U19 si pozvala dorost Roudnice

A připravuje se na sobotní klíčový duel.

Bohemians 1905- SK Roudnice 6:1 (3:0)

branky:
7. min. Nováček (Rusnák, Trýzna) 1:0, 19. min. Havel (Trýzna) 2:0, 27. min. Rusnák (Maxa) 3:0, 46. min. 3:1, 51. min. Šebek V. (Šebek T.) 4:1, 72. min. Hejno (Týzna, Šebek V.) 5:1, 75. min. Kraus (Malina) 6:1
sestava pro 1. poločas: Starczewski- Trýzna, Egert, Žaloudek, Košata- Šebek T., Nerad, Rusnák- Maxa, Nováček, Havel
sestava pro 2. poločas: Dočekal- Malina, Pechr, Hejno, Pyszny- Šebek T. (65.Trýzna), Kraus, Rusnák- Barták, Nováček (65. Hanzl), Šebek V.

Především chci poděkovat za vstřícnost soupeři, který přijal narychlo naši nabídku k sehrání přípravného utkání, protože sehnat tým v tomto termínu byl téměř nadlidský úkol. Utkání splnilo účel, protože jsme pár branek vstřelili, vytvořili si i další příležitosti a měli spoustu zakončení. V prvním poločase byla naše převaha zřetelná, ale po přestávce se hosté začali osmělovat a brankář Petr Dočekal vytáhnul několik spolehlivých zákroků.