Bohemka porazila Malajce 6:0

Dva góly vstřelil Kaufman, po jednom přidali Hartig, Ibragimov, Róth a Škoda.

Hned zpočátku bylo evidentní, kdo bude tahat za delší konec provazu. Svěřenci Pavla Hoftycha nastoupili v kompletní ligové sestavě. Již v 5. minutě zápasu se řítil na hostujícího brankáře Jan Štohanzl, ale soupeř gólovku Klokanů ještě přežil. To se nedá říci o situaci o čtyři minuty později. A opět v tom měl prsty Štohanzl. Jeho finální přihrávku za obranu zužitkoval Hartig. Na další gól se čekalo do 22. minuty. Ve vápně byl stažen Cseh a následnou penaltu proměnil Kaufman. Soupeř hrající druhou nejvyšší slovenskou ligu nekladl příliš velký odpor, a tak mohli hrát zelenobílí v tempu odborářské ligy. O tom svědčil i gól z 35. minuty. Kaufman unikl soupeři, nechal se doběhnout, posadil asijského mladíka na zem a s přehledem uklidil míč do sítě. Klokani udeřili do poločasu ještě jednou. Po Hartigově přihrávce se trefil Ibragimov. Do druhého dějství vyběhla nová domácí jedenáctka, jejíž součástí bylo i dorostenecké duo Kraus a Pozníček. Rozložení sil na hrací ploše se však nijak dramaticky nezměnilo. V 56. minutě se trefil na 5:0 Milan Škoda. Soupeři začaly téct nervy a pár ostřejších zákroků musel řešit hlavní rozhodčí Jaroslav Moudrý. Ten i jednoho hráče soupeře vyloučil poté, co na něj vztyčil prostředníček. Do konce zápasu zbývalo dvacet minut, když gólový účet uzavřel na konečných 6:0 Ferenc Róth.