Za vytrvalého deště válčil D-dorost v Roudnici

Dnes vyhrál každý, kdo se postavil na hřiště.

SK Roudnice nad Labem- Bohemians 1905 B 2:2 (2:1)
branky:
4 min. 1:0, 14 min. Veselý 1:1, 35 min.  2:1, 55 min. Šidla 2:2
Již ve 4. minutě podnikli domácí rychlý protiútok po naší chybné rozehrávce a samostatný únik proměnili ve vedoucí branku - 1:0. V dalších minutách se za stálého deště především bojovalo, výjimkou byla vyrovnávací branka Veselého po rozehraném rohovém kopu - 1:1. Po 20 minutách střílel těsně vedle po samostatné akci Lukáš. Do vedení se dostala Roudnice chvilku před půlí, když osamocený hráč na malém vápně neměl problém míč dostat do sítě. Chvilku po půli chyboval Veselý a Šarapatka musel likvidovat nájezd bývalého hráče 94 Kejvala. Poté jsme převzali iniciativu - Svozil střílel nad, Hanekovi i Artemukovi zkazil radost gólman, ale v 55. pronikl obranou Artemuk a předložil míč před prázdnou Šidlovi - 2:2. Následující minuty patřily domácím, nejnebezpečnější byla hlavička, která spadla na břevno. V závěru mohl strhnout vítězství na naší stranu Veselý, ale gólman povedenou střelu výborným zákrokem vytáhl na roh.