Klokani na Letné výsledkově neuspěli

V generálce podlehla Bohemka Spartě 0:1.

Fotbalisté Bohemians 1905 mají za sebou poslední test před startem jarní části Gambrinus ligy. V generálce se představili na Letné, kde podlehli Spartě 0:1. Klokani hráli v počátku utkání velice aktivně a vypracovali si několik zajímavých situací, ze kterých však gól nevytěžili. Ve velkých šancích se objevoval nejčastěji Milan Škoda, ale ani v jednom případě nezamířil mezi tři tyče. Sparta prakticky z první vážné situace skórovala, po rohu se prosadil hlavou Miloš Lačný. Do konce poločasu zahrozili letenští ještě jednou, Sionko těsně minul vzdálenější tyč.

Druhý poločas patřil od úvodu Spartě, která si vytvořila několik zajímavých situací před naší brankou, ale výborný Sňozík spolu s obránci další změnu skóre nepřipustili. Pokusy Bohemky o rychlé brejky zastavovala pozorná obrana rudých. Poslední čtvrthodinka zápasu byla kouskována řadou faulů a hlavně střídáními. Za druhý poločas si Bohemka nevypracovala jasnou šanci ke skórování.

Ligové jaro začnou Klokani na severu Čech. V neděli 28. února od 15 hodin se představí v Jablonci.