U13 po týmovém výkonu přejela SK Benešov

Ročník 99 přejel svého soupeře z Benešova

V dalším kole nejvyšší žákovské ligy se představili hráči Bohemians 1905 konečně na přírodním trávníku Vítkovského areálu.Soupeřem byl tým SK Benešov ,který nám v utkání na podzim nedal nic zadarmo a tak jsme očekávali zajímavé utkání.Naši hráči si pravděpodobně přebrali v hlavě týden starý kolaps v Prachaticích a podle toho také tak k utkání přistoupili.Od samého zahájení utkání jsme hýřili pohybem a byli velmi aktivní.Soupeře se nám podařilo zatlačit na vlastní polovinu a držet tak daleko od naší branky.Naši hráči dnes předváděli rychlé pohledné kombinační akce s rychlým přechodem do ofenzívy.Míč byl převážně na našich kopačkách a podařilo se nám tak otrávit soupeři hru a vnutit náš herní styl.

Benešov který v minulém kole dokázal porazit Viktorii Plzeň nám to vše ale také usnadnil svou pasivitou.Od soupeře jsme očekávali daleko více důrazu a fotbalovosti jak tomu bylo v posledním vzájemném utkání.První poločas tak skončil po celkovém součtu 5:0 (3:0 , 2:0).Druhý poločas už ta naše aktivita o něco opadla ale stále to mělo úroveň.Soupeř v úvodu druhého poločasu o něco víc zabral a vypracoval si také  střelecké příležitosti.Našim hráčům se stále dařilo mít míč častěji v držení pod kontrolou ,což pochopitelně unavilo soupeře a podařilo se vstřelit další pohledné branky.Hosté se dočkali také nakonec dvou branek nejdřív po úplně zbytečné naší chybě kde jsme se zbytečně zalezli a nedostoupili soupeře a druhá branka byla z nepochopitelné penalty.

Celkový dojem z utkání byl dobrý ,ale byl určitě ovlivněn také pasivním soupeřem hlavní test se ukáže příští týden v utkání se Spartou.Soupeře se nám podařilo i výrazně přestřílet ,ale některé střely byli zbytečně z velké dálky přitom byla možnost se posouvat dále kombinačně.I dále musíme pracovat v tréninkovém procesu jako tento týden!!Přenést do utkání více odhodlání 1v1.V dalším utkání nás čeká jeden ze zápasu jara na Strahově proti AC Sparta Praha.

Bohemians 1905 15:2 (5:0) SK Benešov

Branky: 3x Hlinák, 2x Kovář , 2x Herman , 2x Farkaš , Boubín,Malý,D.Jaroš,Fiala,Hisem,Plandor

Sestava A: Smrčka-Šimeček,Malý,Šebek,Farkaš,Boubín,Kopecký,Hlinák

Sestava B: Fiala-Lukeš,LetuanAnh,Hisem,D.Jaroš,Herman,Ješko,Kovář,Plandor