U19 se do finále nepodívá

Mladí Klokani podlehli 3:6 Mladé Boleslavi a zahrají si o 3. místo.

Ve včerejším utkání narazila Bohemka v semifinále mezinárodního turnaje Tesco CEE CUP na Mladou Boleslav, které podlehla 3:6 a nakonec jí čeká jen utkání o 3. místo. Po celou dobu utkání byli středočeši lepším mužstvem a Vršovickým se nedařilo. Poločas skončil prohrou Klokanů 0:1, ale hned v úvodu druhého poločasu dokázala Boleslav své vedení navýšit. Zelenobílí dokázali ještě vyrovnat, ale rozhodlo nepohlídaná standardní situace. Dále se pokusila Bohemka opět vyrovnat, ale vznikla tak okénka v obraně, což byla voda na mlýn pro Boleslavké, kteří dokázali trestat.

Bohemians 1905 si tak dnes od 17,00 hodin zahrají o 3. místo s RNK Split. Hraje se opět v Satalicích. Finálové utkání proběhne v neděli od 17,00 hodin v Ďolíčku, kde se utká Mladá Boleslav a Levski Sofia.

Bohemians 1905 – Mladá Boleslav 3:6 (0:1)
Branky: 57. a 63.Nerad, 79. Bulíček - 19., 46., 70., 75., 80., 90. hosté
Sestava Bohemians: Smrčka – Plamínek, Egert, Kopřiva (46. Řezníček), Košata – Kraus (55. Bulíček), Šebek T., Nerad – Šebek V., Maxa (55. Slánský), Havel – dále připraveni Starczewski a Trýzna