Rezerva nestačila na Duklu

Tým plný mladíků prohrál 0:2.

Velmi dobře odehráli další zápas naši junioři v rámci vyšehradského turnaje. Ač nakonec prohráli 0:2 s týmem z Julisky, tak zanechali velmi dobrý dojem. Trenéry i fanoušky Bohemky může těšit, že v základní sestavě Klokanů vyběhla na hrací plochu hned pětice hráčů narozených v roce 1992, věkem tedy ještě dorostenci.

Hned od úvodu bylo na Vyšehradě k vidění velmi živé utkání. Akce a šance se střídaly na obou stranách. Na té zelenobílé čaroval především brankář Havránek, který několika skvělými zákroky zamezil Dukle ve skórování. I Bohemka si vypracovala zajímavé příležitosti, ale Kučeru v bráně soupeře nepřekonala, i když se o to zejména agilní Vašut několikrát pokoušel.

I ve druhé půli se bylo na co dívat. Havránka nahradil Hlavatý a počínal si v bráně Klokanů neméně znamenitě. Překonal ho až v 73. minutě Radosta, který proměnil přísně nařízený pokutový kop po faulu Slezáka. Skóre do konečně výše 2:0 upravil v 82. minutě Fitsay.