Česká liga dorostu U19, skupina A

Začátky zápasů jsou orientační a budou upřesňovány podle oficiální termínové listiny Fotbalové asociace.
1. kolo
15.8. 10:00 Motorlet - Dynamo ČB 1:3
15.8. 13:30 Bohemians - Sokolov 4:2
15.8. 10:15 Táborsko - Benešov 5:3
15.8. 10:00 Žižkov - Plzeň 2:2
15.8. 10:00 Písek - Rokycany 9:1
15.8. 10:00 Vyšehrad - Kladno 3:4
19.8. 11:00 Slavia - Most 6:1
15.8. 10:00 Petřín - Příbram 2:3
2. kolo
22.8. 10:30 Dynamo ČB - Příbram 4:2
22.8. 10:00 Most - Petřín 3:3
22.8. 10:15 Kladno - Slavia 0:2
22.8. 14:00 Rokycany - Vyšehrad 1:2
22.8. 17:00 Plzeň - Písek 5:1
22.8. 10:00 Benešov - Žižkov 2:4
22.8. 11:00 Sokolov - Táborsko 0:2
22.8. 10:00 Motorlet - Bohemians 1:5
3. kolo
29.8. 10:00 Bohemians - Dynamo ČB 5:3
29.8. 10:15 Táborsko - Motorlet 1:0
29.8. 10:00 Žižkov - Sokolov 2:1
29.8. 14:45 Písek - Benešov 4:2
29.8. 10:00 Vyšehrad - Plzeň 3:4
29.8. 14:45 Slavia - Rokycany 4:0
29.8. 10:00 Petřín - Kladno 5:0
29.8. 10:00 Příbram - Most 1:1
4. kolo
5.9. 11:00 Dynamo ČB - Most 8:0
5.9. 10:15 Kladno - Příbram 2:3
5.9. 14:00 Rokycany - Petřín 3:4
5.9. 17:00 Plzeň - Slavia 0:1
5.9. 10:00 Benešov - Vyšehrad 1:0
5.9. 11:00 Sokolov - Písek 2:5
5.9. 10:00 Motorlet - Žižkov 4:1
5.9. 10:00 Bohemians - Táborsko 5:0
5. kolo
12.9. 10:15 Táborsko - Dynamo ČB 1:3
12.9. 10:00 Žižkov - Bohemians 0:3
12.9. 18:00 Písek - Motorlet 3:3
12.9. 10:00 Vyšehrad - Sokolov 5:2
12.9. 13:45 Slavia - Benešov 3:3
12.9. 10:00 Petřín - Plzeň 2:1
12.9. 13:30 Příbram - Rokycany 6:0
12.9. 10:00 Most - Kladno 3:4
6. kolo
19.9. 11:00 Dynamo ČB - Kladno 4:1
19.9. 13:30 Rokycany - Most 2:6
19.9. 15:30 Plzeň - Příbram 4:1
19.9. 10:00 Benešov - Petřín 0:0
19.9. 10:00 Sokolov - Slavia 1:2
19.9. 10:00 Motorlet - Vyšehrad 7:1
19.9. 10:00 Bohemians - Písek 2:2
19.9. 10:15 Táborsko - Žižkov 3:2
7. kolo
26.9. 10:00 Žižkov - Dynamo ČB 2:0
26.9. 18:30 Písek - Táborsko 4:1
26.9. 10:00 Vyšehrad - Bohemians 3:1
26.9. 13:15 Slavia - Motorlet 1:1
26.9. 10:00 Petřín - Sokolov 1:3
26.9. 13:30 Příbram - Benešov 3:2
26.9. 10:00 Most - Plzeň 0:4
26.9. 10:15 Kladno - Rokycany 1:1
8. kolo
3.10. 11:00 Dynamo ČB - Rokycany 9:1
3.10. 15:00 Plzeň - Kladno 1:1
3.10. 10:00 Benešov - Most 1:4
3.10. 11:00 Sokolov - Příbram 4:2
3.10. 10:00 Motorlet - Petřín 1:2
3.10. 10:00 Bohemians - Slavia 1:1
3.10. 10:15 Táborsko - Vyšehrad 4:2
3.10. 10:00 Žižkov - Písek 3:2
9. kolo
10.10. 10:00 Písek - Dynamo ČB 3:0
7.10. 12:45 Vyšehrad - Žižkov 1:1
10.10. 12:45 Slavia - Táborsko 6:1
10.10. 10:00 Petřín - Bohemians 2:4
10.10. 10:00 Příbram - Motorlet 4:2
10.10. 10:00 Most - Sokolov 4:1
10.10. 10:15 Kladno - Benešov 1:2
10.10. 10:00 Rokycany - Plzeň 1:3
10. kolo
3.11. 13:30 Dynamo ČB - Plzeň 1:1
17.10. 10:00 Benešov - Rokycany 2:0
17.10. 10:00 Sokolov - Kladno 1:2
17.10. 10:00 Motorlet - Most 1:2
17.10. 10:00 Bohemians - Příbram 8:0
17.10. 10:15 Táborsko - Petřín 1:1
17.10. 10:00 Žižkov - Slavia 5:1
17.10. 15:15 Písek - Vyšehrad 1:1
11. kolo
24.10. 10:00 Vyšehrad - Dynamo ČB 1:2
24.10. 12:15 Slavia - Písek 1:0
24.10. 10:00 Petřín - Žižkov 4:3
24.10. 10:00 Příbram - Táborsko 1:2
24.10. 10:00 Most - Bohemians 0:7
14.11. 10:15 Kladno - Motorlet 2:3
24.10. 10:00 Rokycany - Sokolov 0:5
24.10. 14:30 Plzeň - Benešov 8:2
12. kolo
31.10. 12:15 Dynamo ČB - Benešov 5:0
31.10. 10:00 Sokolov - Plzeň 3:1
21.11. 10:00 Motorlet - Rokycany 6:0
31.10. 10:00 Bohemians - Kladno 2:0
31.10. 10:15 Táborsko - Most 0:1
31.10. 10:00 Žižkov - Příbram 1:0
31.10. 13:15 Písek - Petřín 2:1
7.11. 10:00 Vyšehrad - Slavia 1:2
13. kolo
29.9. 11:00 Slavia - Dynamo ČB 2:1
29.9. 15:45 Petřín - Vyšehrad 0:2
29.9. 13:30 Příbram - Písek 0:5
6.11. 10:00 Most - Žižkov 4:1
28.9. 10:15 Kladno - Táborsko 0:1
29.9. 10:00 Rokycany - Bohemians 0:4
7.11. 16:30 Plzeň - Motorlet 1:0
29.9. 10:00 Benešov - Sokolov 1:5
14. kolo
11.8. 11:00 Dynamo ČB - Sokolov 4:1
11.8. 10:00 Motorlet - Benešov 7:0
11.8. 10:00 Bohemians - Plzeň 2:3
11.8. 10:15 Táborsko - Rokycany 6:0
11.8. 10:00 Žižkov - Kladno 2:0
11.8. 14:00 Písek - Most 3:1
11.8. 10:00 Vyšehrad - Příbram 3:2
5.8. 16:00 Petřín - Slavia 1:2
15. kolo
25.8. 15:45 Petřín - Dynamo ČB 0:5
25.8. 10:00 Příbram - Slavia 7:2
25.8. 10:00 Most - Vyšehrad 1:6
25.8. 10:15 Kladno - Písek 2:1
25.8. 10:00 Rokycany - Žižkov 0:11
25.8. 17:00 Plzeň - Táborsko 2:1
1.9. 15:45 Benešov - Bohemians 1:6
25.8. 14:45 Sokolov - Motorlet 2:1
16. kolo
13.3. 10:30 Dynamo ČB - Motorlet 2:1
13.3. 10:00 Sokolov - Bohemians 1:0
13.3. 10:00 Benešov - Táborsko 0:2
13.3. 16:45 Plzeň - Žižkov 1:1
13.3. 10:00 Rokycany - Písek 4:2
13.3. 10:15 Kladno - Vyšehrad 1:1
13.3. 10:00 Most - Slavia 0:8
13.3. 10:00 Příbram - Petřín 0:2
17. kolo
20.3. 10:30 Příbram - Dynamo ČB 1:2
20.3. 10:00 Petřín - Most 3:1
20.3. 12:30 Slavia - Kladno 0:0
20.3. 10:00 Vyšehrad - Rokycany 2:0
20.3. 16:30 Písek - Plzeň 2:0
20.3. 16:00 Žižkov - Benešov 5:1
20.3. 11:00 Táborsko - Sokolov 2:0
20.3. 10:00 Bohemians - Motorlet 4:3
18. kolo
27.3. 10:30 Dynamo ČB - Bohemians 1:1
27.3. 10:00 Motorlet - Táborsko 5:3
27.3. 10:00 Sokolov - Žižkov 0:0
27.3. 10:00 Benešov - Písek 0:4
27.3. 16:45 Plzeň - Vyšehrad 3:4
27.3. 10:00 Rokycany - Slavia 0:6
27.3. 10:15 Kladno - Petřín 1:0
27.3. 10:00 Most - Příbram 4:1
19. kolo
3.4. 11:00 Most - Dynamo ČB 1:3
3.4. 10:00 Příbram - Kladno 1:2
3.4. 10:00 Petřín - Rokycany 9:0
3.4. 14:15 Slavia - Plzeň 1:4
3.4. 10:00 Vyšehrad - Benešov 3:2
3.4. 11:00 Písek - Sokolov 3:1
3.4. 09:30 Žižkov - Motorlet 2:1
3.4. 10:15 Táborsko - Bohemians 2:2
20. kolo
10.4. 10:30 Dynamo ČB - Táborsko 0:0
10.4. 10:00 Bohemians - Žižkov 4:1
10.4. 10:00 Motorlet - Písek 1:1
10.4. 10:00 Sokolov - Vyšehrad 2:2
10.4. 16:30 Benešov - Slavia 1:1
10.4. 16:30 Plzeň - Petřín 6:0
10.4. 10:00 Rokycany - Příbram 2:1
10.4. 10:15 Kladno - Most 4:1
21. kolo
15.4. 10:15 Kladno - Dynamo ČB 3:0
15.4. 10:30 Most - Rokycany 3:0
27.4. 10:00 Příbram - Plzeň 1:4
14.4. 14:00 Petřín - Benešov 6:2
15.4. 11:00 Slavia - Sokolov 2:1
17.4. 10:00 Vyšehrad - Motorlet 2:1
15.4. 19:00 Písek - Bohemians 0:4
15.4. 10:00 Žižkov - Táborsko 3:2
22. kolo
24.4. 10:30 Dynamo ČB - Žižkov 0:0
24.4. 10:15 Táborsko - Písek 3:1
24.4. 10:00 Bohemians - Vyšehrad 2:0
24.4. 10:00 Motorlet - Slavia 0:1
24.4. 10:00 Sokolov - Petřín 2:2
24.4. 17:00 Benešov - Příbram 3:1
24.4. 16:30 Plzeň - Most 5:0
24.4. 10:00 Rokycany - Kladno 1:6
23. kolo
1.5. 15:00 Rokycany - Dynamo ČB 1:4
1.5. 10:15 Kladno - Plzeň 2:0
1.5. 10:00 Most - Benešov 3:1
1.5. 13:30 Příbram - Sokolov 2:2
1.5. 10:00 Petřín - Motorlet 4:1
1.5. 14:45 Slavia - Bohemians 1:2
1.5. 10:00 Vyšehrad - Táborsko 1:3
1.5. 19:00 Písek - Žižkov 1:5
24. kolo
8.5. 10:30 Dynamo ČB - Písek 1:1
8.5. 10:00 Žižkov - Vyšehrad 2:0
8.5. 10:15 Táborsko - Slavia 1:4
8.5. 10:00 Bohemians - Petřín 2:1
8.5. 10:00 Motorlet - Příbram 7:1
8.5. 10:00 Sokolov - Most 0:3
8.5. 10:00 Benešov - Kladno 1:1
8.5. 16:30 Plzeň - Rokycany 5:0
25. kolo
15.5. 16:30 Plzeň - Dynamo ČB 5:2
15.5. 15:00 Rokycany - Benešov 2:7
15.5. 10:15 Kladno - Sokolov 3:4
15.5. 10:00 Most - Motorlet 1:6
15.5. 10:00 Příbram - Bohemians 1:4
15.5. 10:00 Petřín - Táborsko 2:2
15.5. 14:45 Slavia - Žižkov 1:3
15.5. 10:00 Vyšehrad - Písek 1:0
26. kolo
22.5. 10:30 Dynamo ČB - Vyšehrad
22.5. 19:00 Písek - Slavia
22.5. 10:00 Žižkov - Petřín
22.5. 10:15 Táborsko - Příbram
22.5. 10:00 Bohemians - Most
22.5. 10:00 Motorlet - Kladno
22.5. 10:00 Sokolov - Rokycany
22.5. 17:00 Benešov - Plzeň
27. kolo
29.5. 10:00 Benešov - Dynamo ČB
29.5. 17:00 Plzeň - Sokolov
29.5. 10:00 Rokycany - Motorlet
29.5. 10:15 Kladno - Bohemians
29.5. 10:30 Most - Táborsko
29.5. 10:00 Příbram - Žižkov
29.5. 10:00 Petřín - Písek
29.5. 14:45 Slavia - Vyšehrad
28. kolo
5.6. 11:00 Dynamo ČB - Slavia
5.6. 10:00 Vyšehrad - Petřín
5.6. 10:00 Písek - Příbram
5.6. 10:00 Žižkov - Most
5.6. 10:15 Táborsko - Kladno
5.6. 10:00 Bohemians - Rokycany
5.6. 10:00 Motorlet - Plzeň
5.6. 10:00 Sokolov - Benešov
29. kolo
12.6. 11:00 Sokolov - Dynamo ČB
12.6. 10:00 Benešov - Motorlet
12.6. 17:00 Plzeň - Bohemians
12.6. 10:00 Rokycany - Táborsko
12.6. 10:15 Kladno - Žižkov
12.6. 10:30 Most - Písek
12.6. 10:00 Příbram - Vyšehrad
12.6. 14:45 Slavia - Petřín
30. kolo
19.6. 12:30 Dynamo ČB - Petřín
19.6. 14:45 Slavia - Příbram
19.6. 10:00 Vyšehrad - Most
19.6. 10:00 Písek - Kladno
19.6. 10:00 Žižkov - Rokycany
19.6. 10:15 Táborsko - Plzeň
19.6. 10:00 Bohemians - Benešov
19.6. 10:00 Motorlet - Sokolov