Česká divize dorostu U17, skupina C

Začátky zápasů jsou orientační a budou upřesňovány podle oficiální termínové listiny Fotbalové asociace.
1. kolo
28.8. 17:00 Svitavy - Třebeš 0:3
28.8. 12:15 Ostrá - Čáslav 1:11
28.8. 18:15 Vlašim - Cidlina 1:2
28.8. 12:15 Braník - Bohemians B 2:11
28.8. 17:30 Trutnov - Žižkov B 5:7
28.8. 12:15 Vyšehrad B - Admira B 6:1
28.8. 13:15 Vršovice - Náchod 0:6
28.8. 12:15 Kolín - Střešovice 4:2
2. kolo
17.8. 12:15 Třebeš - Střešovice 1:0
18.8. 12:15 Náchod - Kolín 3:0
17.8. 12:15 Admira B - Vršovice 2:0
17.8. 12:15 Žižkov B - Vyšehrad B 0:7
17.8. 12:15 Bohemians B - Trutnov 8:1
17.8. 12:15 Cidlina - Braník 5:1
17.8. 12:15 Čáslav - Vlašim 4:1
17.8. 12:15 Svitavy - Ostrá 5:1
3. kolo
25.8. 12:15 Ostrá - Třebeš 0:7
25.8. 12:15 Vlašim - Svitavy 3:0
24.8. 12:15 Braník - Čáslav 2:4
25.8. 12:15 Trutnov - Cidlina 3:3 (3:2)
24.8. 12:15 Vyšehrad B - Bohemians B 5:3
24.8. 15:45 Vršovice - Žižkov B 1:2
24.8. 12:15 Kolín - Admira B 3:3 (2:3)
25.8. 12:15 Střešovice - Náchod 0:2
4. kolo
31.8. 12:15 Třebeš - Náchod 2:3
31.8. 12:15 Admira B - Střešovice 9:1
31.8. 12:15 Žižkov B - Kolín 6:0
31.8. 12:15 Bohemians B - Vršovice 5:1
31.8. 12:15 Cidlina - Vyšehrad B 1:1 (4:3)
31.8. 12:15 Čáslav - Trutnov 7:4
31.8. 12:15 Svitavy - Braník 2:2 (4:3)
31.8. 12:15 Ostrá - Vlašim 1:6
5. kolo
7.9. 12:15 Vlašim - Třebeš 2:1
8.9. 13:00 Braník - Ostrá 3:0
8.9. 17:00 Trutnov - Svitavy 5:1
7.9. 12:15 Vyšehrad B - Čáslav 5:1
8.9. 12:15 Vršovice - Cidlina 0:3
7.9. 12:15 Kolín - Bohemians B 0:7
7.9. 17:00 Střešovice - Žižkov B 3:1
8.9. 12:15 Náchod - Admira B 8:2
6. kolo
14.9. 12:15 Třebeš - Admira B 1:0
14.9. 12:15 Žižkov B - Náchod 1:7
14.9. 12:15 Bohemians B - Střešovice 6:1
14.9. 12:15 Cidlina - Kolín 4:1
14.9. 12:15 Čáslav - Vršovice 1:0
14.9. 12:15 Svitavy - Vyšehrad B 2:9
14.9. 12:15 Ostrá - Trutnov 3:4
15.9. 12:15 Vlašim - Braník 6:3
7. kolo
22.9. 12:15 Braník - Třebeš
22.9. 16:30 Trutnov - Vlašim
21.9. 12:15 Vyšehrad B - Ostrá
22.9. 12:15 Vršovice - Svitavy
21.9. 12:15 Kolín - Čáslav
21.9. 16:30 Střešovice - Cidlina
22.9. 12:15 Náchod - Bohemians B
21.9. 12:15 Admira B - Žižkov B
8. kolo
28.9. 12:15 Třebeš - Žižkov B
28.9. 13:15 Bohemians B - Admira B
29.9. 12:15 Cidlina - Náchod
28.9. 12:15 Čáslav - Střešovice
28.9. 12:15 Svitavy - Kolín
28.9. 12:15 Ostrá - Vršovice
28.9. 12:15 Vlašim - Vyšehrad B
28.9. 13:45 Braník - Trutnov
9. kolo
6.10. 16:00 Trutnov - Třebeš
5.10. 12:15 Vyšehrad B - Braník
6.10. 12:15 Vršovice - Vlašim
5.10. 12:15 Kolín - Ostrá
6.10. 13:45 Střešovice - Svitavy
6.10. 12:15 Náchod - Čáslav
5.10. 12:15 Admira B - Cidlina
5.10. 12:15 Žižkov B - Bohemians B
10. kolo
12.10. 12:15 Třebeš - Bohemians B
12.10. 12:15 Cidlina - Žižkov B
12.10. 12:15 Čáslav - Admira B
12.10. 12:15 Svitavy - Náchod
12.10. 12:15 Ostrá - Střešovice
13.10. 12:15 Vlašim - Kolín
12.10. 13:15 Braník - Vršovice
12.10. 15:30 Trutnov - Vyšehrad B
11. kolo
19.10. 12:15 Vyšehrad B - Třebeš
20.10. 12:15 Vršovice - Trutnov
19.10. 12:15 Kolín - Braník
20.10. 13:15 Střešovice - Vlašim
20.10. 12:15 Náchod - Ostrá
19.10. 12:15 Admira B - Svitavy
19.10. 17:00 Žižkov B - Čáslav
19.10. 12:15 Bohemians B - Cidlina
12. kolo
26.10. 11:45 Třebeš - Cidlina
26.10. 12:15 Čáslav - Bohemians B
26.10. 12:15 Svitavy - Žižkov B
26.10. 12:15 Ostrá - Admira B
27.10. 12:15 Vlašim - Náchod
26.10. 12:15 Braník - Střešovice
27.10. 12:15 Trutnov - Kolín
26.10. 11:45 Vyšehrad B - Vršovice
13. kolo
3.11. 12:15 Vršovice - Třebeš
2.11. 12:15 Kolín - Vyšehrad B
2.11. 14:45 Střešovice - Trutnov
3.11. 12:15 Náchod - Braník
2.11. 12:15 Admira B - Vlašim
2.11. 17:00 Žižkov B - Ostrá
2.11. 16:45 Bohemians B - Svitavy
3.11. 12:15 Cidlina - Čáslav
14. kolo
9.11. 12:15 Třebeš - Čáslav
10.11. 12:15 Svitavy - Cidlina
9.11. 12:15 Ostrá - Bohemians B
9.11. 12:15 Vlašim - Žižkov B
9.11. 12:15 Braník - Admira B
9.11. 12:15 Trutnov - Náchod
9.11. 11:45 Vyšehrad B - Střešovice
10.11. 12:15 Vršovice - Kolín
15. kolo
16.11. 12:15 Kolín - Třebeš
17.11. 12:15 Střešovice - Vršovice
16.11. 12:15 Náchod - Vyšehrad B
16.11. 12:15 Admira B - Trutnov
17.11. 14:45 Žižkov B - Braník
16.11. 12:15 Bohemians B - Vlašim
16.11. 12:15 Cidlina - Ostrá
16.11. 12:15 Čáslav - Svitavy
16. kolo
7.3. 00:00 Třebeš - Svitavy
7.3. 00:00 Čáslav - Ostrá
7.3. 00:00 Cidlina - Vlašim
7.3. 00:00 Bohemians B - Braník
7.3. 00:00 Žižkov B - Trutnov
7.3. 00:00 Admira B - Vyšehrad B
7.3. 00:00 Náchod - Vršovice
7.3. 00:00 Střešovice - Kolín
17. kolo
14.3. 00:00 Střešovice - Třebeš
14.3. 00:00 Kolín - Náchod
14.3. 00:00 Vršovice - Admira B
14.3. 00:00 Vyšehrad B - Žižkov B
14.3. 00:00 Trutnov - Bohemians B
14.3. 00:00 Braník - Cidlina
14.3. 00:00 Vlašim - Čáslav
14.3. 00:00 Ostrá - Svitavy
18. kolo
21.3. 00:00 Třebeš - Ostrá
21.3. 00:00 Svitavy - Vlašim
21.3. 00:00 Čáslav - Braník
21.3. 00:00 Cidlina - Trutnov
21.3. 00:00 Bohemians B - Vyšehrad B
21.3. 00:00 Žižkov B - Vršovice
21.3. 00:00 Admira B - Kolín
21.3. 00:00 Náchod - Střešovice
19. kolo
28.3. 00:00 Náchod - Třebeš
28.3. 00:00 Střešovice - Admira B
28.3. 00:00 Kolín - Žižkov B
28.3. 00:00 Vršovice - Bohemians B
28.3. 00:00 Vyšehrad B - Cidlina
28.3. 00:00 Trutnov - Čáslav
28.3. 00:00 Braník - Svitavy
28.3. 00:00 Vlašim - Ostrá
20. kolo
4.4. 00:00 Třebeš - Vlašim
4.4. 00:00 Ostrá - Braník
4.4. 00:00 Svitavy - Trutnov
4.4. 00:00 Čáslav - Vyšehrad B
4.4. 00:00 Cidlina - Vršovice
4.4. 00:00 Bohemians B - Kolín
4.4. 00:00 Žižkov B - Střešovice
4.4. 00:00 Admira B - Náchod
21. kolo
11.4. 00:00 Admira B - Třebeš
11.4. 00:00 Náchod - Žižkov B
11.4. 00:00 Střešovice - Bohemians B
11.4. 00:00 Kolín - Cidlina
11.4. 00:00 Vršovice - Čáslav
11.4. 00:00 Vyšehrad B - Svitavy
11.4. 00:00 Trutnov - Ostrá
11.4. 00:00 Braník - Vlašim
22. kolo
18.4. 00:00 Třebeš - Braník
18.4. 00:00 Vlašim - Trutnov
18.4. 00:00 Ostrá - Vyšehrad B
18.4. 00:00 Svitavy - Vršovice
18.4. 00:00 Čáslav - Kolín
18.4. 00:00 Cidlina - Střešovice
18.4. 00:00 Bohemians B - Náchod
18.4. 00:00 Žižkov B - Admira B
23. kolo
25.4. 00:00 Žižkov B - Třebeš
25.4. 00:00 Admira B - Bohemians B
25.4. 00:00 Náchod - Cidlina
25.4. 00:00 Střešovice - Čáslav
25.4. 00:00 Kolín - Svitavy
25.4. 00:00 Vršovice - Ostrá
25.4. 00:00 Vyšehrad B - Vlašim
25.4. 00:00 Trutnov - Braník
24. kolo
2.5. 00:00 Třebeš - Trutnov
2.5. 00:00 Braník - Vyšehrad B
2.5. 00:00 Vlašim - Vršovice
2.5. 00:00 Ostrá - Kolín
2.5. 00:00 Svitavy - Střešovice
2.5. 00:00 Čáslav - Náchod
2.5. 00:00 Cidlina - Admira B
2.5. 00:00 Bohemians B - Žižkov B
25. kolo
9.5. 00:00 Bohemians B - Třebeš
9.5. 00:00 Žižkov B - Cidlina
9.5. 00:00 Admira B - Čáslav
9.5. 00:00 Náchod - Svitavy
9.5. 00:00 Střešovice - Ostrá
9.5. 00:00 Kolín - Vlašim
9.5. 00:00 Vršovice - Braník
9.5. 00:00 Vyšehrad B - Trutnov
26. kolo
16.5. 00:00 Třebeš - Vyšehrad B
16.5. 00:00 Trutnov - Vršovice
16.5. 00:00 Braník - Kolín
16.5. 00:00 Vlašim - Střešovice
16.5. 00:00 Ostrá - Náchod
16.5. 00:00 Svitavy - Admira B
16.5. 00:00 Čáslav - Žižkov B
16.5. 00:00 Cidlina - Bohemians B
27. kolo
23.5. 00:00 Cidlina - Třebeš
23.5. 00:00 Bohemians B - Čáslav
23.5. 00:00 Žižkov B - Svitavy
23.5. 00:00 Admira B - Ostrá
23.5. 00:00 Náchod - Vlašim
23.5. 00:00 Střešovice - Braník
23.5. 00:00 Kolín - Trutnov
23.5. 00:00 Vršovice - Vyšehrad B
28. kolo
30.5. 00:00 Třebeš - Vršovice
30.5. 00:00 Vyšehrad B - Kolín
30.5. 00:00 Trutnov - Střešovice
30.5. 00:00 Braník - Náchod
30.5. 00:00 Vlašim - Admira B
30.5. 00:00 Ostrá - Žižkov B
30.5. 00:00 Svitavy - Bohemians B
30.5. 00:00 Čáslav - Cidlina
29. kolo
6.6. 00:00 Čáslav - Třebeš
6.6. 00:00 Cidlina - Svitavy
6.6. 00:00 Bohemians B - Ostrá
6.6. 00:00 Žižkov B - Vlašim
6.6. 00:00 Admira B - Braník
6.6. 00:00 Náchod - Trutnov
6.6. 00:00 Střešovice - Vyšehrad B
6.6. 00:00 Kolín - Vršovice
30. kolo
13.6. 00:00 Třebeš - Kolín
13.6. 00:00 Vršovice - Střešovice
13.6. 00:00 Vyšehrad B - Náchod
13.6. 00:00 Trutnov - Admira B
13.6. 00:00 Braník - Žižkov B
13.6. 00:00 Vlašim - Bohemians B
13.6. 00:00 Ostrá - Cidlina
13.6. 00:00 Svitavy - Čáslav