První zápas skončil remízou

Klokani odehráli první utkání na soustředění, žádná branka nepadla.

Na velice dobré umělé trávě v Senci sehráli Klokani svůj první přípravný zápas na herním soustředění u našich východních sousedů. Soupeřem jim byla Dukla Banská Bystrica. Ovšem za mrazivého počasí branky nepadly, utkání skončilo remízou 0:0.

V první půli Bystrica, která nastoupila dnes v rozestavení 3 - 5 - 2, hrála velmi slušně, ovšem největší šanci měla v první pětačtyřicetiminutovce naopak Bohemka. Autorem této šance byl hrotový útočník Vláďa Bálek. Druhá půle byla už ze strany Bohemky suverénější. Hráči v zelenobílém měli míč častěji na kopačkách, kontrolovali průběh druhého poločasu, ovšem nevyprodukovali si vážnější šanci před brankářem slovenského oddílu. Pár náznaků Klokani měli, ale žádná stoprocentní šance.

Další utkání čeká hráče Bohemians ve středu, když změří síly s druhým celkem Corgoň ligy.