Bohemka neudržela vedení a podlehla Jablonci

Vývoj utkání ovlivnily výroky rozhodčího Kocourka.

Bohemka předvedla diametrálně odlišný výkon než v posledním zápase v Jablonci. Aktivní hrou nepouštěla domácí tým do větších šancí. Po dvaceti minutách hry se přeci jen domácí dostali do gólové příležitosti, díky Sňozíkovi a obětavému zákroku obránců Bohemka neinkasovala a na druhé straně mohli udeřit její útočníci. Střelu Hartiga vyrazil gólman Špit jen k Bálkovi, který ve 22. minutě otevřel gólový účet utkání. Bohemka hrála nadále aktivně, ale když to Jablonci nešlo, pomohl mu sudí Kocourek. Ve 33. minutě nesmyslně odpískal faul před vápnem Bohemky a nechytatelnou střelou vyrovnal Jarolím. Sudí nadále úřadoval a pískal do té doby běžné fauly jako žluté pro hráče Bohemky a ti se dostávali pod tlak. V nastaveném čase se otevřel prostor pro Vošahlíka a technickou střelou ke vzdálenější tyči otočil vývoj utkání.

Bohemka začala druhý poločas aktivně a byla lepším týmem a úvodní čtvrthodinku druhé půle opanovala hřiště. Ovšem po chybě v rozehrávce se Jablonec dostal již do dvoubrankového vedení, když v 60. minutě zvyšoval Vošahlík již na 3:1. Bohemka nesložila zbraně a nejblíže ke snížení měl Kaufman po přímém kopu, míč skončil od břevna na brankové čáře a ani dobíhající Štohanzl nedostal míč do vápna. Zbylé minuty zápasu se Jablonec soustředil na obranu a nepustil Bohemku do větší šance. Bohemka si po prohře 1:3 neveze z Jablonce ani bod.