Jaro začali junioři porážkou

V Českých Budějovicích se mladíci neprosadili.

Jaro začali junioři porážkou

Velmi vyrovnaný duel se dal očekávat na jihu Čech mezi domácím Dynamem a hostujícími Klokany. Ze širšího kádru A týmu naskočil v zahajující sestavě Michal Řezáč, Lukáš Bálek a Jakub Hric. V dresu Bohemians dostal od začátku příležitost po zranění chytající Petr Dočekal.

Na první branku čekali fanoušci do dvanácté minuty, postaral se o ni domácí fotbalista Lukáš Bálek. Až na několik krátkých pasáží bylo Dynamo lepším týmem. Jenom za první poločas si vypracovalo šest rohových kopů, ale ani jeden nebyl potrestán.

Druhý poločas přinesl podobný obrázek jako ten první. Aktivnějším týmem bylo o něco více domácí Dynamo, ale i Klokani se mírně zvedli. Zřejmě zásadní moment nastal v 69. minutě. Kubec dostal za tvrdý faul na Řezáče červenou kartu a Bohemians dohrávali utkání v deseti.

Uklidňující druhou branku se domácím nedařilo vstřelit. Neprosadili se z přímého kopu, ani z dalších rohů. Rozhodující druhá branka přišla až v 83. minutě, kdy se prosadil Petr Pasecký a přinesl klid na kopačky domácích fotbalistů.