Jak si vedly mládežnické kategorie Bohemians o víkendu?

FK Mladá Boleslav - Bohemians Praha 1905 3:0 (1:0)

Branky: 43. Šimon, 72. Komma, 76. Mansfeld.
ŽK: Vala P.
Bohemians Praha 1905: Fiala - Osmančík, Straka, Abrham, Vala P. (76. Duong) - Zeman V., Farkaš (64. Hlinák), Krunert, Le Tuan (46. Vala D.) - Koubek, Vetešník.
Hodnocení trenéra Jakuba Haranta:"V Mladé Boleslavi jsem narazili na soupeře, který byl individuálně i týmově lepším družstvem. Na začátku druhé půle nás sice domácí pustili do hry, vypracovali jsme si několik nebezpečných situací plus nastřelili Koubkem břevno, ale všechnu snahu utnul gól na 2:0. Musíme se dobře připravit na příští kolo, kdy na domácí půdě přivítáme ve vršovickém derby Slavii."

U18
FK Ústí nad Labem - Bohemians Praha 1905 1:3 (0:0)

Branky: 48. Peričevič (pen.), 70. Peričevič (Beran), 71. Vala D. (Peričevič)
Bohemians Praha 1905: Roub - Rohla, Moltaš, Krasnyanyk, Matoušek - Hrobník (60. Beran), Douděra, Jirsa - Vala D., Peričevič, Jaroš D. (82. Marcinčik).
Hodnocení trenéra Davida Střihavky:"Do prvního mistrovského utkaní v jarní části jsme vstoupili velmi pasivně a nechali soupeře hrozit po rychlých protiútocích.Od 20 minuty se obraz hry změnil a zejména z naší levé strany Ústí přehrávali a dostávali se do zajímavých příležitostí. Do druhé půle jsme naopak vstoupili aktivněji a po faulu na Douděru v pokutovém území proměnil bezpečně penaltu Peričevič, 0:1. Nadále jsme dobře kombinovali, drželi míč a po další pěkné akci vstřelil Peričevič druhou branku, 0:2. A když se nám podařilo přetavit v gól i následující rychlou akci zakončenou Denisem Valou, bylo o utkání rozhodnuto, 0:3. Soupeř ještě stačil korigovat na konečných 1:3."

U17
FK Mladá Boleslav - Bohemians Praha 1905 0:1 (0:1)

Branka: 1. Šumilov (Uhmann).
ŽK: Šumilov.
Bohemians Praha 1905: Pospíšil - Lehovec, Nejeschleba, Vaněk, Šumilov (47. Pouzar) - Musil, Čakurda, Uhmann (73. Dostál) - Seniv (65. Štěpánek J.), Slepička (75. Seniv), Štěpánek F.
Hodnocení trenéra Jana Švimberského:"Do prvního venkovního utkání jsme nastoupili o poznání lépe než do předešlých dvou zápasů. Po prvním útoku domácích, kteří hráli velmi aktivně od samého začátku, se nám podařilo hned z prvního střeleckého pokusu jít do vedení. Brance předcházela velmi dobrá kombinace s rychlým přenesením těžiště a odměnou nám byla vstřelená branka. O několik málo minut později jsme měli další velmi slibnou brankovou příležitost, ale bohužel jsme selhali v koncovce. Utkání se hrálo ve vysokém tempu a šance ke vstřelení branky byly na obou stranách. Kluci zápas odmakali a až na několik slabších pasáží soupeře do výraznějšího tlaku nepustili."

U16
FK Ústí nad Labem - Bohemians Praha 1905 0:1 (0:0)

Branka: 79. Keller (Matějka).
Bohemians Praha 1905: Kořének – Coňk, Mareš, Huleš, Kadlec – Švestka, Koutský (60. Čipera) – Hollmotz (53. Keller), Vacek, Spizzirri – Knap (60. Matějka).
Hodnocení trenéra Jakuba Fajfra:"V prvním mistrovském utkání roku 2018 jsme zavítali do Ústí nad Labem. Utkání se odehrálo za krásného jarního počasí na kvalitním umělém povrchu. První poločas byl vyrovnaný, domácím jsme v úvodu nabídli velkou příležitost, zůstala naštěstí neproměněna. Po půl hodině hry jsme se po pár náznacích dostali k nebezpečnému zakončení v podání Spizziriho, jeho střela však minula o metr cíl. Druhý poločas jsme začali velmi aktivně, bohužel však velké příležitosti Koutského a Knapa zůstali nevyužité. Když už se zdálo, že utkání skončí po osmdesáti minutách bez branek, napřáhl zpoza pokutového území střídající Keller a jeho střela skončila přesně v horním růžku branky. A tak jsme z prvního jarního mistrovského utkání vydolovali tři body."

U15
Bohemians Praha 1905 - SK Kladno 5:0 (3:0)

Branky: 5.Panc (Hýsek), 13.Nekvasil (Müller), 24.Hodouš (Váňa), 46.Bukovaz (Hýsek), 60.Muška.
Bohemians Praha 1905: Kinský - Kadlec (52.Těšínský), Vaněk, Hodouš, Broda (52.Bína) - Hýsek, Müller, Panc - Váňa, Peterka (36.Muška), Nekvasil (36.Bukovaz).
Hodnocení trenéra:"Do utkání jsme šli s cílem odčinit nepovedený výkon z utkání na půdě soupeře a také pokračovat v trendu ze zimní přípravy, kdy se nám dařilo střílet více branek než v podzimních mistrovských utkáních. Obojí se dnes klukům podařilo a díky koncentrovanému výkonu během celého utkání nedali soupeři šanci pomyslet na jakýkoliv bodový zisk."

U14
Bohemians Praha 1905 - SK Kladno 7:0 (5:0)
Branky: 1. Vondra, 10. Koutecký, 20. Vondra, 22. Hruška, 35. Pomahač, 43. Hruška, 49. Michálek.
Bohemians Praha 1905: Špitálský - Šurýn (46. Burda), Vajgl, Středa, Petrouš, Skořepa (36. Michálek), Petránek (36. Benček), Koutecký (56. Cizner), Hruška (56. Sedlmajer), Vondra (36. Bělaška), Pomahač (50. Ostapyuk).