V přáteláku přišla první prohra B-dorostu

Po tragické desetiminutovce prohra 1:5

I když jsme nastoupili v trochu nezvyklé sestavě, k utkání jsme přistoupili zodpovědně. V útoku se objevili brankář Bricín a obránce Malina. A v deváté minutě jsme se po rohovém kopu trefili a můžete jen hádat, kdo vstřelil gól. Samozřejmě, že z chumlu hráčů, vyběhl oslavující Michal Bricín. Zápas to nebyl nikterak kvalitní z obou stran a hrá se ve stylu každý chvilku-tahá pilku. V 15. minutě hráči z Budějovic ještě srovnali a ve druhém dějství přišla gólová smršť. Dostali jsme tvrdou lekdi z efektivity. Ani přehršel stoprocentních šancí nám nestačil na vstřelení další branky. Naopak se trefil soupeř. a když jsme za stavu 1:3 vše vrhli do útoku, potrestal nás ještě dvakrát z brejků. Od 71. do 82. minuty se Budějovice trefili hned čtyřikrát. My ani t dalších šancí nic nevyprodukovali.
Celkově nepovedený zápas, který ani na jedné straně nenabídl potřebnou kvalitu.