Z Příbrami si veze juniorka bod

Mladíci dokázali patnáct minut před koncem vyrovnat a získali letošní druhý bod.

Šestý celek Juniorské ligy, notně posílený z A týmu, přivítal Klokany u Litavky a hned ze začátku utkání se na ně vrhnul. Kombinační fotbal ovšem končil na gólmanovi hostů. Kuru, který společně s Nicolasem Šumským posílil pro dnešní utkání juniorku, si vedl ze začátku zápasu v brance dobře. Ovšem po jednom z rohů domácích zakončil Wágner hlavičkou pod břevno a otevřel skóre.

Druhý poločas začal úplně opačně, a to tlakem Bohemky. Střídáním na straně Klokanů se hra ještě zlepšovala a Příbram se dostávala pod tlak. A v 74. minutě vypálil dalekonosnou střelu Jakub Trýzna a srovnal skóre na 1:1. Bohemka ještě více ožila a minutu před koncem mohl rozhodnout střídající Petlička o vítězství, ale utkání nakonec skončilo remízou.