D-dorost: Futsalový vstup do roku 2011 potěšil

Z plánovaných dvou utkání jsme ale odehráli jen jedno.

Teplice- Bohemians 1905 utkání bude kontumováno
Soupeř dorazil k utkání po čekací době.

Sparta Chomutov - Bohemians 1905  2:2 (1:1)
sestava: Dočekal, Veselý, Pilík, Hanek, Hnilička, Novotný, Lukáš, Tikhonov
branky: Pilík, Tikhonov
Na velmi kvalitní domácí celek jsme šli s jasným cílem napravit velmi špatný výkon z posledních zápasů. Už od prvních minut bylo zřejmé, že se zápas bude odehrávat ve vysokém tempu. V prvních čtyřech minutách si stihl soupeř po nacvičených kombinacích vypracovat tři vyložené situace, ve kterých podržel tým Dočekal v brance. Od páté minuty jsme začali hru domácích vyrovnávat a dostávat se na dostřel branky domácích. Dokázali jsme si vytvořit i vyložené šance, které neproměnili Hnilička ani Veselý. Domácí nejvíce hrozili z rychlých brejků, ke kterým se dostávali díky naši aktivitě do předních řad, ale vždy byl na místě Dočekal nebo obránci ve spolupráci s tyčkami naší svatyně. Domácí se dočkali branky v 16 min. z rychle rozehraného autu, kterému předcházela chyba Tikhonova, který nereagoval na pohyb hráče, kterého měl bránit. Do konce prvního poločasu jsme, ale dokázali odpovědět střelou Pilíka z úhlu, která skončila za zády domácího golmana. Druhá půle pokračovala ve stejném tempu. Na obou týmech byla vidět snaha strhnou zápas na svoji stranu a díky tomu bylo k vidění mnoho šancí. Oba brankáři se vyznamenávali, hlavně Dočekal v naší brance. Ve druhé polovině, po nedůrazném napadání Hniličky jsme inkasovali a opět prohrávali.Branka dostala domácí na ,,koně", kteří obstřelovali naši branku , ale i přesto jsme se dostávali do rychlík protiútoků, které jsme nedokázali proměnit. S blížícím se koncem, jsme střelou Tikhonova srovnali skore na 2:2. Závěr utkání byl i díky nervozitě hráčů domácích, kteří do soubojů začali chodit velmi agresivně velmi nervozní. A jelikož jsme nevyužili přesilovku za vyloučení domácího hráče s pěti fauly na kontě domácích v posledních 30. vteřinách, tak zápas skončil remízou 2:2. Kluci si tento bod za bojovnost a konečně taky za výkon zasloužili. Byla na nich vidět radost ze hry, vůle zápas otočit a strhnout na svoji stranu.