Jak se o víkendu dařilo mládežníkům Bohemians?

U18
FC Hradec Králové - Bohemians Praha 1905 1:2 (0:2)

Branky: 90. Kocour - 10. Beran, 34. Matoušek.
Bohemians Praha 1905: Krt - Rohla, Jirsa, Moltaš, Marcinčik - Krunert, Douděra, Beran (70. Krasnyanyk) - Gregor M. (81. Hrobník), Peričevič (81. Nussbauer), Matoušek.
Hodnocení Davida Střihavky:"Ve 22.kole jsme se zavítali na půdu silného Hradce Králového. Úvod utkání jsme zaspali a pustili domácí do dvou nebezpečných závarů, které naše obrana dobře vyřešila. Poté jsme přebrali iniciativu a hned z první akce vstřelili první branku. Prosadil se Beran, který využil skvělou individuální akci Gregora, 0:1. Následovaly šance Matouška s Beranem,které jsme nevyužili. Až třetí povedená akce skončila brankou. Matoušek zakončil brejkovou situaci Peričeviče, 0:2. V této fázi utkání splňovala naše hra vysokou úroveň, na kterou jsme bohužel nedokázali navázat ve druhém poločase. I tak vezeme z Hradce cenné 3 body."

U16
FC Hradec Králové - Bohemians Praha 1905 2:0 (1:0)

Branky: 35. Hájek, 59. Hájek.
Bohemians Praha 1905: Kořének - Havránek, Mareš, Coňk, Spizzirri – Švestka, Čipera – Kousal, Vacek, Novák (60.Vott) – Keller (60.Matějka).
Hodnocení trenéra Jakuba Fajfra:"Utkání v Hradci Králové se odehrávalo za letního počasí. První půle měla velmi vysoké tempo, domácí hráči nám nenechávali žádný prostor, neustále nás dobře napadali a my měli problémy s postupným útokem. Spoléhat jsme se tak museli na organizovanou obranu a rychlý přechod do útoku, bohužel nám ale často v těchto situacích chyběla podpora více hráčů, tak abychom mohli situace lépe řešit. Domácí byli nebezpeční střelbou ze střední vzdálenosti, z počátku jejich pokusům chyběla razance, jednou se pak výborně vytáhl náš brankář Kořének. Přišla však 35.minuta utkání a domácí útočník tentokrát zamířil přesně a prudce ke vzdálenější tyči. Druhý poločas se již odehrával v o poznání pomalejším tempu. Hradec bohužel pro nás navýšil své vedení v 59. minutě. My jsme se nadále snažili, ale chyběla nám přesnost ve finální fázi a též různá variabilita řešení herních situací na útočné polovině. Domácí byli efektivnější a tak si vítězství zasloužili."

U15
Bohemians Praha 1905 - FK Mladá Boleslav 1:5 (0:3)

Branky: 60.Nekvasil - 7. Mašek, 9. Stránský, 12. Mašek, 42. Stránský, 63. Mašek.
Bohemians Praha 1905: Všetečka (36.Kinský) - Janovský (36.Bína), Vaněk, Hodouš, Broda (55.Těšínský), - Lilling, Müller (24.Kadlec), Váňa - Hýsek (55.Panc), Peterka (36.Muška), Nekvasil.
Hodnocení trenéra:"Ačkoliv jsme kluky upozorňovali, že hosté mají patrně nejlepší útok v soutěži a jakým hrají způsobem, v samotném utkání to vypadalo, že předzápasová příprava prolétla hráčům jedním uchem tam a druhým ven. Během dvanácti minut jsme inkasovali 3 branky a nebýt brankáře, mohlo jich být pět...Na defenzivních postech jsme dnes opravdu neměli svůj den a bylo to jednoznačně v ležérním přístupu k utkání a svým povinnostem vyplývajících z daných postů. Samozřejmě se to může stát, rozhodně se to však nebude opakovat."