Sladká tečka: Brno - Bohemians 1905 1:2

Klokani vyhráli v Brně 2:1 a obsadili konečné 12. místo.

34 bodů, skóre 21:29 a 12. místo v tabulce. To je konečná bilance fotbalistů Bohemians 1905 v této sezoně. Klokani zakončili sezonu s devítibodovým náskokem na sestupové příčky. Pomohla k tomu i výhra v Brně 2:1. Ve 30. kole přijela Bohemka do moravské metropole bez několika hráčů základní sestavy. Chyběli Sňozík, Štohanzl, Cseh, Róth a Škoda. Přesto šla Bohemka rychle do vedení. Už ve 12. minutě Bálek přiťukl hlavou Hartigovi, který přehodil vyběhnutého gólmana domácích. Krátce poté Bartek zatáhl míč a přihrál Bálkovi, který sice nepovedenou střelou, ale přesto gólovou skóroval podruhé. Brno mělo poté několik šancí, Marek však skvěle zachytal. Do přestávky šel ještě jednou sám na gólmana Bálek, tentokrát už ovšem nedal.

Krátce po přestávce Brno snížilo, zblízka se trefil Dostálek. S blížícím se koncem tlak Brna sílil, ale obrana i gólman Bohemky skvěle vydrželi. Naopak po několika brejcích mohla ještě skórovat Bohemka, skóre už ale zůstalo stejné. Po utkání se tak Klokani radovali společně s dvěma stovkami fanoušků.