Výstava o historii Vršovic

Výstava nejen o Ďolíčku a povídání s Jiřím Steinbrochem v Nákupním centru Eden v úterý 16. 3. od 17.30.

Výstava o historii Vršovic

Občané Vršovic a přilehlého okolí mají od 8. do 31. 3. možnost navštívit v Nákupním centru Eden výstavu o historii Vršovic. Součástí expozice je i panel věnovaný historii a současnosti našeho stadionu v Ďolíčku. Stadion Bohemians je zde představen spolu s dalšími slavnými stavbami Vršovic, jako jsou železniční nádraží, továrna Waldes (Koh-i-noor), Vršovický zámeček, Vršovická záložna a další. Výstava umožňuje nahlédnout jakým vývojem prošly Vršovice za posledních sto let. Významnou úlohu hrál při rozvoji této městské čtvrti i stadion a fotbalový klub Bohemians. O historii Vršovic, našeho klubu a stadionu přijde do NC Eden vyprávět i velký znalec zeleno-bílé historie, pan Jiří Steinbroch. Úterní povídání v NC Eden proběhne 16. 3. od 17.30. Jiří Steinbroch bude celý program zábavního odpoledne zahajovat. Přijďte v úterý 16. 3.do NC Eden a zavzpomínejte na dávné časy v historii našeho klubu. Povídání se uskuteční v 1. patře nákupního centra v kavárně Coffee & Co. Vstup je zdarma.