Družstvo fanoušků Bohemians

Do tohoto fóra mohou přispívat pouze registrovaní a přilogovaní uživatelé.

Přilogujte se nebo se zaregistrujte

Čtení příspěvků je povoleno všem uživatelům, příspěvky jsou zobrazeny níže na této stránce. Použijte posuvník okna nebo kolečko myši.

Obsah diskuzních fór je tvořen příspěvky, které vyjadřují názory a postoje jednotlivých pisatelů. Redakce ani klub Bohemians 1905 neodpovídá za obsah příspěvků, vyhrazuje si však možnost odstranění příspěvků, jejichž obsah je ve zjevném rozporu s právními předpisy nebo normami slušného chování.

Vážení Klokani,

Vydali jsme se na soustředění s naší Bohemkou do Turecka. Před odjezdem se sešlo vedení DFB, kde jsme si s Ludvou sepsali notičky, co je potřeba na soustředění probrat a vyřešit. Samozřejmě jsme se zaměřili na kvalitu týmu před jarní částí ligy, s vizí na další sezónu. Tak tedy několik postřehů…..

Mezi hráči panuje dobrý týmový duch, ale zároveň zdravá konkurence. Každý z hráčů ví, že musí o místo v A-týmu zabojovat. Na kluky byl při tréninku hezký pohled a bránu trefit umí, jen nám to musí v zápasech také předvést.  Do tréninku dali maximum a nikdo se nezašíval a nešetřil své síly.

Posily ….. určitě očekáváte konkrétní jména, ale opravdu je říct nemůžeme. Každá informace či spekulace, která unikne do éteru, komplikuje vyjednávání. Každopádně si je sportovní úsek plně vědom, že je nutné posílit hlavně útok a má plnou podporu majitelů klubu. Na nových hráčích se intenzivně denně pracuje a jsou na listině zajímavá jména, ať již na jaro či na příští sezónu. Určitě není potřeba podléhat panice, která je tady některými „odborníky“ vyvolávána.

DFB bude v úzké spolupráci s vedením Bohemky pracovat na vylepšení informovanosti fanoušků a PR Bohemky vůči veřejnosti. Chceme pečovat o dobré jméno a image Bohemky.

Klub má jasnou vizi i vysoké sportovní cíle a vedení DFB se s nimi ztotožnilo. Nic se neudělá přes noc, ale věříme, že jsme na dobré cestě!

Další dobrou zprávou je, že do DFB vstoupili čtyři noví členové. A to hráči A-týmu. Chtěli bych tímto v řadách DFB přivítat Jirku Bederku, Martina Dostála, Lukáše Pokorného a Honzu Závišku. Věřím, že další hráči se rádi přidají.

Pokud jste nenašli v tomto článku odpovědi na vaše otázky, tak je to tím, že jsme touto formou více informací sdělit nemohli. Každopádně nás můžete kontaktovat a dozvědět se více osobně.

Martin Kurka a David Vodehnal

Bohemka - Liberec

V dnešním mrazivém a vyloženě nefotbalovém počasí nám kelímky přinesly 12.050,- Kč vkladů

bedna 161

odnos 80

DFB moc děkuje všem klokanům! 

Včera odpoledne byla v sídle advokátní kanceláře Judr.Fráni valná hromada Bohemky, kde jsem byl za DFB. 

Všechny informace, které můžu, dál předávám fanouškům. Mimo takové ty akcionářské bla,bla, bla procedury, co stejně nikoho nezajímají se řešily finance, partneři současní i budoucí, hráči A týmu i mládež a akademie ve Velvarech. Dalším tématem byl Ďolícek a s ním související komunálni politika.

Zhruba za 2,5 hoďky jsme se rozešli do svých domovů. 

Boh/Duk

———————————————-

117 bedna

89 odnos domů

10. 300,- vklad do DFB, moc děkujeme. 

Opravdu slabá návštěva utkání se zoufalým soupeřem, tomu odpovídající výkon našich borců, odporné deštivé počasi okolo nuly a “index žízně” v téměř záporných hodnotách, způsobily nejhorši výsledek “kelimkového hospodářství”.

Jen díky tomu, že na mytí vezeme pouhých 1400 kelímků, budeme i po tomhle mizerném utkání, po odečtení všech nákladů, v mírném plusu. 

BOFOR! 

Bohemka/Přibram

Včera fanoušci svými vklady zachránili kelímkové hospodaření. Pokud by totiž nevhodili do bedny 181 ks nebo si neodnesli domů 288ks, tak máme velký problém! Faktura za mytí totiž nečeká a už ve středu ji máme v emailu.

Včera jsme převzali jen těžko uvěřitelnou, nebývale vysokou částku 23.450,-Kč

DFB děkuje všem, kdo i přes velemizerný výkon našich chlapců podpořili náš kelímkový projekt svými vklady! 

Dobrý večer klokani.

Vedení DFB se rozhodlo “utnout” negativní diskuze, které jako bojový plyn naleptávaji mozkové závity a paralyzuji zdravý úsudek už i celkem rozumným fanouškům.

Včera jsme se dohodli s vedením klubu a na příští středu 14.11. od 19,05h.připravili setkání “Pod Pergolou”. S ohledem na počasí bude setkání ve V.I.P. prostorech Ďoličku. Jsou vítáni všichni fanoušci Bohemky, kteří chtějí na vlastní uši slyšet od vedení klubu, že náš oblíbený útočník Júsuf nikam neodcházi a že Martin Hašek jun. není magor, aby šel do Slávie a kdy můzeme v Ďolíčku čekat majitele Trnavy ;)

Samozřejmě bude prostor na veškeré dotazy směrem k “pantátovi”Darkovi, sportovnímu řediteli a snad i trenérovi Martinovi Haškovi. 

Zvlášť se těšíme na dotazy od pana Hrdiny, ktery může konfrontovat vedení a usvědčit konečne ze lží. Rádi uvítáme také experty vika, 11.radu a dykovku. Zláštní pěči si zaslouží i jb1, tak doufám, že zmínění kverulanti dorazí a představí svou vizi, jak dál s tou naší Bohemkou.

Přeji všem klokanům hezký, po včerejším utkání i pohárově postupový,  zelenobilý večer! 

P.S.: Ještě jsem chtěl napsat, že před třemi lety jsem se zvedl ze “smrtelné postele” v Thomayerově nemocnici, paradoxně proto, abych při posledním rozloučení stál u rakve skvělého kamaráda klokana. To bylo opravdové neštěsti a zoufalstvi! 

Nezlobte se prosím na mě, ale opravdu nemíním propadat depresím z fám, paranoidních vykřiků na VD a novinářských žvástů. Mám už trošku jinak srovnaný život a záležitosti kolem Bohemky dnes opravdu nevidím tak dramaticky, jako v době bojů za záchranu Ďoličku před demolicí nebo nuceněho exilu v Edenu nebo v době konkurzu a soudních sporů s “říší zla”...

Dobrý den, je to po výsledkové mizérii posledních dní opravdu neuvěřitelné, ale náš “kelímkový barometr spokojenosti” předvedl po utkáni s Teplicemi  velmi zajímavé hodnoty. 

Bednyho bedna              272ks

odnos domů                   334ks

—————————————————

celkem vkladů        30.300,-Kč

Děkujeme všem klokanům za Vaše vklady do DFB.

Boh/Plz

Bednyho bedna - 400 ks

odneseno - 527 ks

Celkem 46.350,-Kč vkladů do kasy DFB! 

Moc děkujeme a věříme, že se nový kelimek “legendy” líbí. Máme ve výrobě dalších sedm kelímků “legend” na rozšířeni sbírek ;)

Díky Packově obětavosti máme od 00,03h. přehled o vkladech z utkání Boh/Spa. 

Bednyho bedna..........405ks

nevráceno..................724ks

--------------------------------------

vklady celkem ..........56.450,-Kč

DFB děkuje všem klokanům, kteří tímto podpořili družstvo a klub! 

DFB zaregistrovalo naprostou anomálii!

V bednách dnes bylo 353 kousků, což odpovídá mizérii na place, ale... 

Ale celkem máme velmi působivé číslo vkladů -  64.000, -Kč!

To znamená, že 927 ks vratných kelímků dnes večer opustilo Ďolíček, aby potěšilo nového majitele. Děkujeme každému, kdo touhle formou podpořil DFB a Bohemku!

DFB děkuje za dnešní vklady 53.850,-Kč!

Zkušení skrutátoři Michal Holas s Packou dnes spočítali:

"Bednyho bednu" 425 ks a odnesené  domů 652 ks

Když se sekde vedení DFB, tak "řeší" nejen posily, ale hlavně možnosti, jak co nejefektivněji pomáhat klubu. Dlouhodobě se nám osvědčily peníze :))

 Proto náš virtuální pokladník DFB Martin "Kůra" v pátek převedl na účet Bohemky dalších 250.000,-Kč a zaokrouhlil tak finanční transakci "aby bylo líp" na 1mil.Kč za rok a půl. 

Děkujeme všem klokanům za vklady do DFB!

Kromě téhle částky jsme ještě na přelomu roku zakoupili Bohemce stroj na pískování trávníků, který spolu s verti drainem a vřetenovou sekačkou pomáhá Bohemce s vysokou kvalitou trávníků. Důležitá úspora je zejména v tom, že si stroje nemusí najímat s posádkou od trávníkářských firem, ale může vše provádět s vlastními školenými odborníky. 

Ve středu, kdy jsme se naposledy před prázdninami sešli jsme ještě na naší poradě řešili autobus na zelenobílé derby v Rakousku. Máme radost, že se tak rychle vyprodal/zarezervoval. Nebylo snadné na tenhle termín, kdy vyráží invaze českých autobusů do letovisek, zajistit kvalitni stroj. Prosím, chovejte se v něm kulturně, jinak už nám tahle firma nikdy nikoho neodveze. Dík. 

Vážení klokani, s lítostí Vám oznamuji, že jsem před pár minutami zrušil akci na parníku Tyrš. 

Důvodem je nesplnění slibů od Sváti Bati (2 měsíce a nic...)

Storno poplatek zaplatím ze svého, jako daň za blbost, že jsem uvěřil žvástům pana Bati! 

Omlouvám se všem, kdo o výletu na zelenobílém parníku uvažovali. 

(pokusíme se připravit podobnou akci na září, už bez pana Bati )

Vážení klokani, právě mi dorazila sms od hlavního skrutátora kelímků. 

"Bednyho Bedna" po skvělém utkání se Spartou vydala 449 kelímků. Domů se odneslo 661 vratných krasavců. 

Dnešní vklady DFB jsou 55.500,-Kč! Děkujeme všem klokanům. 

Malá zajímavost. Od minulého kola jsou vratné kelímky i v Edenu. Mají zatím jen jeden motiv (takovej divnej - červenobílej :))  ).  Rozdíl je ale v tom, že kelímky u nich provozuje cateringová firma a ne fanoušci, jako u nás. 

Hlavní rozdíl je v počtech. Eden je větší a fanoušků jim na tu bídu chodí víc a kelímků si hned po prvním prohraněm utkání odnesli nebo rozšlapali 3000ks!

To je samozřejmě ohromné čislo, ale...

...ale směje se jen catering, který slízne "smetánku" z radosti fandů nad pěkným suvenýrem.

Tohle píšu jen z jednoho důvodu. Chci tímto poděkovat. Poděkovat Vláďovi Sucháčovi do nebíčka a jeho synkovi, který teď rodinnou cateringovou "káru" tlačí dál za to, že nám, DFB umožnil provozovat kelímkový "byznys". Děkuji i klubu, že nás v tom podporuje a pomáhá nám s partnery na reklamní plochy kelímků. 

BOFOR & ĎOFOR!

Dnešní "Bednyho Bedna" je 473 ks! Když připočteme 835 ks odnesených kelímků, tak nám vychází 65.400,-Kč vkladů. 

DFB děkuje všem, kdo i přes dnešní nepříznivý výsledek podpořili tímhle způsobem Bohemku. 

Velký dík patří také Packovi za inventuru a odvoz kelímků na mytí, v tuhle pokročilou, skoro noční hodinu.

Ahoj všem fanouškům naší Bohemky,

zítra v úterý 8.5. (státní svátek) hrajou U19 a následně U17 (výkop 16:15.hod.) mistrovské zápasy proti FC Fastav Zlín v našem milovaném Ďolíčku!!

Nemáte co odpoledne dělat? Tak přijďte podpořit náš dorost a hezky si zafandit. Kluci si to určitě zaslouží a budou potřebovat vaší podporu.

Děkuji 

Dnes po utkání Boh/Jih "Bednyho bedna" 406 ks, odnesené kelímky 783 ks - to je absolutní rekord odnesených !!!

Celkem vklady do DFB 59.450,-Kč

Těžko si představit částku, "kdyby" hoši udrželi vedení. :))

DFB moc děkuje všem fanouškům! 

 

Vážení klokani, DFB velmi děkuje za Váš včerejší vklad. 

"Bednyho Bedna" byla 501 ks a domů se odneslo 659 ks !

Celkem máme za zápas s Plzní vklad do DFB 58.000,-Kč, děkujeme!

Peníze použijeme na pokrytí nákladů za mytí kelímků a hlavně na úhradu II.splátky (50.000,-Kč) za pískovací stroj na trávník, který jsme Bohemce zakoupili v prosinci loňského roku. Bude nám zbývat uhradit už jen poslední  III.splátku (50.000.-Kč) a stroj bude díky Vám, skvělým klokanům komplet zaplacen!

P.S.:  dnes jsme i díky vkladům na náš účet zaplatili II. a III. splátku. Skvělý stroj na údržbu trávníku je tedy komplet zaplacen! Děkujeme