U13 remiza s Č.Budějovicemi

Klokani po nevyužitých gólových šancí remizovali s Č.Budějovicemi

Za chladného rána na mokrém terénu jsme se utkali s Jihočechy z Českých Budějovic.Od úvodu utkání byla větší aktivita na naší straně.V utkání jsme byli více fotbalovější  a hráli s větším nápadem.První poločas jsme soupeře jak A tým tak i B tým přehráli  fungovala souhra útočné řady se záložní jediné co dnes nebylo podle představ byla práce obrany.V obrané činnosti to velice skřípalo což se nakonec ukázalo jako rozhodující.Tým A  v prvním poločase Jihočechům daroval vstřelit šťastné branky pod jednou se podepsal i brankář Smrčka.Tým B odehrál poločas s velmi dobrým nasazením a po zásluze zvítězil 2:0.Poločasové skóre 5:3 (3:3 a 2:0). Zasloužené vedení a  přehrání soupeře jako by nás ukolébalo a hráči si mysleli že to dál půjde samo.Tým B hrál i ve druhém poločas pohledný fotbal s velkou chutí ,ale už to nebylo jako v prvním poločase.Nedařilo se proměnit několik stoprocentních šancí kterých měl Tým B mnoho.Nedáš dostaneš toto pravidlo se bohužel opět ukázalo jako pravdivé ,ale tentokrát jako velmi krutý trest.Po střele soupeřova záložníka Šebek svou aktivitou nechtěl nechat projit střelu na branku ale míč tečoval do proti pohybu brankáře Fialy ten už s tím nemohl dělat nic.Mužstvo ovšem nesložilo zbraně a vypracovalo si další gólové příležitosti jenže bez efektu.Soupeř využil nepovedené rozehrání standartní  situaci  a jako celý zápas spoléhal pouze na brejkové situace.Brankář Fiala sice vyběhl z branky a už to vypadalo že v souboji 1v1 zvítězí ovšem soupeř se štěstím nakonec míč do branky dotlačil.Týmu A chyběl absolutně pohyb bez míče a v hlavách měl zřejmě konec utkání.Na tomto hřišti byl scénář opačný nám se podařilo vstřelit šťastné branky a soupeř trestal naší pasivitu.Utkání skončilo konečným výsledkem 8:8 (5:3) což ale není podstatné jako herní výkon.Dnešní výkon byl u jednotlivců lepší než v 9.kole v Příbrami jenže je to stále málo všichni už převedli že mají daleko na víc.Smolná remíza v utkáni kde jsme byli určitě fotbalovějším týmem a nenavázali jsme na velmi dobrý výkon ze středečního PÚ proti Motorletu 15:5.

V 11.kole zajíždí klokani na půdu Viktorie Plzeň.