U13 vyhrává v Táboře

<span style="font-size: 12pt;">Poslední venkovní utkání podzimní části skončilo výhrou Bohemians 1905.</span>

U13  vyhrává v Táboře

Poslední letošní výjezd v rámci podzimní části české ligy mladších žáků odehráli klokani v Táboře.Tábor nás přivítal na svém hlavním stadionu na travnaté ploše ,ovšem za součastných klimatických podmínek byl terén velmi těžký.Domácí mužstvo vstoupilo do utkání velmi aktivně se značnou motivací urvat nějaký bodík právě s Bohemkou.Tábor se nás snažil napad velmi vysoko a chodit tvrdě do osobních soubojů což nám dělalo značné problémy.Tým A se v úvodu utkání na hrací ploše trochu hledal ,ale s odstupem času potvrzoval svoji kvalitu až na proměňování gólových příležitostí.Tým B se nechal strhnout a přizpůsobil se hře domácího Tábora k dlouhým nákopům.Hra byla místy až velmi mizerná spousta jednoduchých přihrávek na dva metry končila v autu či na kopačkách domácích.Tato nepřesnost provázela B tým celý první poločas k tomu se přidal ještě nedůraz v osobních soubojích.Tábor tak ucítil šanci a hlavně díky obrovským chybám našeho golmana Smrčky se dostal do utkání.B týmu se podařilo nakonec první poločas remizovat 2:2 po opravdu mizerném výkonu se trefil  dvakrát Kopecký soupeř proměnil pokutový kop a minelu našeho golmana.Když k výsledku B týmu přičteme vítězný poločas A týmu 2:1 tak se odcházelo do kabin za stavu 3:4 ve prospěch Bohemians 1905.Hráči si samy uvědomili že takhle to opravdu nejde a že musí přehodit na vyšší stupeň.Tým A zkvalitnil kombinační hru a přechod do ofenzivy čím se mu podařilo dostat domácí Tábor pod drtivý tlak.Za druhý poločas si zaslouží celý  A tým pochvalu hlavně golman Fiala ,který hrál s velkým přehledem aktivně se zapojoval do rozehrávky až na polovině hřiště dovolil si v soubojích 1v1 odměnou pro něj byla vstřelená branka z pokutového kopu.Do sítě Tábora tak padala jedna branka hezčí než druhá ať to bylo velmi chytré zakončení Hermana tak i individuální gólové akce Jaroše.B tým se bohužel z prvního poločasu moc neponaučil a pokračoval ve svém nedobrém výkonu.Hlavním problémem byla nepřesná a místy nervózní rozehrávka od obránců a golmana.Dvě branky které vstřelil Zita nestačili na polovinu Tábora a B tým tak prohrál druhý poločas 2:3.Skóre týmu A se zastavilo na 8 gólech a 3 inkasovaných.Konečný součet zaznamenal vítězství nad Táborem 9:14 hlavně díku týmu A.V příštím kole se Bohemians1905 představí na domácí půdě proti Lvům z Berouna k poslednímu mistrovskému utkání podzimní části.