí. Budeme mít hezčí zeď, která nám zpevní terén za brankou a ještě si ji můžeme hezky vyzdobit. :)

DFB představenstvo napsal:

Ahoj, dej nám ještě chvíli. Čeká nás další jednání příští týden.

Dík, chápu.

No a ta "nová zeď" zamýšlená k tomu výročí Dolíčku s tím má asi souvislost, že...

Tak pevné nervy a držím palce!

            BOHEMKA DO TOHO!!!

Ahoj Klokani, představenstvo Družstva fanoušků Bohemians ctí tradici Ďolíčku a zároveň svou povinnost pomáhat ve všech směrech našemu klubu, včetně pomoci finanční. Zakoupením produktu z nové výroční kolekce se k nám může připojit každý z fanoušků, který chce mít trochu té tradice na sobě a zároveň finančně podpořit DFB a nepřímo tak i Bohemku. Děkujeme!

Kolekci naleznete zde: https://www.fnshp.cz/druzstvo-fanousku-bohemians_k556/

Zde vysvětlení použité symboliky: https://www.fnshp.cz/vyvoj-nasi-symboliky-boh

Zde video ke kolekci: https://www.facebook.com/watch/?v=349443260531548&ref=sharing

kolina napsal:

Prosím o info pro fanoušky z dnešní schůzky s PDS... Děkuji!

Ahoj, dej nám ještě chvíli. Čeká nás další jednání příští týden.

DFB představenstvo napsal:

Rada hlavního města Praha dnes schválila materiál, v němž pověřuje Pražskou developerskou společnost (PDS) přípravou a vyhlášením architektonické soutěže na Ďolíček. Podmínkou ovšem je předložení a vyhodnocení ekonomické studie, kterou má Pražská developerská společnost za ...

Prosím o info pro fanoušky z dnešní schůzky s PDS...

Děkuji!

Rada hlavního města Praha dnes schválila materiál, v němž pověřuje Pražskou developerskou společnost (PDS) přípravou a vyhlášením architektonické soutěže na Ďolíček. Podmínkou ovšem je předložení a vyhodnocení ekonomické studie, kterou má Pražská developerská společnost za úkol předložit do 15. března 2022. Již ve čtvrtek máme schůzku s PDS, kde budeme zástupce města přesvědčovat, že ambiciózní rekonstrukce stadionu má i ekonomický potenciál.

DFB představenstvo napsal:

S neradostným postavením Bohemky v tabulce FORTUNA:LIGY vzrůstá také počet dotazů na představenstvo DFB směrem ke sportovním výsledkům. Rolí DFB je podpora Bohemians Praha 1905 na všech úrovních. Sportovní stránka klubu je v gesci nejvyššího sportovního vedení Bohemians, ...

Dobrá, ale prosím ještě doplňte odůvodnění/ vysvětlení proč zrovna takovéto vyjádření DFB, jinak se to zde rozhádá ještě víc!

Děkuji.

S neradostným postavením Bohemky v tabulce FORTUNA:LIGY vzrůstá také počet dotazů na představenstvo DFB směrem ke sportovním výsledkům. Rolí DFB je podpora Bohemians Praha 1905 na všech úrovních. Sportovní stránka klubu je v gesci nejvyššího sportovního vedení Bohemians, které nese zejména v osobě sportovního ředitele Miroslava Držmíška odpovědnost za předváděnou hru a dosahované výsledky. Stejně jako fanoušci si i celé vedení DFB přeje vidět Bohemku v tabulce na vyšších místech. I přesto vnímáme působení Miroslava Držmíška jako klubu prospěšné a má naši plnou podporu.

Jakožto člen DFB mám na těchto stránkách vzkaz pro pana sportovního ředitele:

Pane Držmíšku, mj. zmiňujete všeobecnou nervozitou a že nepotřebujeme rozbroje mezi klubem a fanoušky...

Uvědomujete si že to vše je především díky vám, to Vy  jste měl včas adekvátně reagovat na neuspokojivé výsledky s špatnou hru! 

Proboha, měl jste na to několik měsíců a celou zimní přestávkou no a  nezměnilo se přes opakované intervence fanoušků nic, hra i výsledky stále stejná zoufalost...

Ohledně těch rozzbrojů, opravdu máte pocit že vám po tom všem fanoušci důvěřují?!?

Na sbírku Paměti národa na pomoc Ukrajině půjde rovných 45.000 Kč. Z toho se 23.750 Kč vybralo na kelímkách do Bednyho bedny. Zbytek vybral a doplatil Sektor1905.cz. Děkujeme Sektoru za spolupráci. Děkujeme všem, kteří přispěli. Členové představenstva DFB

DFB představenstvo napsal:

Dnes je to 10 let od chvíle, kdy nás tragicky opustil bývalý ředitel klubu a hlavně kamarád a jeden z nás - Lukáš Přibyl. Nezapomínáme a prosíme všechny fanoušky Bohemky, aby Lukášovi dnes věnovali krátkou ...

Opravdová tragedie proti které jsou nějaké nedobré výsledky Bohemky naprosto bezvýznamnou událostí!

Bohemku měl rád i když pak pracoval ve Spartě, tak mě napadá co by asi tak Příba na dnešní Bohemku a vše kolem říkal...

Hmmmm, jdu to zapít...

Dnes je to 10 let od chvíle, kdy nás tragicky opustil bývalý ředitel klubu a hlavně kamarád a jeden z nás - Lukáš Přibyl. Nezapomínáme a prosíme všechny fanoušky Bohemky, aby Lukášovi dnes věnovali krátkou vzpomínku.

Beran 167 cm, k malým hráčům mám docela výhrady, pokud je to pravda s tou výškou. 

DFB představenstvo napsal:

Veselé Vánoce, klokani, včera se naposledy v tomto roce sešlo předsednictvo DFB, aby probralo dvě nejpalčivější témata dnešní doby. V prvé řadě se jedná o závěr letošní části sezóny, která se jednoznačně nepovedla. Martin Kurka poreferoval o jednání ...

Dobrá práce, ať se dílo daří, klokani! 
BOFOR!