Béčko na úvod přípravy porazilo Motorlet

Svěřenci kouče Hradeckého vyhráli 3:1 díky dvěma brankám Hauera, jednou se trefil Rein.

Po pětidenním soustředění na Smejkalově boudě změřil B tým síly s Motorletem sestoupivším z ČFL do divize. Utkání se hrálo v příjemném areálu v Chotči a Bohemka v něm jasně dominovala. Do vedení ji dostal dvěma přesnými hlavičkami stoper Hauer, když mu dvakrát míč naservíroval Kraus, třetí gól přidal Rein. Motorletu se povedlu v závěru poločasu snížit, po změně stran už branka nepadla.

"Podali jsme velmi kvalitní a soustředěný výkon a zejména v první půli jsme gólů mohli nastřílet mnohem víc," hodnotil trenér Václav Hradecký.

Další utkání sehraje rezerva ve středu 14. 7. od 18 hodin v Ďolíčku proti Horním Měcholupům.