Česká divize dorostu U17, skupina C

Začátky zápasů jsou orientační a budou upřesňovány podle oficiální termínové listiny Fotbalové asociace.
1. kolo
5.8. 12:15 Chrudim B - Nymburk 1:1
5.8. 12:15 Trutnov - Vysoké Mýto 4:1
5.8. 14:45 Hradec Králové B - Žižkov B 14:0
5.8. 12:15 Tempo - Bohemians B 3:0
5.8. 12:15 Vlašim - Liberec B 0:5
5.8. 12:30 Jablonec B - Náchod 2:3
5.8. 18:00 Třebeš - Slavia HK 1:5
5.8. 12:15 Čáslav - Kolín 3:1
2. kolo
12.8. 12:00 Nymburk - Kolín 3:6
12.8. 12:15 Slavia HK - Čáslav 1:1
13.8. 12:15 Náchod - Třebeš 2:3
9.8. 15:15 Liberec B - Jablonec B 5:0
12.8. 12:15 Bohemians B - Vlašim 12:1
12.8. 12:15 Žižkov B - Tempo 2:9
12.8. 12:15 Vysoké Mýto - Hradec Králové B 0:5
12.8. 12:15 Chrudim B - Trutnov 4:1
3. kolo
20.8. 17:00 Trutnov - Nymburk 4:1
19.8. 12:15 Hradec Králové B - Chrudim B 3:1
20.8. 17:00 Tempo - Vysoké Mýto 3:1
19.8. 12:15 Vlašim - Žižkov B 0:0
19.8. 12:30 Jablonec B - Bohemians B 0:6
19.8. 12:15 Třebeš - Liberec B 0:4
19.8. 12:15 Čáslav - Náchod 1:3
19.8. 12:15 Kolín - Slavia HK 4:3
4. kolo
26.8. 12:00 Nymburk - Slavia HK 2:1
27.8. 12:15 Náchod - Kolín 2:1
27.8. 15:45 Liberec B - Čáslav 5:0
26.8. 12:15 Bohemians B - Třebeš 8:1
26.8. 12:15 Žižkov B - Jablonec B 2:1
27.8. 12:15 Vysoké Mýto - Vlašim 1:3
26.8. 12:15 Chrudim B - Tempo 0:3
26.8. 17:00 Trutnov - Hradec Králové B 0:4
5. kolo
2.9. 12:15 Hradec Králové B - Nymburk 14:0
3.9. 12:15 Tempo - Trutnov 11:0
2.9. 12:15 Vlašim - Chrudim B 3:3
2.9. 12:30 Jablonec B - Vysoké Mýto 4:0
2.9. 12:15 Třebeš - Žižkov B 2:1
2.9. 12:15 Čáslav - Bohemians B 0:6
2.9. 12:15 Kolín - Liberec B 1:4
2.9. 17:00 Slavia HK - Náchod 4:4
6. kolo
9.9. 12:00 Nymburk - Náchod 0:8
10.9. 15:45 Liberec B - Slavia HK 5:1
9.9. 12:15 Bohemians B - Kolín 5:1
9.9. 12:15 Žižkov B - Čáslav 2:3
9.9. 12:15 Vysoké Mýto - Třebeš 1:2
9.9. 13:15 Chrudim B - Jablonec B 1:1
9.9. 17:00 Trutnov - Vlašim 4:4
9.9. 12:15 Hradec Králové B - Tempo 4:1
7. kolo
17.9. 12:15 Tempo - Nymburk 3:1
16.9. 12:15 Vlašim - Hradec Králové B 1:1
16.9. 12:30 Jablonec B - Trutnov 0:0
16.9. 12:15 Třebeš - Chrudim B 2:4
16.9. 12:15 Čáslav - Vysoké Mýto 0:1
16.9. 12:15 Kolín - Žižkov B 7:0
16.9. 12:15 Slavia HK - Bohemians B 0:3
17.9. 12:15 Náchod - Liberec B 2:3
8. kolo
23.9. 12:00 Nymburk - Liberec B 0:13
23.9. 12:15 Bohemians B - Náchod 1:0
23.9. 12:15 Žižkov B - Slavia HK 2:3
23.9. 12:15 Vysoké Mýto - Kolín 2:2
23.9. 12:15 Chrudim B - Čáslav 0:4
23.9. 16:30 Trutnov - Třebeš 6:0
23.9. 12:15 Hradec Králové B - Jablonec B 4:1
24.9. 12:15 Tempo - Vlašim 4:2
9. kolo
30.9. 12:15 Vlašim - Nymburk 11:5
30.9. 12:30 Jablonec B - Tempo 1:4
30.9. 12:15 Třebeš - Hradec Králové B 1:5
30.9. 12:15 Čáslav - Trutnov 2:1
30.9. 12:15 Kolín - Chrudim B 1:3
28.9. 12:15 Slavia HK - Vysoké Mýto 3:1
1.10. 12:15 Náchod - Žižkov B 3:3
1.10. 15:45 Liberec B - Bohemians B 3:1
10. kolo
7.10. 12:00 Nymburk - Bohemians B 0:4
7.10. 12:15 Žižkov B - Liberec B 3:5
7.10. 12:15 Vysoké Mýto - Náchod 1:5
7.10. 12:15 Chrudim B - Slavia HK 1:2
7.10. 16:00 Trutnov - Kolín 1:4
7.10. 12:15 Hradec Králové B - Čáslav 8:0
8.10. 12:15 Tempo - Třebeš 9:1
7.10. 12:15 Vlašim - Jablonec B 0:2
11. kolo
14.10. 12:30 Jablonec B - Nymburk 4:1
14.10. 12:15 Třebeš - Vlašim 3:4
14.10. 12:15 Čáslav - Tempo 0:0
14.10. 12:15 Kolín - Hradec Králové B 1:2
14.10. 12:15 Slavia HK - Trutnov 1:0
15.10. 12:15 Náchod - Chrudim B 2:2
15.10. 15:45 Liberec B - Vysoké Mýto 3:1
14.10. 12:15 Bohemians B - Žižkov B 8:2
12. kolo
21.10. 12:00 Nymburk - Žižkov B 2:3
21.10. 12:15 Vysoké Mýto - Bohemians B 0:5
21.10. 13:15 Chrudim B - Liberec B 2:1
21.10. 15:30 Trutnov - Náchod 2:2
21.10. 12:15 Hradec Králové B - Slavia HK 6:0
22.10. 12:15 Tempo - Kolín 3:1
21.10. 12:15 Vlašim - Čáslav 2:1
21.10. 12:30 Jablonec B - Třebeš 5:0
13. kolo
28.10. 12:15 Třebeš - Nymburk
26.10. 12:15 Čáslav - Jablonec B
28.10. 12:15 Kolín - Vlašim
26.10. 12:15 Slavia HK - Tempo
29.10. 12:15 Náchod - Hradec Králové B
27.10. 12:15 Liberec B - Trutnov
17.11. 12:15 Bohemians B - Chrudim B
28.10. 12:15 Žižkov B - Vysoké Mýto
14. kolo
4.11. 12:00 Nymburk - Vysoké Mýto 1:8
4.11. 12:15 Chrudim B - Žižkov B 3:0
4.11. 14:15 Trutnov - Bohemians B 0:6
4.11. 12:00 Hradec Králové B - Liberec B 4:1
5.11. 12:15 Tempo - Náchod 4:2
4.11. 12:15 Vlašim - Slavia HK 0:3
4.11. 12:30 Jablonec B - Kolín 1:5
5.11. 14:00 Třebeš - Čáslav 0:8
15. kolo
11.11. 12:15 Čáslav - Nymburk 5:0
11.11. 12:15 Kolín - Třebeš 7:1
11.11. 12:15 Slavia HK - Jablonec B 1:0
12.11. 12:15 Náchod - Vlašim 3:0
12.11. 14:00 Liberec B - Tempo 3:2
8.11. 12:15 Bohemians B - Hradec Králové B 1:1
11.11. 12:15 Žižkov B - Trutnov 4:7
11.11. 12:15 Vysoké Mýto - Chrudim B 2:6
16. kolo
15.6. 12:15 Nymburk - Chrudim B
16.6. 12:15 Vysoké Mýto - Trutnov
15.6. 12:15 Žižkov B - Hradec Králové B
14.6. 15:15 Bohemians B - Tempo
15.6. 12:15 Liberec B - Vlašim
15.6. 12:15 Náchod - Jablonec B
15.6. 14:45 Slavia HK - Třebeš
15.6. 12:15 Kolín - Čáslav
17. kolo
9.3. 12:15 Kolín - Nymburk 2:1
9.3. 12:15 Čáslav - Slavia HK 3:5
10.3. 14:00 Třebeš - Náchod 3:2
9.3. 14:30 Jablonec B - Liberec B 1:3
9.3. 12:15 Vlašim - Bohemians B 2:10
9.3. 12:15 Tempo - Žižkov B 14:0
10.3. 14:00 Hradec Králové B - Vysoké Mýto
9.3. 12:15 Trutnov - Chrudim B 0:2
18. kolo
16.3. 12:15 Nymburk - Trutnov 2:2
16.3. 12:15 Chrudim B - Hradec Králové B 1:1
17.3. 12:15 Vysoké Mýto - Tempo 0:7
16.3. 12:15 Žižkov B - Vlašim 3:3
16.3. 15:30 Bohemians B - Jablonec B 5:2
16.3. 12:15 Liberec B - Třebeš 5:0
17.3. 12:15 Náchod - Čáslav 3:0
16.3. 12:15 Slavia HK - Kolín 5:2
19. kolo
24.3. 11:45 Slavia HK - Nymburk 4:0
23.3. 12:15 Kolín - Náchod 1:5
23.3. 12:15 Čáslav - Liberec B 0:2
23.3. 16:00 Třebeš - Bohemians B 0:11
23.3. 14:45 Jablonec B - Žižkov B 3:1
23.3. 12:15 Vlašim - Vysoké Mýto 3:1
23.3. 12:15 Tempo - Chrudim B 3:1
23.3. 12:15 Hradec Králové B - Trutnov 6:1
20. kolo
12.6. 18:00 Nymburk - Hradec Králové B
29.3. 12:15 Trutnov - Tempo 0:0
30.3. 12:15 Chrudim B - Vlašim
29.3. 12:15 Vysoké Mýto - Jablonec B 1:4
28.3. 12:15 Žižkov B - Třebeš 10:0
28.3. 12:15 Bohemians B - Čáslav 6:1
28.3. 12:15 Liberec B - Kolín 7:1
29.3. 12:15 Náchod - Slavia HK 2:2
21. kolo
7.4. 12:15 Náchod - Nymburk 3:3
7.4. 12:15 Slavia HK - Liberec B 0:3
6.4. 12:15 Kolín - Bohemians B 0:5
6.4. 12:15 Čáslav - Žižkov B 2:3
6.4. 12:15 Třebeš - Vysoké Mýto 0:6
6.4. 12:30 Jablonec B - Chrudim B 1:2
6.4. 12:15 Vlašim - Trutnov 5:0
6.4. 12:15 Tempo - Hradec Králové B 6:3
22. kolo
13.4. 12:15 Nymburk - Tempo 1:5
13.4. 12:15 Hradec Králové B - Vlašim 3:0
13.4. 12:15 Trutnov - Jablonec B 1:4
13.4. 12:15 Chrudim B - Třebeš 1:3
13.4. 12:15 Vysoké Mýto - Čáslav 2:0
13.4. 12:15 Žižkov B - Kolín 1:4
13.4. 12:15 Bohemians B - Slavia HK 5:1
14.4. 16:15 Liberec B - Náchod 5:2
23. kolo
21.4. 16:15 Liberec B - Nymburk
20.4. 12:15 Náchod - Bohemians B
20.4. 12:15 Slavia HK - Žižkov B
20.4. 12:15 Kolín - Vysoké Mýto
20.4. 12:15 Čáslav - Chrudim B
20.4. 12:15 Třebeš - Trutnov
20.4. 12:30 Jablonec B - Hradec Králové B
20.4. 12:15 Vlašim - Tempo
24. kolo
27.4. 12:15 Nymburk - Vlašim
27.4. 12:15 Tempo - Jablonec B
27.4. 12:15 Hradec Králové B - Třebeš
27.4. 17:00 Trutnov - Čáslav
27.4. 12:15 Chrudim B - Kolín
27.4. 12:15 Vysoké Mýto - Slavia HK
27.4. 12:15 Žižkov B - Náchod
27.4. 12:15 Bohemians B - Liberec B
25. kolo
4.5. 12:15 Bohemians B - Nymburk
5.5. 16:15 Liberec B - Žižkov B
5.5. 12:15 Náchod - Vysoké Mýto
4.5. 12:15 Slavia HK - Chrudim B
4.5. 12:15 Kolín - Trutnov
4.5. 12:15 Čáslav - Hradec Králové B
5.5. 12:15 Třebeš - Tempo
4.5. 12:30 Jablonec B - Vlašim
26. kolo
11.5. 12:15 Nymburk - Jablonec B
11.5. 12:15 Vlašim - Třebeš
12.5. 12:15 Tempo - Čáslav
11.5. 12:15 Hradec Králové B - Kolín
11.5. 17:00 Trutnov - Slavia HK
11.5. 12:15 Chrudim B - Náchod
12.5. 12:15 Vysoké Mýto - Liberec B
11.5. 12:15 Žižkov B - Bohemians B
27. kolo
18.5. 12:15 Žižkov B - Nymburk
18.5. 12:15 Bohemians B - Vysoké Mýto
16.5. 12:15 Liberec B - Chrudim B
19.5. 12:15 Náchod - Trutnov
8.5. 12:15 Slavia HK - Hradec Králové B
18.5. 12:15 Kolín - Tempo
18.5. 12:15 Čáslav - Vlašim
18.5. 12:15 Třebeš - Jablonec B
28. kolo
25.5. 12:15 Nymburk - Třebeš
25.5. 12:30 Jablonec B - Čáslav
25.5. 12:15 Vlašim - Kolín
26.5. 12:15 Tempo - Slavia HK
25.5. 12:15 Hradec Králové B - Náchod
25.5. 17:00 Trutnov - Liberec B
22.5. 12:15 Chrudim B - Bohemians B
26.5. 12:15 Vysoké Mýto - Žižkov B
29. kolo
1.5. 12:15 Vysoké Mýto - Nymburk
31.5. 17:15 Žižkov B - Chrudim B
1.6. 12:15 Bohemians B - Trutnov
5.6. 12:15 Liberec B - Hradec Králové B
2.6. 12:15 Náchod - Tempo
2.6. 12:15 Slavia HK - Vlašim
1.6. 12:15 Kolín - Jablonec B
1.6. 12:15 Čáslav - Třebeš
30. kolo
8.6. 12:15 Nymburk - Čáslav
8.6. 12:15 Třebeš - Kolín
8.6. 12:30 Jablonec B - Slavia HK
8.6. 12:15 Vlašim - Náchod
9.6. 12:15 Tempo - Liberec B
8.6. 12:15 Hradec Králové B - Bohemians B
8.6. 17:00 Trutnov - Žižkov B
8.6. 12:15 Chrudim B - Vysoké Mýto