Odveta Votrokům

Klokani v přípravném zápase porazili Hradec 1:0.

Áčko Bohemky se, aspoň na jeden zápas, vrátilo do Ďolíčku, když v přípravném zápase přivítalo Hradec Králové. Na soupisce Bohemians chybělo několik odpočívajících hráčů i Martin Nešpor, který byl dodatečně nominován do reprezentace. Šanci tak v druhém poločase dostali i někteří hráči B týmu.

Narozdíl od zápasu v Hradci byli Klokani celý zápas aktivnější a měli územní převahu. Rozhodlo se ale až ve druhém poločase, když se  těsně před uplynutím hodiny hry po akci Ludvíka a Krajáka dostal k míči Vladimír Bálek, udělal kličku brankáři a střelou do prázdné branky poslal Bohemku do vedení, které vydrželo i největší šanci hostů, když Radka Sňozíka pět minut před koncem zachránilo břevno. Bohemka tak porazila Hradce Králové 1:0.